Жүк көтерімі 5-тен 10 тоннаға дейін жүк автомобилін, жеңіл автомобилін басқаруда:
Май мен су сіңдірмейтін мақта матадан тігілген комбинезон
1 жылға
1 бұйым
Тұмсығы қатты металдан жасалған резеңке етік
5 жылға
1 жұп
Жүк көтерімі 10-нан 40 тоннаға дейін жүк автомобилін, арнайы автомобилді, тартқышты басқаруда:
Май мен су сіңдірмейтін мақта матадан тігілген комбинезон
1 жылға
1 бұйым
Тұмсығы қатты металдан жасалған резеңке етік
1 жылға 1 жұп
Автобусты, жеңіл автомобильді басқарғанда қосымша:
Мақта матадан тігілген биялай
1 жылға 6 жұп
Жүк көлігін жүргізу кезінде қосымша:
Екі саусақты құрама қолғап
1 жылға 6 жұп
Қыста сыртта жұмыс істегенде қосымша:
Май мен су сіңдірмейтін мақта матадан тігілген астары ағытылмалы қалың куртка
1 бұйым кезекші
Май мен су сіңдірмейтін астары бар мақта матадан тігілген қалың шалбар
1 бұйым кезекші
Тымақ-құлақшын
1 бұйым белдеу бойынша
Нағыз былғары (немесе керзі) қалың етік
1 жылға 1 жұп
Екі саусақты құрама қолғап
1 жылға 6 жұп
47
Автомобиль көлігінің диспетчері
Май мен су сіңдірмейтін астары бар мақта матадан тігілген костюм (куртка+шолақ комбинезон/немесе шалбар)
1 жылға
1 жинақ
Тұмсығы қатты металдан жасалған резеңке етік
1 жылға 2 жұп
Қорғаныш каска
3 жылға
1 бұйым
Желден қорғайтын, су өткізбейтін плащ
1 бұйым кезекші
Қыста сыртта жұмыс істегенде:
Май мен су сіңдірмейтін астары бар мақта маталы негізді қалың куртка, астары ағытылмалы
1 бұйым кезекші
Нағыз былғары (немесе керзі) қалың етік
1 жылға 1 жұп
Каска астынан киетін қалың шлем
1 жылға
1 бұйым
Тымақ-құлақшын
1 бұйым белдеу бойынша
48
Билет кассирі
Мақта матадан тігілген костюм (куртка+шалбар) (немесе халат)
1 жылға
1 жинақ
(1 бұйым)
Май мен бензинге төзімді табаны бар бәтеңке (әйелдерге арналған туфли)
1 жылға 1 жұп
Газоаэрозольді респиратор
1 бұйым тозғанша
49
Қоймашы
Май мен су сіңдірмейтін мақта матадан тігілген костюм (куртка+шалбар)
1 жылға
1 жинақ
Брезент қолғап
1 жылға
6 жұп
Тұтас тоқылған трикотаж биялай
1 жылға
12 жұп
50
Медициналық қызметкер (медбике, фельдшер, цех дәрігері)
Мақта матадан тігілген халат
1 жылға
1 бұйым
Мақта матадан тігілген қалпақ
1 жылға
1 бұйым
Тәпішке
1 жылға 1 жұп
Резеңке биялай
1 қолдануға
1 жұп
Бөлімшелерден шыгу кезінде:
Резеңке етік
1 жұп кезекші
Қыста сыртта жұмыс істегенде:
Май мен су сіңдірмейтін астары бар мақта маталы негізді қалың куртка, астары ағытылмалы
3 жылға
1 бұйым
51
Жабдықты пайдаланудағы қызметтің басшысы (бас механик)
Май мен су сіңдірмейтін астары бар мақта матадан тігілген қалың шалбар және куртка, астары ағытылмалы
3 жылға
1 жинақ
Мақта матадан тігілген костюм (куртка+шолақ комбинезон/немесе шалбар)
1 жылға
1 жинақ
Тоқыма биялай
1 жылға
12 жұп
Май мен бензин сіңдірмейтін табанды былғары бәтеңке
1 жылға 1 жұп
Брезент қолғап
1 жылға
12 жұп
52
Ағаш ұстасы
Май мен су сіңдірмейтін астары бар мақта матадан тігілген костюм (куртка+шолақ комбинезон/немесе шалбар)
1 жылға
1 жинақ
Нағыз былғары бәтеңке (немесе етік). Табаны май мен су сіңдірмейтін, сырғанамайтын және тозуға төзімді протекторлы, тұмсығы қатты металдан жасалған
1 жылға
1 жұп
Құрама қолғап (немесе трикотаж негізді резеңке биялай)
1 жылға
6 жұп
Қорғаныш каска
3 жылға
1 бұйым
Қыста сыртта жұмыс істегенде:
Май мен су сіңдірмейтін астары бар мақта маталы негізді қалың куртка, астары ағытылмалы
1 бұйым белдеу бойынша
Май мен су сіңдірмейтін астары бар мақта матадан тігілген қалың шалбар
1 бұйым белдеу бойынша
Нағыз былғары (немесе керзі) қалың етік
1 жылға
1 жұп
Каска астынан киетін шлем
1 жылға 1 бұйым
56
Жуу жұмысшысы
Мақта матадан тігілген халат немесе костюм (куртка+шолақ комбинезон/немесе шалбар)
1 жылға
1 бұйым
(1 жинақ)
Резеңке биялай
1 жылға
12 жұп
Резеңкеленген алжапқыш
1 жылға
1 бұйым
53
Жуу және арнайы киімдерді жөндеу жөніндегі жұмысшы
Мақта матадан тігілген халат
1 жылға
1 бұйым
Мақта матадан тігілген резеңкеленген су өткізбейтін (немесе пленкалы матамен қапталған) алжапқыш
1 жылға
2 бұйым
Тұмсығы қатты металдан жасалған резеңке етік
2 жылға
1 жұп
Резеңкеленген жеңдік
1 жұп тозғанша
Поликарбонатты (немесе минералды) беріктендірілген шынылы көзілдірік
1 бұйым тозғанша
54
Өндірістік монша жұмысшы
Мақта матадан тігілген халат
1 жылға
1 бұйым
Мақта матадан тігілген резеңкеленген су өткізбейтін (немесе пленкалы матамен қапталған) алжапқыш
1 жылға
6 бұйым
Тұмсығы қатты металдан жасалған резеңке етік
2 жылға
1 жұп
Құрама қолғап
1 жылға
6 жұп
Резеңкеленген жеңдік
1 жұп тозғанша
Поликарбонатты (немесе минералды) беріктендірілген шынылы көзілдірік
1 бұйым тозғанша
55
Автомобильдерді, жол-құрылыс машиналарын жөндеу бойынша слесарь, автобетононасос машинисі
Этилденген бензинмен жұмыс істегенде шеберханаларда және цехтарда бұйымдар немесе қозғалтқыштар бөлшектерін жуу және тасу, тасымалдауда, қозғалтқыштарды бөлшектеу бойынша жұмыстар орындағанда:
Май мен су сіңдірмейтін мақта матадан тігілген және антистатикалық қорғанышымен астары бар костюм (куртка+шалбар)
1 жылға
1 жинақ
Мақта матадан тігілген резеңкеленген су өткізбейтін (немесе пленкалы матамен қапталған) алжапқыш
1 жылға
2 бұйым
Нағыз былғары бәтеңке (немесе етік). Табаны май мен су сіңдірмейтін, сырғанамайтын және тозуға төзімді протекторлы, тұмсығы қатты металдан жасалған
2 жылға
1 жұп
Металл тұмсықты резеңке етік
1 жұп кезекші
Резеңке биялай
1 жылға
12 жұп
Поливинилхлоридті (немесе полимерлі) қаптамасы бар тұтас тоқылған трикотаж биялай
1 жылға
12 жұп
Поликарбонатты (немесе минералды) беріктендірілген шынылы көзілдірік
1 бұйым тозғанша
Газоаэрозольді респиратор
1 бұйым тозғанша
Агрегаттар мен автомобилдерге техникалық қызмет көрсету және жөндеу, бөлшектеу бойынша жұмыстар орындағанда қосымша:
Май мен су сіңдірмейтін мақта матадан тігілген және антистатикалық қорғанышымен астары бар костюм (куртка+шалбар)
1 жылға
1 жинақ
Поливинилхлоридті (немесе полимерлі) қаптамасы бар тұтас тоқылған трикотаж биялай
1 жылға
12 жұп
Қыста сыртта жұмыс істегенде қосымша:
Май мен су сіңдірмейтін мақта маталы негізді қалың куртка. Астары ағытылмалы нағыз, (немес жасанды) тері
1 бұйым белдеу бойынша
Май мен су сіңдірмейтін мақта маталы астары бар қалың шалбао (немесе шолақ комбинезон)
1 бұйым белдеу бойынша
Тұмсығы металдан жасалған нағыз былғары қалың етік. Табаны май мен су сіңдірмейтін, сырғанамайтын және тозуға төзімді протекторлы. Нағыз немесе жасанды теріден жылытқыш
1 жылға
1 жұп
Резеңке табанды пима
1 жұп
Белдеу бойынша
Тымақ-құлақшын
2 жылға
1 бұйым
56
Слесарь-сантехник
Май мен су сіңдірмейтін мақта матадан тігілген комбинезон
1 жылға
1 бұйым
Құрама қолғап
1 жылға 6 жұп
Тұмсығы қатты металдан жасалған резеңке етік
1 жылға
1 жұп
Қорғаныш каска
3 жылға
1 бұйым
Тасқындалған құдықтардағы жұмыс үшін:
Резеңкеленген костюм (куртка+шолақ комбинезон/немесе шалбар)
1 жылға
2 жинақ
Ұзын қонышты резеңке етік
1 жылға
1 жұп
Қыста сыртта жұмыс істегенде:
Май мен су сіңдірмейтін астары бар мақта маталы негізді қалың куртка, астары ағытылмалы
1 бұйым белдеу бойынша
Май мен су сіңдірмейтін астары бар мақта матадан тігілген қалың шалбар
1 бұйым белдеу бойынша
Нағыз былғары (немесе керзі) қалың етік
1 жылға 1 жұп
Каска астынан киетін шлем
1 жылға
1 бұйым
57
Күзетші (вахтер)
Мақта матадан тігілген костюм (куртка+шолақ комбинезон/немесе шалбар)
3 жылға
1 жинақ
Желден қорғайтын, су өткізбейтін плащ
3 жылға
1 бұйым
Тұмсығы қатты металдан жасалған резеңке етік
3 жылға 1 жұп
Қыста сыртта жұмыс істегенде:
Май мен су сіңдірмейтін астары бар мақта маталы негізді қалың куртка, астары ағытылмалы
1 бұйым белдеу бойынша
Май мен су сіңдірмейтін астары бар мақта матадан тігілген қалың шалбар
1 бұйым белдеу бойынша
Нағыз былғары (немесе керзі) қалың етік
1 жұп
Белдеу бойынша
58
Компрессорлық қондырғылардың машинисті
Мақта матадан тігілген костюм (куртка+шолақ комбинезон/немесе шалбар)
1 жылға
1 жинақ
Май мен бензин сіңдірмейтін табанды былғары бәтеңке
1 жылға 1 жұп
Мақта матадан жарыққа шағылыстырғыш жапсырмасымен сигналдық кеудеше
1 жылға 2 жұп
Тұтас тоқылған трикотаж биялай
1 жылға
12 жұп
Брезент қолғап
1 жылға
12 жұп
Поликарбонатты (немесе минералды) беріктендірілген шынылы көзілдірік
1 жылға
1 бұйым
Қорғаныш каска
3 жылға
1 бұйым
Қыста сыртта жұмыс істегенде:
Май мен су сіңдірмейтін астары бар мақта маталы негізді қалың куртка, астары ағытылмалы
1 бұйым белдеу бойынша
Май мен су сіңдірмейтін астары бар мақта матадан тігілген қалың шалбар
1 бұйым белдеу бойынша
Каска астынан киетін шлем
1 жылға
1 бұйым
59
Токарь
Мақта матадан тігілген комбинезон
1 жылға
1 бұйым
Нағыз былғары бәтеңке (немесе етік). Табаны май мен су сіңдірмейтін, сырғанамайтын және тозуға төзімді протекторлы, тұмсығы қатты металдан жасалған
1 жылға 1 жұп
Құрама қолғап
1 жылға 6 жұп
Поликарбонатты (немесе минералды) беріктендірілген шынылы көзілдірік
1 жылға
1 бұйым
Қорғаныш каска
3 жылға
1 бұйым
Қыста сыртта жұмыс істегенде:
Май мен су сіңдірмейтін астары бар мақта маталы негізді қалың куртка, астары ағытылмалы
1 бұйым белдеу бойынша
Нағыз былғары (немесе керзі) қалың етік
3 жылға
1 жұп
Каска астынан киетін шлем
1 жылға
1 бұйым
60
Өндірістік және қызмет блмелерін тазалаушы
Мақта матадан тігілген комбинезон (немесе халат)
1 жылға
1 бұйым
Құрама қолғап
1 жылға 6 жұп
Тұмсығы қатты металдан жасалған резеңке етік
3 жылға
1 жұп
Резеңке биялай
1 жылға
12 жұп
61
Аумақты тазалаушы
Мақта матадан тігілген комбинезон (немесе халат)
1 жылға
1 бұйым
Тұмсығы қатты металдан жасалған резеңке етік
3 жылға
1 жұп
Құрама қолғап
1 жылға
12 жұп
Тұтас тоқылған трикотаж биялай
1 жылға
24 жұп
Май мен су сіңдірмейтін астары бар мақта маталы негізді қалың куртка, астары ағытылмалы
3 жылға
1 бұйым
62
Электр газбен дәнекерлеуші
Жабық жайлар мен сыртқы жұмыстар кезінде:
Май мен су сіңдірмейтін мақта матадан тігілген костюм (куртка+шолақ комбинезон/немесе шалбар)
1 жылға
1 жинақ
Оттан қорғайтын брезент костюм (куртка+шолақ комбинезон/немесе шалбар)
1 жылға
1 жинақ
Нағыз былғары бәтеңке (немесе етік). Табаны май мен су сіңдірмейтін, сырғанамайтын және тозуға төзімді протекторлы, тұмсығы қатты металдан жасалған
1 жылға 1 жұп
Қос қабатты брезент алақандығы бар брезент қолғап
1 жылға
12 жұп
Поливинилхлоридті (немесе полимерлі) қаптамасы бар тұтас тоқылған трикотаж биялай
1 жылға 6 жұп
Қорғаныш каска
3 жылға
1 бұйым
Газоаэрозольді респиратор
1 бұйым тозғанша
Дәнекерлеушінің крагасы
1 бұйым тозғанша
Қорғаныш дәнекерлегіш маска (немесе бетке арналған қалқан)
1 бұйым тозғанша
Мақта матадан тігілген сигналдық кеудеше
1 жылға
1 бұйым
Қыста сыртта жұмыс істегенде:
Май мен су сіңдірмейтін мақта маталы негізді қалың куртка. Астары ағытылмалы
1 бұйым белдеу бойынша
Май мен су сіңдірмейтін астары бар мақта матадан тігілген қалың шалбар
1 бұйым белдеу бойынша
Қалың іш киім
2 жинақ
Белдеу бойынша
Тұмсығы қатты металдан жасалған қалың жапсырмасы бар нағыз былғары етік (немесе резеңке табанды пима)
1 жұп
Белдеу бойынша
Қорғаныш қаптамасы бар, аязға төзімді жүн жапсырмасы бар биялай
1 жұп
Белдеу бойынша

При управлении легковым автомобилем, грузовым автомобилем грузоподъемностью от 5 до 10 тонн :
Комбинезон из хлопчатобумажной ткани с масловодоотталкивающей отделкой
1 изделие на 1 год
Сапоги резиновые с ударопрочным металлическим подноском
1 пара на 5 лет
При управлении грузовым автомобилем грузоподъемностью от 10 до 40 тонн, специальным автомобилями, автокраном, тягачом:
Комбинезон из хлопчатобумажной ткани с масловодоотталкивающей отделкой
1 изделие на 1 год
Сапоги резиновые с ударопрочным металлическим подноском
1 пара на 1 год
При управлении автобусом, легковым автомобилем дополнительно:
Перчатки хлопчатобумажные
6 пар на 1 год
При управлении грузовым автомобилем дополнительно:
Рукавицы комбинированные двупалые
6 пар на 1 год
В зимний период дополнительно:
Куртка утепленная из ткани хлопчатобумажной с масловодоотталкивающей отделкой, подкладка отстегивающаяся
1 изделие дежурная
Брюки утепленные из ткани хлопчатобумажной с масловодоотталкивающей отделкой
1 изделие дежурная
Шапка-ушанка
1 изделие по поясам
Сапоги из натуральной кожи (или кирзовые) утепленные
1 пара на 1 год
Рукавицы комбинированные двупалые
6 пар на 1 год
47
Диспетчер автомобильного транспорта
Костюм (куртка+полукомбинезон/или брюки) из хлопчатобумажной ткани с масловодоотталкивающей отделкой
1 комплект на 1 год
Сапоги резиновые с ударопрочным металлическим подноском
2 пары на 1 год
Каска защитная
1 изделие на 3 года
Плащ водонепроницаемый, ветрозащитный
1 изделие дежурное
На наружных работах в зимний период дополнительно:
Куртка утепленная из хлопчатобумажной ткани с масловодоотталкивающей отделкой, подкладка отстегивающаяся
1 изделие дежурная
Сапоги из натуральной кожи (или кирзовые) утепленные
1 пара на 1 год
Подшлемник под каску утепленный
1 изделие на 1 год
Шапка-ушанка
1 изделие по поясам
48
Кассир билетный
Костюм (куртка+брюки) (или халат) из хлопчатобумажной ткани
1 комплект (1 изделие) на 1 год
Ботинки (туфли для женщин) кожаные на маслобензостойкой подошве
1 пара на 1 год
Респиратор газоаэрозольный
1 изделие до износа
49
Кладовщик
Костюм (куртка+брюки) из хлопчатобумажной ткани с масловодоотталкивающей отделкой
1 комплект
на 1 год
Рукавицы брезентовые
6 пар
на 1 год
Перчатки кругловязаные трикотажные
12 пар на 1 год
50
Медицинский работник (медсестра, фельдшер, цеховой врач)
Халат из хлопчатобумажной ткани
1 изделие
на 1 год
Колпак из хлопчатобумажной ткани
1 изделие
на 1 год
Тапочки
1 пара на 1 год
Перчатки резиновые
1 пара на 1 применение
При выездах и выходах на участки:
Сапоги резиновые
1 пара дежурные
На наружных работах в зимний период дополнительно:
Куртка утепленная из хлопчатобумажной ткани с масловодоотталкивающей отделкой, подкладка отстегивающаяся
1 изделие на 3 года
51
Начальник службы эксплуатации оборудования (главный механик)
Куртка и брюки утепленные из хлопчатобумажной ткани с масловодоотталкивающей отделкой, подкладка отстегивающаяся
1 комплект на 3 года
Костюм (куртка+полукомбинезон/или брюки) из хлопчатобумажной ткани
1 комплект на 1 год
Перчатки трикотажные
12 пар на 1 год
Ботинки кожаные на маслобензостойкой подошве
1 пара на 1 год
Рукавицы брезентовые
12 пар на 1 год
52
Плотник
Костюм (куртка+полукомбинезон/или брюки) из хлопчатобумажной ткани с масловодоотталкивающей отделкой
1 комплект
на 1 год
Ботинки (или сапоги) из натуральной кожи. Подошва с масловодоотталкивающими свойствами, противоскользящим и износостойким протектором, с ударопрочным металлическим подноском
1 пара
на 1 год
Рукавицы комбинированные (или перчатки резиновые на трикотажной основе)
6 пар
на 1 год
Каска защитная
1 изделие на 3 года
На наружных работах в зимний период дополнительно:
Куртка утепленная из хлопчатобумажной ткани с масловодоотталкивающей отделкой, подкладка отстегивающаяся
1 изделие по поясам
Брюки утепленные из хлопчатобумажной ткани с масловодоотталкивающей отделкой
1 изделие по поясам
Сапоги из натуральной кожи (или кирзовые) утепленные
1 пара
на 1 год
Подшлемник под каску
1 изделие на 1 год
52
Работник прачечной
Костюм (куртка+полукомбинезон/или брюки) или халат из хлопчатобумажной ткани
1 комплект (1 изделие) на 1 год
Перчатки резиновые
12 пар на 1 год
Фартук прорезиненный
1 изделие на 1 год
53
Рабочий по стирке и ремонту спецодежды
Халат из ткани хлопчатобумажной
1 изделие
на 1 год
Фартук водонепроницаемый из прорезиненной хлопчатобумажной ткани (или из ткани с пленочным покрытием)
2 изделия
на 1 год
Сапоги резиновые с ударопрочным металлическим подноском
1 пара
на 2 года
Нарукавники прорезиненные
1 пара до износа
Очки с поликарбонатным (или минеральным) неупрочненным стеклом
1 изделие до износа
54
Рабочий производственных бань
Халат из хлопчатобумажной ткани
1 изделие
на 1 год
Фартук водонепроницаемый из прорезиненной хлопчатобумажной ткани (или из ткани с пленочным покрытием)
6 изделия
на 1 год
Сапоги резиновые с ударопрочным металлическим подноском
1 пара
на 2 года
Рукавицы комбинированные
6 пар
на 1 год
Нарукавники прорезиненные
1 пара до износа
Очки с поликарбонатным (или минеральным) неупрочненным стеклом
1 изделие до износа
55
Слесарь по ремонту автомобилей и дорожно-строительной техники, машинист автобетононасоса
При выполнении работ по разборке двигателей, транспортировке, переноске и промывке деталей двигателей или изделий в цехах и мастерских при работе с этилированным бензином:
Костюм (куртка+брюки) из хлопчатобумажной ткани с масловодооталкивающей пропиткой и антистатической защитой
1 комплект
на 1 год
Фартук водонепроницаемый из прорезиненной хлопчатобумажной ткани (или из ткани с пленочным покрытием)
2 изделия
на 1 год
Ботинки (или сапоги) из натуральной кожи. Подошва с водоотталкивающими свойствами, противоскользящим и износостойким протектором, с ударопрочным металлическим подноском
1 пара
на 2 года
Сапоги резиновые с металлическим подноском
1 пара
дежурные
Перчатки резиновые
12 пар
на 1 год
Перчатки кругловязаные трикотажные с поливинилхлоридным (или полимерным) покрытием
12 пар
на 1 год
Очки защитные с поликарбонатным (или минеральным) неупрочненным стеклом
1 изделие
до износа
Респиратор газоаэрозольный
1 изделие
до износа
При выполнении работ по разборке, ремонту и техническому обслуживанию
автомобилей и агрегатов, дополнительно:
Костюм (куртка+брюки) из хлопчатобумажной ткани с масловодооталкивающей пропиткой и антистатической защитой
1 комплект
на 1 год
Перчатки кругловязаные трикотажные с поливинилхлоридным (или полимерным) покрытием
12 пар
на 1 год
На наружных работах в зимний период, дополнительно:
Куртка, утепленная на хлопчатобумажной основе
с масловодоотталкивающей пропиткой. Подкладка отстегивающаяся, на натуральном (или искусственном) меху
1 изделие
по поясам
Брюки (или полукомбинезон) утепленные из хлопчатобумажной ткани с масловодоотталкивающей пропиткой
1 изделие
по поясам
Сапоги, утепленные из натуральной кожи с металлическим подноском. Подошва с масловодоотталкивающими свойствами, противоскользящим и износостойким протектором. Утеплитель натуральный или искусственный мех
1 пара
на 1 год
Валенки с резиновым низом
1 пара
по поясам
Шапка-ушанка
1 изделие на 2 года
56
Слесарь-сантехник
Комбинезон из хлопчатобумажной ткани с масловодоотталкивающей отделкой
1 изделие
на 1 год
Рукавицы комбинированные
6 пар,
на 1 год
Сапоги резиновые с ударопрочным металлическим подноском
1 пара
на 1 год
Каска защитная
1 изделие на 3 года
Для работ в затопленных колодцах:
Костюм (куртка+полукомбинезон/или брюки) прорезиненный
2 комплекта
на 1 год
Сапоги резиновые с высокими голенищами
1 пара
на 1 год
На наружных работах в зимний период дополнительно:
Куртка утепленная из хлопчатобумажной ткани с масловодоотталкивающей отделкой, подкладка отстегивающаяся
1 изделие по поясам
Брюки утепленные из хлопчатобумажной ткани с масловодоотталкивающей отделкой
1 изделие по поясам
Сапоги из натуральной кожи (или кирзовые) утепленные
1 пара
на 1 год
Подшлемник под каску
1 изделие
на 1 год
57
Сторож (вахтер)
Костюм (куртка+полукомбинезон/или брюки) из хлопчатобумажной ткани
1 комплект
на 3 года
Плащ водонепроницаемый, ветрозащитный
1 изделие на 3 года
Сапоги резиновые с ударопрочным металлическим подноском
1 пара
на 3 года
На наружных работах в зимний период дополнительно:
Куртка утепленная из хлопчатобумажной ткани с масловодоотталкивающей отделкой, подкладка отстегивающаяся
1 изделие по поясам
Брюки утепленные из хлопчатобумажной ткани с масловодоотталкивающей отделкой
1 изделие по поясам
Сапоги из натуральной кожи (или кирзовые) утепленные
1 пара
по поясам
58
Машинист компрессорной установки
Костюм (куртка+полукомбинезон/или брюки) из хлопчатобумажной ткани
1 комплект на 1 год
Ботинки кожаные на маслобензостойкой подошве
1 пара на 1 год
Жилет сигнальный из ткани хлопчатобумажной со светоотражающими накладками
2 пары на 1 год
Перчатки кругловязаные трикотажные
12 пар на 1 год
Рукавицы брезентовые
12 пар на 1 год
Очки с поликарбонатным (или минеральным) неупрочненным стеклом
1 изделие на 1 год
Каска защитная
1 изделие на 3 года
На наружных работах в зимний период дополнительно:
Куртка утепленная из хлопчатобумажной ткани с масловодоотталкивающей отделкой, подкладка отстегивающаяся
1 изделие по поясам
Брюки утепленные из хлопчатобумажной ткани с масловодоотталкивающей отделкой
1 изделие на по поясам
Подшлемник под каску
1 изделие на 1 год
59
Токарь
Комбинезон из хлопчатобумажной ткани
1 изделие
на 1 год
Ботинки (или сапоги) из натуральной кожи. Подошва с масловодоотталкивающими свойствами, противоскользящим и износостойким протектором, с ударопрочным металлическим подноском
1 пара на 1 год
Рукавицы комбинированные
6 пар
на 1 год
Очки с поликарбонатным (или минеральным) неупрочненным стеклом
1 изделие
на 1 год
Каска защитная
1 изделие на 3 года
На наружных работах в зимний период дополнительно:
Куртка утепленная из хлопчатобумажной ткани с масловодоотталкивающей отделкой, подкладка отстегивающаяся
1 изделие по поясам
Сапоги из натуральной кожи (или кирзовые) утепленные
1 пара на 3 года
Подшлемник под каску
1 изделие
на 1 год
60
Уборщик производственных и служебных помещений
Комбинезон (или халат) из хлопчатобумажной ткани
1 изделие на 1 год
Рукавицы комбинированные
6 пар на 1 год
Сапоги резиновые с ударопрочным металлическим подноском
1 пара на 3 года
Перчатки резиновые
12 пар
на 1 год
61
Уборщик территории
Комбинезон (или халат) из хлопчатобумажной ткани
1 изделие на 1 год
Сапоги резиновые с ударопрочным металлическим подноском
1 пара на 3 года
Рукавицы комбинированные
12 пар на 1 год
Перчатки кругловязаные трикотажные
24 пары на 1 год
Куртка утепленная из хлопчатобумажной ткани с масловодоотталкивающей отделкой, подкладка отстегивающаяся
1 изделие на 3 года
62
Электрогазосварщик
При работе в закрытых помещениях и наружных работах:
Костюм (куртка+полукомбинезон/или брюки) из хлопчатобумажной ткани с масловодооталкивающей отделкой
1 комплект на 1 год
Костюм (куртка+полукомбинезон/или брюки) брезентовый с огнезащитной отделкой
1 комплект на 1 год
Ботинки (или сапоги) из натуральной кожи. Подошва с водоотталкивающими свойствами, противоскользящим и износостойким протектором, с ударопрочным металлическим подноском
1 пара на 1 год
Рукавицы брезентовые с двойным брезентовым наладонником
12 пар на 1 год
Перчатки кругловязаные трикотажные с
поливинилхлоридным (или полимерным) покрытием
6 пар на 1 год
Каска защитная
1 изделие на 3 года
Респиратор газоаэрозольный
1 изделие до износа
Краги сварщика
1 изделие до износа
Маска (или щиток лицевой) защитная сварочная
1 изделие до износа
Жилет сигнальный из ткани хлопчатобумажной
1 изделие на 1 год
На наружных работах в зимний период дополнительно:
Куртка утепленная из хлопчатобумажной ткани с масловодоотталкивающей отделкой. Подкладка отстегивающаяся
1 изделие по поясам
Брюки утепленные из хлопчатобумажной ткани с масловодоотталкивающей отделкой
1 изделие по поясам
Белье нательное утепленное
2 комплекта по поясам
Сапоги из натуральной кожи с ударопрочным металлическим подноском с утепленным вкладышем (или валенки с резиновым низом)
1 пара по поясам
Перчатки с защитным покрытием, морозостойкие с шерстяными вкладышами
1 пара по поясам
Рукавицы брезентовые с двойным брезентовым наладонником
12 пар на 1 год

