"Әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына шекті бөлшек сауда бағаларын енгізу туралы"
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрінің 2020 жылғы 3 сәуірдегі № 63-НҚ, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 3 сәуірдегі № 113 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2020 жылғы 3 сәуірдегі № 23 бірлескен бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 3 сәуірде № 20299 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 21 наурыздағы № 133 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы халқының үздіксіз тыныс-тіршілігін және экономикасын қамтамасыз ету үшін қажетті азық-түлік және басқа да тауарларға шекті бағаларды белгілеу тәртібінің 11-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫЗ:
1. Қазақстан Республикасында төтенше жағдай қолданылатын кезеңде әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына шекті бөлшек сауда бағалары осы бірлескен бұйрыққа қосымшаға сәйкес енгізілсін.
2. Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігінің Ішкі сауда департаменті:
1) осы бірлескен бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бірлескен бұйрықты Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бірлескен бұйрықтың орындалуын бақылау тиісті бағытқа жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының сауда және интеграция, ауыл шаруашылығы, ұлттық экономика вице-министрлеріне жүктелсін.
4. Осы бірлескен бұйрық мемлекеттік тіркелген күннен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
С. Омаров
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрі
Р. Даленов
Қазақстан Республикасының
сауда және интеграция министрі
Б. Сұлтанов

О введении предельных розничных цен на социально значимые продовольственные товары
Совместный приказ Министра торговли и интеграции Республики Казахстан от 3 апреля 2020 года № 63-НҚ, Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 3 апреля 2020 года № 113 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 3 апреля 2020 года № 23. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 апреля 2020 года № 20299
В соответствии с пунктом 11 Порядка установления предельных цен на продовольственные и другие товары, необходимые для бесперебойного жизнеобеспечения населения и экономики Республики Казахстан утвержденным постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 марта 2020 года № 133 ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Ввести на период действия чрезвычайного положения в Республике Казахстан предельные розничные цены на социально значимые продовольственные товары согласно приложению к настоящему совместному приказу.
2. Департаменту внутренней торговли Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего совместного приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего совместного приказа на интернет-ресурсе Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего совместного приказа возложить на курирующих соответствующее направление вице-министров торговли и интеграции, сельского хозяйства, национальной экономики Республики Казахстан.
4. Настоящий совместный приказ вводится в действие со дня государственной регистрации и подлежит официальному опубликованию.
Министр сельского хозяйства Республики Казахстан С. Омаров
Министр национальной экономики Республики Казахстан Р. Даленов
Министр торговли и интеграции Республики Казахстан Б. Сұлтанов
Приложение
к совместному приказу
Министра торговли и
интеграции Республики
Казахстан от 3 апреля 2020 года
№ 63-НҚ, Министра сельского
хозяйства Республики Казахстан

* Төтенше жағдайды қамтамасыз ету жөніндегі мемлекеттік комиссияның 2020 жылғы 26 наурыздағы № 6 отырысының хаттамасына сәйкес мақұлданды

* Одобрены в соответствии с протоколом заседанния Государственной комиссии по обеспечению режима чрезвычайного положения от 26 марта 2020 года № 6