Батыс Қазақстан облысы бойынша субсидияланатын тұқымдардың нормалары мен шекті бағаларын бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 29 сәуірдегі № 103 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 сәуірде № 5645 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2020 жылғы 9 желтоқсандағы № 287 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 09.12.2020 № 287 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).

Об утверждении нормы и предельной цены субсидируемых семян по Западно-Казахстанской области
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 29 апреля 2019 года № 103. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 30 апреля 2019 года № 5645. Утратило силу постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 9 декабря 2020 года № 287
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 09.12.2020 № 287 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 4-2/664 "Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 6 ақпанда №10190 тіркелді) сәйкес, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 декабря 2014 года № 4-2/664. "Об утверждении Правил субсидирования развития семеноводства" (зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 февраля 2015 года №10190) акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қоса беріліп отырған Батыс Қазақстан облысы бойынша субсидияланатын тұқымдардың нормалары мен шекті бағалары бекітілсін.
2. "Батыс Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі, аудандар мен Орал қаласының әкімдері осы қаулыны іске асыру бойынша қажетті шараларды қабылдасын.
3. "Батыс Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (Б.А.Есенғалиев) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

1. Утвердить прилагаемые нормы и предельные цены субсидируемых семян по Западно-Казахстанской области.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Западно-Казахстанской области", акимам районов и города Уральска принять необходимые меры по реализации данного постановления.
3. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Западно-Казахстанской области" (Есенгалиев Б.А.) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.