17. Металл өндеу өндірістерінің қызметкерлеріне
Шойын құю өндірісі және түрлі түсті металдарды құю
1
Шойынпешші
Шұға куртка
1,5 жылға 1 бұйым
Шұға шалбар
1 жылға 1 бұйым
Нағыз былғары бәтеңке (немесе етік). Табаны май мен су сіңдірмейтін, сырғанамайтын және тозуға төзімді протекторлы, тұмсығы қатты металдан жасалған
1 жылға 4 жұп
Қос қабатты брезент алақандағы бар брезент қолғап (немесе вачегтер)
1 жылға 12 жұп
Киіз қалпақ
1 жылға 1 бұйым
"В - 1" типті жарық бар поликарбонатты (немесе минералды) беріктендірілмеген шынылы көзілдірік
1 бұйым тозғанша
Газаэрозолды респиратор
1 бұйым тозғанша
2
Құймаларды соғушы
Қорамжәшіктер мен өзектерді қолмен соғудағы жұмыстарды орындағанда:
Май мен су сіңдірмейтін астары бар мақта матадан тігілген костюм (куртка+шолақ комбинезон/немесе шалбар)
1 жылға 1 жинақ
Парусинадан және жартылай зығыр матадан тігілген шалбар
1 жылға 1 бұйым
Резеңкелеген (немесе пленкалы жабындысы бар) матадан тігілген су өткізбейтін алжапқыш
1 жылға 1 бұйым
Қос қабатты брезент алақандығы бар брезент қолғап
1 жылға 12 жұп
Поливинилхлоридті жабындысы (немесе брезент) алақандығы бар қалыңдатылған мақтадан жасалған, мата қолғап
1 жылға 4 жұп
Тұмсығы қатты металдан жасалған керзі етік (немесе нағыз былғары бәтеңке (немесе етік). Табаны май мен су сіңдірмейтін, сырғанамайтын және тозуға төзімді протекторлы, тұмсығы қатты металдан жасалған)
1 жылға 4 жұп (2 жұп)
"В - 1" типті жарық бар поликарбонатты (немесе минералды) беріктендірілмеген шынылы көзілдірік
1 бұйым тозғанша
Қорғаныш каска
3 жылға 1 бұйым
Касканың астынан киетін бас киім
1 бұйым тозғанша
Газаэрозолды респиратор
1 бұйым тозғанша
Механикаландырылған торшаларда жұмыс жасағанда:
Шаң өткізбейтін астары бар мақта матадан тігілген костюм (куртка+шолақ комбинезон/немесе шалбар)
1 жылға 1 жинақ
Тұмсығы қатты металдан жасалған керзі етік (немесе нағыз былғары бәтеңке (немесе етік). Табаны май мен су сіңдірмейтін, сырғанамайтын және тозуға төзімді протекторлы, тұмсығы қатты металдан жасалған)
1 жылға 1 жұп
Поливинилхлоридті жабындысы (немесе брезент) алақандығы бар қалыңдатылған мақтадан жасалған, мата қолғап
1 жылға 6 жұп
Қорғаныш каска
3 жылға 1 бұйым
Қос қабатты брезент алақандығы бар брезент қолғап
1 жылға 12жұп
"В - 1" типті жарық бар поликарбонатты (немесе минералды) беріктендірілмеген шынылы көзілдірік
1 бұйым тозғанша
Автоматтандырылған соғу жұмыстарын істегенде:
Май мен су сіңдірмейтін астары бар мақта матадан тігілген костюм (куртка+шолақ комбинезон/немесе шалбар)
1 жылға 1 жинақ
Нағыз былғары бәтеңке (немесе етік). Табаны май мен су сіңдірмейтін, сырғанамайтын және тозуға төзімді протекторлы, тұмсығы қатты металдан жасалған
1 жылға 1 жұп
Қос қабатты брезент алақандығы бар брезент қолғап немесе вачегтер
1 жылға 12жұп
Киіз қалпақ
1 жылға 1 бұйым
"В - 1" типті жарық бар поликарбонатты (немесе минералды) беріктендірілмеген шынылы көзілдірік
1 бұйым тозғанша
Газаэрозолды респиратор
1 бұйым тозғанша
Поливинилхлоридті жабындысы (немесе брезент) алақандығы бар қалыңдатылған мақтадан жасалған, мата қолғап
1 жылға 4 жұп
3
Құдықпештер мен пештерге шахтаны салушы
Парусинадан және жартылай зығыр матадан тігілген костюм (куртка+шолақ комбинезон/немесе шалбар)
1 жылға 1 жинақ
Қос қабатты брезент алақандығы бар брезент қолғап
1 жылға 12 жұп
Поливинилхлоридті жабындысы (немесе брезент) алақандығы бар қалыңдатылған мақтадан жасалған, мата қолғап
1 жылға 4 жұп
Тұмсығы қатты металдан жасалған резеңке етік (немесе нағыз былғары бәтеңке). Табаны май мен су сіңдірмейтін, сырғанамайтын және тозуға төзімді протекторлы, тұмсығы қатты металдан жасалған
1 жылға 1 жұп
"В - 1" типті жарық бар поликарбонатты (немесе минералды) беріктендірілмеген шынылы көзілдірік
1 бұйым тозғанша
Қорғаныш каска
1 жылға 1 бұйым
Касканың астынан киетін бас киім
1 жылға 1 бұйым
Газаэрозолды респиратор
1 бұйым тозғанша
4
Металл құюшы
Шұға костюм (куртка+шолақ комбинезон/немесе шалбар)
1 жылға 1 жинақ
Нағыз былғары етік. Табаны май мен су сіңдірмейтін, сырғанамайтын және тозуға төзімді протекторлы, тұмсығы қатты металдан жасалған (немесе пима не болмаса үсті жылтыр нағыз былғары бәтеңке)

17. Работникам металлообрабатывающих производств
Чугунолитейное производство и литье цветных металлов
1
Вагранщик
Куртка суконная
1 изделие на 1,5 года
Брюки суконные
1 изделие на 1 год
Ботинки (или сапоги) из натуральной кожи. Подошва с масловодооталкивающими свойствами, противоскользящим и износостойким протектором, с ударопрочным металлическим подноском
4 пары на 1 год
Рукавицы брезентовые с двойным брезентовым наладонником (или вачеги)
12 пар на 1 год
Шляпа войлочная
1 изделие на 1 год
Очки с поликарбонатным (или минеральным) неупрочненным стеклом со светофильтром типа "В - 1"
1 изделие до износа
Респиратор газоаэрозольный
1 изделие до износа
2
Выбивальщик отливок
При выполнении работ на ручной выбивке опок и стержней:
Костюм (куртка+полукомбинезон/или брюки) из хлопчатобумажной ткани с масловодооталкивающей пропиткой
1 комплект на 1 год
Брюки из парусиновой и полульняной ткани
1 изделие на 1 год
Фартук водонепроницаемый из прорезиненной хлопчатобумажной ткани (или из ткани с пленочным покрытием)
1 изделие на 1 год
Рукавицы брезентовые с двойным брезентовым наладонником
12 пар на 1 год
Рукавицы усиленные, хлопчатобумажные с поливинилхлоридным покрытием (или брезентовым) наладонником
4 пары на 1 год
Сапоги кирзовые с ударопрочным металлическим подноском или (ботинки или сапоги из натуральной кожи). Подошва с масловодооталкивающими свойствами, противоскользящим и износостойким протектором, с ударопрочным металлическим подноском)
4 пары (2 пары) на 1 год
Очки с поликарбонатным (или минеральным) неупрочненным стеклом со светофильтром типа "В - 1"
1 изделие до износа
Каска защитная
1 изделие на 3 года
Подшлемник под каску
1 изделие до износа
Респиратор газоаэрозольный
1 изделие до износа
При выполнении работ на механизированных решетках:
Костюм (куртка+полукомбинезон/или брюки) из хлопчатобумажной ткани с пыленепроницаемой пропиткой
1 комплект на 1 год
Сапоги кирзовые с ударопрочным металлическим подноском (или ботинки (или сапоги из натуральной кожи). Подошва с масловодооталкивающими свойствами, противоскользящим и износостойким протектором, с ударопрочным металлическим подноском)
1 пара на 1 год
Рукавицы усиленные, хлопчатобумажные с поливинилхлоридным покрытием (или брезентовым) наладонником
6 пар на 1 год
Каска защитная
1 изделие на 3 года
Рукавицы брезентовые с двойным брезентовым наладонником
12 пар на 1 год
Очки с поликарбонатным (или минеральным) неупрочненным стеклом со светофильтром типа "В - 1"
1 изделие до износа
При выполнении работ на автоматизированной выбивке:
Костюм (куртка+полукомбинезон/или брюки) из ткани хлопчатобумажной с масловодоотталкивающей пропиткой
1 комплект на 1 год
Ботинки (или сапоги) из натуральной кожи. Подошва с масловодооталкивающими свойствами, противоскользящим и износостойким протектором, с ударопрочным металлическим подноском
1 пара на 1 год
Рукавицы брезентовые с двойным брезентовым наладонником или вачеги
12 пар на 1 год
Шляпа войлочная
1 изделие на 1 год
Очки с поликарбонатным (или минеральным) неупрочненным стеклом со светофильтром типа "В - 1"
1 изделие до износа
Респиратор газоаэрозольный
1 изделие до износа
Рукавицы усиленные, хлопчатобумажные с поливинилхлоридным покрытием (или брезентовым) наладонником
4 пары на 1 год
3
Завальщик шахты в вагранки и печи
Костюм (куртка+полукомбинезон/или брюки) из парусиной полульняной ткани
1 комплект
на 1 год
Рукавицы брезентовые с двойным брезентовым наладонником
12 пар на 1 год
Рукавицы усиленные, хлопчатобумажные с поливинилхлоридным покрытием (или брезентовым) наладонником
4 пары на 1 год
Сапоги резиновые с ударопрочным металлическим подноском (или ботинки из натуральной кожи. Подошва с масловодооталкивающими свойствами, противоскользящим и износостойким протектором, с ударопрочным металлическим подноском)
1 пара на 1 год
Очки с поликарбонатным (или минеральным) неупрочненным стеклом со светофильтром типа "В - 1"
1 изделие до износа
Каска защитная
1 изделие на 1 год
Подшлемник под каску
1 изделие на 1 год
Респиратор газоаэрозольный
1 изделие до износа
4
Заливщик металла
Костюм (куртка+полукомбинезон/ или брюки) суконный
1 комплект на 1 год
Сапоги из натуральной кожи. Подошва с масловодооталкивающими свойствами, противоскользящим и износостойким протектором, с ударопрочным металлическим подноском (или валенки или ботинки из натуральной кожи с гладким верхом)

1 жылға 2 жұп (1 жұп)
Қос қабатты брезент алақандығы бар брезент қолғап
1 жылға 12 жұп
Су сіңдірмейтін астары бар мақта матадан тігілген қолғап
1 жылға 6 жұп
Поливинилхлоридті жабындысы (немесе полимерлік) жабындысы бар тұтас тоқылған трикотаж биялай
1 жылға 12 жұп
Киіз қалпақ
1 бұйым тозғанша
Қорғаныш шлем
1 бұйым тозғанша
Шлемофон
1 жылға 1 бұйым
"В - 1" типті жарық бар поликарбонатты (немесе минералды) беріктендірілмеген шынылы көзілдірік
1 бұйым тозғанша
Газаэрозолды респиратор
1 бұйым тозғанша
Коккилге металды құю жұмыстарын орындағанда:
Оттан қорғайтын, май мен су сіңдірмейтін астары бар мақта матадан тігілген костюм (куртка+шолақ комбинезон/немесе шалбар)
1 жылға 1 жинақ
Қышқылдан қорғайтын астарлы мақта матадан тігілген көкірекшесі бар алжапқыш
1 жылға 1 бұйым
Шұға шалбар
1 жылға 1 бұйым
Резеңке етік
1 жылға 2 жұп
Нағыз былғары бәтеңке (немесе етік). Табаны май мен су сіңдірмейтін, сырғанамайтын және тозуға төзімді протекторлы, тұмсығы қатты металдан жасалған (немесе пима не болмаса үсті жылтыр нағыз былғары бәтеңке)
1 жылға 4 жұп (2 жұп, 1 жұп)
Қос қабатты брезент алақандығы бар брезент қолғап
1 жылға 12 жұп
Су сіңдірмейтін астары бар мақта матадан тігілген қолғап
1 жылға 6 жұп
Поливинилхлоридті жабындысы (немесе полимерлік) жабындысы бар тұтас тоқылған трикотаж қолғап
1 жылға 12 жұп
Қорғаныш каска
1 бұйым тозғанша
Касканың астынан киетін бас киім
1 бұйым тозғанша
"В - 1" типті жарық бар поликарбонатты (немесе минералды) беріктендірілмеген шынылы көзілдірік
1 бұйым тозғанша
5
Жер өңдеуші
Қалыпта және өзекті қоспаны дайындау жөніндегі жұмыстарды орындағанда:
Су сіңдірмейтін астары бар мақта матадан тігілген костюм (куртка+шолақ комбинезон/немесе шалбар)
1 жылға 1 жинақ
Резеңкеленген немесе пленкалы жабындысы бар матадан тігілген су өткізбейтін алжапқыш
1 жылға 1 бұйым
Парусинадан және жартылай зығыр матадан тігілген шалбар
1 жылға 1 бұйым
Су сіңдірмейтін астары бар мақта матадан тігілген шалбар
1 жылға 1 бұйым
Қос қабатты брезент алақандығы бар брезент қолғап
1 жылға 12 жұп
Поливинилхлоридті жабындысы (немесе брезент) алақандығы бар қалыңдатылған мақтадан жасалған, мата қолғап
1 жылға 12 жұп
Су сіңдірмейтін астары бар мақта матадан тігілген қолғап
1 жылға 6 жұп
Резеңке биялай
1 жылға 6 жұп
Қатты металдан жасалған тұмсығы бар резеңке етік
1 жылға 4 жұп
Нағыз былғары бәтеңке (немесе етік). Табаны май мен су сіңдірмейтін, сырғанамайтын және тозуға төзімді протекторлы, тұмсығы қатты металдан жасалған
1 жылға 2 жұп
"В - 1" типті жарық бар поликарбонатты (немесе минералды) беріктендірілмеген шынылы көзілдірік
1 бұйым тозғанша
Қорғаныш каска
1 бұйым тозғанша
Касканың астынан киетін бас киім
1 бұйым тозғанша
Газаэрозолды респиратор
1 бұйым тозғанша
Жерді дайындаудағы автоматты желілерді жұмыс істегенде:
Май мен су сіңдірмейтін астары бар мақта матадан тігілген костюм (куртка+шолақ комбинезон/немесе шалбар)
1 жылға 1 жинақ
Шұға костюм (куртка+шолақ комбинезон/немесе шалбар)
1 жылға 1 жинақ
Қышқылдан қорғайтын астары мен көкірекшесі бар мақта матадан тігілген алжапқыш
1 жылға 1 бұйым
Шұға шалбар
1 жылға 1 бұйым
Резеңке етік
1 жылға 2 жұп
Нағыз былғары бәтеңке (немесе етік). Табаны май мен су сіңдірмейтін, сырғанамайтын және тозуға төзімді протекторлы, тұмсығы қатты металдан жасалған

2 пары (1 пара) на 1 год
Рукавицы брезентовые с двойным брезентовым наладонником
12 пар на 1 год
Рукавицы из ткани хлопчатобумажной с водоотталкивающей пропиткой
6 пар на 1 год
Перчатки кругловязанные трикотажные с поливинилхлоридным покрытием (или полимерным) покрытием с полимерным покрытием
12 пар на 1 год
Шляпа войлочная
1 изделие до износа
Шлем защитный
1 изделие до износа
Шлемофон
1 изделие на 1 год
Очки с поликарбонатным (или минеральным) неупрочненным стеклом со светофильтром типа "В - 1"
1 изделие до износа
Респиратор газоаэрозольный
1 изделие до износа
При выполнении работ по заливке металла в кокиль:
Костюм (куртка+полукомбинезон/или брюки) из хлопчатобумажной ткани с масловодоотталкивающей пропиткой с огнезащитной пропиткой
1 комплект на 1 год
Фартук из хлопчатобумажной ткани с кислотозащитной пропиткой, с нагрудником
1 изделие на 1 год
Брюки суконные
1 изделие на 1 год
Сапоги резиновые
2 пары на 1 год
Ботинки (или сапоги) из натуральной кожи. Подошва с масловодоотталкивающими свойствами и противоскользящим и износостойким протектором, с ударопрочным металлическим подноском или (валенки или ботинки из натуральной кожи с гладким верхом)
4 пары (2 пары), (1 пара) на 1 год
Рукавицы брезентовые с двойным брезентовым наладонником
12 пар на 1 год
Рукавицы из ткани хлопчатобумажной с водоотталкивающей пропиткой
6 пар на 1 год
Перчатки кругловязанные трикотажные с поливинилхлоридным покрытием (или полимерным) покрытием
12 пар на 1 год
Каска защитная
1 изделие до износа
Подшлемник под каску
1 изделие до износа
Очки с поликарбонатным (или минеральным) неупрочненным стеклом со светофильтром типа "В - 1"
1 изделие до износа
5
Земледел
При выполнении работ по приготовлению формовочной и стержневой смеси:
Костюм (куртка+полукомбинезон/или брюки) из хлопчатобумажной ткани с водооталкивающей пропиткой
1 комплект на 1 год
Фартук водонепроницаемый из ткани прорезиненной или из ткани с пленочным покрытием
1 изделие на 1 год
Брюки из парусиной и полульняной ткани
1 изделие на 1 год
Брюки из хлопчатобумажной ткани с водоотталкивающей пропиткой
1 изделие на 1 год
Рукавицы брезентовые с двойным брезентовым наладонником
12 пар на 1 год
Рукавицы усиленные, хлопчатобумажные с поливинилхлоридным покрытием (или брезентовым) наладонником
12 пар на 1 год
Рукавицы из хлопчатобумажной ткани с водоотталкивающей пропиткой
6 пар на 1 год
Перчатки резиновые
6 пар на 1 год
Сапоги резиновые с ударопрочным металлическим подноском
4 пары на 1 год
Ботинки (или сапоги) из натуральной кожи. Подошва с масловодоотталкивающими свойствами и противоскользящим и износостойким протектором, с ударопрочным металлическим подноском
2 пары на 1 год
Очки с поликарбонатным (или минеральным) неупрочненным стеклом со светофильтром типа "В - 1"
1 изделие до износа
Каска защитная
1 изделие до износа
Подшлемник под каску
1 изделие до износа
Респиратор газоаэрозольный
1 изделие до износа
При выполнении работ на автоматических линиях приготовления земли:
Костюм (куртка+полукомбинезон/или брюки) из ткани хлопчатобумажной с масловодоотталкивающей пропиткой
1 комплект на 1 год
Костюм (куртка+полукомбинезон/или брюки) суконный
1 комплект на 1 год
Фартук из хлопчатобумажной ткани кислотозащитной пропиткой, с нагрудником
1 изделие на 1 год
Брюки суконные
1 изделие на 1 год
Сапоги резиновые
2 пары на 1 год
Ботинки (или сапоги) из натуральной кожи. Подошва с масловодоотталкивающими свойствами и противоскользящим и износостойким протектором, с ударопрочным металлическим подноском

