Елді мекендегі салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 8 тамыздағы № 114 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 15 тамызда № 5768 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексін және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын басшылыққа ала отырып, Жаңақала ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении коэффициентов зонирования учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте
Постановление акимата Жангалинского района Западно-Казахстанской области от 8 августа 2019 года № 114. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 15 августа 2019 года № 5768
Примечание ИЗПИ!
Настоящее постановление вводится в действие с 01.01.2020.
Руководствуясь Кодексом Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Жангалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қоса беріліп отырған елді мекендегі салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері бекітілсін.
2. Жаңақала ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 28 мамырдағы №120 "Елді мекендегі салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5220 тіркелген, 2018 жылғы 11 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

1. Утвердить прилагаемые коэффициенты зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Жангалинского района от 28 мая 2018 года №120 "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5220, опубликованное 11 июня 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

3. Жаңақала ауданы әкімі аппаратының басшысы (А.Жумалиев) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Еслямғалиеваға жүктелсін.
5. Осы қаулы 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақала ауданы әкімдігінің

3. Руководителю аппарата акима Жангалинского района (М.Жумалиев) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района А.Еслямгалиеву.
5. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2020 года.
Утверждены
постановлением акимата
Жангалинского района