2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 49-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 27 желтоқсанда № 5908 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 ақпандағы № 3-1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 08.02.2021 № 3-1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы №32-1 "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5896 тіркелген) шешіміне сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 666 721 мың теңге:
салықтық түсімдер – 357 410 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12 100 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 721 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 293 490 мың теңге;
2) шығындар – 5 769 603 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 73 466 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 116 357 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 42 891 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 176 348 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 176 348 мың теңге:
қарыздар түсімі – 1 128 509 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 35 991 мың теңге;
бюджет қаражатын пайдаланылатын қалдықтары – 83 830 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 20.12.2020 № 63-1 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2020 жылға арналған аудандық бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2019 жылғы 4 желтоқсандағы "2020-2022 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңына және осы шешімнің 4, 5, 6–тармақтарына сәйкес қалыптастырылады.
3. Қазақстан Республикасының "2020-2022 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 7, 10, 11–баптары қаперге және басшылыққа алынсын.

О районном бюджете на 2020-2022 годы
Решение Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25 декабря 2019 года № 49-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 27 декабря 2019 года № 5908. Утратило силу решением Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 8 февраля 2021 года № 3-1
Сноска. Утратило силу решением Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 08.02.2021 № 3-1 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2019 года №32-1 "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5896), районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 666 721 тысяча тенге:
налоговые поступления – 357 410 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12 100 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 721 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 4 293 490 тысяч тенге;
2) затраты – 5 769 603 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 73 466 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 116 357 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 42 891 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 176 348 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 176 348 тысяч тенге:
поступление займов – 1 128 509 тысяч тенге;
погашение займов – 35 991 тысяча тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 83 830 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 20.12.2020 № 63-1 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Поступления в районный бюджет на 2020 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан от 4 декабря 2019 года "О республиканском бюджете на 2020-2022 годы" и согласно пунктам 4, 5, 6 настоящего решения.
3. Принять к сведению и руководству статьи 7, 10, 11 Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2020-2022 годы".

4. Аудандық бюджетте 2020 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің және кредиттердің жалпы сомасы 886 098 мың теңге ескерілсін;
мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға – 6 307 мың теңге;
мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға – 233 623 мың теңге;
мемлекеттік мәдениет ұйымдарының басқарушы және негізгі персоналына ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдык айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге – 37 128 мың теңге;
мемлекеттік мәдениет ұйымдарының басқарушы және негізгі персоналына ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдык айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге – 39 306 мың теңге;
кепілдік берілген әлеуметтік пакетке, оның ішінде төтенше жағдайға байланысты азық-түлік-тұрмыстық жиынтықтармен қамтамасыз етуге – 20 153 мың теңге;
жастар практикасына – 55 296 мың теңге;
жалақыны ішінара субсидиялауға – 8 215 мың теңге;
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге – 10 276 мың теңге;
ымдау тілі маманының қызметтерін көрсетуіне – 1 148 мың теңге;
NEET санатындағы жастарға, аз қамтылған көпбалалы отбасы мүшелері, аз қамтылған еңбекке қабілетті мүгедектерге жаңа бизнес-идеяларды жүзеге асыру үшін мемлекеттік гранттар беруге – 48 667 мың теңге;
мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға – 2 919 мың теңге;
техникалық көмекшi құралдар тiзбесiн кеңейтуге – 1 855 мың теңге;
мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге – 6 496 мың теңге;
қоғамдық жұмысқа – 34 000 мың теңге;
Шыңғырлау ауданы Алмаз ауылының су құбырын құрылысына – 177 111 мың теңге;
шағын және орта бизнес субъектілерінің салықтық жүктеменің төмендеуіне байланысты шығындарды өтеуге – 15 409 мың теңге;
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттер – 115 319 мың теңге;
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеуге – 24 014 мың теңге;
дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік орта және қосымша білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға – 5 908 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 12.05.2020 № 54-4 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); өзгерістер енгізілді – Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 07.07.2020 № 56-1 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); 14.09.2020 № 58-1 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); 16.11.2020 № 61-1 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); 20.12.2020 № 63-1 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).шешімдерімен.

4. Учесть в районном бюджете на 2020 год поступление целевых трансфертов и кредитов из республиканского бюджета в общей сумме 886 098 тысяч тенге:
на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования – 6 307 тысяч тенге;
на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования – 233 623 тысячи тенге;
на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций среднего образования – 82 254 тысячи тенге;
на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда управленческого и основного персонала государственных организаций культуры – 37 128 тысяч тенге;
на гарантированный социальный пакет, в том числе на обеспечение продуктово-бытовыми наборами в связи с чрезвычайным положением – 20 153 тысячи тенге;
на молодежную практику – 55 296 тысяч тенге;
на частичное субсидирование заработной платы – 8 215 тысяч тенге;
на выплату государственной адресной социальной помощи – 10 276 тысяч тенге;
на оказание услуг специалиста жестового языка – 1 148 тысяч тенге;
на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей, в том числе молодежь категории NEET, члены малообеспеченных многодетных семей, малообеспеченные трудоспособные инвалиды – 48 667 тысяч тенге;
на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами – 2 919 тысяч тенге;
на расширение перечня технических вспомогательных средств – 1 855 тысяч тенге;
на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения – 6 496 тысяч тенге;
на общественные работы – 34 000 тысячи тенге;
на строительство водопровода в селе Алмазное Чингирлауского района – 177 111 тысяч тенге;
на компесацию потерь в связи со снижением налоговой нагрузки для субъектов малого и среднего бизнеса – 15 409 тысяч тенге;
бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов – 115 319 тысяч тенге;
на возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан – 24 014 тысяч тенге;
на увеличения оплаты труда педагогов государственных организаций среднего и дополнительного образования в сфере физической культуры и спорта – 5 908 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 – в редакции решения Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12.05.2020 № 54-4 (вводится в действие с 01.01.2020); с изменениями, внесенными решениями Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 07.07.2020 № 56-1 (вводится в действие с 01.01.2020); от 14.09.2020 № 58-1 (вводится в действие с 01.01.2020); от 16.11.2020 № 61-1 (вводится в действие с 01.01.2020); от 20.12.2020 № 63-1 (вводится в действие с 01.01.2020).

5. Аудандық бюджетте 2020 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің және кредиттердің жалпы сомасы 1 357 853 мың теңге ескерілсін:
еңбек нарығында сұранысқа ие біліктіліктер мен дағдылар бойынша жұмысшы кадрларды қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға – 3 281 мың теңге;
әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беруге – 0 теңге;
жаңа бизнес идеяларды жүзеге асыруға берілетін мемлекеттік гранттар – 15 784 мың теңге;
Шыңғырлау ауданы Шыңғырлау ауылы Тәуелсіздік көшесіндегі автокөлік жолын күрделі жөндеуге – 44 040 мың теңге;
Шыңғырлау ауданы Шыңғырлау ауылының автокөлік жолдарын күрделі жөндеуге – 116 476 мың теңге;
Шыңғырлау ауданы Алмаз ауылының су құбырын құрылысына – 56 778 мың теңге;
Шыңғырлау ауданы Ақтау ауылындағы су құбырын реконструкциялау – 0 теңге;
білім беру ұйымдарында бейнебақылау жүйесін орнатуға – 5 946 мың теңге;
аудандық мектептерді санитарлық-гигиеналық қажеттіліктермен қамтамасыз етуге – 12 361 мың теңге;
кепілдендірілген әлеуметтік көмекті енгізуге – 7 914 мың теңге;
Шыңғырлау ауданы Шыңғырлау ауылында мәдениет үйі ғимаратын күрделі жөндеуге – 115 652 мың теңге;
Шыңғырлау ауданы Шыңғырлау ауылындағы ХПП автомобиль жолын күрделі жөндеуге – 190 068 мың теңге;
Шыңғырлау ауданы Ақшат ауылының Мұхамбетов көшесінің автомобиль жолын күрделі жөндеуге – 262 891 мың теңге;
Шыңғырлау ауданы Тасмола ауылында ауылдық мәдениет үйінің құрылысына – 148 947 мың теңге;
Шыңғырлау ауданы Ақтау ауылының су құбырын қайта құруына – 160 114 мың теңге;
Шыңғырлау ауданы Ардақ ауылының су құбырын қайта құруына – 135 518 мың теңге;
Шыңғырлау ауданы Шыңғырлау ауылындағы үш қабатты көппәтерлі тұрғын үйдің құрылысына – 0 теңге;
Шыңғырлау ауданы Ащысай ауылындағы жеті екі пәтерлі тұрғын үйдің құрылысына – 0 теңге;
Шыңғырлау-Ақшат-Сегізсай" аудандық маңызы бар автомобиль жолыны ағымдағы жөндеуге – 40 818 мың теңге;
аудан мектептерін кең жолақты интернетпен қамтамасыз ету үшін және жылдамдықты ұлғайтуға – 4 604 мың теңге;
"Алғашқы жұмыс орны" жобасына – 0 теңге;
"Ұрпақтар келісімшарты" жобасына – 168 мың теңге;
"Шыңғырлау ауданы Қайынды ауылында су құбырының құрылысына" жобалық-сметалық құжаттама жасақтауға – 11 592 мың теңге;
"Шыңғырлау ауданы Ұрысай ауылында су құбырының құрылысына" жобалық-сметалық құжаттама жасақтауға – 12 697 мың теңге;
"Шыңғырлау ауданы Ақсоғым ауылында су құбырының құрылысына" жобалық-сметалық құжаттама жасақтауға – 11 934 мың теңге.