100
Кептіру аппаратшысы
Май мен су сіңдірмейтін астары бар мақта матадан тігілген костюм (куртка+шолақ комбинезон / немесе шалбар)
1 жылға
2 жинақ
Нағыз былғары бәтеңке. Табаны май мен су сіңдірмейтін, сырғанамайтын және тозуға төзімді протекторлы, тұмсығы қатты металдан жасалған
1 жылға
1 жұп
Резеңке биялай
1 жылға
12 жұп
Іш киім
1 жылға
2 жинақ
Қорғаныш каска
1 бұйым тозғанша
Каска астынан киетін бас киім
1 жылға
1 бұйым
"В-1" типті жарық сүзгісі бар поликарбонатты (немесе минералды) беріктендірілмеген шынылы, жабық түрде жасалған көзілдірік
1 бұйым тозғанша
Каскаға бекітілетін шуылға қарсы құлақша (немесе көп рет пайдаланылатын шуылға қарсы жапсырма)
1 бұйым
(1 жұп), тозғанша
Газаэрозольды респиратор
1 бұйым тозғанша
Қысқы кезеңде сыртта жұмыс істегенде қосымша:
Май мен су сіңдірмейтін астары бар мақта маталы негізді қалың куртка. Астары ағытылмалы, нағыз (немесе жасанды) теріден жасалған
1 бұйым,
Белдеу бойынша
Табаны май мен су сіңдірмейтін, сырғанамайтын және тозуға төзімді протекторлы, тұмсығы қатты металдан жасалған қалың нағыз былғары бәтеңке (немесе резеңке табанды пима)
1 жұп,
Белдеу бойынша
Қалың іш киім
1 жылға
2 жинақ
Бір қабатты немесе үш қабатты астары бар қалыңдатылған шлем астынан киетін бас киім
1 жылға
1 бұйым
Брезентпен қалыңдатылған алақандығы бар төменгі температурадан киетін қалың биялай. Астары нағыз (немесе жасанды) теріден (немесе синтетикалық материалдар қоспасынан) жасалған
1 жылға
3 жұп
101
Резеңке қоспаларды қақтаушы
Май мен су сіңдірмейтін астары бар мақта матадан тігілген костюм (куртка+шолақ комбинезон / немесе шалбар)
1 жылға
2 жинақ
Қос қабатты брезент алақандығы бар брезент қолғап
1 жылға
12 жұп
Мақта матадан тігілген берет
1 жылға
2 бұйым
Нағыз былғары бәтеңке. Табаны май мен су сіңдірмейтін, сырғанамайтын және тозуға төзімді протекторлы, тұмсығы қатты металдан жасалған
1 жылға
1 жұп
Резеңке биялай
1 жылға
12 жұп
Іш киім
1 жылға
2 жинақ
Қорғаныш каска
1 бұйым тозғанша
Каска астынан киетін бас киім
1 жылға
1 бұйым
"В-1" типті жарық сүзгісі бар поликарбонатты (немесе минералды) беріктендірілмеген шынылы, жабық түрде жасалған көзілдірік
1 бұйым тозғанша
Каскаға бекітілетін шуылға қарсы құлақша (немесе көп рет пайдаланылатын шуылға қарсы жапсырма)
1 бұйым
(1 жұп), тозғанша
Газаэрозольды респиратор
1 бұйым тозғанша
Қысқы кезеңде сыртта жұмыс істегенде қосымша:
Май мен су сіңдірмейтін астары бар мақта маталы негізді қалың куртка. Астары ағытылмалы, нағыз (немесе жасанды) теріден жасалған
1 бұйым,
Белдеу бойынша
Табаны май мен су сіңдірмейтін, сырғанамайтын және тозуға төзімді протекторлы, тұмсығы қатты металдан жасалған қалың нағыз былғары бәтеңке (немесе резеңке табанды пима)
1 жұп,
Белдеу бойынша
Қалың іш киім
1 жылға
2 жинақ
Бір қабатты немесе үш қабатты астары бар қалыңдатылған шлем астынан киетін бас киім
1 жылға
1 бұйым
Брезентпен қалыңдатылған алақандығы бар төменгі температурадан киетін қалың биялай. Астары нағыз (немесе жасанды) теріден (немесе синтетикалық материалдар қоспасынан) жасалған
1 жылға
3 жұп

100
Аппаратчик сушки
Костюм (куртка+полукомбинезон/или брюки) из хлопчатобумажной ткани с масловодоотталкивающей пропиткой
2 комплекта
на 1 год
Ботинки из натуральной кожи. Подошва с масловодооталкивающими свойствами, противоскользящими и износостойким протектором, с ударопрочным металлическим подноском
1 пара
на 1 год
Перчатки резиновые
12 пар
на 1 год
Белье нательное
2 комплекта
на 1 год
Каска защитная
1 изделие
до износа
Подшлемник под каску
1 изделие
на 1 год
Очки с поликарбонатным (или минеральным) неупрочненным стеклом со светофильтрами типа "В-1" закрытого исполнения
1 изделие
до износа
Наушники противошумные с креплением на каску (или вкладыши противошумные, многоразового использования)
1 изделие
(1 пара)
до износа
Респиратор газоаэрозольный
1 изделие
до износа
На наружных работах в зимний период дополнительно:
Куртка, утепленная на хлопчатобумажной основе с масловодоотталкивающей пропиткой. Подкладка отстегивающаяся, на натуральном (или искусственном) меху
1 изделие
по поясам
Ботинки из натуральной кожи утепленные. Подошва с масловодооталкивающими свойствами, противоскользящим и износостойким протектором, с ударопрочным металлическим подноском (или валенки на резиновой подошве)
1 пара
по поясам
Белье нательное утепленное
2 комплекта
на 1 год
Подшлемник утепленный с однослойным или трехслойным утеплителем
1 изделие
на 1 год
Перчатки утепленные, от пониженных температур с усиленным брезентовым наладонником. Утеплитель натуральный (или искусственный) мех (или сочетание синтетических материалов)
3 пары
на 1 год
101
Вальцовщик резиновых смесей
Костюм (куртка+полукомбинезон/или брюки) из хлопчатобумажной ткани с масловодоотталкивающей пропиткой
2 комплекта
на 1 год
Рукавицы брезентовые с двойным брезентовым наладонником
12 пар
на 1 год
Берет хлопчатобумажный
2 изделия
на 1 год
Ботинки из натуральной кожи. Подошва с масловодооталкивающими свойствами, противоскользящими и износостойким протектором, с ударопрочным металлическим подноском
1 пара
на 1 год
Перчатки резиновые
12 пар
на 1 год
Белье нательное
2 комплекта
на 1 год
Каска защитная
1 изделие
до износа
Подшлемник под каску
1 изделие
на 1 год
Очки с поликарбонатным (или минеральным) неупрочненным стеклом со светофильтрами типа "В-1" закрытого исполнения
1 изделие
до износа
Наушники противошумные с креплением на каску (или вкладыши противошумные, многоразового использования)
1 изделие
(1 пара)
до износа
Респиратор газоаэрозольный
1 изделие
до износа
На наружных работах в зимний период дополнительно:
Куртка, утепленная на хлопчатобумажной основе с масловодоотталкивающей пропиткой. Подкладка отстегивающаяся, на натуральном (или искусственном) меху
1 изделие
по поясам
Ботинки из натуральной кожи утепленные. Подошва с масловодооталкивающими свойствами, противоскользящим и износостойким протектором, с ударопрочным металлическим подноском (или валенки на резиновой подошве)
1 пара
по поясам
Белье нательное утепленное
2 комплекта
на 1 год
Подшлемник утепленный с однослойным или трехслойным утеплителем
1 изделие
на 1 год
Перчатки утепленные, от пониженных температур с усиленным брезентовым наладонником. Утеплитель натуральный (или искусственный) мех (или сочетание синтетических материалов)
3 пары
на 1 год

570
Уатушы
Кран машинисті
Лавсан мақта костюм
1 жылға 1 жинақ
Іш киім
1 жылға 3 жинақ
Былғары бәтеңке
1 жылға 1 жұп
Брезент алақандығы бар мақта матадан тігілген қолғап
1 жылға 24 жұп
Қорғаныш каскасы
3 жылға 1 бұйым
Респиратор
1 бұйым тозғанша
Қорғаныш көзілдірігі
1 бұйым, тозғанша
НБТ бетке арналған қорғаныш қалқаншасы
1 бұйым, тозғанша
Каскамен бірге шлем астынан киетін баскиім
1 бұйым, тозғанша
Шуылға қарсы жапсырма (беруши)
1 бұйым (1 жұп) тозғанша
Қысқы кезеңде қосымша :
Май мен су сіңдірмейтін астары бар мақталы негізді қалың куртка
1 бұйым, белдеу бойынша
Май мен су сіңдірмейтін астары бар мақта матадан тігілген қалың шалбар
Кезекші
Резеңке табанды пима
1 бұйым, белдеу бойынша
Шұға қолғап
6жұп
571
Шикізат дайындау және жартылай фабрикаттар мен өнімді жөнелту аппаратшысы
Лавсан мақта костюм
1 жинақ
Іш киім
3 жинақ
Былғары бәтеңке
1 жұп
Брезент алақандығы бар мақта матадан тігілген қолғап
24 жұп
Қорғаныш каскасы
3 жылға 1 бұйым
Респиратор
1 бұйым тозғанша
Қорғаныш көзілдірігі
1 бұйым тозғанша
НБТ бетке арналған қорғаныш қалқаншасы
1 бұйым тозғанша
Қысқы кезеңде қосымша :
Май мен су сіңдірмейтін астары бар мақталы негізді қалың куртка
1 бұйым, белдеу бойынша
Май мен су сіңдірмейтін астары бар мақта матадан тігілген қалың шалбар
Кезекші
Резеңке табанды пима
1 бұйым, белдеу бойынша
572
Кептіру аппаратшысы
Диірмен машинисті
Лавсан мақта костюм
1 жинақ
Іш киім
3 жинақ
Былғары бәтеңке
1 жұп
Брезент алақандығы бар мақта матадан тігілген қолғап
24 жұп
КҚ қолғаптар
12 жұп
Қорғаныш каскасы
3 жылға 1 бұйым
Каскамен бірге шлем астынан киетін баскиім
1 бұйым тозғанша
Респиратор
1 бұйым тозғанша
Қорғаныш көзілдірігі
1 бұйым тозғанша
Шуылға қарсы жапсырма (беруши)
1 бұйым (1 жұп) тозғанша
НБТ бетке арналған қорғаныш қалқаншасы
1 бұйым тозғанша
Қысқы кезеңде қосымша:
Май мен су сіңдірмейтін астары бар мақталы негізді қалың куртка
1 бұйым, белдеу бойынша
Шұға қолғап
1 жылға 6 жұп
573
Тиеуші - түсіруші
Лавсан мақта костюм
1 жылға 1 жинақ
Іш киім
1 жылға 3 жинақ
Керзі етік немесе Былғары бәтеңке
1 жылға 1 жұп
Брезент алақандығы бар мақта матадан тігілген қолғап
1 жылға 24 жұп
Қорғаныш каскасы
3 жылға 1 бұйым
Каскамен бірге шлем астынан киетін баскиім
1 бұйым тозғанша
Респиратор
1 бұйым тозғанша
Қорғаныш көзілдірігі
1 бұйым тозғанша
НБТ бетке арналған қорғаныш қалқаншасы
1 бұйым тозғанша
Шуылға қарсы жапсырма (беруши)
1 бұйым (1 жұп) тозғанша
Қысқы кезеңде қосымша:
Май мен су сіңдірмейтін астары бар мақталы негізді қалың куртка
1 бұйым, белдеу бойынша
Қысқы кезеңде, соданы түсіру жұмыстарыг орындаған кезде, қосымша:
Май мен су сіңдірмейтін астары бар мақта матадан тігілген қалың шалбар
1 бұйым, белдеу бойынша
Резеңке табанды пима
1 бұйым, белдеу бойынша
Шұға қолғап
1 жылға 6 жұп

570
Дробильщик
Машинист крана
Костюм лавсанохлопковый
1 комплект
Белье нательное
3 комплекта
Ботинки кожаные
1 пара
Рукавицы усиленные, хлопчатобумажные с брезентовым наладонником
24 пары
Каска защитная
1 изделие на 3 года
Респиратор
1 изделие до износа
Очки защитные
1 изделие до износа
Щиток защитный лицевой НБТ
1 изделие до износа
Подшлемник под каску
1 изделие до износа
Вкладыши противошумные (беруши)
1 изделие (1 пара)
до износа
В зимний период дополнительно:
Куртка, утепленная на хлопчатобумажной основе с масловодоотталкивающей пропиткой
1 изделие по поясам
Брюки, утепленные из ткани хлопчатобумажной с масловодоотталкивающей пропиткой
Дежурные
Валенки на резиновой подошве
1 изделие по поясам
Рукавицы суконные
6 пар
571
Аппаратчик подготовки сырья и отпуска полуфабрикатов и продукции
Костюм лавсанохлопковый
1 комплект
Белье нательное
3 комплекта
Ботинки кожаные
1 пара
Рукавицы усиленные, хлопчатобумажные с брезентовым наладонником
24 пары
Каска защитная
1 изделие на 3 года
Респиратор
1 изделие до износа
Очки защитные
1 изделие до износа
Щиток защитный лицевой НБТ
1 изделие до износа
В зимний период дополнительно:
Куртка, утепленная на хлопчатобумажной основе с масловодоотталкивающей пропиткой
1 изделие по поясам
Брюки, утепленные из ткани хлопчатобумажной с масловодоотталкивающей пропиткой
Дежурные
Валенки на резиновой подошве
1 изделие по поясам
572
Аппаратчик сушки
Машинист мельниц
Костюм лавсанохлопковый
1 комплект
Белье нательное
3 комплекта
Ботинки кожаные
1 пара
Рукавицы усиленные, хлопчатобумажные с брезентовым наладонником
24 пары
Рукавицы КР
12 пар
Каска защитная
1 изделие на 3 года
Подшлемник под каску
1 изделие до износа
Респиратор
1 изделие до износа
Очки защитные
1 изделие до износа
Вкладыши противошумные (беруши)
1 изделие (1 пара)
до износа
Щиток защитный лицевой НБТ
1 изделие до износа
В зимний период, дополнительно:
Куртка, утепленная на хлопчатобумажной основе с масловодоотталкивающей пропиткой
1 изделие по поясам
Рукавицы суконные
6 пар
573
Загрузчик-выгрузчик
Костюм лавсанохлопковый
1 комплект
Белье нательное
3 комплекта
Сапоги кирзовые или Ботинки кожаные
1 пара
Рукавицы усиленные, хлопчатобумажные с брезентовым наладонником
24 пары
Каска защитная
1 изделие на 3 года
Подшлемник под каску
1 изделие до износа
Респиратор
1 изделие до износа
Очки защитные
1 изделие до износа
Щиток защитный лицевой НБТ
1 изделие до износа
Вкладыши противошумные (беруши)
1 изделие (1 пара)
до износа
В зимний период, дополнительно:
Куртка, утепленная на хлопчатобумажной основе с масловодоотталкивающей пропиткой
1 изделие по поясам
В зимний период, дополнительно при выполнении работ по разгрузке соды:
Брюки, утепленные из ткани хлопчатобумажной с масловодоотталкивающей пропиткой
1 изделие по поясам
Валенки на резиновой подошве
1 изделие по поясам
Рукавицы суконные
6 пар

574
Күйдіру аппаратшысы
Шихташы
Лавсан мақта костюм
1 жылға 1 жинақ
Іш киім
1 жылға 3 жинақ
Былғары бәтеңке
1 жылға 1 жұп
Брезент алақандығы бар мақта матадан тігілген қолғап
1 жылға 24 жұп
ҚР қолғаптары
1 жылға 12 жұп
Қорғаныш каскасы
3 жылға 1 бұйым
Респиратор
1 бұйым тозғанша
Қорғаныш көзілдірігі
1 бұйым тозғанша
НБТ бетке арналған қорғаныш қалқаншасы
1 бұйым тозғанша
Шуылға қарсы жапсырма (беруши)
1 бұйым (1 жұп) тозғанша
Қысқы кезеңде қосымша:
Май мен су сіңдірмейтін астары бар мақталы негізді қалың куртка
1 бұйым, белдеу бойынша
575
Диірмен машинисті
Жылуоқшаулау аппаратшысы
ШГҰҚ қызмет көрсету операторы
Сүзгілеу аппаратшысы
Лавсан мақта костюм
1 жылға 1 жинақ
Іш киім
1 жылға 3 жинақ
Былғары бәтеңке
1 жылға 1 жұп
Брезент алақандығы бар мақта матадан тігілген қолғап
1 жылға 12 жұп
ҚР қолғаптары
1 жылға 24 жұп
Қорғаныш каскасы
3 жылға 1 бұйым
Респиратор
1 бұйым тозғанша
НБТ бетке арналған қорғаныш қалқаншасы
1 бұйым тозғанша
Шуылға қарсы жапсырма (беруши)
2 бұйым (2 жұп) тозғанша
Қорғаныш көзілдірігі
1 бұйым тозғанша
Резеңке етік
2 жылға 1 бұйым
Қысқы кезеңде қосымша:
Май мен су сіңдірмейтін астары бар мақталы негізді қалың куртка
1 бұйым, белдеу бойынша
Каскамен бірге шлем астынан киетін баскиім (ШГҰҚ операторына арналған)
1 бұйым тозғанша
Натрий бихроматы өндірісі
576
Хром тұздары өндірісінің аппаратшысы (ХТӨ)
Лавсан мақта костюм
1 жинақ
Іш киім
3 жинақ
Резеңке етік
2 жылға 1 бұйым
Былғары бәтеңке
1 жылға 1 жұп
ҚР қолғаптары
1 жылға 12 жұп
Қос қабатты брезент алақандығы бар мақта матадан тігілген қолғап немесе Брезент алақандығы бар мақта матадан тігілген қолғап
1 жылға 12 жұп
Резеңке биялай (өндірісті дайындау тобының жұмыскерлеріне арналған)
1 жылға 12 жұп
Қорғаныш каскасы
3 жылға 1 бұйым
Респиратор
1 бұйым тозғанша
Қорғаныш көзілдірігі
1 бұйым тозғанша
Қысқы кезеңде қосымша:
Май мен су сіңдірмейтін астары бар мақталы негізді қалың куртка
1 бұйым, белдеу бойынша
Каскамен бірге шлем астынан киетін баскиім (өндірісті дайындау тобының жұмыскерлеріне арналған)
1 бұйым тозғанша
Май мен су сіңдірмейтін астары бар мақта матадан тігілген қалың шалбар (өндірісті дайындау тобының жұмыскерлеріне арналған)
1 бұйым, белдеу бойынша
Резеңке табанды пима (өндірісті дайындау тобының жұмыскерлеріне арналған)
1 бұйым, белдеу бойынша
577
Сүзгілеу аппаратшысы
Орталықтан фугалау аппаратшысы
Лавсан мақта костюм
1 жылға 1 жинақ
Іш киім
1 жылға 3 жинақ
Резеңке етік
2 жылға 1 бұйым
Былғары бәтеңке
1 жылға 1 жұп
ҚР қолғаптары
1 жылға 24 жұп
Қос қабатты брезент алақандығы бар мақта матадан тігілген қолғап
1 жылға 12 жұп
Қорғаныш каскасы
3 жылға 1 бұйым
Респиратор
1 бұйым тозғанша
Қорғаныш көзілдірігі
1 бұйым тозғанша
НБТ бетке арналған қорғаныш қалқаншасы
1 бұйым тозғанша
Шуылға қарсы жапсырма (беруши)

574
Аппаратчик обжига
Шихтовщик
Костюм лавсанохлопковый
1 комплект
Белье нательное
3 комплекта
Ботинки кожаные
1 пара
Рукавицы усиленные, хлопчатобумажные с брезентовым наладонником
24 пары
Рукавицы КР
12 пар
Каска защитная
1 изделие на 3 года
Респиратор
1 изделие до износа
Очки защитные
1 изделие до износа
Щиток защитный лицевой НБТ
1 изделие до износа
Вкладыши противошумные (беруши)
1 изделие (1 пара)
до износа
В зимний период, дополнительно:
Куртка, утепленная на хлопчатобумажной основе с масловодоотталкивающей пропиткой
1 изделие по поясам
575
Машинист мельниц
Аппаратчик теплоутилизации
Оператор по обслуживанию ПГУУ
Аппаратчик фильтрации
Костюм лавсанохлопковый
1 комплект
Белье нательное
3 комплекта
Ботинки кожаные
1 пара
Рукавицы усиленные, хлопчатобумажные с брезентовым наладонником
12 пар
Рукавицы КР
24 пары
Каска защитная
1 изделие на 3 года
Респиратор
1 изделие до износа
Щиток защитный лицевой НБТ
1 изделие до износа
Вкладыши противошумные (беруши)
2 изделия (2 пары)
до износа
Очки защитные
1 изделие до износа
Сапоги резиновые
1 пара на 2 года
В зимний период, дополнительно:
Куртка, утепленная на хлопчатобумажной основе с масловодоотталкивающей пропиткой
1 изделие по поясам
Подшлемник под каску (для оператора по обслуживанию ПГУУ)
1 изделие до износа
Производство бихромата натрия
576
Аппаратчик производства хромовых солей (ПХС)
Костюм лавсанохлопковый
1 комплект
Белье нательное
3 комплекта
Сапоги резиновые
1 пара на 2 года
Ботинки кожаные
1 пара
Рукавицы КР
12 пар
Рукавицы брезентовые с двойным брезентовым наладонником или Рукавицы усиленные, хлопчатобумажные с брезентовым наладонником
12 пар
Перчатки резиновые (для работника группы подготовки производства)
12 пар
Каска защитная
1 изделие на 3 года
Респиратор
1 изделие до износа
Очки защитные
1 изделие до износа
В зимний период, дополнительно:
Куртка, утепленная на хлопчатобумажной основе с масловодоотталкивающей пропиткой
1 изделие по поясам
Подшлемник под каску (для работника группы подготовки производства)
1 изделие до износа
Брюки, утепленные из ткани хлопчатобумажной с масловодоотталкивающей пропиткой (для работника группы подготовки производства)
1 изделие по поясам
Валенки на резиновой подошве (для работника группы подготовки производства)
1 изделие по поясам
577
Аппаратчик фильтрации
Аппаратчик центрифугирования
Костюм лавсанохлопковый
1 комплект
Белье нательное
3 комплекта
Сапоги резиновые
1 пара на 2 года
Ботинки кожаные
1 пара
Рукавицы КР
24 пары
Рукавицы брезентовые с двойным брезентовым наладонником
12 пар
Каска защитная
1 изделие на 3 года
Респиратор
1 изделие до износа
Очки защитные
1 изделие до износа
Щиток защитный лицевой НБТ
1 изделие до износа
Вкладыши противошумные (беруши)

