Жаңақала аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 29-2 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 желтоқсандағы № 39-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 12 желтоқсанда № 5890 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 ақпандағы № 43-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 20.02.2020 № 43-2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексiне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңақала аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 29-2 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5490 болып тіркелген, 2019 жылдың 9 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 5 269 387, 6 мың теңге:
салықтық түсімдер – 583 304 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 11 306 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 548 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 671 229,6 мың теңге;
2) шығындар – 5 185 007, 6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 37 024 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 79 537 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 42 513 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 47 356 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – - 47 356 мың теңге:
қарыздар түсімі – 79 537 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 160 513 мың теңге;

О внесении изменений в решение Жангалинского районного маслихата от 25 декабря 2018 года №29-2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 10 декабря 2019 года № 39-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 12 декабря 2019 года № 5890. Утратило силу решением Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 20 февраля 2020 года № 43-2
Сноска. Утратило силу решением Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 20.02.2020 № 43-2 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жангалинского районного маслихата от 25 декабря 2018 года №29-2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5490, опубликованное 9 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 269 387,6 тысяч тенге:
налоговые поступления – 583 304 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 11 306 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 548 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 671 229,6 тысяч тенге;
2) затраты – 5 185 007,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 37 024 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 79 537 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 42 513 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 47 356 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – - 47 356 тысяч тенге:
поступление займов – 79 537 тысяч тенге;
погашение займов – 160 513 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 33 620 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Жаңақала аудандық мәслихат аппаратының басшысы (С.Успанова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Е. Ибрашев
Мәслихат хатшысы З. Сисенғали
Аудандық мәслихаттың
2019 жылғы 10 желтоқсандағы
№ 39-1 шешіміне қосымша
Аудандық мәслихаттың
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№29-2 шешіміне 1-қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
1
2
3
4
5
6

используемые остатки бюджетных средств – 33 620 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Жангалинского районного маслихата (С.Успанова) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Е. Ибрашев
Секретарь районного маслихата З. Сисенғали
Приложение
к решению районного маслихата
от 10 декабря 2019 года № 39-1
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 25 декабря 2018 года №29-2
Районный бюджет на 2019 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1
2
3
4
5
6