Батыс Қазақстан облысы бойынша 2019-2020 оқу жылына техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 28 маусымдағы № 157 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 1 шілдеде № 5740 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2020 жылғы 30 шілдедегі № 180 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 30.07.2020 № 180 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңдарын басшылыққа ала отырып, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Батыс Қазақстан облысы бойынша 2019–2020 оқу жылына техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы бекітілсін.
2. "Батыс Қазақстан облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды алсын.

Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2019-2020 учебный год по Западно-Казахстанской области
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 28 июня 2019 года № 157. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 1 июля 2019 года № 5740. Утратило силу постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 30 июля 2020 года № 180
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 30.07.2020 № 180 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2019–2020 учебный год по Западно–Казахстанской области.
2. Государственному учреждению "Управление образования Западно-Казахстанской области" принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.

3. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 7 маусымдағы №138 "Батыс Қазақстан облысы бойынша 2018–2019 оқу жылына техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5251 тіркелген, 2018 жылғы 27 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

3.  Признать утратившим силу постановление акимата Западно-Казахстанской области от 7 июня 2018 года № 138 "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2018–2019 учебный год по Западно-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5251, опубликованное 27 июня 2018 году в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

4. "Батыс Қазақстан облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі (Н.Б.Габдушев) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Ғ.А.Оспанқұловқа жүктелсін.
6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
2019 жылғы 28 маусымдағы
№ 157 Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің қаулысымен
бекітілген

4. Государственному учреждению "Управление образования Западно-Казахстанской области" (Габдушев Н.Б.) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
5. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима области Оспанкулова Г.А.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Утвержден
постановлением акимата
Западно-Казахстанской области
от 28 июня 2019 года № 157

Батыс Қазақстан облысы бойынша 2019-2020 оқу жылына техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы
Мамандық коды
Мамандық атауы
9 сынып базасында
11 сынып базасында
Білім алушының шәкіртақысын есепке алмағандағы бір айда бір маманды оқытуға жұмсалатын шығынның орташа құны (теңге)
қазақ тілінде
орыс тілінде
қазақ тілінде
орыс тілінде
Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының "Жоғары аграрлық-техникалық колледжі" МКҚК
1

Государственный образовательный заказ на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2019-2020 учебный год по Западно–Казахстанской области
Коды специальности
Наименование специальности
на базе 9 класса
на базе 11 класса
Средняя стоимость расходов на обучение одного специалиста в месяц без учҰта стипендии обучающегося (тенге)
на казахском языке
на русском языке
на казахском языке
на русском языке
ГККП "Высший аграрно-технический колледж" Управления образования акимата Западно-Казахстанской области
1