617
Цех бастығы
Цех бастығының орынбасары
Жөндеу жөнінен цех бастығының орынбасары
Электржабдыққа қызмет көрсету және жөндеу жөнінен мастер
Диспетчер (электрмен қамтамасыз ету жөнінен)
Электрмашиналарды жөндеу жөнінен мастер
Қосалқы станциялық жабдықты жөндеу жөнінен мастер
Электржабдықты жөндеу және монтаж жөнінен мастер
Электрзертхананың бастығы
Қосалқы станциялық жабдықты жөндеу жөнінен мастер
Негізгі цехтардағы электржабдықты жөндеу және монтаж жөнінен мастер
Қосалқы цехтардағы электржабдықты жөндеу және монтаж жөнінен мастер
Электржабдықты жөндеу және монтаж жөнінен мастер
Диспетчер (электрменқамтамасыз ету бойынша)
Лавсан мақта костюм
1 жылға 1 жинақ
Былғары бәтеңке
1 жылға 1 жұп
Іш киім (негізгі өндіріске арналған)
1 жылға 2 жинақ
Қос қабатты алақандығы бар мақта матадан тігілген қолғап немесе ПВХ (немесе полимерлік) жабындысы тұтас тоқылған трикотаж биялай
1 жылға 12 жұп
Боты және диэлектрлік биялай
Кезекші
Қорғаныш каскасы
3 жылға 1 бұйым
Респиратор
1 бұйым тозғанша
Қысқы кезеңде қосымша:
Май мен су сіңдірмейтін астары бар мақталы негізді қалың куртка
1 бұйым, белдеу бойынша
Қысқы кезеңде сыртта жұмыс істегенде қосымша:
Май мен су сіңдірмейтін астары бар мақта матадан тігілген қалың шалбар
1 бұйым, белдеу бойынша
Резеңке табанды пима
1 бұйым, белдеу бойынша
Табиғи газбен, бумен, техникалық сумен, ауызсумен, сығылған ауамен, вакууммен цехтарды қамтамасыз ету бойынша жұмыстар
618
Химиялық суларды тазалау аппаратшысы
Компрессорлық қондырғылар машинисті
Лавсан мақта костюм
1 жылға 1 жинақ
Іш киім
1 жылға 1 жинақ
Көкірекшесі бар, резеңкеленген алжапқыш
Кезекші
Қонышсыз былғары бәтеңке
1 жылға 1 жұп
Брезент алақандығы бар мақта матадан тігілген қолғап
1 жылға 12 жұп
Қорғаныш көзілдірігі
1 бұйым тозғанша
Қорғаныш каскасы
3 жылға 1 бұйым
Респиратор
1 бұйым тозғанша
Резеңке биялай
1 жылға 12 жұп
ҚСТ резеңке биялай (компрессорлық қондырғылар машинисті үшін )
1 жылға 4 жұп
Шуылға қарсы жапсырма (компрессорлық қондырғылар машинисті үшін )
1 бұйым тозғанша
Қысқы кезеңде қосымша:
Май мен су сіңдірмейтін астары бар мақталы негізді қалың куртка
1 бұйым, белдеу бойынша
Май мен су сіңдірмейтін астары бар мақта матадан тігілген қалың шалбар
1 бұйым, белдеу бойынша
619
Слесарь - жөндеуші
Лавсан мақта костюм
1 жылға 1 жинақ
Іш киім
1 жылға 1 жинақ
Былғары бәтеңке
1 жылға 1 жұп
Брезент алақандығы бар мақта матадан тігілген қолғап
1 жылға 12 жұп
ҚР қолғаптары
1 жылға 6 жұп
Резеңке етік
2 жылға 1 бұйым
Каскамен бірге шлем астынан киетін баскиім
1 бұйым тозғанша
Қорғаныш каскасы

617
Начальник цеха
Заместитель начальника цеха Заместитель начальника цеха по ремонту
Мастер по ремонту и обслуживанию электрооборудования
Диспетчер (по электроснабжению)
Мастер по ремонту электромашин
Мастер по ремонту подстанционного оборудования
Мастер по монтажу и ремонту электрооборудования
Начальник электролаборатории
Мастер по ремонту подстанционного оборудования
Мастер по монтажу и ремонту электрооборудования основных цехов Мастер по монтажу и ремонту электрооборудования вспомогательных цехов
Мастер по монтажу и ремонту электрооборудования
Диспетчер (по электроснабжению)
Костюм лавсанохлопковый
1 комплект на 1 год
Ботинки кожаные
1 пара на 1 год
Белье нательное (для основного производства)
2 комплекта на 1 год
Рукавицы усиленные, хлопчатобумажные с двойным наладонником или Перчатки кругловязаные трикотажные с ПВХ (или полимерным) покрытием
12 пар на 1 год
Боты и перчатки диэлектрические
дежурные
Каска защитная
1 изделие на 3 года
Респиратор
1 изделие до износа
В зимний период, дополнительно:
Куртка, утепленная на хлопчатобумажной основе с масловодоотталкивающей пропиткой
1 изделие по поясам
На наружных работах в зимний период дополнительно:
Брюки, утепленные из ткани хлопчатобумажной с масловодоотталкивающей пропиткой
1 изделие по поясам
Валенки на резиновой подошве
1 изделие по поясам
Работы по снабжению цехов природным газом, паром, технической водой,
Питьевой водой, сжатым воздухом, вакуумом
618
Аппаратчик химводоочистки
Машинист компрессорных установок
Костюм лавсанохлопковый
1 комплект на 1 год
Белье нательное
1 комплект на 1 год
Фартук, прорезиненный с нагрудником
дежурный
Полуботинки кожаные
1 пара на 1 год
Рукавицы усиленные, хлопчатобумажные с брезентовым наладонником
12 пар на 1 год
Очки защитные
1 изделие до износа
Каска защитная
1 изделие на 3 года
Респиратор
1 изделие до износа
Перчатки резиновые
12 пар на 1 год
Перчатки резиновые КЩС (для машиниста компрессорных установок)
4 пары на 1 год
Вкладыши противошумные (для машиниста компрессорных установок)
1 изделие до износа
В зимний период, дополнительно:
Куртка, утепленная на хлопчатобумажной основе с масловодоотталкивающей пропиткой
1 изделие по поясам
Куртка, утепленная на хлопчатобумажной основе с масловодоотталкивающей пропиткой
1 изделие по поясам
619
Слесарь-ремонтник
Костюм лавсанохлопковый
1 комплект на 1 год
Белье нательное
1 комплект на 1 год
Ботинки кожаные
1 пара на 1 год
Рукавицы усиленные, хлопчатобумажные с брезентовым наладонником
12 пар на 1 год
Рукавицы КР
6 пар на 1 год
Сапоги резиновые
1 пара на 2 года
Подшлемник под каску
1 изделие до износа
Каска защитная

1 жылға 1 жұп
636
Нжөрбб бастығы
Нжөрбб бастығының орынбасары
Жылы камуфляждалған костюм
1 жылға 1 жинақ
ОМОН құйма бәтеңкелері
1 жылға 1 жұп
"Күзет" камуфляждалған кепкасы
2 жылға 1 бұйым
Қысқы кезеңде қосымша:
Жылы камуфляждалған костюм
1 бұйым, белдеу бойынша
"Қысқы" құлақшын
1 бұйым, белдеу бойынша
Резеңке табанды пима
1 бұйым, белдеу бойынша
Жылы былғары биялай
1 жылға 1 жұп
637
Видеобақылаау операторы
Күзет құрылымына арналған камуфляждалған костюм
2 жылға 1 бұйым
Қалдықтарды кәдеге жарату бойынша жұмыстардың орындалуы
638
Қалдықтарды жағу бойынша қондырғыға қызмет көрсету операторы
Ыстыққа төзімді оттан қорғайтын сіңдірмесі бар мақта матадан тігілген костюм
1 жылға 1 жинақ
Былғары бәтеңке
1 жылға 1 жұп
Резеңке етік
3 жылға 1 бұйым
Брезент алақандығы бар мақта матадан тігілген қолғап
1 жылға 12 жұп
Вачегтер
1 жылға 4 жұп
Қорғаныш көзілдірігі
1 бұйым тозғанша
Қорғаныш каскасы
1 бұйым тозғанша
Респиратор
1 бұйым тозғанша
Қысқы кезеңде қосымша:
Май мен су сіңдірмейтін астары бар мақталы негізді қалың куртка
1 бұйым, белдеу бойынша
Май мен су сіңдірмейтін астары бар мақта матадан тігілген қалың шалбар
1 бұйым, белдеу бойынша
Резеңке табанды пима
1 бұйым, белдеу бойынша
Жетекшілер, мамандар
639
Өндіріс бойынша Басқарма төрағасының орынбасары
Өндірістік бақылаудың аға инженері
Экология бойынша директорлар кеңесінің кеңесшісі
Басқарма бастығы (бөлім, учаске)
Бастықтың орынбасары
Инженер
Инженер- технолог
Аға инженер
Стандарттау бойынша инженер
Қалдықтарды кәдеге жарату жөнінен учаскесінің бастығы – экология жөнінен инженер
Ғимараттар мен құрылыстарды қауіпсіз пайдалану және құрылысты бақылау жөнінен инженер
Техникалық бақылау жөнінен инженер
Бас механик
Бас механиктің орынбасары
Жөндеу жөнінен инженер
Бас энергетик
Бас энергетиктің орынбасары
Инженер – жылу техник
Аға инженер – энергетик
Инженержаж - смета жасаушы
Инженер – конструктор
Бас метролог – метрология бөлімінің бастығы
Метрология жөнінен инженер
Еңбекті қорғау және қауіпсіздік жөнінен жетекші инженер
Еңбекті қорғау және қауіпсіздік жөнінен инженер
Аға тауар өткізуші
Тауар өткізуші
Сату жөнінен жетекші инженер
Мастер (дайын өнімді жөнелту жөнінен)
Инженер – жобалаушы
Экономист (материалды – техникалық қамтамасыз ету жөнінен)
Кадрларды даярлау жөнінен
Жетекші инженер – кадрларды дайындау орталығының жетекшісі
Инженер – электроншы
Лавсан мақта костюм
1 жылға 1 жинақ
Қорғаныш каскасы
1 бұйым тозғанша
Респиратор
1 бұйым тозғанша
Қонышсыз былғары бәтеңке немесе Былғары бәтеңке
2 жылға 1 бұйым
ПВХ (немесе полимерлік) жабындысы тұтас тоқылған трикотаж биялай

1 пара на 1 год
636
Начальник ОКВиПР
Заместитель начальника ОКВиПР
Костюм, камуфлированный для охранных структур
1 комплект на 1 год
Ботинки литьевые ОМОН
1 пара на 1 год
Кепка камуфлированная "Охрана"
1 изделие на 2 года
В зимний период, дополнительно:
Костюм утепленный камуфлированный
1 изделие по поясам
Шапка - ушанка "Зимняя"
1 изделие по поясам
Валенки на резиновой подошве
1 изделие по поясам
Перчатки кожаные утепленные
1 пара на 1 год
637
Оператор видеонаблюдения
Костюм, камуфлированный для охранных структур
1 комплект на 2 года
Выполнение работ по утилизации отходов
638
Оператор по обслуживанию установки по сжиганию отходов
Костюм хлопчатобумажный жаростойкий с огнезащитной пропиткой
1 комплект на 1 год
Ботинки кожаные
1 пара на 1 год
Сапоги резиновые
1 пара на 3 года
Рукавицы усиленные, хлопчатобумажные с брезентовым наладонником
12 пар на 1 год
Вачеги
4 пары на 1 год
Очки защитные
1 изделие до износа
Каска защитная
1 изделие до износа
Респиратор
1 изделие до износа
В зимний период, дополнительно:
Куртка, утепленная на хлопчатобумажной основе с масловодоотталкивающей пропиткой
1 изделие
по поясам
Брюки, утепленные из ткани хлопчатобумажной с масловодоотталкивающей пропиткой
1 изделие
по поясам
Валенки на резиновой подошве
1 изделие по поясам
Руководители, специалисты
639
Заместитель председателя Правления по производству
Старший инженер производственного контроля
Консультант совета директоров по экологии
Начальник управления (отдела, участка)
Заместитель начальника
Старший инженер
Инженер
Инженер- технолог
Инженер по стандартизации
Начальник участка по утилизации отходов – инженер по экологии
Инженер по надзору за строительством и безопасной эксплуатацией зданий и сооружений
Инженер по техническому надзору
Главный механик
Заместитель главного механика
Инженер по ремонту
Главный энергетик
Заместитель главного энергетика
Инженер – теплотехник
Старший инженер – энергетик
Инженер ППР - сметчик
Инженер – конструктор
Главный метролог – начальник отдела метрологии
Инженер по метрологии
Ведущий инженер по безопасности и охране труда
Инженер по безопасности и охране труда
Старший товаровед
Товаровед
Ведущий инженер по продажам
Мастер (по отгрузке готовой продукции)
Инженер-проектировщик
Экономист (по материально-техническому снабжению)
Ведущий инженер по подготовке кадров – руководитель центра по подготовке кадров
Инженер – электроник
Костюм лавсанохлопковый
1 комплект на 1 год
Каска защитная
1 изделие до износа
Респиратор
1 изделие до износа
Ботинки кожаные или Полуботинки кожаные
1 пара на 2 года
Перчатки кругловязаные трикотажные с ПВХ (или полимерным) покрытием

1 жылға 6 жұп
Қысқы кезеңде қосымша:
Май мен су сіңдірмейтін астары бар мақталы негізді қалың куртка
1 бұйым, белдеу бойынша
Зауыт аумағындағы видеокамераларға қызмет көрсету және шламжинақтағыштардағы жұмыстарды орындау кезінде, қосымша:
Резеңке етік
2 жылға 1 бұйым
640
Техникалық кітапхана меңгерушісі
Жобалау – сметалау құжаттамасы жөнінен инженер
Жобалау – сметалау құжаттамасы жөнінен инженер
Техник - конструктор
Мұрағатшы
Лавсан мақта костюм
1 жылға 1 жинақ
641
Еңбекті ұйымдастыру және нормалау жөнінен инженер
Табельші
Мақта матадан тігілген халат немесе Лавсан мақта костюм
1 жылға 1 бұйым немесе
1 жинақ
Қонышсыз былғары бәтеңке
3 жылға 1 бұйым
Қорғаныш каскасы
1 бұйым тозғанша
Респиратор
1 бұйым тозғанша
Қысқы кезеңде қосымша:
Май мен су сіңдірмейтін астары бар мақталы негізді қалың куртка
1 бұйым, белдеу бойынша
642
Әскери – жұмылдыру жұмысы , құпия іс – қағаздарын жүргізу және азаматтық
Қорғау жөнінен бюро бастығы Аудармашы
Лавсан мақта костюм
1 жылға 1 жинақ
Қысқы кезеңде қосымша:
Май мен су сіңдірмейтін астары бар мақталы негізді қалың куртка
1 бұйым, белдеу бойынша
643
Бас бухгалтер
Бас бухгалтердің орынбасары
Бөлім бастығы
Аға бухгалтер
Бухгалтер – экономист
Бухгалтер
Мақта матадан тігілген халат немесе Лавсан мақта костюм
1 жылға 1 бұйым немесе 1 жинақ
Қорғаныш каскасы
1 бұйым тозғанша
Респиратор
1 бұйым тозғанша
Қысқы кезеңде қосымша:
Май мен су сіңдірмейтін астары бар мақталы негізді қалың куртка
1 бұйым, белдеу бойынша
Аға бухгалтерге (өндірістік есеп жүргізу жөнінен), бухгалтер – экономистке, бухгалтер – ревизорға арналған, қосымша:
Қонышсыз былғары бәтеңке
5 жылға 1 жұп
ПВХ (немесе полимерлік) жабындысы тұтас тоқылған трикотаж биялай
1 жылға 2 жұп
644
Қызмет бастығы (мемесөққ)
Күзет құрылымына арналған камуфляжды костюм
1 жылға 1 жинақ
ОМОН құйма бәтеңкелері
1 жылға 1 жұп
Қорғаныш каскасы
1 бұйым тозғанша
Респиратор
1 бұйым тозғанша
ЭН диэлектрлік боты
5 жылға 1 жұп
Диэлектрлік резеңке биялай
1 жылға 2 жұп
Резеңке етік
5 жылға 4 жұп
Қысқы уақытта, қосымша:
Камуфляжды жылы астары бар костюм
1 бұйым, белдеу бойынша
645
Қарауыл бастығы (мемесөққ)
(ауысым бастығы)
Күзет құрылымына арналған камуфляжды костюм
1 жылға 1 жинақ
ОМОН құйма бәтеңкелері
1 жылға 1 жұп
Қорғаныш каскасы
1 бұйым тозғанша
Респиратор
1 бұйым тозғанша
Қысқы кезеңде қосымша:
Жылы камуфляжды костюм
1 бұйым, белдеу бойынша
646
Аға өрт сөндіруші
Өрт сөндіруші
ЗИЛ-130 жүргізушісі (АЦ-40-өрт)
Күзет құрылымына арналған камуфляжды костюм
1 жылға 1 жинақ
ОМОН құйма бәтеңкелері
1 жылға 1 жұп
Қорғаныш каскасы
1 бұйым тозғанша
ПВХ (немесе полимерлік) жабындысы тұтас тоқылған трикотаж биялай

6 пар на 1 год
В зимний период, дополнительно:
Куртка, утепленная на хлопчатобумажной основе с масловодоотталкивающей пропиткой
1 изделие по поясам
Дополнительно, при выполнении работ на шламонакопителях и
при обслуживании видеокамер на территории завода
Сапоги резиновые
1 пара на 2 года
640
Заведующий технической библиотекой
Инженер по проектно-сметной документации
Инженер по проектно-сметной документации
Техник – конструктор
Архивариус
Костюм лавсанохлопковый
1 комплект на 1 год
641
Инженер по организации и нормированию труда
Табельщик
Халат хлопчатобумажный или
Костюм лавсанохлопковый
1 изделие или
1 комплект на 1 год
Полуботинки кожаные
1 пара на 3 года
Каска защитная
1 изделие до износа
Респиратор
1 изделие до износа
В зимний период, дополнительно:
Куртка, утепленная на хлопчатобумажной основе с масловодоотталкивающей пропиткой
1 изделие по поясам
642
Начальник бюро по военно-мобилизационной работе, секретному делопроизводству и гражданской обороне
Переводчик
Костюм лавсанохлопковый
1 комплект на 1 год
В зимний период, дополнительно:
Куртка, утепленная на хлопчатобумажной основе с масловодоотталкивающей пропиткой
1 изделие по поясам
643
Главный бухгалтер
Заместитель главного бухгалтера
Начальник отдела
Старший бухгалтер
Бухгалтер – экономист
Бухгалтер
Халат хлопчатобумажный или
Костюм лавсанохлопковый
1 изделие или
1 комплект на 1 год
Каска защитная
1 изделие до износа
Респиратор
1 изделие до износа
В зимний период, дополнительно:
Куртка, утепленная на хлопчатобумажной основе с масловодоотталкивающей пропиткой
1 изделие по поясам
Дополнительно, для старшего бухгалтера (по производственному учету), бухгалтера – экономиста, бухгалтера - ревизора
Полуботинки кожаные
1 пара на 5 лет
Перчатки кругловязаные трикотажные с ПВХ (или полимерным) покрытием
2 пары на год
644
Начальник службы (НГПС)
Костюм, камуфлированный для охранных структур
1 комплект на 1 год
Ботинки литьевые ОМОН
1 пара на 1 год
Каска защитная
1 изделие до износа
Респиратор
1 изделие до износа
Боты диэлектрические ЭН
1 пара на 5 лет
Перчатки резиновые диэлектрические
1 пара на 2 года
Сапоги резиновые
4 пары на 5 лет
В зимний период, дополнительно:
Костюм утепленный камуфлированный
1 изделие по поясам
645
Начальник караула (НГПС)
(начальник смены)
Костюм, камуфлированный для охранных структур
1 комплект на 1 год
Ботинки литьевые ОМОН
1 пара на 1 год
Каска защитная
1 изделие до износа
Респиратор
1 изделие до износа
В зимний период, дополнительно:
Костюм утепленный камуфлированный
1 изделие по поясам
646
Старший пожарный
Пожарный
Водитель ЗИЛ-130 (АЦ-40-пожарный)
Костюм, камуфлированный для охранных структур
1 комплект на 1 год
Ботинки литьевые ОМОН
1 пара на 1 год
Каска защитная
1 изделие до износа
Перчатки кругловязаные трикотажные с ПВХ (или полимерным) покрытием

1 жылға 6 жұп
Қорғаныш каскасы
3 жылға 1 бұйым
Респиратор
1 бұйым тозғанша
Қысқы кезеңде қосымша :
Май мен су сіңдірмейтін астары бар мақталы негізді қалың куртка
1 бұйым, белдеу бойынша
671
Цех бастығы
Цех бастығының орынбасары
Учаске бастығы
Инженер-энергетик
Механик
Учаске мастері
ӨУ мастері (ауысым)
ӨУ мастері
Технолог
Электржабдыққа қызмет көрсету және жөндеу жөнінен мастер
Лавсан мақта костюм
1 жылға 1 жинақ
Былғары бәтеңке
1 жылға 1 жұп
ПВХ (немесе полимерлік) жабындысы тұтас тоқылған трикотаж биялай
1 жылға 12 жұп
Нитрилді биялай (негізгі өндіріске арналған)
1 жылға 6 жұп
Қорғаныш каскасы
1 бұйым тозғанша
Респиратор
1 бұйым тозғанша
Қорғаныш көзілдірігі
1 бұйым тозғанша
Брезент алақандығы бар мақта матадан тігілген қолғап (технолог, ӨУ мастеріне арналған)
1 жылға 12 жұп
Резеңкеленген плащ (ұңғымаларды аралау кезінде)
1 бұйым тозғанша
Қысқы кезеңде қосымша :
Май мен су сіңдірмейтін астары бар мақталы негізді қалың куртка
1 бұйым, белдеу бойынша
Қысқы кезеңде сыртта жұмыс істегенде қосымша
Май мен су сіңдірмейтін астары бар мақта матадан тігілген қалың шалбар
1 бұйым, белдеу бойынша
Резеңке табанды пима
1 бұйым, белдеу бойынша
Техникалық бақылау бөлімі, химиялық зертхананың жалпы мамандықтары
672
Техникалық бақылау бөлімінің бақылаушысы
Өндірісті бақылау учаскесінің бақылаушысы
Мақта матадан тігілген халат немесе Лавсан мақта костюм
1 жылға 1 жинақ/ 1 бұйым
Былғары бәтеңке немесе "Сабо" әйелдер аяқ киімі
1 жылға 1 жұп
Резеңке биялай
1 жылға 24 жұп
Қорғаныш каскасы
3 жылға 1 бұйым
Респиратор
1 бұйым тозғанша
Қорғаныш көзілдірігі
Кезекші
Көкірекшесі бар, резеңкеленген алжапқыш
Кезекші
Қорғаныш қалқаншасы
Кезекші
Қысқы кезеңде қосымша :
Май мен су сіңдірмейтін астары бар мақталы негізді қалың куртка
1 бұйым, белдеу бойынша
Техникалық бақылау бөліміне арналған қосымша:
Брезент алақандығы бар мақта матадан тігілген қолғап
1 жылға 2 жұп
ПВХ (немесе полимерлік) жабындысы тұтас тоқылған трикотаж биялай
1 жылға 12 жұп
Белгі салынған кеудеше
Кезекші
Қысқы кезеңде қосымша :
Резеңке табанды пима
1 бұйым, белдеу бойынша
673
Техникалық бақылау бөлімінің бақылаушысы (аға)
Өндірісті бақылау учаскесінің бақылаушысы (аға)
Мақта матадан тігілген халат немесе Лавсан мақта костюм
1 жылға 1 жинақ / 1 бұйым
Былғары бәтеңке немесе "Сабо" әйелдер аяқ киімі
1 жылға 1 жұп
Резеңке биялай
1 жылға 24 жұп
ПВХ (немесе полимерлік) жабындысы тұтас тоқылған трикотаж биялай (техникалық бақылау бөліміне арналған)
1 жылға 12 жұп
Қорғаныш каскасы

6 пар на 1 год
Каска защитная
1 изделие на 3 года
Респиратор
1 изделие до износа
В зимний период, дополнительно:
Куртка, утепленная на хлопчатобумажной основе с масловодоотталкивающей пропиткой
1 изделие по поясам
671
Начальник цеха
Заместитель начальника цеха
Начальник участка
Мастер участка
Инженер-энергетик
Механик
Старший мастер ПУ
Мастер ПУ (сменный)
Мастер ПУ
Технолог
Мастер по ремонту и обслуживанию электрооборудования
Костюм лавсанохлопковый
1 комплект на 1 год
Ботинки кожаные
1 пара на 1 год
Перчатки кругловязаные трикотажные с ПВХ (или полимерным) покрытием
12 пар на 1 год
Перчатки нитриловые (для основного производства)
6 пар на 1 год
Каска защитная
1 изделие до износа
Респиратор
1 изделие до износа
Очки защитные
1 изделие до износа
Рукавицы усиленные, хлопчатобумажные с брезентовым наладонником (для технолога, мастера ПУ (сменный))
12 пар на 1 год
Плащ прорезиненный (при обходе скважин)
1 изделие до износа
В зимний период, дополнительно:
Куртка, утепленная на хлопчатобумажной основе с масловодоотталкивающей пропиткой
1 изделие по поясам
На наружных работах в зимний период дополнительно:
Брюки, утепленные из ткани хлопчатобумажной с масловодоотталкивающей пропиткой
1 изделие по поясам
Валенки на резиновой подошве
1 изделие по поясам
Общие профессии химических лабораторий, отдела технического контроля
672
Контролер отдела технического контроля
Контролер участок контроля производства
Костюм лавсанохлопковый или Халат хлопчатобумажный
1 комплект / 1 изделие на 1 год
Полуботинки кожаные или Туфли женские "САБО"
1 пара на 1 год
Перчатки резиновые
24 пары на 1 год
Каска защитная
1 изделие на 3 года
Респиратор
1 изделие до износа
Очки защитные
дежурные
Фартук, прорезиненный с нагрудником
дежурный
Щиток защитный
дежурный
В зимний период, дополнительно:
Куртка, утепленная на хлопчатобумажной основе с масловодоотталкивающей пропиткой
1 изделие по поясам
Дополнительно для отдела технического контроля:
Рукавицы усиленные, хлопчатобумажные с брезентовым наладонником
2 пары на 1 год
Перчатки кругловязаные трикотажные с ПВХ (или полимерным) покрытием
12 пар на 1 год
Жилет сигнальный
дежурные
В зимний период, дополнительно:
Валенки на резиновой подошве
1 изделие по поясам
673
Контролер отдела технического контроля (старший)
Контролер участок контроля производства (старший)
Костюм лавсанохлопковый или Халат хлопчатобумажный
1 комплект / 1 изделие на 1 год
Полуботинки кожаные или Туфли женские "САБО"
1 пара на 1 год
Перчатки резиновые
24 пар
Перчатки кругловязаные трикотажные с ПВХ (или полимерным) покрытием (для отдела технического контроля)
12 пар на 1 год
Каска защитная

3 жылға 1 бұйым
Респиратор
1 бұйым тозғанша
Қорғаныш көзілдірігі
Кезекші
Көкірекшесі бар, резеңкеленген алжапқыш
Кезекші
Қорғаныш қалқаншасы
Кезекші
Қысқы кезеңде қосымша :
Май мен су сіңдірмейтін астары бар мақталы негізді қалың куртка
1 бұйым, белдеу бойынша
674
Өндірісті бақылау және даму басқармасының бастығы
Орталық зауыт зертханасының бастығы
Дайын өнім мен шикізатты техникалық бақылау бөлімінің бастығы
Зертхана бастығы
Инженер-талдаушы
Мақта матадан тігілген халат немесе Лавсан мақта костюм
1 жылға 1 бұйым/ 1 жинақ
"Сабо" әйелдер аяқ киімі
1 жылға 1 жұп
Респиратор
1 бұйым тозғанша
Қорғаныш каскасы
3 жылға 1 бұйым
Қысқы кезеңде қосымша :
Май мен су сіңдірмейтін астары бар мақталы негізді қалың куртка
1 бұйым, белдеу бойынша
Дайын өнімді және шикізатты ТББ бастығына арналған, қосымша:
Қорғаныш көзілдірігі
Кезекші
Көкірекшесі бар, резеңкеленген алжапқыш
Кезекші
Қорғаныш қалқаншасы
Кезекші
Белгі салынған кеудеше
Кезекші
Өндірістік орта және қоршаған факторлардың өлшеуін жүргізу кезінде, қосымша:
Қонышы қысқа әйелдер бәтеңкесі
1 жылға 1 жұп
ПВХ (немесе полимерлік) жабындысы тұтас тоқылған трикотаж биялай
1 жылға 12 жұп
Резеңке биялай
1 жылға 6 жұп
675
Инженер-технолог
Инженер-талдаушы
Жетекші инженер-технолог
Мақта матадан тігілген халат немесе Лавсан мақта костюм
1 жылға 1 жинақ/1 жинақ
Қонышы қысқа әйелдер бәтеңкесі немесе "Сабо" әйелдер аяқ киімі немесе Былғары бәтеңке
1 жылға 1 жұп
Респиратор
1 бұйым тозғанша
Резеңке биялай
1 жылға 24 жұп
ПВХ (немесе полимерлік) жабындысы тұтас тоқылған трикотаж биялай
1 жылға 12 жұп
Қорғаныш каскасы
3 жылға 1 бұйым
Қорғаныш көзілдірігі
1 бұйым тозғанша
Қысқы кезеңде қосымша :
Май мен су сіңдірмейтін астары бар мақталы негізді қалың куртка
1 бұйым, белдеу бойынша
Зерттеу зертханасының жұмыскерлеріне, арналған:
Қонышы қысқа әйелдер бәтеңкесі
3 жылға 1 жұп
Лавсан мақта костюм
3 жылға 1 жинақ
676
Зертхана бастығы (учаске)
Мақта матадан тігілген халат немесе Лавсан мақта костюм
1 жылға 1 жинақ/1 жинақ
"Сабо" әйелдер аяқ киімі немесе Былғары бәтеңке
1 жылға 1 жұп
Респиратор
1 бұйым тозғанша
Резеңке биялай
1 жылға 12 жұп
ПВХ (немесе полимерлік) жабындысы тұтас тоқылған трикотаж биялай
1 жылға 12 жұп
Қорғаныш көзілдірігі
Кезекші
Қорғаныш каскасы
3 жылға 1 бұйым
Қысқы кезеңде қосымша :
Май мен су сіңдірмейтін астары бар мақталы негізді қалың куртка
1 бұйым, белдеу бойынша
Химиялық талдау мен зерттеу зертханасының жұмыскерлеріне арналған, қосымша:
Көкірекшесі бар, резеңкеленген алжапқыш
Кезекші
Қорғаныш қалқаншасы
Кезекші
Химиялық талдау зертханасының және өндірістің дамуын бақылау учаскесінің жұмыскерлеріне арналған, қосымша:
Резеңке етік

1 изделие на 3 года
Респиратор
1 изделие до износа
Очки защитные
дежурные
Фартук, прорезиненный с нагрудником
дежурный
Щиток защитный
дежурный
В зимний период, дополнительно:
Куртка, утепленная на хлопчатобумажной основе с масловодоотталкивающей пропиткой
1 изделие по поясам
674
Начальник управления развития и контроля производства
Начальник центральной заводской лаборатории
Начальник отдела технического контроля сырья и готовой продукции
Начальник лаборатории
Инженер-аналитик
Халат хлопчатобумажный или Костюм лавсанохлопковый
1 изделие / 1 комплект на 1 год
Туфли женские "САБО"
1 пара на 1 год
Респиратор
1 изделие до износа
Каска защитная
1 изделие на 3 года
В зимний период, дополнительно:
Куртка, утепленная на хлопчатобумажной основе с масловодоотталкивающей пропиткой
1 изделие по поясам
Дополнительно, для начальника ОТК сырья и готовой продукции
Очки защитные
дежурные
Фартук, прорезиненный с нагрудником
дежурный
Щиток защитный
дежурный
Жилет сигнальный
дежурный
Дополнительно, при проведении замеров факторов
окружающей и производственной среды:
Полуботинки женские
1 пара на 1 год
Перчатки кругловязаные трикотажные с ПВХ (или полимерным) покрытием
12 пар на 1 год
Перчатки резиновые
6 пар на 1 год
675
Инженер-технолог
Инженер-аналитик
Ведущий инженер-технолог
Костюм лавсанохлопковый или Халат хлопчатобумажный
1 комплект/1 комплект на 1 год
Полуботинки женские или Туфли женские "САБО" или Ботинки кожанные
1 пара на 1 год
Респиратор
1 изделие до износа
Перчатки резиновые
24 пары на 1 год
Перчатки кругловязаные трикотажные с ПВХ (или полимерным) покрытием
12 пар на 1 год
Каска защитная
1 изделие на 3 года
Очки защитные
1 изделие до износа
В зимний период, дополнительно:
Куртка, утепленная на хлопчатобумажной основе с масловодоотталкивающей пропиткой
1 изделие по поясам
Дополнительно, для работников исследовательской лаборатории
Полуботинки женские
1 пара на 3 года
Костюм лавсанохлопковый
1 комплект на 3 года
676
Начальник лаборатории (участка)
Халат хлопчатобумажный или Костюм лавсанохлопковый
1 комплект/1 комплект на 1 год
Туфли женские "САБО" или Ботинки кожанные
1 пара на 1 год
Респиратор
1 изделие до износа
Перчатки резиновые
12 пар на 1 год
Перчатки кругловязаные трикотажные с ПВХ (или полимерным) покрытием
12 пар на 1 год
Очки защитные
дежурные
Каска защитная
1 изделие на 3 года
В зимний период, дополнительно:
Куртка, утепленная на хлопчатобумажной основе с масловодоотталкивающей пропиткой
1 изделие по поясам
Дополнительно, для работников лаборатории химического анализа
и исследовательской лаборатории
Фартук, прорезиненный с нагрудником
дежурный
Щиток защитный
дежурный
Дополнительно, для работников лаборатории химического анализа
и участка контроля развития производства
Сапоги резиновые

2 жылға 1 жұп
19. Фарфор-фаянс және керамикалық бұйым өндірісіндегі негізгі техникалық мамандықтардағы қызметкерлеріне
1
Ангобировщик
Мақта матадан тігілген костюм (куртка+шалбар) немесе комбинезон
1 жинақ (немесе 1 бұйым)
Мақта матадан тігілген халат
1 жылға 3 бұйым
Сырғанамайтын және тозуға төзімді протекторлы былғары қонышсыз бәтеңке (немесе туфли)
1 жылға1 жұп
Мақта матадан тігілген кепи (немесе берет)
1 жылға1 бұйым
Поливинилхлоридті (немесе полимер) жабындысы бар тұтас тоқылған трикотаж биялай
1 жылға24 жұп
Жұмыс істегенде қосымша:
Аэрозольге қарсы респиратор
1 бұйым тозғанша
"В-1" типті жарық сүзгісі бар минералды беріктендірілмеген шынылы көзілдірік
1 бұйым тозғанша
Резеңке, химиялық төзімді биялай
1 жұп тозғанша
Поливинилхлоридті (немесе полиэтилен) жабындысы мен көкірекшесі бар қорғаныш алжапқыш
1 бұйым тозғанша
2
Аэрографщик
Мақта матадан тігілген костюм (куртка+шалбар) немесе комбинезон
1 жинақ (немесе 1 бұйым)
Мақта матадан тігілген халат
1 жылға 3 бұйым
Сырғанамайтын және тозуға төзімді протекторлы былғары қонышсыз бәтеңке (немесе туфли)
1 жылға 1 жұп
Мақта матадан тігілген кепи (немесе берет)
1 жылға 1 бұйым
Поливинилхлоридті (немесе полимер) жабындысы бар тұтас тоқылған трикотаж биялай
1 жылға 24 жұп
Жұмыс істегенде қосымша:
Аэрозольге қарсы респиратор
1 бұйым тозғанша
"В-1" типті жарық сүзгісі бар минералды беріктендірілмеген шынылы көзілдірік
1 бұйым тозғанша
Химиялық төзімді, резеңке қорғаныш биялай
1 жұп тозғанша
Поливинилхлоридті (немесе полиэтилен) жабындысы мен көкірекшесі бар қорғаныш алжапқыш
1 бұйым тозғанша
3
Фарфор, фаянс, керамикалық бұйымдарды таңдаушы
Ауа мен буды тез өткізетін мақта матадан тігілген костюм (куртка+шалбар) немесе комбинезон
1 жинақ (немесе 1 бұйым)
Мақта матадан тігілген халат
1 жылға 3 бұйым
Сырғанамайтын және тозуға төзімді протекторлы былғары қонышсыз бәтеңке (немесе туфли)
1 жылға 1 жұп
Мақта матадан тігілген кепи (немесе берет)
1 жылға 1 бұйым
Қос брезент алақандығы бар мақта матадан тігілген жұмыс қолғабы
1 жылға 84 жұп
Поливинилхлоридті (немесе полимер) жабындысы бар тұтас тоқылған трикотаж биялай
1 жылға 36 жұп
Жұмыс істегенде қосымша:
Аэрозольге қарсы респиратор
1 бұйым тозғанша
"В-1" типті жарық сүзгісі бар минералды беріктендірілмеген шынылы көзілдірік
1 бұйым тозғанша
Резеңке, химиялық төзімді биялай
1 жұп тозғанша
4
Қышы-қалыптаушы
Су сіңдірмейтін астары бар мақта матадан тігілген костюм (куртка+шалбар) немесе комбинезон
1 жинақ (немесе 1 бұйым)
Су сіңдірмейтін астары бар мақта матадан тігілген халат
1 жылға 1 бұйым
Сырғанамайтын және тозуға төзімді протекторлы былғары қонышсыз бәтеңке (немесе туфли)
1 жылға 1 жұп
Мақта матадан тігілген кепи (немесе берет)
1 жылға 1 бұйым
Поливинилхлоридті (немесе полимер) жабындысы бар тұтас тоқылған трикотаж биялай
1 жылға 24 жұп
Жұмыс істегенде қосымша:
Аэрозольге қарсы респиратор
1 бұйым тозғанша
"В-1" типті жарық сүзгісі бар минералды беріктендірілмеген шынылы көзілдірік
1 бұйым тозғанша
Резеңке, химиялық төзімді биялай
1 жұп тозғанша
Шуылға қарсы құлақша (немесе көп рет пайдаланылатын шуылға қарсы жапсырма)
1 бұйым тозғанша
Поливинилхлоридті (немесе полиэтилен) жабындысы мен көкірекшесі бар қорғаныш алжапқыш
1 бұйым тозғанша
5
Әрлеп қатты қоспа құюшы
Мақта матадан тігілген костюм (куртка+шалбар) немесе комбинезон
1 жинақ (немесе 1 бұйым)
Мақта матадан тігілген халат
1 жылға 3 бұйым
Сырғанамайтын және тозуға төзімді протекторлы былғары қонышсыз бәтеңке (немесе туфли)
1 жылға 1 жұп
Мақта матадан тігілген кепи (немесе берет)
1 жылға 1 бұйым
Поливинилхлоридті (немесе полимер) жабындысы бар тұтас тоқылған трикотаж биялай
1 жылға 24 жұп
Жұмыс істегенде қосымша:
Аэрозольге қарсы респиратор
1 бұйым тозғанша
"В-1" типті жарық сүзгісі бар минералды беріктендірілмеген шынылы көзілдірік
1 бұйым тозғанша
Резеңке, химиялық төзімді биялай
1 жұп тозғанша
Поливинилхлоридті (немесе полиэтилен) жабындысы мен көкірекшесі бар қорғаныш алжапқыш
1 бұйым тозғанша
6
Керамикалық өндірістің мөлшерлеушісі
Шаңнан қорғайтын мақта матадан тігілген қалың костюм (куртка+шалбар) немесе комбинезон
1 жинақ (немесе 1 бұйым)
Сырғанамайтын және тозуға төзімді протекторлы, қатты металл тұмсықты нағыз былғары бәтеңке (немесе қонышсыз бәтеңке/етік)
1 жылға 1 жұп
Механикалық зақымдалуға төзімді тұтас тоқылған трикотаж (немесе кевларлы) биялай
1 жылға 36 жұп
Поливинилхлоридті (немесе брезент) алақандығы бар мақта матадан тігілген қалыңдатылған қолғап
1 жылға 84 жұп
Мақта матадан тігілген кепи (немесе берет)
1 жылға 1 бұйым
Жұмыс істегенде қосымша:
Аэрозольге қарсы респиратор
1 бұйым тозғанша
Шуылға қарсы құлақша (немесе көп рет пайдаланылатын шуылға қарсы жапсырма)
1 бұйым тозғанша
"В-1" типті жарық сүзгісі бар минералды беріктендірілмеген шынылы көзілдірік
1 бұйым тозғанша
7
Ұсақтаушы
Шаңнан қорғайтын мақта матадан тігілген қалың костюм (куртка+шалбар) немесе комбинезон
1 жинақ (немесе 1 бұйым)
Сырғанамайтын және тозуға төзімді протекторлы, қатты металл тұмсықты нағыз былғары бәтеңке (немесе қонышсыз бәтеңке/етік)
1 жылға 1 жұп
Механикалық зақымдалуға төзімді тұтас тоқылған трикотаж (немесе кевларлы) биялай
1 жылға 36 жұп
Поливинилхлоридті (немесе брезент) алақандығы бар мақта матадан тігілген қалыңдатылған қолғап
1 жылға 84 жұп
Мақта матадан тігілген кепи (немесе берет)
1 жылға 1 бұйым
Жұмыс істегенде қосымша:
Аэрозольге қарсы респиратор
1 бұйым тозғанша
Шуылға қарсы құлақша (немесе көп рет пайдаланылатын шуылға қарсы жапсырма)
1 бұйым тозғанша
"В-1" типті жарық сүзгісі бар минералды беріктендірілмеген шынылы көзілдірік
1 бұйым тозғанша
8
Сырлаушы
Ауа мен буды тез өткізетін мақта матадан тігілген костюм (куртка+шалбар) немесе комбинезон
1 жинақ (немесе 1 бұйым)
Мақта матадан тігілген халат
1 жылға 3 бұйым
Сырғанамайтын және тозуға төзімді протекторлы былғары қонышсыз бәтеңке (немесе туфли)
1 жылға 1 жұп
Мақта матадан тігілген кепи (немесе берет)
1 жылға 1 бұйым
Қос брезент алақандығы бар мақта матадан тігілген жұмыс қолғабы
1 жылға 36 жұп
Поливинилхлоридті (немесе полимер) жабындысы бар тұтас тоқылған трикотаж биялай
1 жылға 84 жұп
Жұмыс істегенде қосымша:
Аэрозольге қарсы респиратор
1 бұйым тозғанша
"В-1" типті жарық сүзгісі бар минералды беріктендірілмеген шынылы көзілдірік
1 бұйым тозғанша
Резеңке, химиялық төзімді биялай
1 жұп тозғанша
Поливинилхлоридті (немесе полиэтилен) жабындысы мен көкірекшесі бар қорғаныш алжапқыш
1 бұйым тозғанша
Шаңнан қорғайтын мақта матадан тігілген қалың костюм (куртка+шалбар) немесе комбинезон
1 жұп тозғанша
9
Кепкен бұйымдарды тиеу-түсіруші
Ауа мен буды тез өткізетін мақта матадан тігілген костюм (куртка+шалбар) немесе комбинезон
1 жинақ (немесе 1 бұйым)
Мақта матадан тігілген халат
1 жылға 3 бұйым
Сырғанамайтын және тозуға төзімді протекторлы былғары қонышсыз бәтеңке (немесе туфли)
1 жылға 1 жұп
Мақта матадан тігілген кепи (немесе берет)
1 жылға 1 бұйым
Қос брезент алақандығы бар мақта матадан тігілген жұмыс қолғабы
1 жылға 36 жұп
Поливинилхлоридті (немесе полимер) жабындысы бар тұтас тоқылған трикотаж биялай
1 жылға 84 жұп
Жұмыс істегенде қосымша:
Аэрозольге қарсы респиратор
1 бұйым тозғанша
"В-1" типті жарық сүзгісі бар минералды беріктендірілмеген шынылы көзілдірік
1 бұйым тозғанша
Резеңке, химиялық төзімді биялай
1 жұп тозғанша
Поливинилхлоридті (немесе полиэтилен) жабындысы мен көкірекшесі бар қорғаныш алжапқыш
1 бұйым тозғанша
10
Мүсін ұстағышты даярлаушы
Су сіңдірмейтін астары бар мақта матадан тігілген жазғы костюм (куртка+шалбар) немесе комбинезон
1 жинақ (немесе 1 бұйым)
Су сіңдірмейтін астары бар мақта матадан тігілген халат
1 жылға 1 бұйым
Сырғанамайтын және тозуға төзімді протекторлы былғары қонышсыз бәтеңке (немесе туфли)
1 жылға 1 жұп
Мақта матадан тігілген кепи (немесе берет)
1 жылға 1 бұйым
Қос брезент алақандығы бар мақта матадан тігілген жұмыс қолғабы
1 жылға 84 жұп
Поливинилхлоридті (немесе полимер) жабындысы бар тұтас тоқылған трикотаж биялай
1 жылға 36 жұп
Жұмыс істегенде қосымша:
Аэрозольге қарсы респиратор
1 бұйым тозғанша
"В-1" типті жарық сүзгісі бар минералды беріктендірілмеген шынылы көзілдірік
1 бұйым тозғанша
Резеңке, химиялық төзімді биялай
1 жұп тозғанша
Поливинилхлоридті (немесе полиэтилен) жабындысы мен көкірекшесі бар қорғаныш алжапқыш
1 бұйым тозғанша
11
Капошы
Су сіңдірмейтін астары бар мақта матадан тігілген костюм (куртка+шалбар) немесе комбинезон
1 жинақ (немесе 1 бұйым)
Су сіңдірмейтін астары бар мақта матадан тігілген халат
1 жылға 1 бұйым
Сырғанамайтын және тозуға төзімді протекторлы былғары қонышсыз бәтеңке (немесе туфли)
1 жылға 1 жұп
Мақта матадан тігілген кепи (немесе берет)
1 жылға 1 бұйым
Қос брезент алақандығы бар мақта матадан тігілген жұмыс қолғабы
1 жылға 84 жұп
Поливинилхлоридті (немесе полимер) жабындысы бар тұтас тоқылған трикотаж биялай
1 жылға 36 жұп
Жұмыс істегенде қосымша:
Аэрозольге қарсы респиратор
1 бұйым тозғанша
"В-1" типті жарық сүзгісі бар минералды беріктендірілмеген шынылы көзілдірік
1 бұйым тозғанша
Резеңке, химиялық төзімді биялай
1 жұп тозғанша
Поливинилхлоридті (немесе полиэтилен) жабындысы мен көкірекшесі бар қорғаныш алжапқыш
1 бұйым тозғанша
12
Керамикалық бұйымдарды бақылап-қабылдаушы
Ауа мен буды тез өткізетін мақта матадан тігілген костюм (куртка+шалбар) немесе комбинезон
1 жинақ (немесе 1 бұйым)
Мақта матадан тігілген халат
1 жылға 3 бұйым
Сырғанамайтын және тозуға төзімді протекторлы былғары қонышсыз бәтеңке (немесе туфли)
1 жылға 1 жұп
Мақта матадан тігілген кепи (немесе берет)
1 жылға 1 бұйым
Поливинилхлоридті (немесе полимер) жабындысы бар тұтас тоқылған трикотаж биялай
1 жылға 36 жұп
Жұмыс істегенде қосымша:
Аэрозольге қарсы респиратор
1 бұйым тозғанша
"В-1" типті жарық сүзгісі бар минералды беріктендірілмеген шынылы көзілдірік
1 бұйым тозғанша
13
Гипс қалыптаға құюшы
Су сіңдірмейтін астары бар мақта матадан тігілген костюм (куртка+шалбар) немесе комбинезон
1 жинақ (немесе 1 бұйым)
Су сіңдірмейтін астары бар мақта матадан тігілген халат
1 жылға 1 бұйым
Сырғанамайтын және тозуға төзімді протекторлы былғары қонышсыз бәтеңке (немесе туфли)
1 жылға 1 жұп
Мақта матадан тігілген кепи (немесе берет)
1 жылға 1 бұйым
Қос брезент алақандығы бар мақта матадан тігілген жұмыс қолғабы
1 жылға 84 жұп
Поливинилхлоридті (немесе полимер) жабындысы бар тұтас тоқылған трикотаж биялай
1 жылға 36 жұп
Жұмыс істегенде қосымша:
Аэрозольге қарсы респиратор
1 бұйым тозғанша
"В-1" типті жарық сүзгісі бар минералды беріктендірілмеген шынылы көзілдірік
1 бұйым тозғанша
Резеңке, химиялық төзімді биялай
1 жұп тозғанша
Поливинилхлоридті (немесе полиэтилен) жабындысы мен көкірекшесі бар қорғаныш алжапқыш
1 бұйым тозғанша
14
Керамикалық өндірістегі үлгілеуші
Су сіңдірмейтін астары бар мақта матадан тігілген костюм (куртка+шалбар) немесе комбинезон
1 жинақ (немесе 1 бұйым)
Су сіңдірмейтін астары бар мақта матадан тігілген халат
1 жылға 1 бұйым
Сырғанамайтын және тозуға төзімді протекторлы былғары қонышсыз бәтеңке (немесе туфли)
1 жылға 1 жұп
Мақта матадан тігілген кепи (немесе берет)
1 жылға 1 бұйым
Қос брезент алақандығы бар мақта матадан тігілген жұмыс қолғабы
1 жылға 84 жұп
Поливинилхлоридті (немесе полимер) жабындысы бар тұтас тоқылған трикотаж биялай
1 жылға 36 жұп
Жұмыс істегенде қосымша:
Аэрозольге қарсы респиратор
1 бұйым тозғанша
"В-1" типті жарық сүзгісі бар минералды беріктендірілмеген шынылы көзілдірік
1 бұйым тозғанша
Резеңке, химиялық төзімді биялай
1 жұп тозғанша
Поливинилхлоридті (немесе полиэтилен) жабындысы мен көкірекшесі бар қорғаныш алжапқыш
1 бұйым тозғанша
15
Жабдық реттеушісі
Мақта матадан тігілген костюм (куртка+шалбар) немесе май мен су сіңдірмейтін астары бар комбинезон
1 жинақ (немесе 1 бұйым)
Мақта матадан тігілген кепи (немесе берет)
1 жылға 1 бұйым
Табаны май сіңдірмейтін, сырғанамайтын және тозуға төзімді протекторлы былғары бәтеңке (немесе қонышсыз бәтеңке)
1 жылға 1 жұп
Нүктелі поливинилхлоридті (немесе полимер) жабындысы бар трикотаж биялай
1 жылға 36 жұп
Поливинилхлоридті (немесе брезент) алақандығы бар мақта матадан тігілген қолғап
1 жылға 84 жұп
Қыста сыртта жұмыс істегенде қосымша:
Май мен су сіңдірмейтін астары бар мақта матадан тігілген қалың куртка. Астары ағытылмалы, нағыз (немесе жасанды) теріден жасалған
1 бұйым белдеу бойынша
Май мен су сіңдірмейтін астары бар мақта матадан тігілген қалың шалбар (немесе шолақ комбинезон)
1 бұйым белдеу бойынша
Май мен су сіңдірмейтін, сырғанамайтын және тозуға төзімді протекторлы нағыз былғары қалың бәтеңке (немесе қонышсыз бәтеңке, етік)
1 жылға 1 жұп
Тұтас тоқылған трикотаж бас киім
1 жылға 1 бұйым
Жұмыс істегенде қосымша:
"В-1" типті жарық сүзгісі бар минералды беріктендірілмеген шынылы көзілдірік
1 бұйым тозғанша
Қорғаныш каска

