Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 21-2 "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 23 қыркүйектегі № 29-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 25 қыркүйекте № 5802 болып тіркелді. Күші жойылды -Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 18 наурыздағы № 33-19 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 18.03.2020 № 33-19 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Батыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 14 желтоқсандағы №21-2 "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5451 тіркелген, 2018 жылғы 28 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 157 908 786 мың теңге:
салықтық түсімдер – 40 441 727 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 805 368 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 144 мың теңге;
трансферттер түсімі – 115 660 547 мың теңге;
2) шығындар – 158 635 996 мың теңге:
3) таза бюджеттік кредиттеу – 16 459 372 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 22 089 679 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 5 630 307 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 385 392 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 385 392 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -17 571 974 мың теңге:
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 17 571 974 мың теңге:
қарыздар түсімі – 21 839 679 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 5 050 738 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 783 033 мың теңге.";
3-тармақта:
екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"1) 2019 жылға арналған облыстық бюджетте республикалық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің және кредиттердің түсімі жалпы сомада 65 687 351 мың теңге көлемінде қарастырылсын:";
төртінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнения в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2018 года № 21-2 "Об областном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 23 сентября 2019 года № 29-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 25 сентября 2019 года № 5802. Утратило силу решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 18 марта 2020 года № 33-19
Сноска. Утратило силу решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 18.03.2020 № 33-19 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Западно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2018 года № 21-2 "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5451, опубликованное 28 декабря 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 157 908 786 тысяч тенге:
налоговые поступления – 40 441 727 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 805 368 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 144 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 115 660 547 тысяч тенге;
2) затраты – 158 635 996 тысяч тенге:
3) чистое бюджетное кредитование – 16 459 372 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 22 089 679 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5 630 307 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 385 392 тысячи тенге:
приобретение финансовых активов – 385 392 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -17 571 974 тысячи тенге:
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 17 571 974 тысячи тенге:
поступление займов – 21 839 679 тысяч тенге;
погашение займов – 5 050 738 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 783 033 тысячи тенге.";
в пункте 3:
абзац второй изложить в следующей редакции:
"1) учесть в областном бюджете на 2019 год поступление целевых трансфертов и кредитов из республиканского бюджета в общей сумме 65 687 351 тысяча тенге:";
абзац четвертый изложить в следующей редакции:

"азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 11 603 824 мың теңге;";
2) тармақшамен келесі мазмұнда толықтырылсын:
"2) 2019 жылға арналған облыстық бюджетте Қазақстан Респуликасының Ұлттық Қордан бөлінетін нысаналы трансферттердің және кредиттердің түсімі жалпы сомада 4 607 506 мың теңге көлемінде қарастырылсын:
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге – 1 425 210 мың теңге;
жастарға және табысы аз көпбалалы отбасыларға, табысы аз еңбекке қабілетті мүгедектерге жаңа бизнес-идеяларды жүзеге асыру үшін гранттарға – 419 150 мың теңге;
еңбек нарығында сұранысқа ие біліктіліктер мен дағдылар бойынша қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға – 778 476 мың теңге;
жұмысшы біліктіліктері бойынша техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында білім алушыларға стипендия мөлшерін ұлғайтуға – 106 124 мың теңге;
көпбалалы және аз қамтылған отбасылардың балалары үшін жоғары білімі бар мамандарды даярлауға мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыруға – 28 546 мың теңге;
нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беруге – 1 850 000 мың теңге.";
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. 2019 жылға арналған облыстық бюджетте бюджеттік кредиттердің өтеуін 5 630 307 мың теңге сомасында түсімдер қарастырылсын.";
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. 2019 жылға арналған облыстық бюджетте облыстың жергiлiктi атқарушы органның мемлекеттік және үкіметтік бағдарламаларды іске асыру шеңберінде тұрғын үй құрылысын қаржыландыру үшін iшкi нарықта айналысқа жіберу үшін шығаратын мемлекеттік бағалы қағаздары шығарылымынан түсетін түсімдер 12 433 708 мың теңге сомасында ескерілсін.";
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. Жергілікті бюджеттердің теңгерімділігін қамтамасыз ету үшін 2019 жылдың кірістерін бөлу нормативі төмендегі ерекшеліктер кірістері бойынша белгіленсін:
1) төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеттерге келесі пайыздарда есепке алынады:
Бөрлі – 20,6%; Орал қаласы – 62,1%; Ақжайық, Бөкей ордасы, Жаңақала, Жәнібек, Бәйтерек, Казталов, Қаратөбе, Сырым, Тасқала, Теректі және Шыңғырлау – 100%;
2) төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеттерге келесі пайыздарда есепке алынады:
Бөрлі, Орал қаласы, Ақжайық, Бөкей ордасы, Жаңақала, Жәнібек, Бәйтерек, Казталов, Қаратөбе, Сырым, Тасқала, Теректі және Шыңғырлау – 100%;

