Орал қаласы бойынша 2019 жылға ішкі су көлігімен әлеуметтік мәні бар тасымалдауларды айқындау туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 16 мамырдағы № 1066 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 20 мамырда № 5671 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 3 шілдедегі № 1068 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 03.07.2020 № 1068 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Ішкі су көлігі туралы" 2004 жылғы 6 шілдедегі, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңдарын басшылыққа ала отырып, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Орал қаласы бойынша 2019 жылға әлеуметтік мәні бар халықтың тасымалдауларға сұранымын қанағаттандыратын, жолаушыларды тұрақты қатынаста ішкі су көлігімен тасымалдаулар айқындалсын.
2. Орал қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 23 ақпандағы №428 "Орал қаласы бойынша 2018 жылға ішкі су көлігімен әлеуметтік мәні бар тасымалдауларды айқындау туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5090 тіркелген, 2018 жылғы 29 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. "Орал қаласының жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы (А.Менеев) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Б.Тоқжановқа жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Орал қаласы әкімдігінің
2019 жылғы 16 мамырдағы
№ 1066 қаулысына қосымша
Орал қаласы бойынша 2019 жылға әлеуметтік мәні бар халықтың тасымалдауларға сұранымын қанағаттандыратын, жолаушыларды тұрақты қатынаста ішкі су көлігімен тасымалдаулар
Тасымалдаулардың атауы
1
Орал қаласы - "Учужный затон" бау-бақша серіктестігі
2
Орал қаласы - "Барбастау" бау-бақша серіктестігі

Об определении социально значимых перевозок на внутреннем водном транспорте по городу Уральск на 2019 год
Постановление акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 16 мая 2019 года № 1066. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 20 мая 2019 года № 5671. Утратило силу постановлением акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 3 июля 2020 года № 1068
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 03.07.2020 № 1068 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 6 июля 2004 года "О внутреннем водном транспорте", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить социально значимые перевозки пассажиров внутренним водным транспортом в регулярном сообщении, удовлетворяющие потребность населения в перевозках по городу Уральск на 2019 год согласно приложению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Уральска от 23 февраля 2018 года №428 "Об определении социально значимых перевозок на внутреннем водном транспорте по городу Уральск на 2018 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5090, опубликованное 29 марта 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Руководителю государственного учреждения "Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Уральска" (А.Менеев) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Б.Тукжанова.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Приложение
к постановлению акимата
города Уральска
от 16 мая 2019 года № 1066
Социально значимые перевозки пассажиров внутренним водном транспортом в регулярном сообщении, удовлетворяющие потребность населения в перевозках по городу Уральск на 2019 год
Наименование перевозок
1
город Уральск - садоводческое товарищество "Учужный затон"
2
город Уральск - садоводческое товарищество "Барбастау"