5. Учесть в районном бюджете на 2020 год поступление целевых трансфертови кредитов из областного бюджета в общей сумме 1 357 853 тысячи тенге:
на краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда квалификациям и навыкам – 3 281 тысяча тенге;
для предоставления жилищных сертификатов как социальная помощь – 0 тенге;
на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес идей – 15 784 тысячи тенге;
на капитальный ремонт автомобильной дороги по улице Тәуелсіздік села Шынгырлау Чингирлауского района – 44 040 тысяч тенге;
на капитальный ремонт автомобильных дорог села Шынгырлау Чингирлауского района – 116 476 тысяч тенге;
на строительство водопровода в селе Алмазное Чингирлауского района –56 778 тысяч тенге;
на реконструкцию водопровода в селе Актау Чингирлауского района – 0 тенге;
на установку системы видеонаблюдения в учреждениях образования – 5 946 тысяч тенге;
на обеспечение санитарно-гигиеническами удобствами школы района – 12 361 тысяча тенге;
для введения гарантированного социального пакета – 7 914 тысяч тенге;
на капитальный ремонт здания сельского дома культуры села Шынгырлау Чингирлауского района – 115 652 тысячи тенге;
на капитальный ремонт автомобильной дороги ХПП в селе Шынгырлау Чингирлауского района – 190 068 тысяч тенге;
на капитальный ремонт автомобильной дороги улицы Мухамбетова села Акшат Чингирлауского района – 262 891 тысяч тенге;
на строительство сельского дома культуры в селе Тасмола Чингирлауского района – 148 947 тысяч тенге;
на реконструкцию водопровода села Актау Чингирлауского район – 160 114 тысяч тенге;
на реконструкцию водопровода села Ардак Чингирлауского район – 135 518 тысяч тенге;
на строительство трҰхэтажного многоквартирного жилого дома в селе Шынгырлау Чингирлауского района – 0 тенге;
на строительство семи двухквартирных жилых домов в селе Ащысай Чингирлауского района – 0 тенге;
на текущий ремонт автодороги районного значения "Шынгырлау-Акшат-Сегизсай" – 40 818 тысяч тенге;
для обеспечения школ района широкополосным интернетом и увеличения скорости – 4 604 тысячи тенге;
на проект "Первое рабочее место" – 0 тенге;
на проект "Контракт поколении" – 168 тысяч тенге;
на разработку проектно-сметной документации "Строительство водопровода в селе Кайынды Чингирлауского района" – 11 592 тысячи тенге;
на разработку проектно-сметной документации "Строительство водопровода в селе Урысай Чингирлауского района" – 12 697 тысяч тенге;
на разработку проектно-сметной документации "Строительство водопровода в селе Аксогум Чингирлауского района" – 11 934 тысячи тенге.

