Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы №22-2 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 7 маусымдағы № 27-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 10 маусымда № 5714 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 4 наурыздағы № 36-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 04.03.2020 № 36-3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Бөкей ордасы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы №22-2 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5483 тіркелген, 2019 жылғы 9 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 4 333 563 мың теңге:
салықтық түсімдер – 256 624 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 030 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 150 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 071 759 мың теңге;
2) шығындар – 4 374 439 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 44 939 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 68 176 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 23 237 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 85 815 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 85 815 мың теңге:
қарыздар түсімі – 68 176 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 23 237 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 40 876 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Бокейординского районного маслихата от 25 декабря 2018 года №22-2 "О районном бюджете на 2019 - 2021 годы"
Решение Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 7 июня 2019 года № 27-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 10 июня 2019 года № 5714. Утратило силу решением Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 4 марта 2020 года № 36-3
Сноска. Утратило силу решением Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 04.03.2020 № 36-3 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Бокейординский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бокейординского районного маслихата от 25 декабря 2018 года №22-2 "О районном бюджете на 2019 - 2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5483, опубликованное 9 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 333 563 тысячи тенге:
налоговые поступления – 256 624 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 5 030 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 150 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 071 759 тысяч тенге;
2) затраты – 4 374 439 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 44 939 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 68 176 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 23 237 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 85 815 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 85 815 тысяч тенге:
поступление займов – 68 176 тысяч тенге;
погашение займов – 23 237 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 40 876 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының аппарат басшысы (А.Хайруллин) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ж.Ашенов
Мәслихат хатшысы Е.Таңатов
2019 жылғы 7 маусымдағы №27-1
Бөкей ордасы аудандық
мәслихаттың шешіміне қосымша

2. Руководителю аппарата Бокейординского районного маслихата (А.Хайруллин) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Ж.Ашенов
Секретарь маслихата Е.Танатов
Приложение
к решению Бокейординского
районного маслихата
от 7 июня 2019 года №27-1
Приложение 1
к решению Бокейординского
районного маслихата

95 762
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
18 562
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 562
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
36 651
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 161
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 280
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 210
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
37 549
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 158
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
11 391
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
3 000
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
3 000
02
Қорғаныс
19 351
1
Әскери мұқтаждар
5 440
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
5 440
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
5 440
2
Төтенше жағдайлар жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
13 911
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
13 911
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
911
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
13 000
04
Білім беру
2 134 461
1
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту
36 645
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
36 645
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
36 645
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
1 929 762
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
60 389
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
60 389
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 869 218

95 762
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
18 562
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
18 562
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
36 651
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
27 161
013
Капитальные расходы государственного органа
5 280
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
4 210
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
37 549
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
26 158
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
11 391
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
3 000
040
Развитие объектов государственных органов
3 000
02
Оборона
19 351
1
Военные нужды
5 440
122
Аппарат акима района (города областного значения)
5 440
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
5 440
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
13 911
122
Аппарат акима района (города областного значения)
13 911
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
911
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
13 000
04
Образование
2 134 461
1
Дошкольное воспитание и обучение
36 645
464
Отдел образования района (города областного значения)
36 645
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
36 645
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
1 929 762
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
60 389
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
60 389
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 869 218

87 235
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
48 461
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
32 877
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 758
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
18 119
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
15 584
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 184
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
400
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
142 347
1
Ауыл шаруашылығы
107 760
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1 000
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
1 000
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
106 760
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 294
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1800
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
4 650
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
631
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
86 960
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
1 425
6
Жер қатынастары
13 991
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
13 991
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 991
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
20 596
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
20 596
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
20 596
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
10 978
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
10 978
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
10 978
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

87 235
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
48 461
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
32 877
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
14 758
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
18 119
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
15 584
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
15 184
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
400
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
142 347
1
Сельское хозяйство
107 760
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1 000
010
Развитие объектов сельского хозяйства
1 000
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
106 760
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
11 294
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
1 800
006
Организация санитарного убоя больных животных
4 650
010
'Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
631
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
86 960
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
1 425
6
Земельные отношения
13 991
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
13 991
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
13 991
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
20 596
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
20 596
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
20 596
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
10 978
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
10 978
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
10 978
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)