Жәнібек ауданы әкімінің 2019 жылғы 18 қаңтардағы №4 "Табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы әкімінің 2019 жылғы 4 мамырдағы № 9 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 8 мамырда № 5653 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес және Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданының төтенше жағдайларының алдын алу және жою жөніндегі комиссиясының 2019 жылғы 26 наурыздағы №5 хаттамасы негізінде, Жәнібек ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жәнібек ауданы әкімінің 2019 жылғы 18 қаңтардағы №4 "Табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5524 тіркелген, 2019 жылғы 29 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Жәнібек ауданы әкімі аппаратының басшысы (А.Молдағалиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.

О признании утратившим силу решения акима Жанибекского района от 18 января 2019 года № 4 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера"
Решение акима Жанибекского района Западно-Казахстанской области от 4 мая 2019 года № 9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 8 мая 2019 года № 5653
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и на основании протокола комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций Жанибекского района Западно-Казахстанской области от 26 марта 2019 года №5, аким Жанибекского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Жанибекского района от 18 января 2019 года № 4 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5524, опубликованное 29 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Руководителю аппарата акима Жанибекского района (А.Мулдагалиев) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.