1 пара на 2 года
19. Работникам основных технических специальностей в производстве фарфорофаянсовых и керамических изделий
1
Ангобировщик
Костюм (куртка+брюки) хлопчатобумажный или комбинезон из хлопчатобумажной ткани
1 комплект (или 1 изделие) на 1 год
Халат из хлопчатобумажной ткани
3 изделия на 1 год
Полуботинки (или туфли) кожаные, с противоскользящим и износостойким протектором
1 пара на 1 год
Кепи (или берет) из хлопчатобумажной ткани
1 изделие на 1 год
Перчатки кругловязаные, трикотажные с поливинилхлоридным (или полимерным) покрытием
24 пары на 1 год
При выполнении работ, дополнительно:
Респиратор противоаэрозольный
1 изделие до износа
Очки с минеральным неупрочненным стеклом со светофильтрами "В - 1"
1 изделие до износа
Перчатки резиновые, химостойкие
1 пара до износа
Фартук защитный с нагрудинком, с поливинилхлоридным (или полиэтиленовым) покрытием
1 изделие до износа
2
Аэрографщик
Костюм (куртка+брюки) хлопчатобумажный или комбинезон из хлопчатобумажной ткани
1 комплект (или 1 изделие) на 1 год
Халат из хлопчатобумажной ткани
3 изделия на 1 год
Полуботинки (или туфли) кожаные, с противоскользящим и износостойким протектором
1 пара на 1 год
Кепи (или берет) из хлопчатобумажной ткани
1 изделие на 1 год
Перчатки кругловязаные, трикотажные с поливинилхлоридным (или полимерным) покрытием
24 пары на 1 год
При выполнении работ, дополнительно:
Респиратор противоаэрозольный
1 изделие до износа
Очки с минеральным неупрочненным стеклом со светофильтрами "В - 1"
1 изделие до износа
Перчатки защитные резиновые, химостойкие
1 пара до износа
Фартук защитный с нагрудником, с поливинилхлоридным (или полиэтиленовым) покрытием
1 изделие до износа
3
Выборщик фарфоровых, фаянсовых и керамических изделий
Костюм (куртка+брюки) или комбинезон из хлопчатобумажной ткани, обладающий высокой воздухо- и паропроницаемостью
1 комплект (или 1 изделие) на 1 год
Халат из хлопчатобумажной ткани
3 изделия на 1 год
Полуботинки (или туфли) кожаные, с противоскользящим и износостойким протектором
1 пара на 1 год
Кепи (или берет) из хлопчатобумажной ткани
1 изделие на 1 год
Рукавицы рабочие хлопчатобумажные, с двойным брезентовым наладонником
84 пары на 1 год
Перчатки кругловязаные, трикотажные с поливинилхлоридным (или полимерным) покрытием
36 пар на 1 год
При выполнении работ, дополнительно:
Респиратор противоаэрозольный
1 изделие до износа
Очки с минеральным неупрочненным стеклом со светофильтрами "В - 1"
1 изделие до износа
Перчатки резиновые, химостойкие
1 пара до износа
4
Гончар; формовщик фарфоровых и фаянсовых изделий
Костюм (куртка+брюки) или комбинезон из хлопчатобумажной ткани с водоотталкивающей пропиткой
1 комплект (или 1 изделие) на 1 год
Халат из хлопчатобумажной ткани с водоотталкивающей пропиткой
1 изделие на 1 год
Полуботинки (или туфли) кожаные, с противоскользящим и износостойким протектором
1 пара на 1 год
Кепи (или берет) из хлопчатобумажной ткани
1 изделие на 1 год
Перчатки кругловязаные, трикотажные с поливинилхлоридным (или полимерным) покрытием
24 пары на 1 год
При выполнении работ, дополнительно:
Респиратор противоаэрозольный
1 изделие до износа
Очки с минеральным неупрочненным стеклом со светофильтрами "В - 1"
1 изделие до износа
Перчатки резиновые, химостойкие
1 пара до износа
Наушники противошумные (или вкладыши противошумные многоразового использования)
1 изделие до износа
Фартук защитный с нагрудником, с поливинилхлоридным (или полиэтиленовым) покрытием
1 изделие до износа
5
Глазировщик
Костюм (куртка+брюки) или комбинезон из хлопчатобумажной ткани
1 комплект (или 1 изделие) на 1 год
Халат из хлопчатобумажной ткани
3 изделия на 1 год
Полуботинки (или туфли) кожаные, с противоскользящим и износостойким протектором
1 пара на 1 год
Кепи (или берет) из хлопчатобумажной ткани
1 изделие на 1 год
Перчатки кругловязаные, трикотажные с поливинилхлоридным (или полимерным) покрытием
24 пары на 1 год
При выполнении работ, дополнительно:
Респиратор противоаэрозольный
1 изделие до износа
Очки с минеральным неупрочненным стеклом со светофильтрами "В - 1"
1 изделие до износа
Перчатки резиновые, химостойкие
1 пара до износа
Фартук защитный с нагрудником, с поливинилхлоридным (или полиэтиленовым) покрытием
1 изделие до износа
6
Дозировщик керамических материалов
Костюм (куртка+брюки) или комбинезон уплотненный, пылезащитный из хлопчатобумажной ткани
1 комплект (или 1 изделие) на 1 год
Ботинки (или полуботинки, сапоги) из натуральной кожи, с противоскользящим и износостойким протектором, ударопрочным металлическим подноском
1 пара на 1 год
Перчатки трикотажные кругловязаные (или кевларовые), устойчивые к механическим повреждениям
36 пар на 1 год
Рукавицы усиленные хлопчатобумажные с поливинилхлоридным (или брезентовым) наладонником
84 пары на 1 год
Кепи (или берет) из хлопчатобумажной ткани
1 изделие на 1 год
При выполнении работ, дополнительно:
Респиратор противоаэрозольный
1 изделие до износа
Наушники противошумные (или вкладыши противошумные многоразового использования)
1 изделие до износа
Очки с минеральным неупрочненным стеклом со светофильтрами "В - 1"
1 изделие до износа
7
Дробильщик
Костюм (куртка+брюки) или комбинезон уплотненный, пылезащитный из хлопчатобумажной ткани
1 комплект (или 1 изделие) на 1 год
Ботинки (или полуботинки, сапоги) из натуральной кожи, с противоскользящим и износостойким протектором, ударопрочным металлическим подноском
1 пара на 1 год
Перчатки трикотажные кругловязаные (или кевларовые), устойчивые к механическим повреждениям
36 пар на 1 год
Рукавицы усиленные хлопчатобумажные с поливинилхлоридным (или брезентовым) наладонником
84 пары на 1 год
Кепи (или берет) из хлопчатобумажной ткани
1 изделие на 1 год
При выполнении работ, дополнительно:
Респиратор противоаэрозольный
1 изделие до износа
Наушники противошумные (или вкладыши противошумные многоразового использования)
1 изделие до износа
Очки с минеральным неупрочненным стеклом со светофильтрами "В - 1"
1 изделие до износа
8
Заборщик фарфоровых, фаянсовых и керамических изделий
Костюм (куртка+брюки) или комбинезон из хлопчатобумажной ткани, обладающий высокой воздухо- и паропроницаемостью
1 комплект (или 1 изделие) на 1 год
Халат из хлопчатобумажной ткани
3 изделия на 1 год
Полуботинки (или туфли) кожаные, с противоскользящим и износостойким протектором
1 пара на 1 год
Кепи (или берет) из хлопчатобумажной ткани
1 изделие на 1 год
Рукавицы рабочие хлопчатобумажные, с двойным брезентовым наладонником
36 пар на 1 год
Перчатки кругловязаные, трикотажные с поливинилхлоридным (или полимерным) покрытием
84 пары на 1 год
При выполнении работ, дополнительно:
Респиратор противоаэрозольный
1 изделие до износа
Очки с минеральным неупрочненным стеклом со светофильтрами "В - 1"
1 изделие до износа
Перчатки резиновые, химостойкие
1 пара до износа
Фартук защитный с нагрудником, с поливинилхлоридным (или полиэтиленовым) покрытием
1 изделие до износа
Перчатки резиновые, маслобензостойкие
1 пара до износа
9
Загрузчик-выгрузчик сушил
Костюм (куртка+брюки) или комбинезон из хлопчатобумажной ткани, обладающий высокой воздухо- и паропроницаемостью
1 комплект (или 1 изделие) на 1 год
Халат из хлопчатобумажной ткани
3 изделия на 1 год
Полуботинки (или туфли) кожаные, с противоскользящим и износостойким протектором
1 пара на 1 год
Кепи (или берет) из хлопчатобумажной ткани
1 изделие на 1 год
Рукавицы рабочие хлопчатобумажные, с двойным брезентовым наладонником
36 пар на 1 год
Перчатки кругловязаные, трикотажные с поливинилхлоридным (или полимерным) покрытием
84 пары на 1 год
При выполнении работ, дополнительно:
Респиратор противоаэрозольный
1 изделие до износа
Очки с минеральным неупрочненным стеклом со светофильтрами "В - 1"
1 изделие до износа
Перчатки резиновые, химостойкие
1 пара до износа
Фартук защитный снагрудником, с поливинилхлоридным (или полиэтиленовым) покрытием
1 изделие до износа
10
Изготовитель формодержателей
Костюм летний (куртка+брюки) или комбинезон из хлопчатобумажной ткани с водоотталкивающей пропиткой
1 комплект (или 1 изделие) на 1 год
Халат из хлопчатобумажной ткани с водоотталкивающей пропиткой
1 изделие на 1 год
Полуботинки (или туфли) кожаные, с противоскользящим и износостойким протектором
1 пара на 1 год
Кепи (или берет) из хлопчатобумажной ткани
1 изделие на 1 год
Рукавицы рабочие хлопчатобумажные, с двойным брезентовым наладонником
84 пары на 1 год
Перчатки кругловязаные, трикотажные с поливинилхлоридным (или полимерным) покрытием
36 пар на 1 год
При выполнении работ, дополнительно:
Респиратор противоаэрозольный
1 изделие до износа
Очки с минеральным неупрочненным стеклом со светофильтрами "В - 1"
1 изделие до износа
Перчатки резиновые, химостойкие
1 пара до износа
Фартук защитный с нагрудником, с поливинилхлоридным (или полиэтиленовым) покрытием
1 изделие до износа
11
Каповщик – нет такой профессии!
Костюм (куртка+брюки) или комбинезон из хлопчатобумажной ткани с водоотталкивающей пропиткой
1 комплект (или 1 изделие) на 1 год
Халат из хлопчатобумажной ткани с водоотталкивающей пропиткой
1 изделие на 1 год
Полуботинки (или туфли) кожаные, с противоскользящим и износостойким протектором
1 пара на 1 год
Кепи (или берет) из хлопчатобумажной ткани
1 изделие на 1 год
Рукавицы рабочие хлопчатобумажные, с двойным брезентовым наладонником
84 пары на 1 год
Перчатки кругловязаные, трикотажные с поливинилхлоридным (или полимерным) покрытием
36 пар на 1 год
При выполнении работ, дополнительно:
Респиратор противоаэрозольный
1 изделие до износа
Очки с минеральным неупрочненным стеклом со светофильтрами "В - 1"
1 изделие до износа
Перчатки резиновые, химостойкие
1 пара до износа
Фартук защитный снагрудником, с поливинилхлоридным (или полиэтиленовым) покрытием
1 изделие до износа
12
Контролер-приемщик фарфоровых, фаянсовых и керамических изделий
Костюм (куртка+брюки) или комбинезон из хлопчатобумажной ткани, обладающий высокой воздухо- и паропроницаемостью
1 комплект (или 1 изделие) на 1 год
Халат из хлопчатобумажной ткани
3 изделия на 1 год
Полуботинки (или туфли) кожаные, с противоскользящим и износостойким протектором
1 пара на 1 год
Кепи (или берет) из хлопчатобумажной ткани
1 изделие на 1 год
Перчатки кругловязаные, трикотажные с поливинилхлоридным (или полимерным) покрытием
36 пар на 1 год
При выполнении работ, дополнительно:
Респиратор противоаэрозольный
1 изделие до износа
Очки с минеральным неупрочненным стеклом со светофильтрами "В - 1"
1 изделие до износа
13
Литейщик гипсовых форм
Костюм (куртка+брюки) или комбинезон из хлопчатобумажной ткани с водоотталкивающей пропиткой
1 комплект (или 1 изделие) на 1 год
Халат из хлопчатобумажной ткани с водоотталкивающей пропиткой
1 изделие на 1 год
Полуботинки (или туфли) кожаные, с противоскользящим и износостойким протектором
1 пара на 1 год
Кепи (или берет) из хлопчатобумажной ткани
1 изделие на 1 год
Рукавицы рабочие хлопчатобумажные, с двойным брезентовым наладонником
84 пары на 1 год
Перчатки кругловязаные, трикотажные с поливинилхлоридным (или полимерным) покрытием
36 пар на 1 год
При выполнении работ, дополнительно:
Респиратор противоаэрозольный
1 изделие до износа
Очки с минеральным неупрочненным стеклом со светофильтрами "В - 1"
1 изделие до износа
Перчатки резиновые, химостойкие
1 пара до износа
Фартук защитный снагрудником, с поливинилхлоридным (или полиэтиленовым) покрытием
1 изделие до износа
14
Модельщик керамического производства
Костюм (куртка+брюки) или комбинезон из хлопчатобумажной ткани с водоотталкивающей пропиткой
1 комплект (или 1 изделие) на 1 год
Халат из хлопчатобумажной ткани с водоотталкивающей пропиткой
1 изделие на 1 год
Полуботинки (или туфли) кожаные, с противоскользящим и износостойким протектором
1 пара на 1 год
Кепи (или берет) из хлопчатобумажной ткани
1 изделие на 1 год
Рукавицы рабочие хлопчатобумажные, с двойным брезентовым наладонником
84 пары на 1 год
Перчатки кругловязаные, трикотажные с поливинилхлоридным (или полимерным) покрытием
36 пар на 1 год
При выполнении работ, дополнительно:
Респиратор противоаэрозольный
1 изделие до износа
Очки с минеральным неупрочненным стеклом со светофильтрами "В - 1"
1 изделие до износа
Перчатки резиновые, химостойкие
1 пара до износа
Фартук защитный с нагрудником, с поливинилхлоридным (или полиэтиленовым) покрытием
1 изделие до износа
15
Наладчик оборудования керамического производства
Костюм (куртка+брюки) или комбинезон из хлопчатобумажной ткани с масловодоотталкивающей пропиткой
1 комплект (или 1 изделие) на 1 год
Кепи (или берет) из хлопчатобумажной ткани
1 изделие на 1 год
Ботинки (или полуботинки) кожаные, износостойкие и маслостойкие с противоскользящим и износостойким протектором
1 пара на 1 год
Перчатки трикотажные с точечным поливинилхлоридным (или полимерным) покрытием
36 пар на 1 год
Рукавицы хлопчатобумажные с поливинилхлоридным (или брезентовым) наладонником
84 пары на 1 год
При организации наружных работ в зимний период дополнительно:
Куртка утепленная из хлопчатобумажной ткани с масловодоотталкивающей пропиткой. Подкладка отстегивающаяся, на натуральном (или искусственном) меху
1 изделие по поясам
Брюки (или полукомбинезон) утепленные из хлопчатобумажной ткани с масловодоотталкивающей пропиткой
1 изделие по поясам
Ботинки (или полуботинки, сапоги) утепленные из натуральной кожи, с масловодоотталкивающими свойствами, противоскользящим и износостойким протектором
1 пара на 1 год
Шапка кругловязаная, трикотажная
1 изделие на 1 год
При выполнении работ, дополнительно:
Очки с минеральным неупрочненным стеклом со светофильтрами "В - 1"
1 изделие до износа
Каска защитная

100
Кеме жіберуші
Су өткізбейтін плащ
2 жылға
1 бұйым
Қатты тұмсықты былғары бәтеңке (немесе етік)
2 жылға 1 жұп
Қатты тұмсықты былғары шолақ бәтеңке немесе жазғы туфли (әйелдер үшін)
2 жылға 1 жұп
Қорғаныш көзілдірік
1 бұйым
Тозғанша
Қорғаныш каска
3 жылға
1 бұйым
Дулыға астынан киетін бас киім немесе жартылай жүннен тоқылған бас киім
3 жылға
1 бұйым
Құрылыс және бояу жұмыстарын атқарған кезде:
Құрама қолғап
Мақта матадан тігілген биялай
1 жылға 12 жұп
Резеңке биялай
1 жылға 24 жұп
Резеңке етік
2 жылға 1 жұп
Қыста қосымша сырттағы жұмыстарды атқарған кезде:
Мақта матадан тігілген жылы куртка
Мақта матадан тігілген жылы шалбар
1 бұйым
Белдеу бойынша
Резеңке табанды пима немесе қатты тұмсықты жылы былғары бәтеңке
1 жұп
Белдеу бойынша
Жылы қолғап
1 жылға 1 жүп
Мақта матадан тігілген костюм (куртка+шалбар/немесе шолақ комбинезон)
1 жылға
1 жинақ
101
Бұрғылаушы
Қатты тұмсықты былғары бәтеңке немесе керзі етік
1 жылға
1 жұп
Резеңке етік
1 жұп тозғанша
Дірілге қарсы қолғап
1 жұп тозғанша
Мақта матадан тігілген биялай
1 жылға 6 жұп
Шуылға қарсы құлақша (немесе көп қолданылатын шуылға қарсы жапсырма)
1 бұйым
(1 жұп) тозғанша
Респиратор
1 бұйым тозғанша
Басқа бекітілетін қалқанша
1 бұйым тозғанша
Қорғаныш каска
3 жылға
1 бұйым
Дулыға астынан киетін бас киім немесе жартылай жүннен тоқылған бас киім
3 жылға
1 бұйым
Қыста қосымша сырттағы жұмыстарды атқарған кезде:
Мақта матадан тігілген жылы куртка
Мақта матадан тігілген жылы шалбар
1 бұйым
Белдеу бойынша
Резеңке табанды пима немесе қатты тұмсықты жылы былғары бәтеңке
1 жұп
Белдеу бойынша
Жылы қолғап
1 жылға 1 жүп
Электроперфоратормен жұмыс атқарған кезде:
Диэлектрлік биялай
Диэлектрлік кебіс
1 жұп тозғанша
Ағыны қатты суы бар жайларда жұмыс атқарған кезде:
Су сіңдірмейтін мақта матадан тігілген костюм (куртка+шалбар/
Немесе шолақ комбинезон)
Жалпы құрылыс жұмыстарын жүргізген кезде:
Құрама қолғап
Цементтеу жөніндегі жұмыстарды жүргізген кезде:
Резеңке биялай
Мақта матадан тігілген костюм (куртка+шалбар/немесе шолақ комбинезон)
1 жылға
1 жинақ
102
Бетонерітінді торабының машинисі; бетонерітінді торабының жұмысшысы
Қатты тұмсықты былғары бәтеңке немесе керзі етік
1 жылға
1 жұп
Резеңке етік
1 жұп тозғанша
Құрама қолғап
1 жылға 12 жұп
Мақта матадан тігілген биялай
1 жылға 4 жұп
Резеңке биялай
1 жылға 4 жұп
Қорғаныш каска
3 жылға
1 бұйым
Дулыға астынан киетін бас киім немесе жартылай жүннен тоқылған бас киім
3 жылға
1 бұйым
Қыста үнемі жұмыс істейтін, сырттағы жұмыстарды атқарған кезде қосымша:
Мақта матадан тігілген жылы куртка
Мақта матадан тігілген жылы шалбар
1 бұйым
Белдеу бойынша
Резеңке табанды пима немесе қатты тұмсықты жылы былғары бәтеңке
1 жұп
Белдеу бойынша
Мақта матадан тігілген костюм (куртка+шалбар/немесе шолақ комбинезон)
1 жылға
1 жинақ

