Орал қаласы бойынша 2019 жылға мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 28 наурыздағы № 684 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 29 наурызда № 5597 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы және "Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңдарын басшылыққа алып, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по городу Уральск на 2019 год
Постановление акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 28 марта 2019 года № 684. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 29 марта 2019 года № 5597
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қосымшаға сәйкес Орал қаласы бойынша 2019 жылға мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшері бекітілсін.
2. Орал қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 17 мамырдағы №1231 "Орал қаласы бойынша 2018 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5233 тіркелген, 2018 жылғы 19 маусымда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по городу Уральск на 2019 год согласно приложению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Уральска №1231 от 17 мая 2018 года "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по городу Уральск на 2018 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5233, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 19 июня 2018 года).

3. "Орал қаласы білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы (А.Нарымбаев) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарына оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Б.Нарымбетовке жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.

3. Руководителю государственного учреждения "Отдел образования города Уральска" (А.Нарымбаев) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Б.Нарымбетова.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Приложение
к постановлению акимата
города Уральска

2019 жылғы 28 наурыздағы
№ 684
Орал қаласы әкімдігінің
қаулысына қосымша
2019 жылға мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға есептелген мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшері
№ р/с
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының атаулары
Мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы, орын саны
Мектепке дейінгі ұйымдарда бір айдағы жұмсалатын шығыстардың орташа құны (теңге)
Бір айға ата-ана төлемақысының мөлшері (теңге)
1.
"Орал қаласы әкімдігі Орал қаласының білім беру бөлімінің "№1 "Айгөлек" бөбекжайы" МКҚК

от 28 марта 2019 года
№ 684
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2019 год
№ п/п
Наименования организации дошкольного воспитания и обучения
Государственный образовательный заказ, количество мест
Средняя стоимость расходов в дошкольных организация в месяц(тенге)
Размер родительской платы в месяц (тенге)
1.
ГККП "Ясли-сад №1 "Айгөлек" отдела образования города Уральска акимата города Уральска