Бәйтерек ауданы мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы №28-3 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 21 маусымдағы № 35-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 26 маусымда № 5734 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 ақпандағы № 44-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 20.02.2020 № 44-4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бәйтерек ауданы мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 28-3 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5502 тіркелген, 2019 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1- тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10 727 170 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 888 165 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –9 561 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 78 797 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8 750 647 мың теңге;
2) шығындар – 10 785 542 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 249 123 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 356 268 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 107 145 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 307 495 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 307 495 мың теңге:
қарыздар түсімі – 356 025 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 257 145 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 208 615 мың теңге.";
3-тармақта:
1) тармақшасында:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"1) 2019 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің түсімі және кредиттердің жалпы сомасы 3 955 945 мың теңге көлемінде ескерілсін:";
екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата района Бәйтерек от 26 декабря 2018 года № 28-3 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 21 июня 2019 года № 35-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 26 июня 2019 года № 5734. Утратило силу решением маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 20 февраля 2020 года № 44-4
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 20.02.2020 № 44-4 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Бәйтерек от 26 декабря 2018 года № 28 - 3 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5502, опубликованное 16 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 727 170 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 888 165 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9 561 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 78 797 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 750 647 тысяч тенге;
2) затраты – 10 785 542 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 249 123 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 356 268 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 107 145 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 307 495 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 307 495 тысяч тенге:
поступление займов – 356 025 тысяч тенге;
погашение займов – 257 145 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 208 615 тысяч тенге.";
в пункте 3:
в подпункте 1):
абзац первый изложить в следующей редакции:
"1) учесть в районном бюджете на 2019 год поступление целевых трансфертов и кредитов из республиканского бюджета в общей сумме 3 955 945 тысячи тенге:";
абзац второй изложить в следующей редакции:

"ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 949 272 мың теңге;";
үшінші, төртінші, бесінші, алтыншы, жетінші, сегізінші абзац алынып тасталсын;
тоғызыншы абзац мынандай редакцияда жазылсын:
"мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге – 295 654 тың теңге;";
он алтыншы абзац мынандай редакцияда жазылсын:
"жастар практикасына – 35 224 мың тенге;";
он жетінші абзац мынандай редакцияда жазылсын:
"NEET санатындағы жастарға және табысы аз көпбалалы отбасыларға, табысы аз еңбекке қабілетті мүгедектерге жаңа бизнес-идеяларды жүзеге асыру үшін гранттар беруге – 11 110 мың тенге;";
жиырмасыншы абзац мынандай редакцияда жазылсын:
"Егіндібұлақ ауылындағы су құбырының құрылысына – 258 415 мың тенге;";
жиырма бірінші абзац мынандай редакцияда жазылсын:
"Достық ауылындағы су құбырын реконструкциялауға – 241 675 мың тенге;";
жиырма екінші абзац мынандай редакцияда жазылсын:
"Трекин ауылындағы су құбырының құрылысына – 248 894 мың тенге;";
мынадай мазмұндағы жиырма бесінші абзацпен толықтырылсын:
"бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен педагог-психологтарының еңбекақысын ұлғайтуға – 640 629 мың тенге;";
мынадай мазмұндағы жиырма алтыншы абзацпен толықтырылсын:
"әкімшілік мемлекеттік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға – 39 166 мың тенге;";
мынадай мазмұндағы жиырма жетінші абзацпен толықтырылсын:
"Калинин ауылында екі қабатты он екі пәтерлі екі тұрғын үйлердің құлылысына (үй №1, №2) – 183 943 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы жиырма сегізінші абзацпен толықтырылсын:
"Асан ауылындағы су құбырының құрылысына – 90 000 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы жиырма тоғызыншы абзацпен толықтырылсын:
"Үлкен Шаған ауылындағы су құбырының құрылысына – 104 000 мың теңге;";
2) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"2) 2019 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің түсімі жалпы сомасы 727 178 мың теңге көлемінде ескерілсін:
үшінші абзац мынандай редакцияда жазылсын:
"жастар практикасына – 7 196 мың теңге;";
жетінші абзац мынандай редакцияда жазылсын:
"1,4,9,10 сыныптардың жаңартылған білім беру мазмұнына және мектепалды даярлық топтарын көшуіне байланысты аудан мектептеріне кітаптар мен оқу-әдістемелік қешендерді сатып алуға -111 506 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он алтыншы абзацпен толықтырылсын:

