Үржар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 36-402/VI "Үржар ауданы ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 28 қарашадағы № 46-518/VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 10 желтоқсанда № 6361 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 47-525/VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 24.12.2019 № 47-525/VI (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және Үржар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 15 қарашадағы № 46-508/VI "2019-2021 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" Үржар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 36-391/VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6308 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Үржар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Үржар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 36-402/VI "Үржар ауданы ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-18-191 нөмірімен тіркелген, 2019 жылдың 22 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкіде, "Пульс времени/Уақыт тынысы" газетінде 2019 жылдың 21 қаңтарында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"Үржар ауданы ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері келесі көлемдерде бекітілсін:
1. Үржар ауданы Алтыншоқы ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 40 200,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 166,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 37 034,8 мың теңге;
2) шығындар – 41 139,4 мың теңге;
3) бюджет тапшылығы (профициті) – -938,6 мың теңге;
4) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 938,6 мың теңге.";
2 тармақ келесі редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 36-402/VI "О бюджетах сельских округов Урджарского района на 2019-2021 годы"
Решение Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 ноября 2019 года № 46-518/VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 10 декабря 2019 года № 6361. Утратило силу решением Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 декабря 2019 года № 47-525/VI
Сноска. Утратило силу решением Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24.12.2019 № 47-525/VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Урджарского районного маслихата от 15 ноября 2019 года № 46-508/VI "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 36-391/VI "О бюджете Урджарского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6308) Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Урджарского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 36-402/VI "О бюджетах сельских округов Урджарского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-18-191, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 22 января 2019 года, в газете "Пульс времени/Уақыт тынысы" от 21 января 2019 года) следующие изменения :
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"Утвердить бюджеты сельских округов Урджарского района на 2019-2021 годы в следующих объемах :"
1. Алтыншокинский сельский округ Урджарского района на 2019 - 2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 40 200,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 166,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 37 034,8 тысяч тенге;
2) затраты – 41 139,4 тысяч тенге;
3) дефицит (профицит) бюджета – -938,6 тысяч тенге;
4) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –938,6 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:

"2. Үржар ауданының Барқытбел ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 34 444,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 923,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 31 521,5 мың теңге;
2) шығындар – 35 088,3 мың теңге;
3) бюджет тапшылығы (профициті) – -643,8 мың теңге;
4) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 643,8 мың теңге.";
3 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"3. Үржар ауданының Бақты ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 40 564,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 535,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 35 029,5 мың теңге;
2) шығындар – 41 127,4 мың теңге;
3) бюджет тапшылығы (профициті) – -562,9 мың теңге;
4) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 562,9 мың теңге.";
4 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"4. Үржар ауданының Бестерек округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 32 548,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 051,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 28 497,0 мың теңге;
2) шығындар – 33 155,0 мың теңге;
3) бюджет тапшылығы (профициті) – -607,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 607,0 мың теңге.";
5 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"5. Үржар ауданының Қабанбай ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 46 422,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер –21 268,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 25 154,4 мың теңге;
2) шығындар – 51 901,0 мың теңге;
3) бюджет тапшылығы (профициті) – 5 478,6 мың теңге;
4) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 478,6 мың теңге.";
6 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"6. Үржар ауданының Қарақол ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 41 973,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер –2 801,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 39 172,0 мың теңге;

"2. Баркытбельский сельский округ Урджарского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 34 444,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 923,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 31 521,5 тысяч тенге;
2) затраты – 35 088,3 тысяч тенге;
3) дефицит (профицит) бюджета – -643,8 тысяч тенге;
4) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 643,8 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Бахтинский сельский округ Урджарского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 40 564,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 535,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 35 029,5 тысяч тенге;
2) затраты – 41 127,4 тысяч тенге;
3) дефицит (профицит) бюджета – -562,9 тысяч тенге;
4) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 562,9 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Бестерекский сельский округ Урджарского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 32 548,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 051,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 28 497,0 тысяч тенге;
2) затраты – 33 155,0 тысяч тенге;
3) дефицит (профицит) бюджета – -607,0 тысяч тенге;
4) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 607,0 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Кабанбайский сельский округ Урджарского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 46 422,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 21 268,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 25 154,4 тысяч тенге;
2) затраты – 51 901,0 тысяч тенге;
3) дефицит (профицит) бюджета – -5 478,6 тысяч тенге;
4) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 478,6 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Каракольский сельский округ Урджарского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 41 973,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 801,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 39 172,0 тысяч тенге;

