Орал қалалық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы №27-3 "2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2019 жылғы 3 қазандағы № 35-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 8 қазанда № 5814 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2020 жылғы 31 қаңтардағы № 40-10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 31.01.2020 № 40-10 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Орал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Орал қалалық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы №27-3 "2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5475 тіркелген, 2019 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға арналған бюджет мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 41 773 455 мың теңге:
салықтық түсімдер – 22 576 822 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 328 042 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 206 072 мың теңге;
трансферттер түсімі – 17 662 519 мың теңге;
2) шығындар – 41 293 623 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 11 253 764 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 11 253 764 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – - 597 394 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 179 606 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 777 000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -10 176 538 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10 176 538 мың теңге:
қарыздар түсімі – 11 253 764 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3 304 152 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 226 926 мың теңге.";
6-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"6. 2019 жылға арналған қалалық бюджетте жоғары тұрған бюджеттерден бөлінетін нысаналы трансферттердің және кредиттердің қарастырылғаны ескерілсін:
республикалық бюджеттен жалпы сомасы 12 087 140 мың теңге:

О внесении изменений в решение Уральского городского маслихата от 24 декабря 2018 года №27-3 "О городском бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 3 октября 2019 года № 35-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 8 октября 2019 года № 5814. Утратило силу решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 31 января 2020 года № 40-10
Сноска. Утратило силу решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 31.01.2020 № 40-10 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уральского городского маслихата от 24 декабря 2018 года №27-3 "О городском бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5475, опубликованное 9 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 41 773 455 тысяч тенге:
налоговые поступления – 22 576 822 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 328 042 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 206 072 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 17 662 519 тысяч тенге;
2) затраты – 41 293 623 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 11 253 764 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 11 253 764 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – - 597 394 тысячи тенге:
приобретение финансовых активов – 179 606 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 777 000 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -10 176 538 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10 176 538 тысяч тенге:
поступления займов – 11 253 764 тысячи тенге;
погашение займов – 3 304 152 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 226 926 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Учесть, что в городском бюджете на 2019 год предусмотрены целевые трансферты и кредиты из вышестоящего бюджета:
республиканского бюджета в общей сумме 12 087 140 тысяч тенге:

орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге – 65 102 мың теңге;
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне – 1 155 713 мың теңге;
халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге – 10 832 мың теңге;
арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын енгізуге – 3 670 мың теңге;
үйде және жартылай стационар жағдайында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтерді көрсету – 11 419 мың теңге;
адамдар саудасының құрбандарына арнаулы әлеуметтік қызметтерді көрсету – 12 553 мың теңге;
тұрмыстық зорлық-зомбылық құрбандарына арнаулы әлеуметтік қызметтерді көрсету – 3 708 мың теңге;
мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға – 2 237 мың теңге;
мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайту – 95 434 мың теңге;
ымдау тілі маманының қызмет көрсетуге – 23 922 мың теңге;
техникалық көмекшi құралдар тiзбесiн кеңейтуге – 62 504 мың теңге;
Spina bifida диагнозды мүгедек балаларды бір реттік пайдалануға арналған катетерлармен қамтамасыз етуге – 920 мың теңге;
жалақыны ішінара субсидиялауға – 10 128 мың теңге;
жастар практикасына – 54 537 мың теңге;
NEET санатындағы жастарға, табысы аз көпбалалы отбасылары мүшелеріне, табысы аз еңбекке қабілетті мүгедектерге жаңа бизнес-идеяларды жүзеге асыру үшін мемлекеттік гранттарға – 26 511 мың теңге;
мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілері мен сілтегіштерін орнатуға – 779 мың теңге;
коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға – 1 884 745 мың теңге;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға – 1 746 750 мың теңге;
сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға – 1 817 855 мың теңге;
заңнаманың өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджеттен төмен тұрған бюджеттерге өтемақыға – 358 987 мың теңге;
бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен педагог-психологтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға – 1 924 631 мың теңге;
аз қамтылған көп балалы отбасыларға коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алуға – 553 871 мың теңге;
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 2 146 022 мың теңге;

на апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования – 65 102 тысячи тенге;
на выплату государственной адресной социальной помощи – 1 155 713 тысяч тенге;
на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения – 10 832 тысячи тенге;
на введение стандартов оказания специальных социальных услуг – 3 670 тысяч тенге;
на оказание специальных социальных услуг престарелым и инвалидам в условиях полустационара и в условиях на дому – 11 419 тысяч тенге;
на оказание специальных социальных услуг жертвам торговли людьми – 12 553 тысячи тенге;
на оказание специальных социальных услуг жертвам бытового насилия – 3 708 тысяч тенге;
на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов – 2 237 тысяч тенге;
на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами – 95 434 тысячи тенге;
на оказание услуг специалиста жестового языка – 23 922 тысячи тенге;
на расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств – 62 504 тысячи тенге;
на обеспечение катетерами одноразового использования детей инвалидов с диагнозом Spina bifida – 920 тысяч тенге;
на частичное субсидирование заработной платы – 10 128 тысяч тенге;
на молодежную практику – 54 537 тысяч тенге;
на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей, в том числе молодежь категории NEET, члены малообеспеченных многодетных семей, малообеспеченные трудоспособные инвалиды – 26 511 тысяч тенге;
на установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов – 779 тысяч тенге;
на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда – 1 884 745 тысяч тенге;
на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 1 746 750 тысяч тенге;
на развитие системы водоснабжения и водоотведения – 1 817 855 тысяч тенге;
на компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства – 358 987 тысяч тенге;
на увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования – 1 924 631 тысяча тенге;
на приобретение жилья коммунального жилищного фонда для малообеспеченных многодетных семей – 553 871 тысяча тенге;
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий – 2 146 022 тысячи тенге;

мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге – 114 310 мың теңге;
облыстық бюджеттен жалпы сомасы 5 102 486 мың теңге:
жұмысшы кадрларды еңбек нарығында сұранысқа ие кәсіптер және дағдылар бойынша қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға – 32 450 мың теңге;
жастар практикасына – 24 935 мың теңге;
мемлекеттік органның күрделі шығыстарына – 606 252 мың теңге;
автомобиль жолдарды және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеуге – 728 122 мың теңге;
коммуналдық шаруашылығын дамытуға – 68 981 мың теңге;
жаңартылған білім беру мазмұнына 1, 4, 9, 10 сыныптардың және мектеп алды даярлық тобының көшуіне байланысты облыс мектептеріне кітаптар және оқу-әдістемелік қешендерді сатып алуға – 1 019 544 мың теңге;
жұмысқа орналастыру бойынша жеке агенттіктерге – 13 564 мың теңге;
елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыруға – 221 879 мың теңге;
көлік инфрақұрылымын дамытуға – 350 000 мың теңге;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға – 454 130 мың теңге;
коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға – 322 422 мың теңге;
"Виртуалды лаборатория" порталына жазылуға және мұғалімдерге тренингке қатысуға – 14 500 мың теңге;
NEET санатындағы жастарға, табысы аз көпбалалы отбасылары мүшелеріне, табысы аз еңбекке қабілетті мүгедектерге жаңа бизнес-идеяларды жүзеге асыру үшін мемлекеттік гранттарға – 19 190 мың теңге;
аз қамтылған көп балалы отбасыларға коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алуға – 300 000 мың теңге;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 825 080 мың теңге;
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне – 101 437 мың теңге;
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан жалпы сомасы 472 893 мың теңге:
жастарға, табысы аз көпбалалы отбасылары мүшелеріне, еңбекке қабілетті мүгедектерге жаңа бизнес-идеяларды жүзеге асыру үшін мемлекеттік гранттарға – 73 225 мың теңге;
қысқа мерзімді кәсіптік оқумен қосымша қамтамасыз етуге – 149 668 мың теңге;
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне – 250 000 мың теңге;
бюджеттік кредиттер жалпы сомасы 11 253 764 мың теңге:
жылу, сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін реконструкциялауға және құрылысқа – 1 330 648 мың теңге;
коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға – 9 923 116 мың теңге.";
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих – 114 310 тысяч тенге;
из областного бюджета в общей сумме 5 102 486 тысяч тенге:
на краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям и навыкам – 32 450 тысяч тенге;
на молодежную практику – 24 935 тысяч тенге;
на капитальные расходы государственного органа – 606 252 тысячи тенге;
на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог и улиц населенных пунктов – 728 122 тысячи тенге;
на развитие коммунального хозяйства – 68 981 тысяча тенге;
на приобретение учебников и учебно-методических комплектов для школ области, в связи с переходом на обновленное содержание 1, 4, 9, 10 классов и предшкольной подготовки – 1 019 544 тысячи тенге;
на частные агентства по трудоустройству – 13 564 тысячи тенге;
на благоустройство и озеленение населенных пунктов – 221 879 тысяч тенге;
на развитие транспортной инфраструктуры – 350 000 тысяч тенге;
на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 454 130 тысяч тенге;
на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда – 322 422 тысячи тенге;
на участие учителей в тренинге и на подписку портала "Виртуальная лаборатория" – 14 500 тысяч тенге;
на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей, в том числе молодежь категории NEET, члены малообеспеченных многодетных семей, малообеспеченные трудоспособные инвалиды – 19 190 тысяч тенге;
на приобретение жилья коммунального жилищного фонда для малообеспеченных многодетных семей – 300 000 тысяч тенге;
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 825 080 тысяч тенге;
на выплату государственной адресной социальной помощи – 101 437 тысяч тенге;
из Национального фонда Республики Казахстан в общей сумме 472 893 тысячи тенге:
на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей для молодежи, членам малообеспеченных многодетных семей, трудоспособным инвалидам – 73 225 тысяч тенге;
на обеспечение дополнительного охвата краткосрочным профессиональным обучением – 149 668 тысяч тенге;
на выплату государственной адресной социальной помощи – 250 000 тысяч тенге;
бюджетные кредиты в общей сумме 11 253 764 тысячи тенге:
на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения – 1 330 648 тысяч тенге;
на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда – 9 923 116 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:

"8. 2019 жылға арналған қалалық бюджетте кенттік бюджеттерге республикалық және облыстық бюджеттер қаражат есебінен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 81 051 мың теңге көлемінде қарастырылғаны ескерілсін. Аталған сомаларды кенттік бюджеттерге бөлу Орал қаласы әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.";
11-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"11. 2019 жылға арналған жергілікті атқарушы органдарының резерві – 585 545 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Орал қалалық мәслихаты аппаратының басшысы (С.Давлетов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

"8. Учесть, что в городском бюджете на 2019 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам поселков, выделяемые за счет средств республиканского и областного бюджетов в общей сумме 81 051 тысяча тенге. Распределение указанных сумм бюджетам поселков осуществляется на основании постановления акимата города Уральска.";
пункт 11 изложить в следующей редакции:
"11. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2019 год в размере 585 545 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Уральского городского маслихата (С.Давлетов) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.

53 011
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
5 400
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
240 000
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
50 101
13
Басқалар
646 037
3
Кәсiпкерлiк қызметті қолдау және бәсекелестікті қорғау
25 177
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
25 177
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 402
003
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
4 775
9
Басқалар
620 860
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
606 920
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
585 545
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5 364
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
16 011
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
13 940
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
13 940
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
0
043
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
0
14
Борышқа қызмет көрсету
29 538
1
Борышқа қызмет көрсету
29 538
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
29 538
013
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
29 538
15
Трансферттер
1 152 516
1
Трансферттер
1 152 516
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
1 152 516
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
3 321
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер

53 011
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
5 400
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
240 000
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
50 101
13
Прочие
646 037
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
25 177
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
25 177
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
20 402
003
Поддержка предпринимательской деятельности
4 775
9
Прочие
620 860
452
Отдел финансов района (города областного значения)
606 920
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
585 545
026
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
5 364
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
16 011
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
13 940
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов
13 940
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
0
043
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
0
14
Обслуживание долга
29 538
1
Обслуживание долга
29 538
452
Отдел финансов района (города областного значения)
29 538
013
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
29 538
15
Трансферты
1 152 516
1
Трансферты
1 152 516
452
Отдел финансов района (города областного значения)
1 152 516
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
3 321
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства