Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 22-2 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 наурыздағы № 25-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 27 наурызда № 5589 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 4 наурыздағы № 36-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 04.03.2020 № 36-3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Бөкей ордасы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы №22-2 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5483 тіркелген, 2019 жылғы 9 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 3 475 703 мың теңге:
салықтық түсімдер – 241 624 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 030 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 150 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 228 899 мың теңге;
2) шығындар – 3 516 579 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 44 938 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 68 175 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 23 237 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 85 814 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –85 814 мың теңге:
қарыздар түсімі – 68 175 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 23 237 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 40 876 теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының аппарат басшысы (А.Хайруллин) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
13. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Е.Мендешов
Мәслихат хатшысы Е.Таңатов
2019 жылғы 18 наурыздағы
№ 25-1
Бөкей ордасы аудандық
мәслихаттың шешіміне
қосымша
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 22-2
Бөкей ордасы аудандық
мәслихаттың шешіміне
1-қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет
(мың теңге)
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
1
2
3
4
5
6

О внесении изменений в решение Бокейординского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 22-2 "О районном бюджете на 2019 - 2021 годы"
Решение Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18 марта 2019 года № 25-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 27 марта 2019 года № 5589. Утратило силу решением Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 4 марта 2020 года № 36-3
Сноска. Утратило силу решением Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 04.03.2020 № 36-3 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Бокейординский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бокейординского районного маслихата от 25 декабря 2018 года №22-2 "О районном бюджете на 2019 – 2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5483, опубликованное 9 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 475 703 тысячи тенге:
налоговые поступления – 241 624 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 5 030 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 150 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 228 899 тысяч тенге;
2) затраты – 3 516 579 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 44 938 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 68 175 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 23 237 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 85 814 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 85 814 тысячи тенге:
поступление займов – 68 175 тысяч тенге;
погашение займов – 23 237 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 40 876 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Бокейординского районного маслихата (А.Хайруллин) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Е.Мендешов
Секретарь маслихата Е.Танатов
Приложение
к решению Бокейординского
районного маслихата
от 18 марта 2019 года № 25-1
Приложение 1
к решению Бокейординского
районного маслихата
от 25 декабря 2018 года № 22-2
Районный бюджет на 2019 год
(тысяч тенге)
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1
2
3
4
5
6

14 016
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
16 349
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
14 308
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 908
32
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
400
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
151 296
1
Ауыл шаруашылығы
118 419
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
800
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
800
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
117 619
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 153
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1800
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
2 650
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
631
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
86 960
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
15 425
6
Жер қатынастары
12 281
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
12 281
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 281
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
20 596
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
20 596
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
20 596
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
10 326
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
10 326
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
10 326
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10 326
12
Көлiк және коммуникация
41 712
1
Автомобиль көлiгi
41 712
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

14 016
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
16 349
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
14 308
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
13 908
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
400
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
151 296
1
Сельское хозяйство
118 419
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
800
010
Развитие объектов сельского хозяйства
800
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
117 619
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
10 153
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
1 800
006
Организация санитарного убоя больных животных
2 650
010
'Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
631
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
86 960
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
15 425
6
Земельные отношения
12 281
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
12 281
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
12 281
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
20 596
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
20 596
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
20 596
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
10 326
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
10 326
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
10 326
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
10 326
12
Транспорт и коммуникации
41 712
1
Автомобильный транспорт
41 712
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)