"Аңшылық алқаптар мен балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерін қайта бекітіп беру жөніндегі қағидаларды және олар бұдан бұрын бекітіп берілген тұлғаларға қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2017 жылғы 15 тамыздағы № 337 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің м.а. 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 138 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 15 қаңтарда № 19878 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Экология және табиғи ресурстар министрінің 2024 жылғы 21 мамырдағы № 107 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Экология және табиғи ресурстар министрінің 21.05.2024 № 107 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Аңшылық алқаптар мен балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерін қайта бекітіп беру жөніндегі қағидаларды және олар бұдан бұрын бекітіп берілген тұлғаларға қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2017 жылғы 15 тамыздағы № 337 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 15722 болып тіркелген, 2017 жылғы 25 қыркүйекте Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Аңшылық алқаптар мен балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерін қайта бекітіп беру жөніндегі қағидаларда:
осы бұйрыққа 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес 3, 5 және 6-қосымшалар жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігінің Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оның Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
3) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтердің ұсынылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Экология, геология және табиғи ресурстар вице-министріне жүктелсін.

О внесении изменений в приказ исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 15 августа 2017 года № 337 "Об утверждении Правил по перезакреплению охотничьих угодий и рыбохозяйственных водоемов и (или) участков и квалификационных требований, предъявляемых к лицам, за которыми они ранее были закреплены"
Приказ и.о. Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 6 января 2020 года № 138. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 января 2020 года № 19878. Утратил силу приказом Министра экологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 21 мая 2024 года № 107.
Сноска. Утратил силу приказом Министра экологии и природных ресурсов РК от 21.05.2024 № 107 (вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 15 августа 2017 года № 337 "Об утверждении Правил по перезакреплению охотничьих угодийи рыбохозяйственных водоемов и (или) участков и квалификационных требований, предъявляемых к лицам, за которыми они ранее были закреплены" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 15722, опубликован 25 сентября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в Правилах по перезакреплению охотничьих угодий и рыбохозяйственных водоемов и (или) участков, утвержденных указанным приказом:
приложение 3, 5 и 6 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему приказу.
2. Комитету лесного хозяйства и животного мира Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан после его официального опубликования;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа представление в Департамент юридической службы Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан.

4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министрдің м.а. Е. Нысанбаев
Қазақстан Республикасының
Экология, геология және
табиғи ресурстар министрінің
2020 жылғы 6 қаңтардағы
№ 138 бұйрығына
1-қосымша
Аңшылық алқаптар мен
балық шаруашылығы су
айдындарын және (немесе)
учаскелерін қайта бекітіп
беру жөніндегі қағидаларға
3-қосымша
Нысан
Аңшылық алқаптарды қайта бекітіп беруге өтінім
_________________ облысы _________________________ ауданында
орналасқан _________________________________________________________"
(аңшылық алқаптың атауы)
__________________________________________ аңшылық алқабын қайта бекітіп
беруіңізді сұраймын.
1. Өтінім беруші туралы мәліметтер: жеке тұлғалар үшін: тегі, аты, әкесінің аты
(ол болған жағдайда), жеке сәйкестендіру нөмірі, заңды тұлғалар үшін: заңды тұлғаның
атауы, деректемелері, бизнес-сәйкестендіру нөмірі) ____
___________________________________________________________________
2. Өтінім берушінің мекенжайы (индекс, облыс, аудан, көше, үй №, пәтер
№ (бар болса), телефоны)______________________________________________
____________________________________________________________________
3. Аңшылық алқабы _____________________________ облысы әкімдігінің
20____ жылғы "____" ______________ №_____________ қаулысына және 20___
"____" ______________ № _________ шартқа сәйкес бекітіп берілді.
4. Қоса берілген құжаттар көшірмелері (түпнұсқа салыстыру үшін беріліп отыр):
______________________________________________________________
5. Қайта бекіту мерзімі __________________ жыл.
6. Берілген ақпараттың дұрыстығын растаймын және теріс мәліметтер бергенім үшін
Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жауаптылық жайында хабардармын.
Берілген күні 20____ жылғы "____" ______________________
Өтінім беруші _________________________________________________
__________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда) немесе ұйымның атауы)
Қолы __________________
Мөрдің орны
(жеке кәсіпкерлер болып табылатын
тұлғаларды қоспағанда)
Қазақстан Республикасының
Экология, геология және
табиғи ресурстар министрінің
2020 жылғы 6 қаңтардағы
№ 138 бұйрығына
2-қосымша
Аңшылық алқаптар мен
балық шаруашылығы су
айдындарын және (немесе)
учаскелерін қайта бекітіп
беру жөніндегі қағидаларға
5-қосымша
Нысан
Балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерін қайта бекітіп беруге өтінім
________________________________________________________________
(су айдындары және (немесе) учаскелері)
балық шаруашылығы су айдынын және (немесе) учаскесін қайта бекітіп
беруіңізді сұраймын.