2) шығындар – 44 173,8 мың теңге;
3) бюджет тапшылығы (профициті) – 2 200,8 мың теңге;
4) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 200,8 мың теңге.";
7 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"7. Үржар ауданының Көктерек ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 30 202,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 527,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 27 675,4 мың теңге;
2) шығындар – 30 772,2 мың теңге;
3) бюджет тапшылығы (профициті) – -569,8 мың теңге;
4) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 569,8 мың теңге.";
8 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"8. Үржар ауданының Қоңыршәулі ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 43 288,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 546,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 37 742,0 мың теңге;
2) шығындар – 45 732,1 мың теңге;
3) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 444,1 мың теңге;
4) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 444,1 мың теңге.";
9 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"9. Үржар ауданының Мақаншы ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 25, 26 және 27 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 64 094,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер –37 997,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 26 097,4 мың теңге;
2) шығындар – 70 352,9 мың теңге;
3) бюджет тапшылығы (профициті) – -6 258,5 мың теңге;
4) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 258,5 мың теңге.";
10 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"10. Үржар ауданының Науалы ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 28, 29 және 30 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 70 001,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 376,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 64 625,0 мың теңге;
2) шығындар – 73 206,7 мың теңге;
3) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 205,7 мың теңге;
4) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 205,7 мың теңге.";
11 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"11. Үржар ауданының Үржар ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 31, 32 және 33 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде:

2) затраты – 44 173,8 тысяч тенге;
3) дефицит (профицит) бюджета – -2 200,8 тысяч тенге;
4) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 200,8 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Коктерекский сельский округ Урджарского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 202,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 527,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 27 675,4 тысяч тенге;
2) затраты – 30 772,2 тысяч тенге;
3) дефицит (профицит) бюджета – -569,8 тысяч тенге;
4) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 569,8 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Коныршаулинский сельский округ Урджарского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 43 288,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 546,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 37 742,0 тысяч тенге;
2) затраты – 45 732,1 тысяч тенге;
3) дефицит (профицит) бюджета – -2 444,1 тысяч тенге;
4) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 444,1 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Маканчинский сельский округ Урджарского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 64 094,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 37 997,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 26 097,4 тысяч тенге;
2) затраты – 70 352,9 тысяч тенге;
3) дефицит (профицит) бюджета – -6 258,5 тысяч тенге;
4) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 258,5 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в следующей редакции:
"10. Науалинский сельский округ Урджарского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 70 001,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 376,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 64 625,0 тысяч тенге;
2) затраты – 73 206,7 тысяч тенге;
3) дефицит (профицит) бюджета – -3 205,7 тысяч тенге;
4) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 205,7 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в следующей редакции:
"11. Урджарский сельский округ Урджарского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:

1) кірістер – 190 757,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 102 911,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 87 846,3 мың теңге;
2) шығындар – 196 757,3 мың теңге;
3) бюджет тапшылығы (профициті) – -6000,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6000,0 мың теңге.";
аталған шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 және 31 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 және 11 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Зарипов
Үржар аудандық мәслихатының хатшысы К. Карашев
Үржар аудандық мәслихатының

1) доходы – 190 757,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 102 911,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 87 846,3 тысяч тенге;
2) затраты – 196 757,3 тысяч тенге;
3) дефицит (профицит) бюджета – -6000,0 тысяч тенге;
4) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6000,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 и 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 и 11 к настоящему решению.
12. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии А. Зарипов
секретарь Урджарского районного маслихата К. Карашев
Приложение 1 к решению
Урджарского районного маслихата