Шемонаиха ауданы бойынша сайлау науқаны кезеңінде кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды және сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайларды белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 4 мамырдағы № 135 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 6 мамырда № 5926 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 14 шілдедегі № 205 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданы әкімдігінің 14.07.2021 № 205 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28-бабы 4, 6-тармақтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Шемонаиха ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес, Шемонаиха ауданы бойынша сайлау науқаны кезеңінде үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
2. Осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес сайлау өткізу кезеңінде кандидаттарға сайлаушылармен кездесу өткізу үшін шарттық негізде үй-жайлар тізбесі берілсін.
3. Шемонаиха қаласының, Шемонаиха ауданының кенттер мен ауылдық округтерінің әкімдері белгіленген орындарды стендтер, жарнама тақталары, тумбалармен жабдықтасын.
4. "Шемонаиха ауданы бойынша үгіттік баспа материадарын сайлау науқаны кезеңінде орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5215 нөмірімен тіркелген) Шемонаиха ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 17 тамыздағы № 209 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары В.В. Лисинаға жүктелсін.
6. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шемонаиха ауданының әкімі Г. Акулов
"Келісілді"
Шемонаиха аудандық
аумақтық сайлау комиссиясының
төрағасы В. Попов
2019 жылғы "30" сәуір
Шемонаиха ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "___"__________
№ _____ қаулысына 1–қосымша
Шемонаиха ауданы бойынша үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
№
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Шемонаиха қаласы
1
Шемонаиха қаласы
Серікқазы Бекбосынов көшесі, 11 "Атамекен" кафесі ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд (келісім бойынша)

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов и помещений для проведения встреч с избирателями на период выборов по Шемонаихинскому району
Постановление акимата Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области от 4 мая 2019 года № 135. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 6 мая 2019 года № 5926. Утратило силу - постановлением акимата Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области от 14 июля 2021 года № 205
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области от 14.07.2021 № 205 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Шемонаихинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов в период избирательных кампаний по Шемонаихинскому району согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Предоставить перечень помещений для проведения встреч кандидатов с избирателями на договорной основе в период проведения выборов согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Акимам города Шемонаиха, поселков и сельских округов Шемонаихинского района оснастить определенные места стендами, щитами, тумбами на землях общего пользования.
4. Признать утратившим силу постановление акимата Шемонаихинского района от 17 августа 2017 года № 209 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов в период избирательных кампаний по Шемонаихинскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5215).
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Лисину В.В.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Шемонаихинского района Г. Акулов
"Согласовано"
Председатель Шемонаихинской
районной территориальной
избирательной комиссии В. Попов
"30" апреля 2019 года
Приложение 1
к постановлению акимата
Шемонаихинского района
от "___"__________2019 года
№ _____
Места для размещения агитационных печатных материалов по Шемонаихинскому району
№
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
город Шемонаиха
1
город Шемонаиха
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию кафе "Атамекен", улица Серікқазы Бекбосынова, 11 (по согласованию)

Астафьев көшесі, 63 "Аптека № 10" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд (келісім бойынша)
Молодежная көшесі, 19 "Шемонаиха ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
Победа көшесі, 10 Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданы Шемонаиха қаласы әкімі аппаратының "Аленушка" балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
Интернациональный көшесі, 1 аудандық телекоммуникация торабы ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд (келісім бойынша)
Жуков көшесі, 2 "Гуманитарлық-техникалық колледжі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд (келісім бойынша)
Первомайский кенті
2
Барашки ауылы
Целинный көшесі, 8 "Шемонаиха ауданының білім беру бөлімі "Барашки негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
3
Ново-Ильинка ауылы
Центральный көшесі, 96 "Шемонаиха ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ново-Ильинка негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
4
Первомайский кенті
Металлургтер көшесі, 1а "Шығыс Қазақстан облысы жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасының "Первомайский арнаулы әлеуметтік қызметтерді көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд (келісім бойынша)
Металлургтер көшесі, 5 "Шемонаиха ауданының білім беру бөлімінің "Д.М. Карбышев атындағы Первомай "Жалпы білім беретін орта мектеп-балабақша" кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
Юбилейный көшесі, 1 оқу-өндірістік комбинатының ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд (келісім бойынша)
Усть-Таловка кенті
5
Березовка ауылы
Южный көшесі, 8 "Центральный" дүкенінің ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд (келісім бойынша)
6
Половинка ауылы
6699 әскери бөлімшесінің ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд (келісім бойынша)
7
Усть-Таловка кенті
Советский көшесі, 12 "Хлебный" дүкенінің ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд (келісім бойынша)
8
Школьная көшесі, 3 "Шемонаиха ауданының білім беру бөлімі "И.М. Астафьев атындағы жалпы білім беретін орта мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
Вавилон ауылдық округі
9
Камышинка ауылы

Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию товарищества с ограниченной ответственностью "Аптека № 10", улица Астафьева, 63 (по согласованию)
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Шемонаихинского района", улица Молодежная, 19
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного казенного предприятия "Детский сад "Аленушка" аппарата акима города Шемонаиха Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области, улица Победы, 10
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию филиала АО "Казактелеком" Восточной региональной дирекции телекоммуникаций, улица Интернациональная, 2 (по согласованию)
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию товарищества с ограниченной ответственностью "Гуманитарно-технический колледж", улица Жукова, 2 (по согласованию)
поселок Первомайский
2
село Барашки
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения "Барашевская основная средняя школа" отдела образования Шемонаихинского района", улица Целинная, 8
3
село Ново-Ильинка
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения "Ново-Ильинская основная средняя школа" отдела образования Шемонаихинского района", улица Центральная, 96
4
поселок Первомайский
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения "Первомайский центр оказания специальных социальных услуг" Управления координации занятости и социальных программ Восточно-Казахстанской области", улица Металлургов, 1а (по согласованию)
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения "Первомайский комплекс "Общеобразовательная средняя школа – детский сад имени Д.М. Карбышева" отдела образования Шемонаихинского района", улица Металлургов, 5
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию учебно-производственного комбината, улица Юбилейная, 1 (по согласованию)
поселок Усть-Таловка
5
село Березовка
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию магазина "Центральный", улица Южная, 8 (по согласованию)
6
село Половинка
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию воинской части 6699 (по согласованию)
7
поселок Усть-Таловка
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию магазина "Хлебный", улица Советская, 12 (по согласованию)
8
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа имени И.М. Астафьева" отдела образования Шемонаихинского района", улица Школьная, 3
Вавилонский сельский округ
9
село Камышинка

Дружба көшесі, 2 "Камышинское 2" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің Камышинка ауылдық мәдениет үйінің ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд (келісім бойынша)
10
Кенюхово ауылы
Советский көшесі, 36 Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Шемонаиха ОАА" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны Кенюхово ауылдық медициналық пункт ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд (келісім бойынша)
11
Пруггерово ауылы
Школьный көшесі, 25 "Шемонаиха ауданы білім беру бөлімінің "Пруггеровская негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
12
Сугатовка ауылы
Ленин көшесі, 3 "Шемонаиха ауданы әкімдігінің мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының Сугатовка ауылдық мәдениет үйі ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
Верх-Уба ауылдық округі
13
Верх-Уба ауылы
Мир көшесі, 2а "Шемонаиха ауданы әкімдігінің мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының ВерхУба ауылдық мәдениет үйі ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
Киров көшесі, 42 "Шығыс Қазақстан облысының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасының "Верх-Уба орман шаруашылығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд (келісім бойынша)
Волчанка селолық округі
14
Березовка ауылы
Центральный көшесі, 19 "Продукты" дүкенінің ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд (келісім бойынша)
15
Большая Речка ауылы
Школьный көшесі, 20 "Шемонаиха ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Большая Речка жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
16
Волчанка ауылы
Победа көшесі, 10 "Шемонаиха ауданы әкімдігінің мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының Волчанка ауылдық мәдениет үйінің ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
Выдриха ауылдық округі
17
Выдриха ауылы
Центральный көшесі, 72 "Выдрихинское" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің әкімшілік ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд (келісім бойынша)
Центральная көшесі, 65, Шығыс Қазақстан облысы жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы "Санаторий "Уба" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд (келісім бойынша)
Иванов атындағы көше, 2 "Шемонаиха ауданы білім беру бөлімінің "А.С. Иванов атындағы Выдриха "Жалпы білім беретін орта мектеп-балабақша" кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
Зевакино ауылдық округі
18
Зевакино ауылы
Халықтық көшесі, 61 "Шемонаиха ауданы әкімдігінің мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының Зевакино ауылдық Мәдениет үйінің ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
19
Убинка ауылы
Школьный көшесі, 22 "Шемонаиха ауданы әкімдігінің мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының Убинка ауылының клуб ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
Каменев селолық округі
20
Коневка ауылы
Молодежный көшесі 2, "Коневское" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
21
Рассыпное ауылы
Школьный көшесі, 9 "Шемонаиха ауданының білім беру бөлімі "Михайловка жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
22
Рулиха ауылы
Центральный көшесі, 54 "Сердюков" шаруа қожалығының ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд (келісім бойынша)
Октябрьский ауылдық округі
23
Луговое ауылы

Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию Дома культуры села Камышинка товарищества с ограниченной ответственностью "Камышинское 2", улица Дружбы, 2 (по согласованию)
10
село Кенюхово
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию медицинского пункта села Кенюхово коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Шемонаихинская ЦРБ" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области, улица Советская, 36 (по согласованию)
11
село Пруггерово
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения "Пруггеровская основная средняя школа" отдела образования Шемонаихинского района", улица Школьная, 25
12
село Сугатовка
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию Дома культуры села Сугатовка коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры акимата Шемонаихинского района", улица Ленина, 3
Верх-Убинский сельский округ
13
село Верх-Уба
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию Дома культуры села Верх-Уба коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры акимата Шемонаихинского района", улица Мира, 2а
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения "Верх-Убинское лесное хозяйство" Управления природных ресурсов и регулирования природопользования Восточно-Казахстанской области", улица Кирова, 42 (по согласованию)
Волчанский сельский округ
14
село Березовка
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию магазина "Продукты", улица Центральная, 19 (по согласованию)
15
село Большая Речка
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения "Большереченская общеобразовательная средняя школа" отдела образования Шемонаихинского района", улица Школьная, 20
16
село Волчанка
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию Дома культуры села Волчанка коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры акимата Шемонаихинского района", улица Победы, 10
Выдрихинский сельский округ
17
село Выдриха
Информационный стенд на территории, прилегающей к административному зданию товарищества с ограниченной ответственностью "Выдрихинское", улица Центральная, 72 (по согласованию)
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения "Санаторий "Уба" Управления координации занятости и социальных программ Восточно-Казахстанской области", улица Центральная, 65 (по согласованию)
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения "Выдрихинский комплекс "Общеобразовательная средняя школа - детский сад" имени А.С. Иванова" отдела образования Шемонаихинского района", улица Иванова, 2
Зевакинский сельский округ
18
село Зевакино
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию клуба села Зевакино коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры акимата Шемонаихинского района", улица Халықтық, 61
19
село Убинка
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию клуба села Убинка коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры акимата Шемонаихинского района", улица Школьная, 22
Каменевский сельский округ
20
село Коневка
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию товарищества с ограниченной ответственностью "Коневское", улица Молодежная, 2 (по согласованию)
21
село Рассыпное
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения "Михайловская общеобразовательная средняя школа" отдела образования Шемонаихинского района", улица Школьная, 9
22
село Рулиха
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию крестьянского хозяйства "Сердюков", улица Центральная, 54 (по согласованию)
Октябрьский сельский округ
23
село Луговое

Школьный көшесі, 1а "Воробьев Н и Ко" сенім серіктестігінің № 2 бөлімшесінің ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд (келісім бойынша)
24
Октябрьское ауылы
В.Зубко көшесі 2, "Шемонаихинское" шаруа қожалығының Октябрьское ауылының мәдениет үйі ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд (келісім бойынша)
Разин селолық округі
25
Красная Шемонаиха ауылы
Новосельский көшесі, 12 "Шемонаиха ауданы білім беру бөлімінің "Красная Шемонаиха негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
26
Медведка ауылы
Центральный көшесі, 24а "Шемонаиха ауданы білім беру бөлімінің "Новая Жизнь негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
Шемонаиха ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "___"__________
№ _____ қаулысына 2-қосымша
Сайлау науқанын өткізу кезеңінде шарт негізінде сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайлардың тізбесі
№
Елдi мекеннің атауы
Сайлау науқанын өткізу кезеңінде шарт негізінде сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайлар
Шемонаиха қаласы
1
Шемонаиха қаласы
Астафьев көшесі, 36 "Шемонаиха ауданы әкімдігінің мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
2
Жуков көшесі, 2 "Гуманитарлық-техникалық колледжі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (акт залы)
Первомайский кенті
3
Первомайский кенті
Металлургтер көшесі, 1/9 "Востоксельхозпродукт" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (конференц-залы) (келісім бойынша)
Усть-Таловка кенті
4
Усть-Таловка кенті
Школьный көшесі, 1 "Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданы Усть-Таловка кенті әкімі аппаратының "Горняк" клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Вавилон ауылдық округі
5
Камышинка ауылы
Дружба көшесі, 2 "Камышинское 2" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің Камышинка ауылының мәдениет үйі.
6
Сугатовка ауылы
Ленин көшесі, 3 "Шемонаиха ауданы әкімдігінің мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Сугатовка ауылының мәдениет үйі
Верх-Уба ауылдық округі
7
Верх-Уба ауылы
Мир көшесі, 2а "Шемонаиха ауданы әкімдігінің мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Верх-Уба ауылының мәдениет үйі
Волчанка селолық округі
8
Волчанка ауылы
Победа көшесі, 10 "Шемонаиха ауданы әкімдігінің мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Волчанка ауылының мәдениет үйі
Выдриха ауылдық округі
9
Выдриха ауылы
Центральный көшесі, 67 "Выдрихинское" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің Выдриха ауылының мәдениет үйі
Зевакино ауылдық округі
10
Зевакино ауылы
Халықтық көшесі, 61 "Шемонаиха ауданы әкімдігінің мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Зевакино ауылының мәдениет үйі
11
Убинка ауылы
Школьный көшесі, 22 "Шемонаиха ауданы әкімдігінің мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Убинка ауылының мәдениет үйі
Каменев селолық округі
12
Рулиха ауылы
Центральный көшесі, 54 "Сердюков" шаруа қожалығы (акт залы)
Октябрьский ауылдық округі
13
Октябрьское ауылы
В. Зубко көшесі, 2 "Шемонаихинское" шаруа қожалығының Октябрьское ауылының мәдениет үйі
Разин селолық округі
14
Красная Шемонаиха ауылы
Центральный көшесі, 2а "Белокаменское" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (конференц-залы)

Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию отделения № 2 коммандитного товарищества "Воробьев и Ко", улица Школьная, 1а (по согласованию)
24
село Октябрьское
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию Дома культуры села Октябрьское крестьянского хозяйства "Шемонаихинское", улица В. Зубко, 2 (по согласованию)
Разинский сельский округ
25
Село Красная Шемонаиха
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения "Красношемонаихинская основная средняя школа" отдела образования Шемонаихинского района", улица Новосельская, 12
26
село Медведка
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения "Ново-Жизненская основная средняя школа" отдела образования Шемонаихинского района", улица Центральная, 24а
Приложение 2
к постановлению акимата
Шемонаихинского района
от "___"___________ 2019 года
№ ____
Перечень помещений для проведения встреч кандидатов с избирателями на договорной основе в период проведения выборов
№
Наименование населенного пункта
Помещения для проведения встреч кандидатов с избирателями на договорной основе в период проведения выборов
город Шемонаиха
1
город Шемонаиха
Коммунальное государственное казенное предприятие "Дом культуры акимата Шемонаихинского района", улица Астафьева, 36
2
Товарищество с ограниченной ответственностью "Гуманитарно-технический колледж" (актовый зал), улица Жукова, 2 (по согласованию)
поселок Первомайский
3
поселок Первомайский
Товарищество с ограниченной ответственностью "Востоксельхозпродукт" (конференц-зал), улица Металлургов, 1/9 (по согласованию)
поселок Усть-Таловка
4
поселок Усть-Таловка
Коммунальное государственное казенное предприятие "Клуб "Горняк" аппарата акима поселка Усть-Таловка Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области", улица Школьная, 1
Вавилонский сельский округ
5
село Камышинка
Дом культуры села Камышинка товарищества с ограниченной ответственностью "Камышинское 2", улица Дружбы, 2 (по согласованию)
6
село Сугатовка
Дом культуры села Сугатовка коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры акимата Шемонаихинского района", улица Ленина, 3
Верх-Убинский сельский округ
7
село Верх-Уба
Дом культуры села Верх-Уба коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры акимата Шемонаихинского района", улица Мира, 2а
Волчанский сельский округ
8
село Волчанка
Дом культуры села Волчанка коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры акимата Шемонаихинского района", улица Победы, 10
Выдрихинский сельский округ
9
село Выдриха
Дом культуры села Выдриха товарищества с ограниченной ответственностью "Выдрихинское", улица Центральная, 67 (по согласованию)
Зевакинский сельский округ
10
село Зевакино
Клуб села Зевакино коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры акимата Шемонаихинского района", улица Халықтық, 61
11
село Убинка
Клуб села Убинка коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры акимата Шемонаихинского района", улица Школьная, 22
Каменевский сельский округ
12
село Рулиха
Крестьянское хозяйство "Сердюков" (актовый зал), улица Центральная, 54
Октябрьский сельский округ
13
село Октябрьское
Дом культуры села Октябрьское крестьянского хозяйства "Шемонаихинское", улица В. Зубко, 2 (по согласованию)
Разинский сельский округ
14
село Красная Шемонаиха
Товарищество с ограниченной ответственностью "Белокаменское" (конференц-зал), улица Центральная, 2а (по согласованию)