4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. Министра Е. Нысанбаев
Приложение 1 к приказу
Министра экологии, геологии
и природных ресурсов
Республики Казахстан
от 6 января 2020 года № 138
Приложение 3 к Правилам
по перезакреплению охотничьих угодий и
рыбохозяйственных водоемов и (или) участков
Форма
Заявление на перезакрепление охотничьих угодий
Прошу перезакрепить охотничье угодье "_____________________________________"
(наименование охотничьего угодья)
в ______________________________ районе ______________________ области.
1. Сведения о заявителе для физических лиц: фамилия, имя, отчество (при его наличии),
индивидуальный идентификационный номер, для юридических лиц:
наименование юридического лица, реквизиты, бизнес-идентификационный номер)
_______________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________
2. Адрес заявителя (индекс, область, город, район, улица, № дома, № квартиры (при наличии), телефон)
_____________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________
3. Охотничье угодье ____________________________________ закреплен
согласно постановления акимата __________________________________области
от "___" __________ 20__ года № ___ и договора № ____ от "___" ______ 20__ года.
4. Прилагаемые копии документов (оригинал предоставляется для сверки):
_____________________________________________________________________________
5. Заявляемый срок перезакрепления ___________________________ лет.
6. Подтверждаю достоверность представленной информации и осведомлен об
ответственности за предоставление недостоверных сведений в соответствии
с законодательством Республики Казахстан.
Дата подачи: "________" ____________________________ 20_____ года.
Заявитель_____________________________________________________________________
______________________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) или наименование организации)
Подпись ________________
Место печати
(за исключением лиц,
являющихся субъектами
частного предпринимательства)
Приложение 2 к приказу
Министра экологии, геологии
и природных ресурсов
Республики Казахстан
от 6 января 2020 года № 138
Приложение 5 к Правилам по
перезакреплению охотничьих угодий и
рыбохозяйственных водоемов и (или) участков
Форма
Заявление на перезакрепление рыбохозяйственных водоемов и (или) участков
Прошу перезакрепить рыбохозяйственный водоем и (или) участок
________________________________________________________________________________
(водоемы и (или) участки)

1. Өтінім беруші туралы мәліметтер: жеке тұлғалар үшін: тегі, аты, әкесінің аты
(ол болған жағдайда) жеке сәйкестендіру нөмірі, заңды тұлғалар үшін:
заңды тұлғаның атауы, деректемелері, бизнес-сәйкестендіру нөмірі) ____
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
2. Өтінім берушінің мекенжайы (индекс, облыс, аудан, көше, үй №, пәтер
№ (бар болса) телефон) _______________________________________________
____________________________________________________________________
3. ______________________________________________________________
(кәсіпшілік, әуесқойлық (спорттық) балық аулау, көлде тауарлы балық өсіру, тор
қоршауда балық өсіру шаруашылығы) _______________________________ үшін.
4. Балық шаруашылығы су айдыны және (немесе) учаскесі ____________
____________________________________________________ облысы (ауданы)
әкімдігінің 20____ жылғы "____" ______________ №_________ қаулысына және
"____" ______________ №_________ шартына сәйкес бекітіп берілді.
5. Берілген ақпараттың дұрыстығын растаймын және теріс мәліметтер бергенім үшін
Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жауаптылық жайында хабардармын.
Берілген күні: 20____ жылғы "____" _______________
Өтінім беруші ___________________________________________________
____________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда) немесе ұйымның атауы)
Қолы __________________
Мөрдің орны
(жеке кәсіпкерлер болып табылатын
тұлғаларды қоспағанда)
Қазақстан Республикасының
Экология, геология және
табиғи ресурстар министрінің
2020 жылғы 6 қаңтардағы
№ 138 бұйрығына
3-қосымша
Аңшылық алқаптар мен балық
шаруашылығы су айдындарын
және (немесе) учаскелерін
қайта бекітіп беру
жөніндегі қағидаларға
6-қосымша
Нысан
Балық шаруашылығы мелиорациялық жұмыстарын жүргізуге арналған негізгі құрал-жабдықтардың болуы туралы анықтама
Атауы
Өлшем бірлігі
Саны
1
2
3
4
1.
2.
Берілген ақпараттың дұрыстығын растаймын және теріс мәліметтер бергенім үшін Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жауаптылық жайында хабардармын.
Берілген күні: 20____ жылғы "____" ____________.
Өтінім беруші _________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда) немесе ұйымның атауы)
Қолы __________________
Мөрдің орны
(жеке кәсіпкерлер болып табылатын
тұлғаларды қоспағанда)

1. Сведения о заявителе для физических лиц: фамилия, имя, отчество (при его наличии)
физического лица, индивидуальный идентификационный номер, для юридических лиц:
наименование юридического лица, реквизиты, бизнес- идентификационный номер)
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
2. Адрес заявителя (индекс, область, город, район, улица, № дома, № квартиры (при наличии), телефон)
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
3. В целях _______________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
(промыслового, любительского (спортивного) рыболовства, озеро-товарного, садкового рыбоводного хозяйства)
4. Рыбохозяйственный водоем и (или) участок ________________________________________
закреплен согласно постановления акимата __________________________________________
области (района) от "___" _________ 20__ года № ___ и договора № ____ от "___" ______ 20__ года.
5. Подтверждаю достоверность представленной информации и осведомлен об
ответственности за предоставление недостоверных сведений в соответствии с
законодательством Республики Казахстан.
Дата подачи: "___" _________ 20__________ года.
Заявитель_______________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) или наименование организации)
Подпись ________________
Место печати
(за исключением лиц,
являющихся субъектами
частного предпринимательства)
Приложение 3 к приказу
Министра экологии, геологии
и природных ресурсов
Республики Казахстан
от 6 января 2020 года № 138
Приложение 6 к Правилам по
перезакреплению охотничьих угодий и
рыбохозяйственных водоемов и (или) участков
Форма
Справка о наличии основных средств для проведения рыбохозяйственных мелиоративных работ
Наименование
Единица измерения
Количество
1
2
3
4
1.
2.
Подтверждаю достоверность представленной информации и осведомлен об
ответственности за предоставление недостоверных сведений в соответствии с
законодательством Республики Казахстан.
Дата заполнения "___" _________ 20____ года.
Заявитель_______________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) или наименование организации)
Подпись ________________
Место печати
(за исключением лиц,
являющихся субъектами
частного предпринимательства)