"на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий – 11 603 824 тысячи тенге;";
дополнить подпунктом 2) следующего содержания:
"2) учесть в областном бюджете на 2019 год поступление целевых трансфертов и кредитов из Национального Фонда Республики Казахстан в общей сумме 4 607 506 тысяч тенге:
на выплату государственной адресной социальной помощи – 1 425 210 тысяч тенге;
на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей для молодежи, членам малообеспеченных и многодетных семей, трудоспособным инвалидам – 419 150 тысяч тенге;
на обеспечение дополнительного охвата краткосрочным профессиональным обучением – 778 476 тысяч тенге;
на увеличение размера стипендии обучающимся в организациях технического и профессионального образования по рабочим квалификациям – 106 124 тысячи тенге;
на размещение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с высшим образованием для детей из многодетных и малообеспеченных семей – 28 546 тысяч тенге;
на кредитование для содействия развитию предпринимательства в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек" - 1 850 000 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Учесть в областном бюджете на 2019 год поступления сумм погашения бюджетных кредитов в сумме 5 630 307 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Учесть в областном бюджете на 2019 год поступления от выпуска государственных ценных бумаг, выпускаемых местным исполнительным органом области для обращения на внутреннем рынке для финансирования строительства жилья в рамках реализации государственных и правительственных программ в сумме 12 433 708 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Установить на 2019 год норматив распределения доходов, для обеспечения сбалансированности местных бюджетов, по следующим спецификам доходов:
1) индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты, зачисляется в районные (города областного значения) бюджеты, в следующих процентах:
Бурлинский – 20,6%; город Уральск – 62,1%; Акжаикский, Бокейординский, Жангалинский, Жанибекский, Бәйтерек, Казталовский, Каратобинский, Сырымский, Таскалинский, Теректинский и Чингирлауский – 100%;
2) индивидуальный подоходный налог с доходов, не облагаемых у источника выплаты, зачисляется в районные (города областного значения) бюджеты, в следующих процентах:
Бурлинский, город Уральск, Акжаикский, Бокейординский, Жангалинский, Жанибекский, Бәйтерек, Казталовский, Каратобинский, Сырымский, Таскалинский, Теректинский и Чингирлауский – 100%;

3) төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеттерге келесі пайыздарда есепке алынады:
Бөрлі –20,6%; Орал қаласы – 62,1%; Ақжайық, Бөкей ордасы, Жаңақала, Жәнібек, Бәйтерек, Казталов, Қаратөбе, Сырым, Тасқала, Теректі және Шыңғырлау – 100%;
4) әлеуметтік салық аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеттерге келесі пайыздарда есепке алынады:
Бөрлі – 24,3%; Орал қаласы – 62,1%; Ақжайық, Бөкей ордасы, Жаңақала, Жәнібек, Бәйтерек, Казталов, Қаратөбе, Сырым, Тасқала, Теректі және Шыңғырлау – 100%.";
10-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"10. 2019 жылға арналған облыстық бюджетте аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеттерге облыстық бюджет қаражат есебінен бөлінетін нысаналы даму трансферттері және ағымдағы нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 11 017 027 мың теңге көлемінде қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:
8 084 988 мың теңге – ағымдағы нысаналы трансферттер;
2 932 039 мың теңге – нысаналы даму трансферттері.";
Аталған сомаларды аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеттерге бөлу Батыс Қазақстан облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.";
13-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

3) индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты, зачисляется в районные (города областного значения) бюджеты, в следующих процентах:
Бурлинский – 20,6%; город Уральск – 62,1%; Акжаикский, Бокейординский, Жангалинский, Жанибекский, Бәйтерек, Казталовский, Каратобинский, Сырымский, Таскалинский, Теректинский и Чингирлауский – 100%;
4) социальный налог, в районные (города областного значения) бюджеты, в следующих процентах:
Бурлинский – 24,3 %; город Уральск – 62,1%; Акжаикский, Бокейординский, Жангалинский, Жанибекский, Бәйтерек, Казталовский, Каратобинский, Сырымский, Таскалинский, Теректинский и Чингирлауский – 100%.";
пункт 10 изложить в следующей редакции:
"10. Учесть, что в областном бюджете на 2019 год предусмотрены целевые трансферты на развитие и целевые текущие трансферты районным (города областного значения) бюджетам, выделяемые за счет средств областного бюджета в общей сумме 11 017 027 тысяч тенге, в том числе:
8 084 988 тысяч тенге – целевые текущие трансферты;
2 932 039 тысяч тенге – целевые трансферты на развитие.
Распределение указанных сумм районным (города областного значения) бюджетам осуществляется на основании Постановления акимата Западно-Казахстанской области.";
пункт 13 изложить в следующей редакции:

"13. 2019 жылға арналған облыстың жергілікті атқарушы органдарының резерві 590 000 мың теңге көлемінде бекітілсін.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Облыстық мәслихат аппаратының басшысы (А.Сұлтанов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

"13. Утвердить резерв местного исполнительного органа области на 2019 год в размере 590 000 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата областного маслихата (Султанов А.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.

2 289 258
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
127 262
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
95 621
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
104 536
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
28 494
023
Ауылдық жерлерге жұмыс істеуге жіберілген медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
37 500
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
1 895 845
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
11 007 356
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
7 596 699
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
7 310 645
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
908 321
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
813 114
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
354 493
049
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5 115 368
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
119 349
261
Облыстың білім басқармасы
279 773
015
Жетім балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
279 773
271
Облыстың құрылыс басқармасы
6 281
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
6 281
2
Әлеуметтік көмек
371 524
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
371 524
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
362 576
055
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8 948
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер

2 289 258
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
127 262
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
95 621
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
104 536
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
28 494
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников, направленных для работы в сельскую местность
37 500
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 895 845
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
11 007 356
1
Социальное обеспечение
7 596 699
256
Управление координации занятости и социальных программ области
7 310 645
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
908 321
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
813 114
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
354 493
049
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на выплату государственной адресной социальной помощи
5 115 368
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
119 349
261
Управление образования области
279 773
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
279 773
271
Управление строительства области
6 281
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
6 281
2
Социальная помощь
371 524
256
Управление координации занятости и социальных программ области
371 524
003
Социальная поддержка инвалидов
362 576
055
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
8 948
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения

3 039 133
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 947 599
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
138 769
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9 270
017
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 670
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
1 802
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
1 953
037
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 371 658
044
Жергiлiктi деңгейде көші-қон iс-шараларын iске асыру
3 012
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
298 990
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
6 107
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
17 220
054
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
38 999
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
56 149
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
28 114
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
28 114
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
779
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
779
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
62 641
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
62 641
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
17 770 562
1
Тұрғын үй шаруашылығы
8 504 305
271
Облыстың құрылыс басқармасы

3 039 133
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 947 599
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
138 769
007
Капитальные расходы государственного органа
9 270
017
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на введение стандартов оказания специальных социальных услуг
3 670
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
1 802
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
1 953
037
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
2 371 658
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
3 012
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
298 990
046
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
6 107
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
17 220
054
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
38 999
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
56 149
263
Управление внутренней политики области
28 114
077
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
28 114
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
779
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
779
270
Управление по инспекции труда области
62 641
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
62 641
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
17 770 562
1
Жилищное хозяйство
8 504 305
271
Управление строительства области

8 504 305
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
4 679 259
027
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 971 175
140
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне аз қамтылған көп балалы отбасыларға коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
853 871
2
Коммуналдық шаруашылық
9 197 041
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4 357 101
030
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
33 075
058
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
4 324 026
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
4 839 940
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
93 162
004
Елді мекендердi газдандыру
840 855
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 825
010
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 817 855
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
1 000 427
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
880 047
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
68 769
129
Түркістан облысы Арыс қаласындағы төтенше жағдайлардың салдарын жою бойынша ағымдағы іс-шаралар өткізу
133 000
3
Елді-мекендерді көркейту
69 216
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
69 216
041
Профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізу (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда)
69 216
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
6 208 925
1
Мәдениет саласындағы қызмет
1 841 925
262
Облыстың мәдениет басқармасы
1 797 991
001
Жергiлiктi деңгейде мәдениет саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
62 341
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
395 905
004
Мемлекет қайраткерлерін мәңгі есте сақтау
249 750
005
Тарихи-мәдени мұраны сақтауды және оған қолжетімділікті қамтамасыз ету
431 578

8 504 305
014
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
4 679 259
027
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 971 175
140
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на приобретение жилья коммунального жилищного фонда для малообеспеченных многодетных семей
853 871
2
Коммунальное хозяйство
9 197 041
271
Управление строительства области
4 357 101
030
Развитие коммунального хозяйства
33 075
058
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
4 324 026
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
4 839 940
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
93 162
004
Газификация населенных пунктов
840 855
005
Капитальные расходы государственного органа
5 825
010
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения
1 817 855
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
1 000 427
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
880 047
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
68 769
129
Түркістан облысы Арыс қаласындағы төтенше жағдайлардың салдарын жою бойынша ағымдағы іс-шаралар өткізу
133 000
3
Благоустройство населенных пунктов
69 216
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
69 216
041
Проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)
69 216
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
6 208 925
1
Деятельность в области культуры
1 841 925
262
Управление культуры области
1 797 991
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры
62 341
003
Поддержка культурно-досуговой работы
395 905
004
Увековечение памяти деятелей государства
249 750
005
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
431 578

279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
14 262
050
Жылыту маусымын іркіліссіз өткізу үшін энергия өндіруші ұйымдардың отын сатып алуға шығындарын субсидиялау
14 262
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
11 650 954
1
Ауыл шаруашылығы
9 409 444
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
9 190 940
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
119 047
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
151 337
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8 784
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
5 231
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
72 083
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
64 320
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
15 724
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
3 686
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
75 473
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
2 657 828
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
3 515 922
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
63 050
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
2 196 616
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
61 425
060
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
154 414
061
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
26 000
719
Облыстың ветеринария басқармасы

279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
14 262
050
Субсидирование затрат энергопроизводящих организаций на приобретение топлива для бесперебойного проведения отопительного сезона
14 262
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
11 650 954
1
Сельское хозяйство
9 409 444
255
Управление сельского хозяйства области
9 190 940
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
119 047
002
Поддержка семеноводства
151 337
003
Капитальные расходы государственного органа
8 784
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
5 231
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
72 083
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
64 320
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
15 724
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
3 686
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
75 473
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
2 657 828
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
3 515 922
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
63 050
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
2 196 616
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
61 425
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
154 414
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
26 000
719
Управление ветеринарии области

17 000
724
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы
44 135
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44 135
12
Көлiк және коммуникация
16 312 273
1
Автомобиль көлiгi
13 356 285
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
13 356 285
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
98 431
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
454 367
007
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне көлік инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 462 569
027
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
1 070 911
028
Көлік инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
10 270 007
9
Көлік және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
2 955 988
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 955 988
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
80 493
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
277 565
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
28 930
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 201 354
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
367 646
13
Басқалар
14 455 400
3
Кәсiпкерлiк қызметті қолдау және бәсекелестікті қорғау
1 844 690
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
1 829 690
005
"Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
47 000
010
"Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 477 690
011
"Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
194 000
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
66 000
082
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
45 000
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
15 000
024
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту

17 000
724
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
44 135
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля
44 135
12
Транспорт и коммуникации
16 312 273
1
Автомобильный транспорт
13 356 285
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
13 356 285
002
Развитие транспортной инфраструктуры
98 431
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
454 367
007
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие транспортной инфраструктуры
1 462 569
027
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
1 070 911
028
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
10 270 007
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
2 955 988
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 955 988
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
80 493
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
277 565
011
Капитальные расходы государственного органа
28 930
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2 201 354
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
367 646
13
Прочие
14 455 400
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
1 844 690
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
1 829 690
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020"
47 000
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020"
1 477 690
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020"
194 000
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
66 000
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
45 000
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
15 000
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"

15 000
9
Басқалар
12 610 710
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
296 117
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
296 117
257
Облыстың қаржы басқармасы
10 616 090
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резерві
590 000
059
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
9 616 402
065
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
409 688
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
48 699
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
48 699
261
Облыстың білім басқармасы
533 366
076
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
533 366
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
86 533
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
86 533
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
936 476
052
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
717 258
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
219 218
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
17 875
059
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
17 875
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
75 554
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

15 000
9
Прочие
12 610 710
253
Управление здравоохранения области
296 117
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
296 117
257
Управление финансов области
10 616 090
012
Резерв местного исполнительного органа области
590 000
059
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
9 616 402
065
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
409 688
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
48 699
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
48 699
261
Управление образования области
533 366
076
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
533 366
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
86 533
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
86 533
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
936 476
052
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
717 258
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
219 218
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
17 875
059
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
17 875
285
Управление физической культуры и спорта области
75 554
050
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"