Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 21-2 "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 6 наурыздағы № 23-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 7 наурызда № 5562 болып тіркелді. Күші жойылды -Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 18 наурыздағы № 33-19 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 18.03.2020 № 33-19 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Батыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 14 желтоқсандағы №21-2 "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5451 тіркелген, 2018 жылғы 28 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 129 723 371 мың теңге:
салықтық түсімдер – 35 200 167 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 094 996 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 144 мың теңге;
трансферттер түсімі – 93 427 064 мың теңге;
2) шығындар – 130 262 290 мың теңге:
3) таза бюджеттік кредиттеу – 10 095 624 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 15 239 679 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 5 144 055 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 87 431 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 87 431 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) – -10 721 974 мың теңге:
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10 721 974 мың теңге:
қарыздар түсімі – 14 989 679 мың теңге;
қарыздарды өтеу –5 050 738 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 783 033 мың теңге.";
5 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. 2019 жылға арналған облыстық бюджетте облыстың жергiлiктi атқарушы органның мемлекеттік және үкіметтік бағдарламаларды іске асыру шеңберінде тұрғын үй құрылысын қаржыландыру үшін iшкi нарықта айналысқа жiберу үшiн шығаратын мемлекеттiк бағалы қағаздары шығарылымынан түсетін түсімдер 7 433 708 мың теңге сомасында ескерілсін.";
10 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2018 года № 21-2 "Об областном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 6 марта 2019 года № 23-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 7 марта 2019 года № 5562. Утратило силу решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 18 марта 2020 года № 33-19
Сноска. Утратило силу решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 18.03.2020 № 33-19 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Западно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2018 года №21-2 "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5451, опубликованное 28 декабря 2018 годав Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 129 723 371 тысяча тенге:
налоговые поступления – 35 200 167 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 094 996 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 144 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 93 427 064 тысячи тенге;
2) затраты – 130 262 290 тысяч тенге:
3) чистое бюджетное кредитование – 10 095 624 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 15 239 679 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5 144 055 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 87 431 тысяча тенге:
приобретение финансовых активов – 87 431 тысяча тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -10 721 974 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10 721 974 тысячи тенге:
поступление займов – 14 989 679 тысяч тенге;
погашение займов – 5 050 738 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 783 033 тысячи тенге.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Учесть в областном бюджете на 2019 год поступления от выпуска государственных ценных бумаг, выпускаемых местным исполнительным органом области для обращения на внутреннем рынке для финансирования строительства жилья в рамках реализации государственных и правительственных программ в сумме 7 433 708 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в следующей редакции:

"10. 2019 жылға арналған облыстық бюджетте аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеттерге облыстық бюджет қаражат есебінен бөлінетін нысаналы даму трансферттері және ағымдағы нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 7 789 518 мың теңге көлемінде қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:
5 186 833 мың теңге – ағымдағы нысаналы трансферттер;
2 602 685 мың теңге – нысаналы даму трансферттері.
Аталған сомаларды аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеттерге бөлу Батыс Қазақстан облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

"10. Учесть, что в областном бюджете на 2019 год предусмотрены целевые трансферты на развитие и целевые текущие трансферты районным (города областного значения) бюджетам, выделяемые за счет средств областного бюджета в общей сумме 7 789 518 тысяч тенге, в том числе:
5 186 833 тысячи тенге – целевые текущие трансферты;
2 602 685 тысяч тенге – целевые трансферты на развитие.
Распределение указанных сумм районным (города областного значения) бюджетам осуществляется на основании Постановления акимата Западно-Казахстанской области.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

985 852
053
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
65 102
055
Балаларға қосымша білім беру
296 760
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тілдік курстар өтілінен өткен мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
301 987
071
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 472 144
072
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 310 069
074
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мектептердің педагог-психологтарының лауазымдық айлықақыларының мөлшерлерін ұлғайтуға және педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
76 857
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3 296 634
086
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
3 296 634
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 324 708
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
971 270
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
353 438
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
5 987 625
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
293 673
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
293 673
261
Облыстың білім басқармасы
5 658 680
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
5 658 680
271
Облыстың құрылыс басқармасы
35 272
099
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
35 272
5
Мамандарды қайта даярлау және біліктіліктерін арттыру
853 489
120
Облыс әкімінің аппараты
27 708
019
Сайлау процесіне қатысушыларды оқыту
27 708
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
8 167
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
8 167
261
Облыстың білім басқармасы
817 614
052
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау

985 852
053
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования
65 102
055
Дополнительное образование для детей
296 760
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
301 987
071
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования
3 472 144
072
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
1 310 069
074
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на увеличение размеров должностных окладов и на доплату за квалификацию педагогического мастерства педагогам-психологам школ
76 857
271
Управление строительства области
3 296 634
086
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
3 296 634
285
Управление физической культуры и спорта области
1 324 708
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
971 270
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
353 438
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
5 987 625
253
Управление здравоохранения области
293 673
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
293 673
261
Управление образования области
5 658 680
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
5 658 680
271
Управление строительства области
35 272
099
Строительство и реконструкция объектов технического, профессионального и послесреднего образования
35 272
5
Переподготовка и повышение квалификации специалистов
853 489
120
Аппарат акима области
27 708
019
Обучение участников избирательного процесса
27 708
253
Управление здравоохранения области
8 167
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
8 167
261
Управление образования области
817 614
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства

8 019
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
37 161
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
37 161
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
37 161
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
2 222 724
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 222 724
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
118 665
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
95 621
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
84 099
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
28 494
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
1 895 845
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
4 651 542
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
2 858 478
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 546 338
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
853 158
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
790 655
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
331 992
049
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
451 184
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
119 349
261
Облыстың білім басқармасы
285 713
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
285 713
271
Облыстың құрылыс басқармасы
26 427
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
26 427
2
Әлеуметтiк көмек
386 445
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
386 445
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
377 497
055
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

8 019
5
Другие виды медицинской помощи
37 161
253
Управление здравоохранения области
37 161
029
Областные базы специального медицинского снабжения
37 161
9
Прочие услуги в области здравоохранения
2 222 724
253
Управление здравоохранения области
2 222 724
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
118 665
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
95 621
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
84 099
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
28 494
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 895 845
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
4 651 542
1
Социальное обеспечение
2 858 478
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 546 338
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
853 158
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
790 655
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
331 992
049
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на выплату государственной адресной социальной помощи
451 184
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
119 349
261
Управление образования области
285 713
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
285 713
271
Управление строительства области
26 427
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
26 427
2
Социальная помощь
386 445
256
Управление координации занятости и социальных программ области
386 445
003
Социальная поддержка инвалидов
377 497
055
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов

8 948
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
1 406 619
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 339 674
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
113 776
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 080
017
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 670
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
1 802
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
1 953
037
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
816 317
044
Жергiлiктi деңгейде көшi-қон iс-шараларын iске асыру
3 012
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
298 990
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
6 107
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
17 220
054
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
38 999
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
35 748
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
8 434
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
8 434
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
779
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
779
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
57 732
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
57 732
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
12 760 836
1
Тұрғын үй шаруашылығы
6 255 699
271
Облыстың құрылыс басқармасы
6 255 699

8 948
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
1 406 619
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 339 674
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
113 776
007
Капитальные расходы государственного органа
2 080
017
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на введение стандартов оказания специальных социальных услуг
3 670
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
1 802
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
1 953
037
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
816 317
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
3 012
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
298 990
046
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
6 107
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
17 220
054
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
38 999
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
35 748
263
Управление внутренней политики области
8 434
077
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
8 434
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
779
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
779
270
Управление по инспекции труда области
57 732
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
57 732
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
12 760 836
1
Жилищное хозяйство
6 255 699
271
Управление строительства области
6 255 699

9 170 247
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
104 917
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
451 337
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
23 231
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
128 312
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
50 533
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
19 691
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
3 957
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
68 973
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
2 657 828
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
3 132 057
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
63 050
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
2 196 616
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
61 425
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
27 906
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
154 414
061
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
26 000
719
Облыстың ветеринария басқармасы
212 253
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
75 825
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
6 085
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
130 343
2
Су шаруашылығы
21 716
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
21 716
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу

9 170 247
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
104 917
002
Поддержка семеноводства
451 337
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
23 231
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
128 312
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
50 533
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
19 691
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
3 957
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
68 973
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
2 657 828
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
3 132 057
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
63 050
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
2 196 616
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
61 425
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
27 906
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
154 414
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
26 000
719
Управление ветеринарии области
212 253
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
75 825
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
6 085
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
130 343
2
Водное хозяйство
21 716
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
21 716
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов

480 516
007
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне көлік инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 178 928
025
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
0
027
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
1 076 341
028
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
7 152 381
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
2 147 716
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 147 716
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
55 856
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
247 565
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 644 295
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
200 000
13
Басқалар
6 742 805
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
1 654 690
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
1 654 690
005
"Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
47 000
010
"Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 477 690
011
"Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
94 000
027
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
36 000
9
Басқалар
5 088 115
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
171 210
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
171 210
257
Облыстың қаржы басқармасы
4 510 505
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резерві
640 000
059
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 870 505
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
63 699
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу

480 516
007
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие транспортной инфраструктуры
1 178 928
025
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
0
027
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
1 076 341
028
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
7 152 381
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
2 147 716
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 147 716
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
55 856
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
247 565
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 644 295
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
200 000
13
Прочие
6 742 805
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
1 654 690
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
1 654 690
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020"
47 000
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020"
1 477 690
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020"
94 000
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
36 000
9
Прочие
5 088 115
253
Управление здравоохранения области
171 210
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
171 210
257
Управление финансов области
4 510 505
012
Резерв местного исполнительного органа области
640 000
059
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
3 870 505
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
63 699
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов