Орал қалалық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы №27-3 "2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2019 жылғы 15 мамырдағы № 31-3 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 16 мамырда № 5668 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2020 жылғы 31 қаңтардағы № 40-10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 31.01.2020 № 40-10 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Орал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Орал қалалық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы №27-3 "2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5475 тіркелген, 2019 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға арналған бюджет мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 33 636 272 мың теңге:
салықтық түсімдер – 21 765 194 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 244 390 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 516 192 мың теңге;
трансферттер түсімі – 10 110 496 мың теңге;
2) шығындар – 33 267 969 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 8 229 272 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 8 229 272 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – - 708 923 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 68 077 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 777 000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7 152 046 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 152 046 мың теңге:
қарыздар түсімі – 8 229 272 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3 304 152 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 226 926 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Уральского городского маслихата от 24 декабря 2018 года №27-3 "О городском бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 15 мая 2019 года № 31-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 16 мая 2019 года № 5668. Утратило силу решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 31 января 2020 года № 40-10
Сноска. Утратило силу решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 31.01.2020 № 40-10 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уральского городского маслихата от 24 декабря 2018 года №27-3 "О городском бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5475, опубликованное 9 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 33 636 272 тысячи тенге:
налоговые поступления – 21 765 194 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 244 390 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 516 192 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 10 110 496 тысяч тенге;
2) затраты – 33 267 969 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 8 229 272 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 8 229 272 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – - 708 923 тысячи тенге:
приобретение финансовых активов – 68 077 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 777 000 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -7 152 046 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 152 046 тысяч тенге:
поступления займов – 8 229 272 тысячи тенге;
погашение займов – 3 304 152 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 226 926 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Орал қалалық мәслихаты аппаратының басшысы (С.Давлетов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Орал қалалық мәслихатының
2019 жылғы 15 мамырдағы
№31-3 шешіміне қосымша
Орал қалалық мәслихатының
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 27-3 шешіміне 1-қосымша
2019 жылға арналған қалалық бюджет
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелігі
Атауы

2. Руководителю аппарата Уральского городского маслихата (С.Давлетов) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Приложение
к решению Уральского
городского маслихата
от 15 мая 2019 года №31-3
Приложение 1
к решению Уральского
городского маслихата
от 24 декабря 2018 года №27-3
Городской бюджет на 2019 год
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование