Ақжайық аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы № 29-1 "2019-2021 жылдарға арналған Ақжайық ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 желтоқсандағы № 39-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 25 желтоқсанда № 5906 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Ақжайық аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 ақпандағы № 42-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Ақжайық аудандық мәслихатының 14.02.2020 № 42-2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Ақжайық аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақжайық аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы № 29-1 "2019-2021 жылдарға арналған Ақжайық ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5520 тіркелген, 2019 жылғы 25 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
" 1. 2019-2021 жылдарға арналған Ақжол ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 67 601 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 135 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 65 466 мың теңге;
2) шығындар – 68 173 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 572 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 572 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 572 мың теңге.";
2 - тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
" 2. 2019-2021 жылдарға арналған Алғабас ауылдық округінің бюджеті 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 23 045 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 716 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 113 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Акжаикского районного маслихата от 9 января 2019 года № 29-1 "О бюджете сельских округов Акжаикского района на 2019-2021 годы"
Решение Акжаикского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18 декабря 2019 года № 39-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 25 декабря 2019 года № 5906. Утратило силу решением Акжаикского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 14 февраля 2020 года № 42-2
Сноска. Утратило силу решением Акжаикского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 14.02.2020 № 42-2 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Акжаикский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акжаикского районного маслихата от 9 января 2019 года № 29-1 "О бюджете сельских округов Акжаикского района на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5520, опубликованное 25 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
" 1. Утвердить бюджет Акжолского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 67 601 тысяча тенге:
налоговые поступления – 2 135 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 65 466 тысяч тенге;
2) затраты – 68 173 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 572 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 572 тысячи тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 572 тысячи тенге.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
" 2. Утвердить бюджет Алгабасского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 23 045 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 716 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 113 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;

трансферттер түсімі – 21 216 мың теңге;
2) шығындар – 23 421 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 376 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 376 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 376 мың теңге.";
3 - тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. 2019-2021 жылдарға арналған Алмалы ауылдық округінің бюджеті 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 23 651 мың теңге:
салықтық түсімдер – 4 030 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 45 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 19 576 мың теңге;
2) шығындар – 25 009 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 358 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 358 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 358 мың теңге.";
4 - тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. 2019-2021 жылдарға арналған Есенсай ауылдық округінің бюджеті 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21 713 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 252 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 204 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 20 257 мың теңге;
2) шығындар – 22 888 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 175 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 175 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 175 мың теңге.";
5 - тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

поступления трансфертов – 21 216 тысяч тенге;
2) затраты – 23 421 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 376 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 376 тысяч тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 376 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет Алмалинского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 23 651 тысяча тенге:
налоговые поступления – 4 030 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 45 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 19 576 тысяч тенге;
2) затраты – 25 009 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 358 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 358 тысяч тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 358 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Утвердить бюджет Есенсайского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 21 713 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 252 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 204 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 20 257 тысяч тенге;
2) затраты – 22 888 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 175 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 175 тысяч тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 175 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:

"5. 2019-2021 жылдарға арналған Тайпақ ауылдық округінің бюджеті 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 136 608 мың теңге:
салықтық түсімдер – 11 522 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 245 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 124 841 мың теңге;
2) шығындар – 140 550 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 942 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 942 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 942 мың теңге.";
6 - тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"6. 2019-2021 жылдарға арналған Чапаев ауылдық округінің бюджеті 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 251 671 мың теңге:
салықтық түсімдер – 23 434 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 065 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 104 мың теңге;
трансферттер түсімі – 227 068 мың теңге;
2) шығындар – 255 402 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 731 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 731 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 731 мың теңге.";
аталған шешімнің 1, 4, 7, 10, 13 және 16 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 және 6 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

"5. Утвердить бюджет Тайпакского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 136 608 тысяч тенге:
налоговые поступления – 11 522 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 245 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 124 841 тысяча тенге;
2) затраты – 140 550 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 942 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 942 тысячи тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 942 тысячи тенге.";
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Утвердить бюджет Чапаевского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 251 671 тысяча тенге:
налоговые поступления – 23 434 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 1 065 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 104 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 227 068 тысяч тенге;
2) затраты – 255 402 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 731 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 731 тысяча тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 731 тысяча тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13 и 16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 и 6 к настоящему решению.