Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарлату туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 желтоқсандағы № 39-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 13 желтоқсанда № 5892 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2022 жылғы 5 мамырдағы № 22-13 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 05.05.2022 № 22-13 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдері туралы" (Салық кодексі) Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Жаңақала аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1.Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелері он есе жоғарлатылсын.
2. 01.01.2020 дейін қолданыста болды - осы шешімнің 5-тармағына сәйкес.
3.Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (С.Успанова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4.Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
5.Осы шешімнің 2-тармағының қолдану мерзімін 2020 жылдың 1 қаңтарына дейін деп белгіленсін.
Сессия төрағасы Е. Ибрашев
Мәслихат хатшысы З. Сисенғали

О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения
Решение Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 10 декабря 2019 года № 39-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 13 декабря 2019 года № 5892. Утратило силу решением Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 5 мая 2022 года № 22-13
Сноска. Утратило силу решением Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 05.05.2022 № 22-13 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жангалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить базовые ставки земельного налога в десять раз на не используемые земли сельскохозяйственного назначения, в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан.
2. Действовал до 01.01.2020 в соответствии с п. 5 настоящего решения.
3. Руководителю аппарата районного маслихата (С.Успанова) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
5. Установить срок действия пункта 2 настоящего решения до 1 января 2020 года.
Председатель сессии Е. Ибрашев
Секретарь районного маслихата З. Сисенғали