Теректі ауданы Ақжайық ауылдық округінің Ақжайық ауылындағы көше атауын қайта атау туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Ақжайық ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 6 наурыздағы № 9 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 13 наурызда № 5566 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңдарына сәйкес, Ақжайық ауылы халқының пікірін ескере отырып және Батыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Ақжайық ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Теректі ауданы Ақжайық ауылдық округі Ақжайық ауылындағы "Калинин" көшесі – "Мұқағали Мақатаев" көшесі деп қайта аталсын.
2. Ақжайық ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы (Т.С.Туркеев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.

О переименовании улицы села Акжаик Акжаикского сельского округа Теректинского района
Решение акима Акжаикского сельского округа Теректинского района Западно-Казахстанской области от 6 марта 2019 года № 9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 13 марта 2019 года № 5566
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Акжаик и на основании заключения Западно-Казахстанской областной ономастической комиссии, аким Акжаикского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Калинин" – на улицу "Мұқағали Мақатаев" в селе Акжаик Акжаикского сельского округа Теректинского района.
2. Главному специалисту аппарата акима Акжаикского сельского округа (Туркеев Т.С.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.