2019 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 4 мамырдағы № 141 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 8 мамырда № 5655 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 14 мамырдағы № 104 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімдігінің 14.05.2020 № 104 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңдарын басшылыққа ала отырып аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2019 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері бекітілсін.
2. Казталов ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 8 ақпандағы №50 "2018 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5070 тіркелген, 2018 жылғы 15 наурызда Қазақстан Республикасының эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Аудан әкімі аппаратының басшысы (А.Исламбеков) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары З.Мажитоваға жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Казталов ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 4 мамырдағы
№ 141 қаулысымен бекітілсін
2019 жылға мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы, ата - ана төлемақысының мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атаулры
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Ай сайын 1 тәрбиеленушіге мемлекеттік білім беру тапсырысы (теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдар ата – ананың 1 айдағы ақы төлеу мөлшері (теңге)
3 жасқа дейін
3 жастан
6 жасқа дейін
Бөбекжай (жергілікті бюджет)
Жалпақтал ауылы
"Казталов ауданы Жалпақтал ауылдық округі әкімінің
аппаратының
"Ертегі"
бөбекжайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2019 год
Постановление акимата Казталовского района Западно-Казахстанской области от 4 мая 2019 года № 141. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 8 мая 2019 года № 5655. Утратило силу постановлением акимата Казталовского района Западно-Казахстанской области от 14 мая 2020 года № 104
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Казталовского района Западно-Казахстанской области от 14.05.2020 № 104 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2019 год.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Казталовского района от 8 февраля 2018 года №50 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2018 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5070, опубликованное 15 марта 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Руководителю аппарата акима Казталовского района (А.Исламбеков) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района З.Мажитову.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Утвержден
постановлением акимата
Казталовского района
от 4 мая 2019 года №141
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение,
размер родительской платы на 2019 год
Административно территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Государственный образовательный заказ на 1 воспитанника в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования за 1 месяц (тенге)
До 3 лет
С 3-х до 6 лет
Ясли-сад (местный бюджет)
село Жалпактал
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Ертегі" аппарата акима Жалпакталского сельского округа Казталовского района"