Тасқала аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы №32-1 "2019-2021 жылдарға арналған Тасқала ауданы Тасқала ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2019 жылғы 11 сәуірдегі № 35-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 17 сәуірде № 5632 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 ақпандағы № 44-10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 21.02.2020 № 44-10 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Тасқала аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тасқала аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы №32-1 "2019-2021 жылдарға арналған Тасқала ауданы Тасқала ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5521 тіркелген, 2019 жылғы 30 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Тасқала ауданы Тасқала ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 218 370 мың теңге:
салықтық түсімдер – 20 081 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 180 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 198 109 мың теңге;
2) шығындар – 220 982 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 612 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 612 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 612 мың теңге.";
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. 2019 жылға арналған Тасқала ауданы Тасқала ауылдық округінің бюджетінде келесі түсімдер ескерілсін:

О внесении изменений в решение Таскалинского районного маслихата от 9 января 2019 года №32-1 "О бюджете Таскалинского сельского округа Таскалинского района на 2019-2021 годы"
Решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 11 апреля 2019 года № 35-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 17 апреля 2019 года № 5632. Утратило силу решением Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 21 февраля 2020 года № 44-10
Сноска. Утратило силу решением Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 21.02.2020 № 44-10 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Таскалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таскалинского районного маслихата от 9 января 2019 года №32-1 "О бюджете Таскалинского сельского округа Таскалинского района на 2019-2021 годы" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5521, опубликован 30 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Таскалинского сельского округа Таскалинского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 218 370 тысяч тенге:
налоговые поступления – 20 081 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 180 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 198 109 тысяч тенге;
2) расходы – 220 982 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 612 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 612 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 612 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Учесть в бюджете Таскалинского сельского округа Таскалинского района на 2019 год следующие поступления:

1) республикалық бюджеттен нысаналы трансферт – 19 479 мың теңге, соның ішінде:
ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 19 479 мың теңге;
2) аудандық бюджеттен нысаналы трансферт – 4 000 мың теңге, соның ішінде:
Тасқала ауылын аббаттандыруға – 4 000 мың теңге;
3) субвенциялар – 174 630 мың теңге.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімінің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

1) целевой трансферт из республиканского бюджета – 19 479 тысяч тенге, в том числе на:
повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы – 19 479 тысячи тенге;
2) целевой трансферт из районного бюджета – 4 000 тысяч тенге, в том числе на:
благоустройства села Таскала – 4 000 тысяч тенге;
3) субвенции – 174 630 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.