100
Судопропускник
Костюм (куртка+брюки/или полукомбинезон) из ткани хлопчатобумажной
1 комплект
на 1 год
Плащ непромокаемый
1 изделие
на 2 год
Ботинки кожаные с жестким подноском
1 пара
на 2 года
Полуботинки кожаные с жестким подноском или туфли летние (для женщин)
1 пара
на 2 года
Очки защитные
1 изделие
до износа
Каска защитная
1 изделие
на 3 года
Подшлемник или шапка вязаная полушерстяная
1 изделие
на 3 года
При выполнении строительных и малярных работ:
Рукавицы комбинированные
4 пары на 1 год
Перчатки хлопчатобумажные
12 пар на 1 год
Перчатки резиновые
24 пары
на 1 год
Сапоги резиновые
1 пара
на 2 года
На наружных работах зимой дополнительно:
Куртка утепленная из ткани хлопчатобумажной
1 изделие
по поясам
Брюки утепленные из ткани хлопчатобумажной
1 изделие
по поясам
Валенки с резиновым низом или ботинки кожаные с жестким подноском утепленные
1 пара
по поясам
Рукавицы утепленные
1 пара на 1 год
101
Бурильщик
Костюм (куртка+брюки/или полукомбинезон) из ткани хлопчатобумажной
1 комплект
на 1 год
Ботинки кожаные с жестким подноском или Сапоги кирзовые
1 пара
на 1 год
Сапоги резиновые
1 пара
до износа
Рукавицы антивибрационные
1 пара
до износа
Перчатки хлопчатобумажные
6 пар на 1 год
Наушники противошумные (или вкладыши противошумные многоразового использования)
1 изделие
(1 пара)
на 1 год
Респиратор
1 изделие
до износа
Щиток с наголовным креплением
1 изделие
до износа
Каска защитная
1 изделие
на 3 года
Подшлемник или шапка вязаная полушерстяная
1 изделие
на 3 года
На наружных работах зимой дополнительно:
Куртка утепленная из ткани хлопчатобумажной
1 изделие
по поясам
Брюки утепленные из ткани хлопчатобумажной
1 изделие
по поясам
Валенки с резиновым низом или Ботинки кожаные с жестким подноском утепленные
1 пара
по поясам
Рукавицы утепленные
1 пара на 1 год
При работе с электроперфоратором:
Перчатки диэлектрические
1 пара
до износа
Галоши диэлектрические
1 пара
до износа
При работах в помещениях с большим притоком воды:
Костюм (куртка+брюки/или полукомбинезон) с водоотталкивающей пропиткой
1 комплект
на 1 год
При производстве общестроительных работ:
Рукавицы комбинированные
12 пар на 1 год
При производстве работ по цементизации:
Перчатки резиновые
1 пара
до износа
102
Машинист бетонорастворного узла; рабочий бетонорастворного узла
Костюм (куртка+брюки/или полукомбинезон) из ткани хлопчатобумажной
1 комплект
на 1 год
Ботинки кожаные с жестким подноском или сапоги кирзовые
1 пара
на 1 год
Сапоги резиновые
1 пара
до износа
Рукавицы комбинированные
12 пар на 1 год
Перчатки хлопчатобумажные
4 пары на 1 год
Перчатки резиновые
4 пары на 1 год
Каска защитная
1 изделие
на 3 года
Подшлемник или шапка вязаная полушерстяная
1 изделие
на 3 года
Постоянно, занятым на наружных работах зимой дополнительно:
Куртка утепленная из ткани хлопчатобумажной
1 изделие
по поясам
Брюки утепленные из ткани хлопчатобумажной
1 изделие
по поясам
Валенки с резиновым низом или ботинки кожаные с жестким подноском утепленные
1 пара
по поясам

100
Химиялық ерітінділер мен бояуларды әзірлеуші
Резеңкеленген мақта матадан (немесе пленкалы жабындысы бар матадан) тігілген көкірекшесі бар су өткізбейтін алжапқыш
1 жылға
1 бұйым
Поливинилхлорид (немесе полимер) жабындысы бар тұтас тоқылған трикотаж биялай
1 жылға
12 жұп
Резеңке биялай
1 жылға
4 жұп
Резеңке етік
1 жылға
2 жұп
Табиғи былғары бәтеңке (немесе қонышсыз бәтеңке). Табаны май мен су сіңдірмейтін, сырғанамайтын және тозуға төзімді протекторлы
1 жылға
2 жұп
Іш киім
1 жылға
2 жинақ
"В-1" типті жарық сүзгісі бар поликарбонатты (немесе минералды) беріктендірілмеген шынылы көзілдірік
1 бұйым тозғанша
Противогаз
1 бұйым тозғанша
Май мен су сіңдірмейтін астары бар мақта матадан тігілген костюм (куртка+шолақ комбинезон/немесе шалбар)
1 жылға
1 жинақ
101
Ине-платина бұйымдарын құюшы; парафин сақиналарды әзірлеуші
Резеңкеленген мақта матадан (немесе пленкалы жабындысы бар матадан) тігілген көкірекшесі бар су өткізбейтін алжапқыш
1 жылға
1 бұйым
Резеңке биялай
1 жылға
3 жұп
Поливинилхлорид (немесе брезент) алақандығы бар мақта матадан тігілген қалыңдатылған қолғап
1 жылға
4 жұп
Табиғи былғары етік (немесе бәтеңке). Табаны су сіңдірмейтін, сырғанамайтын және тозуға төзімді протекторлы
1 жылға
2 жұп
Резеңке етік
1 жылға
2 жұп
"В-1" типті жарық сүзгісі бар поликарбонатты (немесе минералды) беріктендірілмеген шынылы көзілдірік
1 бұйым тозғанша
Газаэрозольды респиратор
1 бұйым тозғанша
Каскаға бекітілетін шуылға қарсы құлақша (немесе көп рет пайдаланылатын шуылға қарсы жапсырма)
1 бұйым
(1 жұп) тозғанша
Май мен су сіңдірмейтін астары бар мақта матадан тігілген халат
1 жылға
1 бұйым
102
Матаны булаушы; ширатылған жібекті булаушы; жүннен жасалған бұйымдарды булаушы; қалпына келтіру-орау агрегатының операторы
Май мен су сіңдірмейтін астары бар мақта матадан тігілген костюм (куртка+шолақ комбинезон/немесе шалбар)
1 жылға
1 жинақ
Мақта матадан тігілген бас киім (кепи немесе берет)
1 жылға
1 бұйым
Поливинилхлорид (немесе полимер) жабындысы бар тұтас тоқылған трикотаж биялай
1 жылға
12 жұп
Резеңке биялай
1 жылға
4 жұп
Резеңке етік
1 жұп тозғанша
Табиғи былғары бәтеңке (немесе қонышсыз бәтеңке). Табаны май мен су сіңдірмейтін, сырғанамайтын және тозуға төзімді протекторлы
1 жылға
1 жұп
Іш киім
1 жылға
2 жинақ
"В-1" типті жарық сүзгісі бар поликарбонатты (немесе минералды) беріктендірілмеген шынылы көзілдірік
1 бұйым тозғанша
Газаэрозольды респиратор
1 бұйым тозғанша
Піллә орау өндірісінде қосымша:
Резеңкеленген мақта матадан (немесе пленкалы жабындысы бар матадан) тігілген көкірекшесі бар су өткізбейтін алжапқыш
Қос қабатты брезент алақандығы бар брезент қолғап
1 жылға
4 жұп
Резеңке биялай
1 жылға
3 жұп
Поливинилхлорид (немесе брезент) алақандығы бар мақта матадан тігілген қалыңдатылған қолғап
1 жылға
4 жұп
Май мен су сіңдірмейтін астары бар мақта матадан тігілген костюм (куртка+шолақ комбинезон/немесе шалбар)
1 жылға
1 жинақ

100
Заготовщик химических растворов и красок
Костюм (куртка+полукомбинезон/или брюки) из хлопчатобумажной ткани пропиткой с кислотозащитной пропиткой
1 комплект на 1 год
Фартук водонепроницаемый из прорезиненной хлопчатобумажной ткани (или из ткани с пленочным покрытием) с нагрудником
1 изделие на 1 год
Перчатки кругловязаные трикотажные с поливинилхлоридным (или полимерным) покрытием
12 пар на 1 год
Перчатки резиновые
4 пары на 1 год
Сапоги резиновые
2 пары на 1 год
Ботинки (или полуботинки) из натуральной кожи. Подошва с водоотталкивающими свойствами, противоскользящим и износостойким протектором
2 пары на 1 год
Белье нательное
2 комплекта на 1 год
Очки с поликарбонатным (или минеральным) неупрочненным стеклом со светофильтрами типа "В - 1"
1 изделие до износа
Противогаз
1 изделие до износа
101
Заливщик игольно-платинных изделий; изготовитель парафиновых колец
Костюм (куртка+полукомбинезон/или брюки) из хлопчатобумажной ткани с масловодоотталкивающей пропиткой
1 комплект на 1 год
Фартук водонепроницаемый из прорезиненной хлопчатобумажной ткани (или из ткани с пленочным покрытием) с нагрудником
1 изделие на 1 год
Перчатки резиновые
3 пары на 1 год
Рукавицы усиленные, хлопчатобумажные с поливинилхлоридным (или брезентовым) наладонником
4 пары на 1 год
Сапоги (или полуботинки) из натуральной кожи. Подошва с водоотталкивающими свойствами, противоскользящим и износостойким протектором
2 пары на 1 год
Сапоги резиновые
2 пары на 1 год
Очки с поликарбонатным (или минеральным) неупрочненным стеклом со светофильтрами типа "В - 1"
1 изделие до износа
Респиратор газоаэрозольный
1 изделие до износа
Наушники противошумные с креплением на каску (или вкладыши противошумные, многоразового использования)
1 изделие (1 пара на 1 год) до износа
102
Запарщик ткани; запарщик крученого шелка; запарщик коконов; запарщик шерстяных изделий; оператор релаксационно-Мотального агрегата
Халат из хлопчатобумажной ткани с масловодоотталкивающей пропиткой
1 изделие на 1 год
Костюм (куртка+полукомбинезон/или брюки) из хлопчатобумажной ткани с масловодоотталкивающей пропиткой
1 комплект на 1 год
Головной убор (кепи или берет) из хлопчатобумажной ткани
1 изделие на 1 год
Перчатки кругловязаные трикотажные с поливинилхлоридным (или полимерным) покрытием
12 пар на 1 год
Перчатки резиновые
4 пары на 1 год
Сапоги резиновые
1 пара до износа
Ботинки (или полуботинки) из натуральной кожи. Подошва с водоотталкивающими свойствами, противоскользящим и износостойким протектором
1 пара на 1 год
Белье нательное
2 комплекта на 1 год
Очки с поликарбонатным (или минеральным) неупрочненным стеклом со светофильтрами типа "В - 1"
1 изделие до износа
Респиратор газоаэрозольный
1 изделие до износа
В кокономотальном производстве дополнительно:
Фартук водонепроницаемый из прорезиненной хлопчатобумажной ткани (или из ткани с пленочным покрытием) с нагрудником
1 изделие на 1 год
Рукавицы брезентовые с двойным брезентовым наладонником
4 пары на 1 год
Перчатки резиновые
3 пары на 1 год
Рукавицы усиленные, хлопчатобумажные с поливинилхлоридным (или брезентовым) наладонником
4 пары на 1 год

1. Міндетіне жабдықтарды, сүт өткізгіштерді, ыдыстарды, мүкәммалды жуу, дезинфекциялау, зарарсыздандыру кіретін қызметкерлерге қосымша мыналар беріледі: 1 жылға 1 жұп Резеңке биялайлар, кию мерзімі 4 ай және 1 жылға 1 жұп резеңке етік, кию мерзімі 2 жыл.
2. Теріні консервілеу өндірісінде және техникалық фабрикаттар өндірісінде жұқпалы аурумен ауыратын малға күтім жасау және оларды сою жөніндегі жұмыспен айналысатын әр жұмысшыға мүкәммалды осы номалардың тиісті тармақтарында көзделген жеке қорғану құралдарының 6 жинағы; малды сою алдында ұстау бөлімшелерінде, жағар май өндірісінде, лайкаға үлдір өңдеуде, шектер өндірісінде және техникалық құрастыру, сондай-ақ малды талдыру операцияларында, тұтас еттерді іліп алу және орнын ауыстыруда - жеке қорғану құралдарының 2 жинағы болуы тиіс.
3. Өндіріс жағдайларына қарай асы "Ет өнімдерінің өндірісі" және "Май жасау, ірімшік жасау және сүт өндірісі" тарауларында санамаланған қызметкерлер үшін резеңке етіктерді, кебісі бар былғары бәтеңкелерді 0,5 жыл пайдалану мерзімімен буркилерге (мақта бахилаларға) ауыстыруға рұқсат етілед.
Тоңазыту өнеркәсібі
Тоңазыту камералары мен мұздатқыштарда жұмыс істегенде:
895
Таразышы; қоймашы
Май мен су сіңдірмейтін астары мақта мата негізді қалың куртка. Астары ағытылмалы, табиғи (немесе жасанды) теріден жасалған
Май мен су сіңдірмейтін астары бар мақта матадан тігілген қалың шалбар
3 жылға 1 бұйым
Төменгі температурадан қорғайтын мықты брезент алақандығы бар қалың биялай. Астары табиғи (немесе жасанды) теріден (немесе синтетикалық материалдар қоспасынан) жасалған
1 жылға 4 жұп
Қалың табиғи былғары етік. Табаны май мен су сіңдірмейтін, сырғанамайтын және тозуға төзімді протекторлы. Астары табиғи немесе жасанды теріден жасалған
4 жылға 1 жұп
Мұздатқышқа, тоңазытқышқа, рефрежераторға, шынықтыру (мұздату) камерасына, алдын ала салқындататын камера дефростерге қызмет көрсету кезінде:
896
Тиеуші; көмекші жұмысшы
Парусина және жартылай зығыр матадан жасалған куртка (брезент) (куртка+шолақ комбинезон/немесе шалбар)
Май мен су сіңдірмейтін астары мақта мата негізді қалың куртка. Астары ағытылмалы, табиғи (немесе жасанды) теріден жасалған
1,5 жылға 1 бұйым
Май мен су сіңдірмейтін астары бар мақта матадан тігілген қалың шалбар
1,5 жылға 1 бұйым
Төменгі температурадан қорғайтын мықты брезент алақандығы бар қалың биялай. Астары табиғи (немесе жасанды) теріден (немесе синтетикалық материалдар қоспасынан) жасалған

1. Работникам, в обязанности которых входит мойка, дезинфекция, стерилизация оборудования, молокопроводов, тары, инвентаря, дополнительно выдаются: 1 пара на 1 год перчаток резиновых со сроком носки 4 месяца и 1 пара на 1 год сапог резиновых со сроком носки 2 года.
2. На каждого работающего на обслуживании и убое заразнобольных животных в шкуроконсервировочном производстве и производстве технических фабрикатов в инвентаре необходимо иметь по 6 комплект на 1 годов средств индивидуальной защиты, предусмотренных в соответствующих пунктах настоящих норм; на каждого работающего в подразделениях предубойного содержания скота, в производстве смазочных масел, обработка пленок на лайку, производстве струн и технической сшивке, а также на операциях оглушения скота, подцепки и пересадки туш- по 2 комплекта на 1 год средств индивидуальной защиты.
3. В зависимости от условий производства для работников, в разделах "Производство мясных продуктов" и разделу "Маслодельное, сыродельное и молочное производства", допускается замена сапог резиновых, ботинок кожаных на бурки (бахилы ватные) с галошами со сроком носки 0,5 года.
Холодильная промышленность
895
Весовщик; кладовщик
При работах в холодильных камерах и морозилках:
Куртка, утепленная на хлопчатобумажной основе с масловодоотталкивающей пропиткой. Подкладка отстегивающаяся, на натуральном (или искусственном) меху
1 изделие на 3 года
Брюки, утепленные из ткани хлопчатобумажной с масловодоотталкивающей пропиткой
1 изделие на 3 года
Перчатки утепленные, от пониженных температур с усиленным брезентом наладонником. Утеплитель натуральный (или искусственный) мех (или сочетание синтетических материалов)
4 пары на 1 год
Сапоги утепленные из натуральной кожи. Подошва с масловодоотталкивающими свойствами, противоскользящим и износостойким протектором. Утеплитель натуральный или искусственный мех
1 пара на 1 год на 4 года
896
Грузчик; подсобный рабочий
При занятости на обслуживании холодильника, морозилки, рефрижератора, закалочной камеры (мороженого), камеры предварительного охлаждения дефростера:
Костюм (куртка+полукомбинезон/или брюки) из парусиновой полульняной ткани (брезентовый)
1 комплект на 1 год
Куртка, утепленная на хлопчатобумажной основе с масловодоотталкивающей пропиткой. Подкладка отстегивающаяся, на натуральном (или искусственном) меху
1 изделие на 1,5 года
Брюки, утепленные из ткани хлопчатобумажной с масловодоотталкивающей пропиткой
1 изделие на 1,5 года
Перчатки утепленные, от пониженных температур с усиленным брезентом наладонником. Утеплитель натуральный (или искусственный) мех (или сочетание синтетических материалов)

947
Тоңазытқыш қондырғыларының машинисі
Газаэрозольды респиратор
1 бұйым тозғанша
Май мен су сіңдірмейтін астары бар мақта матадан тігілген костюм (куртка+шолақ комбинезон/немесе шалбар)
1 жылға 1 жинақ
Резеңке етік
1 жылға 1 жұп
Табиғи былғары бәтеңке (немесе етік). Табаны май мен су сіңдірмейтін, сырғанамайтын және тозуға төзімді протекторлы
1 жылға 1 жұп
Кассалық аппараттарын және салмақ өлшейтін аспаптарды жөнндеу жөніндегі жұмыстарды орындаған кезде:
948
Жөндеуші-слесарь
Май мен су сіңдірмейтін астары бар мақта матадан тігілген костюм (куртка+шолақ комбинезон/немесе шалбар)
Резеңке етік
1 жылға 1 жұп
Табиғи былғары бәтеңке (немесе етік). Табаны май мен су сіңдірмейтін, сырғанамайтын және тозуға төзімді протекторлы
1 жылға 1 жұп
Поливинилхлорид (немесе брезент) алақандығы бар қалыңдатылған мата қолғап
1 жылға 4 жұп
Тоңазытқыш қондырғыларын жөндеу жұмыстарын орындағанда:
Май мен су сіңдірмейтін астары бар мақта матадан тігілген костюм (куртка+шолақ комбинезон/немесе шалбар)
Резеңке биялай
1 жұп кезекті
Газаэрозольды респиратор
1 бұйым тозғанша
Табаны май мен су сіңдірмейтін, сырғанамайтын және тозуға төзімді протекторлы, тұмсығы қатты металдан жасалған табиғи былғары бәтеңке
1 жылға 1 жұп
Резеңке етік
1 жылға 1 жұп
Резеңке етік
1 жылға 1 жұп
Жол шаруашылығы
1
Жолды және жасанды құрылыстарды ағымдық күтіп ұстау және жөндеу жөніндегі жолмонтері; Жолды және жасанды құрылыстарды ағымдық күтіп ұстау және жөндеу жөніндегі бригадир (босатылған)
Жалпы өндірісті кластардан және механикалық әсерлерден қорғайтын костюм
1 жинақ 12 айға
Былғары бәтеңкелер
1 жұп 12 айға
Жазғы бас киім
1 бұйым 12 айға
Судан қорғануға арналған плащ
1 бұйым 24 айға
Механикалық әсерден қорғағыш биялайлар
2 жұп 1 айға
Қорғағыш көзілдірік
1 бұйым тозғанға дейін
Сигналдық желетке
2 бұйым 12 айға
Қысқы кезеңде қосымша:
Төменгі температуралардан қорғайтын костюм
1 жинақ белдіктер бойынша
Қысқы шлем астынан киетін бас киім
1 бұйым белдіктер бойынша
Тоқыма құлақшын
1 бұйым 24 айға
Төменгі температуралардан қорғайтын биялай
1 жұп 12 айға
Былғарыдан жасалған жылы етік
1 жұп 12 айға
Ескерту: II және III климатттық белдеулерде жұмыс істейтін қызметкерлерге 1 жинақ іш киім, 1 жұп пима берілсін
Сумен күресу жөніндегі жұмыстарды жүргізген кезде
Резеңке етік
1 жұп 24 айға
Қосымша:
Қорғағыш каска
1 бұйым тозғанға дейін
Рельстерді, бағыттамалы бұрмаларды жинаумен, тасымалдаумен және шпалдарды түсірумен айналысатын қызметкерлер
Комбинезон
1 кезекші жинақ
Сақтандырғыш белдік
1 кезекші бұйым
Респираторлар
1 бұйым тозғанға дейін
Ескерту: Вагоннан шпалдарды түсірген кезде қызметкерлерге қосымша механикалық әсерден қорғайтын 1 жұп биялай немесе қолғап берілсін.
Құздың жай-күйін бақылау және оймалардың құламасын кесу бойынша жұмыстарды орындаған кезде
Альпинистің құралдары (биялаймен толық жинақ)
1 жинақ тозғанға дейін
2
Шебер, жолшебері, ағажолшебері, учаске бастығы және бастықтың орынбасары, жол колоннасының бастықтары және бастықтың орынбасарлары, жол машинасында жұмыс істейтін инженер-технолог; жол машиналарының бастықтары; машиналар мен механизмдерді пайдалану және жөндеу жөніндегі шебер, механикалық шеберхананың шебері, тоннельдік шебер, ақаутапқы цехының шебері, өндірістік учаскенің бастығы, екпе ағаштар және орман тәлім бағы учаскесінің бастығы, өлшеуіш вагондардың және көпір сынау зертханасының бастығы, рельс дәнекерлеу цехының бастығы, рельс дәнекерлеу цехының шебері, рельс тасымалдағыш құрамның шебері, балқыту колоннасы поезының шебері, тиеу-түсіру жұмыстарының шебері, шебер-энергетик, техник, бас механик.
Жалпы өндірістік ластардан және механикалық әсерлерден қорғайтын костюм
1 жинақ 12 айға
Былғары бәтеңке
1 жұп 12 айға
Судан қорғайтын плащ
1 бұйым 24 айға
Қорғағыш көзілдірік
Кезекші 1 бұйым
Механикалық әсерлерден қорғағыш биялайлар
1 жұп 1 айға
Жазғы бас киім
1 бұйым 12 айға
Сигналдық желетке
2 бұйым 12 айға
Қорғағыш каска
Кезекші 1 бұйым
Сумен күресу жөніндегі жұмыстарды жүргізген кезде
Резеңке етік
1 жұп 24 айға
Тоннельдерде және жол машиналарымен жұмыс істеген кезде, ілмек ілушілерге қосымша:
Шуылға қарсы құлақша
Кезекші 1 бұйым
Қысқы кезеңде қосымша:
Төменгі температурадан қорғайтын костюм
Белдеулер бойынша 1 жинақ
Қысқы шлем астынан киетін бас киім
Белдеулер бойынша 1 бұйым
Тоқыма бас киім
1 бұйым 24 айға
Төменгі температуралардан қорғайтын биялай
Белдеулер бойынша 1 жұп
Былғарыдан жасалған жылы етік
Белдеулер бойынша 1 жұп
Ескерту: II және III климатттық белдеулерде жұмыс істейтін қызметкерлерге 1 жинақ іш киім, 1 жұп пима берілсін
3

