2020 жылға арналған студенттерді, магистранттар мен докторанттарды жатақханалардағы орындармен қамтамасыз етуге мемлекеттік тапсырысты бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2020 жылғы 12 ақпандағы № 60 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 14 ақпанда № 20035 болып тіркелді
"Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 5-бабының 2-3) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес 2020 жылға арналған студенттерді, магистранттар мен докторанттарды жатақханалардағы орындармен қамтамасыз етуге мемлекеттік тапсырыс бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Бюджеттік жоспарлау департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 1), 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтердің ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Білім және ғылым вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Білім және ғылым министрі
А. Аймагамбетов
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 12 ақпандағы № 60
бұйрығына қосымша
2020 жылға арналған студенттерді, магистранттар мен докторанттарды жатақханалардағы орындармен қамтамасыз етуге мемлекеттік тапсырыс
Студенттерді, магистранттарды және докторанттарды жатақханалардағы орындармен қамтамасыз етуге мемлекеттік тапсырысты орналастыру шеңберіндегі қаржыландырудың жылдық көлемі
Қаржыландырылатын орындар саны
Жатақхана салынған жағдайда жатақханадағы бір орын үшін студенттерді, магистранттарды және докторанттарды жатақханалардағы орындармен қамтамасыз етуге арналған мемлекеттік тапсырыстың жылдық мөлшері
Реконструкция жасалған жағдайда жатақханадағы бір орын үшін студенттерді, магистранттарды және докторанттарды жатақханалардағы орындармен қамтамасыз етуге арналған мемлекеттік тапсырыстың жылдық мөлшері
4 218 393 тыс. тенге

Об утверждении государственного заказа на обеспечение студентов, магистрантов и докторантов местами в общежитиях на 2020 год
Приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 12 февраля 2020 года № 60. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 февраля 2020 года № 20035
В соответствии с подпунктом 2-3) статьи 5 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить государственный заказ на обеспечение студентов, магистрантов и докторантов местами в общежитиях на 2020 год согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту бюджетного планирования Министерства образования и науки Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства образования и науки Республики Казахстан после его официального опубликования;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства образования и науки Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра образования и науки Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр образования и науки
Республики Казахстан
А. Аймагамбетов
Приложение
к приказу Министра
образования и науки
Республики Казахстан
от 12 февраля 2020 года
№ 20035
Государственный заказ на обеспечение студентов, магистрантов и докторантов местами в общежитиях на 2020 год
Годовой объем финансирования в рамках размещения государственного заказа на обеспечение студентов, магистрантов и докторантов местами в общежитиях Количество финансируемых мест Годовой размер государственного заказа на обеспечение студентов, магистрантов и докторантов местами в общежитиях при строительстве общежития за одно место в общежитии Годовой размер государственного заказа на обеспечение студентов, магистрантов и докторантов местами в общежитиях при реконструкции за одно место в общежитии
4 218 393 тыс. тенге

20 000
1) сейсмикалық қауіптілігі 9 балл және одан жоғары, сондай - ақ студенттер, магистранттар мен докторанттар үшін жатақханалардағы орындардың тапшылығы жалпы республикалық қажеттіліктің 20 пайызынан жоғары республикалық және облыстық маңызы бар қалаларда құрылыс салынған жағдайда – қосылған құн салығын (бұдан әрі – ҚҚС) есептемегенде, тиісті қаржы жылына арналған республикалық бюджет туралы заңда белгіленген айлық есептік көрсеткіштің 144 еселенген мөлшері
ҚҚС есептемегенде, тиісті қаржы жылына арналған республикалық бюджет туралы заңда белгіленген айлық есептік көрсеткіштің 47 еселенген мөлшері

20 000
1) при строительстве в городах республиканского и областного значения с сейсмической опасностью 9 баллов и более, а также дефицитом мест в общежитиях для студентов, магистрантов и докторантов свыше 20 процентов от общереспубликанской потребности – 144-кратный размер месячного расчетного показателя, установленного законом о республиканском бюджете на соответствующий финансовый год, без учета налога на добавленную стоимость (далее – НДС);
2) при строительстве в иных населенных пунктах, включая столицу, – 122-кратный размер месячного расчетного показателя, установленного законом о республиканском бюджете на соответствующий финансовый год, без учета НДС
47-кратный размер месячного расчетного показателя, установленного законом о республиканском бюджете на соответствующий финансовый год, без учета НДС