Үржар ауданы Алтыншоқы ауылдық округі Алтыншоқы ауылының көшелерін қайта атау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы Алтаншоқы ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 1 сәуірдегі № 6 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 5 сәуірде № 5835 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы №148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Шығыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясы отырысының 2018 жылдың 15 маусымдағы қорытындысы негізінде және ауыл тұрғындарының пікірін ескере отырып, Алтыншоқы ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Үржар ауданы Алтыншоқы ауылдық округі Алтыншоқы ауылының көшелерінің атауы:
1) Октябрь көшесі Тұран көшесі;
2) Целинная көшесі Алаш көшесі;
3) Береговая көшесі Ордабасы көшесі;
4) Шоссейная көшесі Берел көшесі;
5) Садовая көшесі Бұланты көшесі;
6) Бакинская көшесі Мұзтау көшесі болып қайта аталсын.
2. "Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы Алтыншоқы ауылдық округі Әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы әкімнің шешімі мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Үржар ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Үржар ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алтыншоқы ауылдық округінің әкімі А. Лебаев

О переименовании улиц села Алтыншокы Алтыншокинского сельского округа Урджарского района
Решение акима Алтыншокинского сельского округа Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 1 апреля 2019 года № 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 5 апреля 2019 года № 5835
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения Восточно-Казахстанской областной ономастической комиссии от 15 июня 2018 года и учитывая мнение жителей села, аким Алтыншокинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Алтыншокы Алтыншокинского сельского округа Урджарского района:
1) улицу Октябрьская на улицу Туран;
2) улицу Целинная на улицу Алаш;
3) улицу Береговая на улицу Ордабасы;
4) улицу Шоссейная на улицу Берел;
5) улицу Садовая на улицу Бұланты;
6) улицу Бакинская на улицу Мұзтау:
2. Государственному учреждению "Аппарат Акима Алтыншокинского сельского округа Урджарского района Восточно-Казахстанской области" в установленном законодательством порядке Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения акима направить его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течении десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Урджарского района;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Урджарского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Алтыншокинского сельского округа А. Лебаев