Тасқала аудандық мәслихатының 2018 жылғы 4 мамырдағы № 23-1 "Тасқала ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2019 жылғы 29 қазандағы № 40-7 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 31 қазанда № 5853 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес Тасқала аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тасқала аудандық мәслихатының 2018 жылғы 4 мамырдағы № 23-1 "Тасқала ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5200 тіркелген, 2018 жылы 25 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Тасқала аудандық мәслихаты аппаратының басшысы (Т. Ержигитова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.

О признании утратившим силу решение Таскалинского районного маслихата от 4 мая 2018 года №23-1 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Таскалинскому району"
Решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 29 октября 2019 года № 40-7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 31 октября 2019 года № 5853
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Таскалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Таскалинского районного маслихата от 4 мая 2018 года №23-1 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Таскалинскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5200, опубликованное 25 мая 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Руководителю аппарата Таскалинского районного маслихата (Ержигитова Т.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.