Қаратөбе аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 ақпандағы № 27-3 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 25 ақпанда № 5546 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес Қаратөбе аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Қаратөбе аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Ж.Жангазиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қаратөбе аудандық
мәслихатының
2019 жылғы 20 ақпандағы
№ 27-3 шешіміне қосымша
1. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 15-12 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5010 тіркелген, 2018 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
2. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы "2018-2020 жылдарға арналған Қаратөбе, Сулыкөл ауылдық округтердің бюджеттері туралы" № 16-1 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5032 тіркелген, 2018 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
3. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 наурыздағы № 17-5 "Қаратөбе аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 15-12 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5121 тіркелген, 2018 жылғы 17 сәуірде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
4. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 мамырдағы № 18-4 "Қаратөбе аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 15-12 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5229 тіркелген, 2018 жылғы 15 маусымда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілері эталондық бақылау банкінде жарияланған);

О признании утратившими силу некоторых решений Каратобинского районного маслихата
Решение Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 20 февраля 2019 года № 27-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 25 февраля 2019 года № 5546
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Каратобинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Каратобинского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (Ж.Жангазиев) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Приложение к решению
Каратобинского районного
маслихата
от 20 февраля 2019 года № 27-3
1. Решение Каратобинского районного маслихата от 20 декабря 2017 года № 15-12 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5010, опубликованное 9 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
2. Решение Каратобинского районного маслихата от 28 декабря 2017 года № 16-1 "О бюджетах Каратобинского, Сулыкольского сельских округов на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5032, опубликованное 17 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
3. Решение Каратобинского районного маслихата от 27 марта 2018 года № 17-5 "О внесении изменений в решение Каратобинского районного маслихата от 20 декабря 2017 года № 15-12 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5121, опубликованное 17 апреля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
4. Решение Каратобинского районного маслихата от 29 мая 2018 года № 18-4 "О внесении изменений в решение Каратобинского районного маслихата от 20 декабря 2017 года № 15-12 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5229, опубликованное 15 июня 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);

5. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2018 жылғы 22 маусымдағы № 19-1 "Қаратөбе аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 16-1 "2018-2020 жылдарға арналған Қаратөбе, Сулыкөл ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5263 тіркелген, 2018 жылғы 9 шілдеде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
6. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2018 жылғы 16 шілдедегі № 20-1 "Қаратөбе аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 15-12 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5300 тіркелген, 2018 жылғы 8 тамызда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
7. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2018 жылғы 7 тамыздағы № 21-4 "Қаратөбе аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 16-1 "2018-2020 жылдарға арналған Қаратөбе, Сулыкөл ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5328 тіркелген, 2018 жылғы 13 қыркүйекте Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
8. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2018 жылғы 9 қазандағы № 22-1 "Қаратөбе аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 15-12 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5359 тіркелген, 2018 жылғы 31 қазанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
9. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2018 жылғы 5 қарашадағы № 23-1 "Қаратөбе аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 16-1 "2018-2020 жылдарға арналған Қаратөбе, Сулыкөл ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5392 тіркелген, 2018 жылғы 15 қарашада Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
10. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 желтоқсандағы № 24-1 "Қаратөбе аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 15-12 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5460 тіркелген, 2019 жылғы 8 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);

5. Решение Каратобинского районного маслихата от 22 июня 2018 года № 19-1 "О внесении изменений в решение Каратобинского районного маслихата от 28 декабря 2017 года № 16-1 "О бюджетах Каратобинского, Сулыкольского сельских округов на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5263, опубликованное 9 июля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
6. Решение Каратобинского районного маслихата от 16 июля 2018 года № 20-1 "О внесении изменений в решение Каратобинского районного маслихата от 20 декабря 2017 года № 15-12 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5300, опубликованное 8 августа 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
7. Решение Каратобинского районного маслихата от 7 августа 2018 года № 21-4 "О внесении изменений в решение Каратобинского районного маслихата от 28 декабря 2017 года № 16-1 "О бюджетах Каратобинского, Сулыкольского сельских округов на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5328, опубликованное 13 сентября 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
8. Решение Каратобинского районного маслихата от 9 октября 2018 года № 22-1 "О внесении изменений в решение Каратобинского районного маслихата от 20 декабря 2017 года № 15-12 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5359, опубликованное 31 октября 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
9. Решение Каратобинского районного маслихата от 5 ноября 2018 года № 23-1 "О внесении изменений в решение Каратобинского районного маслихата от 28 декабря 2017 года № 16-1 "О бюджетах Каратобинского, Сулыкольского сельских округов на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5392, опубликованное 15 ноября 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
10. Решение Каратобинского районного маслихата от 20 декабря 2018 года № 24-1 "О внесении изменений в решение Каратобинского районного маслихата от 20 декабря 2017 года № 15-12 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5460, опубликованное 8 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);

11. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 25-1 "Қаратөбе аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 16-1 "2018-2020 жылдарға арналған Қаратөбе, Сулыкөл ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5485 тіркелген, 2019 жылғы 8 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
12. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 наурыздағы № 10-3 "Қаратөбе аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 9-3 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4757 тіркелген, 2017 жылғы 20 сәуірде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

11. Решение Каратобинского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 25-1 "О внесении изменений в решение Каратобинского районного маслихата от 28 декабря 2017 года № 16-1 "О бюджетах Каратобинского, Сулыкольского сельских округов на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5485, опубликованное 8 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
12. Решение Каратобинского районного маслихата от 14 марта 2017 года № 10-3 "О внесении изменений в решение Каратобинского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 9-3 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4757, опубликованное 20 апреля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).