Ескерту. 5-тармаққа өзгерістер енгізілді – Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 02.04.2020 № 52-2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); 10.04.2020 № 53-2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); 12.05.2020 № 54-4 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); 07.07.2020 № 56-1 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); 14.09.2020 № 58-1 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); 16.11.2020 № 61-1 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); 20.12.2020 № 63-1 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
6. Жергілікті бюджеттердің теңгерімдігін қамтамасыз ету үшін 2020 жылдың кірістер бөлу нормативі, келесі ішкі сыныбы кірістері бойынша белгіленсін:
1) жеке табыс салығы аудандық бюджетке 100 пайыз мөлшерінде енгізіледі;
2) әлеуметтік салық аудандық бюджетке 100 пайыз мөлшерінде енгізіледі.
7. Аудандық бюджетте 2020 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін субвенциясы жалпы сомасы 3 178 318 мың теңге көлемінде белгіленсін.
8. Ауылдық бюджеттерге 2020 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенциясы жалпы сомасы 494 508 мың теңге көлемінде белгіленсін:
Ақбұлақ ауылдық округі – 49 748 мың теңге;
Ақтау ауылдық округі – 41 599 мың теңге;
Ақшат ауылдық округі – 51 172 мың теңге;
Алмаз ауылдық округі – 17 209 мың теңге;
Ардақ ауылдық округі – 23 448 мың теңге;
Ашысай ауылдық округі – 24 363 мың теңге;
Қарағаш ауылдық округі – 23 246 мың теңге;
Шыңғырлау ауылдық округі – 263 723 мың теңге.
9. 2020 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органдарының резерві 8 600 мың теңге көлемінде бекітілсін:
табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының төтенше резерві – 2 000 мың теңге;
шұғыл шығындарға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві – 6 600 мың теңге.
10. Ауданның жергілікті атқарушы органының борыш лимиті 2020 жылдың 31 желтоқсанына 492 114 мың теңгені құрайды.
11. 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен белгіленген мамандар лауазымдарының тізбесіне сәйкес ауылдық жерлерде қызмет ететін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласының азаматтық қызметшілеріне осы қызмет түрлерімен қалада айналысатын азаматтық қызметшілердің ставкаларымен салыстырғанда лауазымдық жалақыларын 25%-ға көтеру белгіленсін.
12. 2020 жылға арналған жергілікті бюджеттердің атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4–қосымшаға сәйкес бекітілсін.

Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными решениями Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 02.04.2020 № 52-2 (вводится в действие с 01.01.2020); от 10.04.2020 № 53-2 (вводится в действие с 01.01.2020); от 12.05.2020 № 54-4 (вводится в действие с 01.01.2020); от 07.07.2020 № 56-1 (вводится в действие с 01.01.2020); от 14.09.2020 № 58-1 (вводится в действие с 01.01.2020); от 16.11.2020 № 61-1 (вводится в действие с 01.01.2020); от 20.12.2020 № 63-1 (вводится в действие с 01.01.2020).
6. Установить на 2020 год норматив распределения доходов, для обеспечения сбалансированности местных бюджетов, по следующим подклассам доходов:
1) индивидуальный подоходный налог, зачисляется в районный бюджет в размере 100 процентов;
2) социальный налог, зачисляется в районный бюджет в размере 100 процентов.
7. Установить на 2020 год размер субвенций, передаваемый из областного бюджета в районный бюджет в общей сумме 3 178 318 тысяч тенге.
8. Установить на 2020 год размер субвенций, передаваемый из районного бюджета в сельские бюджеты в общей сумме 494 508 тысяч тенге:
Акбулакский сельский округ – 49 748 тысяч тенге;
Актауский сельский округ – 41 599 тысяч тенге;
Акшатский сельский округ – 51 172 тысячи тенге;
Алмазненский сельский округ – 17 209 тысяч тенге;
Ардакский сельский округ – 23 448 тысяч тенге;
Ашысайский сельский округ – 24 363 тысячи тенге;
Карагашский сельский округ – 23 246 тысяч тенге;
Чингирлауский сельский округ – 263 723 тысячи тенге.
9. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2020 год в размере 8 600 тысяч тенге:
чрезвычайный резерв местного исполнительного органа района для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории района – 2 000 тысяч тенге;
резерв местного исполнительного органа района на неотложные затраты – 6 600 тысяч тенге.
10. На 31 декабря 2020 года лимит долга местного исполнительного органа района составляет 492 114 тысяч тенге.
11. Установить гражданским служащим здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, работающим в сельской местности, согласно перечню должностей специалистов определенных в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан повышение на 25% должностных окладов по сравнению со ставками гражданских служащих, занимающимися этими видами деятельности в городских условиях, с 1 января 2020 года.
12. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2020 год, согласно приложению 4.

13. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (С.Шагиров) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
14. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ж. Мухамбетов
Шыңғырлау аудандық мәслихат хатшысы Г. Волкогон
Шыңғырлау аудандық
мәслихатының
2019 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 49-1 шешіміне1-қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда – Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 20.12.2020 № 63-1 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
мың теңге
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
Сомасы

13. Руководителю аппарата районного маслихата (С.Шагиров) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
14. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Ж. Мухамбетов
Секретарь Чингирлауского районного маслихата Г. Волкогон
Приложение 1
к решению Чингирлауского
районного маслихата
от 25 декабря 2019 года № 49-1
Районный бюджет на 2020 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 20.12.2020 № 63-1 (вводится в действие с 01.01.2020).
тысяч тенге
Категория
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
Сумма