Сырым аудандық мәслихатының 2019 жылғы 8 қаңтардағы № 35-1 "2019-2021 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы № 48-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 13 желтоқсанда № 5894 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 ақпандағы № 51-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 13.02.2020 № 51-5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сырым аудандық мәслихатының 2019 жылғы 8 қаңтардағы № 35-1 "2019-2021 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5522 тіркелген, 2019 жылғы 30 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Жымпиты ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 55 451 мың теңге:
салықтық түсімдер – 21 647 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 425 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 33 379 мың теңге;
2) шығындар – 56 027 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 576 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 576 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 576 мың теңге.";
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. 2019-2021 жылдарға арналған Бұлдырты ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28 814 мың теңге:
салықтық түсімдер – 3 315 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 150 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Сырымского районного маслихата от 8 января 2019 года № 35-1 "О бюджете сельских округов на 2019-2021 годы"
Решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12 декабря 2019 года № 48-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 13 декабря 2019 года № 5894. Утратило силу решением Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13 февраля 2020 года № 51-5
Сноска. Утратило силу решением Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13.02.2020 № 51-5 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырымского районного маслихата от 8 января 2019 года № 35-1 "О бюджете сельских округов на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5522, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 30 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Жымпитинского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 55 451 тысяча тенге:
налоговые поступления – 21 647 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 425 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 33 379 тысяч тенге;
2) затраты – 56 027 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 576 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 576 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 576 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет Булдуртинского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 28 814 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 315 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 150 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;

трансферттер түсімі – 25 349 мың теңге;
2) шығындар – 30 607 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 793 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 793 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 793 мың теңге.";
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. 2019 жылға арналған ауылдық округтердің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция түсімдерінің жалпы сомасы 43 171 мың теңге көлемінде көзделсін, оның ішінде:
Жымпиты ауылдық округі – 22 590 мың теңге;
Бұлдырты ауылдық округі – 20 581 мың теңге.
2019 жылға арналған ауылдық округтердің бюджетіне бөлінетін нысаналы республикалық, аудандық трансферттердің жалпы сомасы 15 557 мың теңге көлемінде қарастырылсын:
1) республикалық бюджет трансферттер сомасы – 8 819 мың теңге:
ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 5 758 мың теңге, оның ішінде:
Жымпиты ауылдық округі – 3 715 мың теңге;
Бұлдырты ауылдық округі – 2 043 мың теңге;
мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге – 3 061 мың теңге, оның ішінде:
Жымпиты ауылдық округі – 1 483 мың теңге;
Бұлдырты ауылдық округі – 1 578 мың теңге.
2) аудандық бюджет трансферттер сомасы – 6 738 мың теңге:
Жымпиты ауылдық округі – 5 591 мың теңге, оның ішінде:
мемлекеттік мекемелерді электронды құжат айналымының бірыңғай жүйесіне қосуға – 382 мың теңге;
елді-мекенге кіреберіс аркаларын орнатуға – 1 440 мың теңге;
"Жасыл ел" бағдарламасын жүзеге асыруға – 1 877 мың теңге;
әкімшілік шығыстарды өтеуге – 808 мың теңге;
елді-мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге – 1 084 мың теңге.
Бұлдырты ауылдық округі – 1 147 мың теңге, соның ішінде:
мемлекеттік мекемелерді электронды құжат айналымының бірыңғай жүйесіне қосуға – 467 мың теңге;
дербес компьютер сатып алуға – 300 мың теңге;
әкімшілік шығыстарды өтеуге – 380 мың теңге.";

поступления трансфертов – 25 349 тысяч тенге;
2) затраты – 30 607 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 793 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 793 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 793 тысячи тенге.";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Предусмотреть в бюджете сельских округов на 2019 год поступление субвенций, передаваемых из районного бюджета, в общей сумме 43 171 тысяча тенге, в том числе:
Жымпитинский сельский округ - 22 590 тысяч тенге;
Булдуртинский сельский округ - 20 581 тысяча тенге.
Предусмотреть целевые трансферты из республиканского, районного бюджета в бюджет сельских округов на 2019 год в общей сумме 15 557 тысяч тенге:
1) трансферты из республиканского бюджета в сумме – 8 819 тысяч тенге:
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы – 5 758 тысяч тенге, в том числе:
Жымпитинский сельский округ - 3 715 тысяч тенге;
Булдуртинский сельский округ – 2 043 тысячи тенге;
на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих – 3 061 тысяча тенге; в том числе:
Жымпитинский сельский округ – 1 483 тысячи тенге;
Булдуртинский сельский округ – 1 578 тысяч тенге;
2) трансферты из районного бюджета в сумме – 6 738 тысяч тенге:
Жымпитинский сельский округ – 5 591 тысяча тенге, в том числе:
на подключение государственных учреждений к единой системе электронного документооборота - 382 тысячи тенге;
на установку въездных арок к населенному пункту – 1 440 тысяч тенге;
на реализацию программы "Жасыл ел" - 1 877 тысяч тенге;
на возмещение административных расходов – 808 тысяч тенге;
на обеспечение санитарии населенных пунктов – 1 084 тысячи тенге.
Булдуртинский сельский округ – 1 147 тысяч тенге, в том числе:
на подключение государственных учреждений к единой системе электронного документооборота - 467 тысяч тенге;
на приобретение персонального компьютера - 300 тысяч теңге;
на возмещение административных расходов – 380 тысяч тенге.";