Ақжайық аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 28-2 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 наурыздағы № 31-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 26 наурызда № 5575 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Ақжайық аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 ақпандағы № 42-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Ақжайық аудандық мәслихатының 14.02.2020 № 42-2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексін, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Ақжайық аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақжайық аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 28-2 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5503 тіркелген, 2019 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 -қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 275 183 мың теңге:
салықтық түсімдер – 969 256 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 068 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 680 мың теңге;
трансферттер түсімі – 7 297 179 мың теңге;
2) шығындар – 8 378 331 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 191 470 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 242 400 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 50 930 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 10 000 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 10 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -304 618 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 304 618 мың теңге:
қарыздар түсімі – 242 400 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 50 930 мың теңге;

О внесении изменений в решение Акжаикского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 28-2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Акжаикского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 20 марта 2019 года № 31-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 26 марта 2019 года № 5575. Утратило силу решением Акжаикского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 14 февраля 2020 года № 42-2
Сноска. Утратило силу решением Акжаикского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 14.02.2020 № 42-2 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Акжаикский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акжаикского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 28-2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5503, опубликованное 17 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 275 183 тысячи тенге:
налоговые поступления – 969 256 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 068 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 680 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7 297 179 тысяч тенге;
2) затраты – 8 378 331 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 191 470 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 242 400 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 50 930 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 10 000 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 10 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -304 618 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 304 618 тысяч тенге:
поступление займов –242 400 тысяч тенге;
погашение займов – 50 930 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 113 148 мың теңге.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (А.Ашабаев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

используемые остатки бюджетных средств – 113 148 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (А.Ашабаев) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.