"на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы – 949 272 тысяч тенге;";
абзац третий, четвертый, пятый, шестой, седьмой, восьмой исключить;
абзац девятый изложить в следующей редакции:
"на выплату государственной адресной социальной помощи – 295 654 тысячи тенге;";
абзац шестнадцатый изложить в следующей редакции:
"на молодежную практику – 35 224 тысячи тенге;";
абзац семнадцатый изложить в следующей редакции:
"на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей, в том числе молодежь категории NEET, члены малообеспеченных и многодетных семей, малообеспеченные трудоспособные инвалиды – 11 110 тысяч тенге;";
абзац двадцатый изложить в следующей редакции:
"на строительство водопровода в селе Егіндібұлақ -258 415 тысяч тенге;";
абзац двадцать первый изложить в следующей редакции:
"на реконструкцию водопровода в селе Достык – 241 675 тысяч тенге;";
абзац двадцать второй изложить в следующей редакции:
"на строительство водопровода в селе Трекино – 248 894 тысячи тенге;";
дополнить абзацем двадцать пятым следующего содержания:
"на увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования – 640 629 тысяч тенге;";
дополнить абзацем двадцать шестым следующего содержания:
"на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих – 39 166 тысяч тенге;";
дополнить абзацем двадцать седьмым следующего содержания:
"на строительство двух двухэтажных двенадцатиквартирных жилых домов в селе Калининское (дом №1, №2) – 183 943 тысячи тенге;";
дополнить абзацем двадцать восьмым следующего содержания:
"на строительство водопровода в селе Асан – 90 000 тысяч тенге;";
дополнить абзацем двадцать девятым следующего содержания:
"на строительство водопровода в селе Большой Чаган – 104 000 тысяч тенге;";
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) учесть в районном бюджете на 2019 год поступление целевых трансфертов из областного бюджета в общей сумме 727 178 тысяч тенге:";
абзац третий изложить в следующей редакции:
"на молодежную практику – 7 196 тысяч тенге;";
абзац седьмой изложить в следующей редакции:
"на приобретение книг и учебно-методических пособий для школ района в связи с переходом 1,4,9,10 классов к обновленному содержанию образования и группы предшкольной подготовки – 111 506 тысяч тенге;";
дополнить абзацем шестнадцатым следующего содержания:

"мұғалімдердің "Виртуалдық лаборатория" порталына жазылуы және тренингке қатысуына – 3 250 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он жетінші абзацпен толықтырылсын:
"NEET санатындағы жастарға және табысы аз көпбалалы отбасыларға, табысы аз еңбекке қабілетті мүгедектерге жаңа бизнес-идеяларды жүзеге асыру үшін гранттар беруге – 3 535 мың тенге;";
мынадай мазмұндағы он сегізінші абзацпен толықтырылсын:
"Переметный ауылының автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуге – 40 000 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он тоғызыншы абзацпен толықтырылсын:
"Володарское ауылындағы су құбырын реконструкциялауға – 19 745 мың теңге.";
10 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"10. 2019 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органдарының резерві 39 328 мың теңге көлемінде бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудан мәслихат аппаратының басшысы (Г.А.Терехов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

"на участие учителей в тренинге и запись на портале "Виртуальная лаборатория" – 3 250 тысяч тенге;";
дополнить абзацем семнадцатым следующего содержания:
"на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес -идей, в том числе молодежь категории NEET, члены малообеспеченных и многодетных семей, малообеспеченные трудоспособные инвалиды – 3 535 тысяч тенге;";
дополнить абзацем восемнадцатым следующего содержания:
"на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог села Переметное – 40 000 тысяч тенге;";
дополнить абзацем девятнадцатым следующего содержания:
"на реконструкцию водопровода села Володарское – 19 745 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в следующей редакции:
"10. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2019 год в размере 39 328 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата маслихата района (Терехов Г.А.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.

8 373
010
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
4 281
3
Ақпараттық кеңiстiк
171 152
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
16 869
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
16 869
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
154 283
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
153 783
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту
500
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
42 106
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
28 484
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 829
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
12 655
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
13 622
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 622
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
184 558
1
Ауыл шаруашылығы
108 175
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
23 047
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 047
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
85 128
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 286
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
4 542
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
2 018
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
61 012
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
1 270
6
Жер қатынастары
19 779
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
19 779
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 486
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру

8 373
010
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
4 281
3
Информационное пространство
171 152
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
16 869
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
16 869
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
154 283
006
Функционирование районных (городских) библиотек
153 783
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
500
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
42 106
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
28 484
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
15 829
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
12 655
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
13 622
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
13 622
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
184 558
1
Сельское хозяйство
108 175
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
23 047
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
23 047
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
85 128
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
16 286
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
4 542
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
2 018
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
61 012
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
1 270
6
Земельные отношения
19 779
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
19 779
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
18 486
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел

1 293
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
56 604
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
56 604
099
Мамандарға әлеуметтік көмек көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
56 604
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
19 658
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
19 658
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
19 658
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
15 706
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызды бар қалалардың, кенттердің және өзге де елді мекендердің бас жоспарлардің бас жоспарларын әзірлеу
3 952
12
Көлiк және коммуникация
496 806
1
Автомобиль көлiгi
490 676
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
490 676
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
371 251
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
119 425
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
6 130
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6 130
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
6 130
13
Басқалар
139 777
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
10 898
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
10 898
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 898
9
Басқалар
128 879
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
50 237
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
50 237
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
78 642
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
39 328
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

1 293
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
56 604
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
56 604
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
56 604
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
19 658
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
19 658
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
19 658
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
15 706
013
Разработка схем градостроительного развития территорий района, генеральных планов городов районного значения (областного) значения, поселков и иных насланных пунктов
3 952
12
Транспорт и коммуникации
496 806
1
Автомобильный транспорт
490 676
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
490 676
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
371 251
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
119 425
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
6 130
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6 130
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
6 130
13
Прочие
139 777
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
10 898
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
10 898
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
10 898
9
Прочие
128 879
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
50 237
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
50 237
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
78 642
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
39 328
026
Целевые текущие трансферты бюджета города районного значения, села, поселке, сельского округа, на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы