Ақжайық аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 ақпандағы № 30-3 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 20 ақпанда № 5541 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес, Ақжайық аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Ақжайық аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (А.Ашабаев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақжайық аудандық
мәслихатының 2019 жылғы
19 ақпандағы № 30-3 шешіміне
қосымша
1. Ақжайық аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 15-2 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5018 тіркелген, 2018 жылғы 9 қантарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
2. Ақжайық аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 16-1 "2018-2020 жылдарға арналған Ақжайық ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5040 тіркелген, 2018 жылғы 22 қантарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
3. Ақжайық аудандық мәслихатының 2018 жылгы 28 наурыздағы № 17-1 "Ақжайық аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 15-2 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5128 тіркелген, 2018 жылғы 18 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
4. Ақжайық аудандық мәслихатының 2018 жылғы 16 сәуірдегі № 18-1 "Ақжайық аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 16-1 "2018-2020 жылдарға арналған Ақжайық ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5181 тіркелген, 2018 жылғы 28 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);

О признании утратившими силу некоторых решений Акжаикского районного маслихата
Решение Акжаикского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 19 февраля 2019 года № 30-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 20 февраля 2019 года № 5541
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Акжаикский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Акжаикского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (А.Ашабаев) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Приложение
к решению Акжаикского
районного маслихата
от 19 февраля 2019 года № 30-3
1. Решение Акжаикского районного маслихата от 15 декабря 2017 года № 15-2 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5018, опубликованное 9 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
2. Решение Акжаикского районного маслихата от 29 декабря 2017 года № 16-1 "О бюджете сельских округов Акжаикского района на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5040, опубликованное 22 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
3. Решение Акжаикского районного маслихата от 28 марта 2018 года № 17-1 "О внесении изменений в решение Акжаикского районного маслихата от 15 декабря 2017 года № 15-2 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5128, опубликованное 18 апреля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
4. Решение Акжаикского районного маслихата от 16 апреля 2018 года № 18-1 "О внесении изменений в решение Акжаикского районного маслихата от 29 декабря 2017 года № 16-1 "О бюджете сельских округов Акжаикского района на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5181, опубликованное 28 апреля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);

5. Ақжайық аудандық мәслихатының 2018 жылғы 11 шілдедегі № 21-1 "Ақжайық аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 15-2 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5286 тіркелген, 2018 жылғы 24 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
6. Ақжайық аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 шілдедегі № 22-1 "Ақжайық аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 16-1 "2018-2020 жылдарға арналған Ақжайық ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5301 тіркелген, 2018 жылғы 8 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
7. Ақжайық аудандық мәслихатының 2018 жылғы 12 қазандағы № 25-1 "Ақжайық аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 15-2 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5375 тіркелген, 2018 жылғы 7 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
8. Ақжайық аудандық мәслихатының 2018 жылғы 8 қарашадағы № 26-1 "Ақжайық аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 16-1 "2018-2020 жылдарға арналған Ақжайық ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5398 тіркелген, 2018 жылғы 15 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
9. Ақжайық аудандық мәслихатының 2018 жылғы 11 желтоқсандағы № 27-1 "Ақжайық аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 15-2 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5440 тіркелген, 2018 жылғы 24 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
10. Ақжайық аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 28-1 "Ақжайық аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 16-1 "2018-2020 жылдарға арналған Ақжайық ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5474 тіркелген, 2019 жылғы 8 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

5. Решение Акжаикского районного маслихата от 11 июля 2018 года № 21-1 "О внесении изменений в решение Акжаикского районного маслихата от 15 декабря 2017 года № 15-2 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5286, опубликованное 24 июля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
6. Решение Акжаикского районного маслихата от 20 июля 2018 года № 22-1 "О внесении изменений в решение Акжаикского районного маслихата от 29 декабря 2017 года № 16-1 "О бюджете сельских округов Акжаикского района на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5301, опубликованное 8 августа 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
7. Решение Акжаикского районного маслихата от 12 октября 2018 года № 25-1 "О внесении изменений в решение Акжаикского районного маслихата от 15 декабря 2017 года № 15-2 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5375, опубликованное 7 ноября 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
8. Решение Акжаикского районного маслихата от 8 ноября 2018 года № 26-1 "О внесении изменений в решение Акжаикского районного маслихата от 29 декабря 2017 года № 16-1 "О бюджете сельских округов Акжаикского района на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5398, опубликованное 15 ноября 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
9. Решение Акжаикского районного маслихата от 11 декабря 2018 года № 27-1 "О внесении изменений в решение Акжаикского районного маслихата от 15 декабря 2017 года № 15-2 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5440, опубликованное 24 декабря 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
10. Решение Акжаикского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 28-1 "О внесении изменений в решение Акжаикского районного маслихата от 29 декабря 2017 года № 16-1 "О бюджете сельских округов Акжаикского района на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5474, опубликованное 8 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).