Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы №33-2 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 6 желтоқсандағы № 47-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 10 желтоқсанда № 5883 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 11 ақпандағы № 50-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 11.02.2020 № 50-3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы №33-2 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5478 тіркелген, 2019 жылғы 10 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 629 985 мың теңге:
салықтық түсімдер – 324 568 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 16 926 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 12 515 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 275 976 мың теңге;
2) шығындар – 4 564 614 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 49 120 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 94 687 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 45 567 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 16 251 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – - 16 251 мың теңге:
қарыздар түсімі – 94 687 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 138 167 мың теңге;
бюджет қаражатын пайдаланылатын қалдықтары – 27 229 мың теңге.";
4-тармақта:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Аудандық бюджетте 2019 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің және кредиттердің жалпы сомасы 1 156 451 мың теңге ескерілсін:";
оныншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға – 2 207 мың теңге;";

О внесении изменений в решение Чингирлауского районного маслихата от 24 декабря 2018 года №33-2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 6 декабря 2019 года № 47-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 10 декабря 2019 года № 5883. Утратило силу решением Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 11 февраля 2020 года № 50-3
Сноска. Утратило силу решением Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 11.02.2020 № 50-3 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Чингирлауского районного маслихата от 24 декабря 2018 года №33-2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5478, опубликованное 10 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 629 985 тысяч тенге:
налоговые поступления – 324 568 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 16 926 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 12 515 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 275 976 тысяч тенге;
2) затраты – 4 564 614 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 49 120 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 94 687 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 45 567 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 16 251 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – - 16 251 тысяча тенге:
поступление займов – 94 687 тысяч тенге;
погашение займов – 138 167 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 27 229 тысяч тенге.";
в пункте 4:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"4. Учесть в районном бюджете на 2019 год поступление целевых трансфертов и кредитов из республиканского бюджета в общей сумме 1 156 451 тысяча тенге:";
абзац десятый изложить в следующей редакции:
"на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами – 2 207 тысяч тенге;";

4-1-тармақта:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"4-1. Аудандық бюджетте 2019 жылға арналған ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 89 069 мың теңге ескерілсін:";
екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге – 27 960 мың теңге;";
5-тармақта:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Аудандық бюджетте 2019 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 610 475 мың теңге ескерілсін:";
үшінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"жастар практикасына – 0 теңге;";
бесінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Шыңғырлау ауданы Шыңғырлау ауылы Лұқпан Қылышев көшесі бойындағы автомобиль жолдарын орташа жөндеуге – 274 787 мың теңге;";
он төртінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"жаңа бизнес - идеяларды іске асыруға мемлекеттік гранттар беруге – 2 525 мың теңге;";
он бесінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге – 0 теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімінің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (С.Шагиров) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шыңғырлау аудандық
мәслихатының 2019 жылғы
6 желтоқсандағы №47-1
шешіміне қосымша
Шыңғырлау аудандық
мәслихатының 2018 жылғы
24 желтоқсандағы №33-2
шешіміне 1- қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджеті
мың теңге
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
Сомасы

в пункте 4-1:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"4-1. Учесть в районном бюджете на 2019 год поступление целевых трансфертов из национального фонда в общей сумме 89 069 тысяч тенге:";
абзац второй изложить в следующей редакции:
"на выплату государственной адресной социальной помощи – 27 960 тысяч тенге;";
в пункте 5:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"5. Учесть в районном бюджете на 2019 год поступление целевых трансфертов из областного бюджета в общей сумме 610 475 тысяч тенге:";
абзац третий изложить в следующей редакции:
"на молодежную практику – 0 тенге;";
абзац пятый изложить в следующей редакции:
"на средний ремонт автомобильной дороги по улице Лукпана Клышева села Шынгырлау Чингирлауского района – 274 787 тысяч тенге;";
абзац четырнадцатый изложить в следующей редакции:
"на предоставление государственных грантов для реализаций новых бизнес – идей – 2 525 тысяч тенге;";
абзац пятнадцатый изложить в следующей редакции:
"на выплату государственной адресной социальной помощи – 0 тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (С.Шагиров) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Приложение
к решению Чингирлауского
районного маслихата
от 6 декабря 2019 года №47-1
Приложение 1
к решению Чингирлауского
районного маслихата
от 24 декабря 2018 года № 33-2
Районный бюджет на 2019 год
тысяч тенге
Категория
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
Сумма