947
Машинист холодильных установок
Перчатки резиновые
1 пара, дежурные
Респиратор газоаэрозольный
1 изделие до износа
Костюм (куртка+полукомбинезон/или брюки) из хлопчатобумажной ткани с масловодоотталкивающей пропиткой
1 комплект на 1 год
Сапоги резиновые
1 пара на 1 год
Ботинки (или сапоги) из натуральной кожи. Подошва с масловодоотталкивающими свойствами, противоскользящим и износостойким протектором
1 пара на 1 год
948
Слесарь-ремонтник
При выполнении работ по ремонту кассовых аппаратов и весоизмерительных приборов:
Костюм (куртка+полукомбинезон/или брюки) из хлопчатобумажной ткани с масловодоотталкивающей пропиткой
1 комплект на 1 год
Сапоги резиновые
1 пара на 1 год
Ботинки (или сапоги) из натуральной кожи. Подошва с масловодоотталкивающими свойствами, противоскользящим и износостойким протектором
1 пара на 1 год
Рукавицы усиленные, хлопчатобумажные с поливинилхлоридным (или брезентовым) наладонником
4 пары на 1 год
При выполнении работ по ремонту холодильных установок:
Костюм (куртка+полукомбинезон/или брюки) из хлопчатобумажной ткани с масловодоотталкивающей пропиткой
1 комплект на 1 год, дежурное
Перчатки резиновые
1 пара, дежурные
Респиратор газоаэрозольный
1 изделие до износа
Ботинки (или сапоги) из натуральной кожи. Подошва с масловодоотталкивающими свойствами, противоскользящим и износостойким протектором, с ударопрочным металлическим подноском
1 пара на 1 год
Сапоги резиновые
1 пара на 1 год
22. Работникам железнодорожного транспорта
Путевое хозяйство
1
Монтер пути по текущему содержанию и ремонту пути и искусственных сооружений; Бригадир (освобожденный) по текущему содержанию и ремонту пути и искусственных сооружений
Костюм для защиты от общих производственных загрязнений и механических воздействий
1 комплект на 12 месяцев
Ботинки кожаные
1 пара на 12 месяцев
Летний головной убор
1 изделие на 12 месяцев
Плащ для защиты от воды
1 изделие на 24 месяца
Перчатки для защиты от механических воздействий
2 пары на 1 месяц
Очки защитные
1 изделие до износа
Жилет сигнальный
2 изделие на 12 месяцев
В зимний период дополнительно:
Костюм для защиты от пониженных температур
1 комплект по поясам
Зимний подшлемник
1 изделие по поясам
Шапка трикотажная
1 изделие на 24 месяца
Перчатки для защиты от пониженных температур
1 пара на 12 месяцев
Сапоги кожаные утепленные
1 пара на 12 месяцев
Примечание: Работникам, занятым во II и III климатических поясах, выдавать 1 комплект нательного белья, 1 пару валенок
При производстве работ по водоборьбе:
Сапоги резиновые
1 пара на 24 месяца
Дополнительно:
Каска защитная
1 изделие до износа
Работники, занятые по сбору, транспортировке рельс, стрелочных переводов и выгрузки шпал
Комбинезон
1 комплект дежурный
Пояс предохранительный
1 изделие дежурное
Респираторы
1 изделие до износа
Примечание: При выгрузке деревянных шпал с вагона работникам дополнительно выдавать по 1 паре перчаток или рукавиц для защиты от механических воздействий
При выполнении работы по наблюдению за состоянием скал и по срезке откосов выемок:
Снаряжение альпиниста (полный комплект с перчатками)
1 комплект до износа
2
Мастер, дорожный мастер, старший дорожный мастер, начальник и заместитель начальника участка, начальники и заместители начальника путевой колонны, инженер-технолог, работающий на путевой машине; начальники путевых машин; мастер по эксплуатации и ремонту машин и механизмов, мастер механической мастерской, мастер тоннельный, мастер цеха дефектоскопии, начальник производственного участка, начальник участка лесонасаждений и лесопитомника, начальник измерительных вагонов и мостоиспытальной лаборатории, начальник рельсосварочного цеха, мастера рельсосварочного цеха, мастер рельсовозного состава, мастер поезда наплавочной колонны, мастер погрузочно-разгрузочных работ, мастер-энергетик, техник, главный механик.
Костюм для защиты от общих производственных загрязнений и механических воздействий
1 комплект на 12 месяцев
Ботинки кожаные
1 пара на 12 месяцев
Плащ для защиты от воды
1 изделие на 24 месяца
Очки защитные
1 изделие дежурное
Перчатки для защиты от механических воздействий
1 пара на 1 месяц
Летний головной убор
1 изделие на 12 месяцев
Жилет сигнальный
2 изделия на 12 месяцев
Каска защитная
1 изделие дежурное
При производстве работ по водоборьбе:
Сапоги резиновые
1 пара на 24 месяца
При работе в тоннелях и с путевыми машинами, для стропальщиков дополнительно:
Наушники противошумные
1 изделие дежурное
В зимний период дополнительно:
Костюм для защиты от пониженных температур
1 комплект по поясам
Зимний подшлемник
1 изделие по поясам
Шапка трикотажная
1 изделие на 24 месяца
Перчатки для защиты от пониженных температур
1 пара по поясам
Сапоги кожаные утепленные
1 пара по поясам
Примечание: Работникам, занятым во II и III климатических поясах, выдавать 1 комплект нательного белья, 1 пару валенок
3

100
Станциялық жұмысшы, көгалдандырушы, көгалдандыру шаруашылығының жұмысшысы
Жалпы өндірістік ластанулардан және механикалық әсерлерден қорғауға арналған костюм
12 айға 1 жинақ
Былғары бәтеңке немесе керзі етік
12 айға 1 жұп
Судан қорғауға арналған плащ
24 айға 1 бұйым
Механикалық әсерлерден қорғауға арналған биялайлар
1 айға 1 жұп
Жазғы бас киім
12 айға 1 бұйым
Соқпалы аспаппен биікте жұмыс істеген кезде
Қорғағыш каска
24 айға 1 бұйым
Қорғағыш көзілдірік
24 айға 1 бұйым
Сақтандырғыш белдік
36 айға 1 бұйым
Электр саймандар мен электр жабдығында жұмыс істеген кезде
Диэлектрикалық биялайлар
36 айға 1жұп
У-химикаттарды бүрку жөніндегі жұмыстарды орындаған кезде, қосымша:
Судан қорғайтын костюм
24 айға 1 бұйым
Резеңке биялайлар (латексті)
6 айға 1 жұп
Резеңке етік
12 айға 1 жұп
Респиратор
24 айға 1 бұйым
Таза ауада жұмыс істеген кезде, қысқы кезеңге, қосымша
Төмен температуралардан қорғауға арналған костюм
Белдеулер бойынша 1 жинақ
Тоқыма бас киім
24 айға 1 бұйым
Төмен температуралардан қорғауға арналған биялайлар
Белдеулер бойынша 1 жұп
Былғарыдан жасалған жылы етік
Белдеулер бойынша 1 жұп
II және III климаттық белдеулерде жұмыс істейтін қызметкерлерге қосымша 1 қысқы шлем астынан киетін бас киім, 1 жұп пима қарастыру
101
Слесарь-сантехник
Судан және сілтіден қорғайтын костюм
12 айға 1 жинақ
Былғары бәтеңке
12 айға 1 жұп
Резеңке етік
12 айға 1 жұп
Резеңке биялай (латексті)
1 айға 1 жұп
Қорғағыш көзілдірік
24 айға 1 бұйым
Сүзгіш газ маскасы
36 айға 1 бұйым
Сақтандырғыш белдік
36 айға 1 бұйым
Қорғағыш каска
24 айға 1 бұйым
Қысқы кезеңге сыртқы жұмыстарда:
Төмен температуралардан қорғауға арналған костюм
Белдеулер бойынша 1 бұйым
Тоқыма бас киім
24 айға 1 бұйым
Ескерту: II және III климаттық белдеулерде жұмыс істейтін қызметкерлерге қосымша 1 жинақ іш киім, 1 жұп пима, 1 қысқы шлем астынан киетін бас киім беру
Төмен температуралардан қорғауға арналған биялайлар
Белдеулер бойынша 1 жұп
Жылы былғары етік
Белдеулер бойынша 1 жұп
102
Өндірістік және қызметтік жайлар жинастырушысы
Жалпы өндірістік ластанулардан қорғауға арналған костюм немесе МГВО матасынан жасалған халат
12 айға 1 жинақ
Былғары бәтеңке
12 айға 1 жұп
Резеңке қолғап (латексті)
12 айға 1 жұп
Респиратор
1 бұйым тозғанға дейін
Қысқы кезеңге қосымша:
Төмен температуралардан қорғауға арналған күрте
белдеулер бойынша 1 жинақ
Тоқыма баскиім
24 айға 1 бұйым
Жылытылған былғары бәтеңке
белдеулер бойынша 1 жұп
103
Күзетші
Жалпы өндірістік ластанулардан және механикалық әсерлерден қорғауға арналған костюм
12 айға 1 жинақ
Былғары бәтеңке
12 айға 1 жұп
Механикалық әсерлерден қорғауға арналған биялайлар
12 айға 1 жұп
Қысқы кезеңге қосымша:
Төмен температуралардан қорғауға арналған костюм
белдеулер бойынша 1 жинақ
Тоқыма баскиім

100
Станционный рабочий, озеленитель, рабочий зеленого хозяйства
Костюм для защиты от общих производственных загрязнений и механических воздействий
1 комплект на 12 месяцев
Ботинки кожаные или Сапоги кирзовые
1 пара на 12 месяцев
Плащ для защиты от воды
1 изделие на 24 месяца
Перчатки для защиты от механических воздействий
1 пара на 1 месяцев
Летний головной убор
1 изделие на 12 месяцев
При работе на высоте с ударным инструментом
Каска защитная
1 изделие на 24 месяца
Очки защитные
1 изделие на 24 месяца
Пояс предохранительный
1 изделие на 36 месяцев
При работе с электрооборудованием электроинструментом
Перчатки диэлектрические
1 пара на 36 месяцев
При выполнении работ по опрыскиванию ядохимикатами дополнительно:
Костюм для защиты от воды
1 изделие на 24 месяцев
Перчатки резиновые (латексные)
1 пара на 6 месяцев
Сапоги резиновые
1 пара на 12 месяцев
Респиратор
1 изделие на 24 месяца
При выполнении работ на открытом воздухе в зимний период дополнительно:
Костюм для защиты от пониженных температур
1 комплект по поясам
Шапка трикотажная
1 изделие на 24 месяца
Перчатки для защиты от пониженных температур
1 пара по поясам
Сапоги кожаные утепленные
1 пара по поясам
Работникам, занятым в II и III климатических поясах дополнительно предусмотреть 1 подшлемник зимний, 1 пару валенок
101
Слесарь-сантехник
Костюм для защиты от воды и щелочей
1 комплект на 12 месяцев
Ботинки кожаные
1 пара на 12 месяцев
Сапоги резиновые
1 пара на 12 месяцев
Перчатки резиновые (латексные)
1 пара на 1 месяц
Очки защитные
1 изделие на 24 месяца
Противогаз фильтрующий
1 изделие на 36 месяца
Пояс предохранительный
1 изделие на 36 месяцев
Каска защитная
1 изделие на 24 месяца
На наружных работах в зимний период дополнительно:
Костюм для защиты от пониженных температур
1 изделие по поясам
Шапка трикотажная
1 изделие на 24 месяца
Примечание: Работникам, занятым во II и III климатических поясах, выдавать 1 комплект нательного белья, 1 пару валенок и 1 подшлемник зимний
Перчатки для защиты от пониженных температур
1 пара по поясам
Сапоги кожаные утепленные
1 пара по поясам
102
Уборщик производственных и служебных помещений
Костюм для защиты от общих производственных загрязнений или Халат из ткани МГВО
1 комплект на 12 месяцев
Ботинки кожаные
1 пара на 12 месяцев
Перчатки резиновые (латексные)
1 пара на 1 месяц
Респиратор
1 изделие на 24 месяца
В зимний период дополнительно:
Куртка для защиты от пониженных температур
1 комплект по поясам
Шапка трикотажная
1 изделие на 24 месяца
Ботинки кожаные утепленные
1 пара по поясам
103
Сторож
Костюм для защиты от общих производственных загрязнений и механических воздействий
1 комплект на 12 месяцев
Ботинки кожаные
1 пара на 12 месяцев
Перчатки для защиты от механических воздействий
1 пара на 12 месяцев
В зимний период дополнительно:
Костюм для защиты от пониженных температур
1 комплект по поясам
Шапка трикотажная

108
Жүкші
Жалпы өндірістік ластанулардан және механикалық әсерлерден қорғауға арналған костюм
12 айға 1 жинақ
Былғары бәтеңке
12 айға 1 жұп
Механикалық әсерлерден қорғауға арналған биялайлар
1 айға 1 жұп
Қорғағыш көзілдірік
24 айға 1 бұйым
Респиратор
1 айға 1 бұйым
Судан қорғауға арналған плащ
24 айға 1 бұйым
Сигналдық жилет
12 айға 1 бұйым
Қысқы кезеңге қосымша:
Төмен температуралардан қорғауға арналған костюм
белдеулер бойынша 1 жинақ
Тоқыма баскиім
24 айға 1 бұйым
Төмен температуралардан қорғауға арналған биялайлар
белдеулер бойынша 1 жұп
Жылы етік
белдеулер бойынша 1 жұп
II және III климаттық белдеулерде жұмыс істейтін қызметкерлерге қосымша 1 жинақ ішкі киім, 1 жұп пима, 1 қысқы дулыға астынан киетін баскиім беруді қарастыру
Кәсіпорын басшылары мен басшыларының орынбасарлары
109
Кәсіпорын басшылары және еңбекті қорғау мамандары, қозғалыс қауіпсіздігі жөніндегі ревизор, өндірістік оқыту шебері, жетекші инженерлер
Желілерге тексерумен шыққан немесе "толаскездер" кезінде
ӘБҚ-ға арналған күрте
24 айға 1 бұйым
Былғары бәтеңке
24 айға 1 жұп
Қысқы кезеңге қосымша:
Төмен температуралардан қорғауға арналған АУР-ға арналған күрте
белдеулер бойынша 1 жинақ
Тоқыма баскиім
24 айға 1 бұйым
Жылы былғары етік
белдеулер бойынша 1 жұп
110
Авариялық-қалпына келтіру слесары
Ауызсуды тасымалдау және сақтауға арналған цистерналар мен резервуарларды тазарту жөніндегі жұмысты орындаған кезде:
Комбинезон
12 айға 1 бұйым
Резеңке етік
1 кезекші жұп
Резеңке биялай (латексті)
1 кезекші жұп
Былғары бәтеңке
12 айға 1 жұп
111
Слесарь-жөндеуші, сумен жабдықтау желілерімен құрылыстарына ызмет көрсететін сумен жабдықтау бөлімдерінің шебері
Темір жол сумен жабдықтау құрылыстарына қызмет көрсету және жөндеу жөніндегі жұмыстарды орындаған кезде
Жалпы өндірістік ластанулардан және механикалық әсерлерден қорғауға арналған костюм (су сіңірмейтін материалдан жасалған)
12 айға 1 жинақ
Былғары бәтеңке
12 айға 1 жұп
Брезент қолғап
12 айға 4 жұп
Қорғағыш көзілдірік
24 айға 1 бұйым
Қорғағыш каска
24 айға 1 бұйым
Ылғал топырақта жұмыс істеу кезінде қосымша:
Балықшы резеңке етігі
12 айға 1 жұп
Қысқы кезеңге сыртқы жұмыстарда
Төмен температуралардан қорғауға арналған костюм
белдеулер бойынша 1 жинақ
Тоқыма баскиім
24 айға 1 бұйым
Былғарыдан жасалған жылы етік
белдеулер бойынша 1 жұп
Қысқы дулыға астынан киетін баскиім
24 айға 1 бұйым
112
Жүк және багаж қабылдап-тапсырушысы
Жалпы өндірістік ластанулардан және механикалық әсерлерден қорғауға арналған костюм
12 айға 1 жинақ
Былғары бәтеңке
12 айға 1 жұп
Сигналдық жилет
12 айға 2 бұйым
механикалық әсерлерден қорғауға арналған биялай

108
Грузчик
Костюм для защиты от общих производственных загрязнений и механических воздействий
1 комплект на 12 месяцев
Ботинки кожаные
1 пара на 12 месяцев
Перчатки для защиты от механических воздействий
1 пара на 1 месяц
Очки защитные
1 изделие на 24 месяца
Респиратор
1 изделие на 1 месяц
Плащ для защиты от воды
1 изделие на 24 месяца
Жилет сигнальный
1 изделие на 12 месяцев
В зимний период дополнительно:
Костюм для защиты от пониженных температур
1 комплект по поясам
Шапка трикотажная
1 изделие на 24 месяца
Перчатки для защиты от пониженных температур
1 пара по поясам
Сапоги утепленные
1 пара по поясам
Работникам, занятым в II и III климатических поясах дополнительно предусмотреть1 комплект нательного белья, 1 пару валенок и 1 подшлемник зимний
Руководители заместители предприятий
109
Руководители предприятий и специалисты охраны труда, ревизор по безопасности движения, мастер производственного обучения, ведущие инженера
При выезде на линию с проверкой или при "окнах":
Куртка для АУР
1 изделие на 24 месяца
Ботинки кожаные
1 пара на 24 месяца
В зимний период дополнительно:
Куртка для АУР для защиты от пониженных температур
1 комплект по поясам
Шапка трикотажная
1 изделие на 24 месяца
Сапоги кожаные утепленные
1 пара по поясам
110
Слесарь аварийно восстановительных работ
При выполнении работы по очистке, промывке цистерн и резервуаров для перевозки и хранения питьевой воды:
Комбинезон
1 изделие на 12 месяцев
Сапоги резиновые
1 пара дежурные
Перчатки резиновые (латексные)
1 пара дежурные
Ботинки кожаные
1 пара на 12 месяцев
111
Слесарь-ремонтник, мастера отделов водоснабжения, обслуживающие сети и сооружения водоснабжения
При выполнении работы по обслуживанию и ремонту обустройств железнодорожного водоснабжения
Костюм для защиты от общих производственных загрязнений и механических воздействий (с водоотталкивающей пропиткой)
1 комплект на 12 месяцев
Ботинки кожаные
1 пара на 12 месяцев
Рукавицы брезентовые
4 пары на 12 месяцев
Очки защитные
1 изделие на 24 месяца
Каска защитная
1 изделие на 24 месяцев
При работе в мокром грунте дополнительно:
Сапоги резиновые рыбацкие
1 пара на 12 месяцев
На наружных работах в зимний период дополнительно
Костюм для защиты от пониженных температур
1 комплект по поясам
Шапка трикотажная
1 изделие на 24 месяца
Сапоги кожаные утепленные
1 пара по поясам
Подшлемник зимний
1 изделие на 24 месяца
112
ПриҰмосдатчик груза и багажа
Костюм для защиты от общих производственных загрязнений и механических воздействий
1 комплект на 12 месяцев
Ботинки кожаные
1 пара на 12 месяцев
Жилет сигнальный
2 изделия на 12 месяцев
Перчатки для защиты от механических воздействий

122
Зертхана меңгерушісі; Химиялық талдау лаборанты, микробиолог, химико-бактериалдық талдаушы лаборант, Сынама іріктегіш
Зертханаға арналған халат
12 айға 2 бұйым
Механикалық әсерлерден қорғауға арналған биялай
6 айға 1 жұп
Резеңке биялай (қышқылға-сілтіге төзімді)
1 айға 1 жұп
Резеңке қолғап
1 айға 1 жұп
Мақта-мата бас киім
белдеулер бойынша 1 бұйым
Тәпішкелар
12 айға 1 жұп
Резеңке етік
24 айға 1 жұп
Резеңкеленген матадан жасалған алжапқыш
24 айға 1 бұйым
Зертханалық маска
24 айға 1 бұйым
Қорғағыш көзілдірік
12 айға 1 бұйым
Респиратор
6 айға 1 бұйым
Сүзгіш газ маскасы
24 айға 1 бұйым
Қысқы кезеңге қосымша:
Төмен температуралардан қорғауға арналған костюм
белдеулер бойынша 1 бұйым
Тоқыма бас киім
24 айға 1 бұйым
Былғарыдан жасалған жылы етік
белдеулер бойынша 1 жұп
Ескерту: II және III климаттық белдеулерде жұмыс істейтін қызметкерлерге 1 жұп пима, 1 құлақшын беру
123
Моншашы (себелек жұмысшысы), себелек жинастырушы
Жұмысшы халаты
12 айға 1 бұйым
Резеңке қолғап (латексті)
1 айға 1 жұп
124
Кір жуу жөніндегі машинист
Жұмысшы халаты
12 айға 1 бұйым
Резеңкеленген матадан жасалған алжапқыш
12 айға 1 бұйым
Резеңке биялай (латексті)
1 айға 1 жұп
Былғары тәпішке
12 айға 1 жұп
125
Инженер-технолог
Жалпы өндірістік ластанулардан және механикалық әсерлерден қорғауға арналған костюм
12 айға 1 бұйым
Былғары бәтеңке
12 айға 1 жұп
Қысқы кезеңге сыртқы жұмыстарда:
Төмен температуралардан қорғауға арналған күрте
белдеулер бойынша 1 бұйым
Тоқыма бас киім
24 айға 1 бұйым
126
Вагон паркінің сақталуы жөніндегі инспектор
Жалпы өндірістік ластанулардан және механикалық әсерлерден қорғауға арналған костюм
12 айға 1 бұйым
Судан қорғауға арналған плащ
24 айға 1 бұйым
Былғары бәтеңке
12 айға 1 жұп
Сигналдық жилет
12 айға 1 бұйым
Қысқы кезеңге қосымша:
Төмен температуралардан қорғауға арналған күрте
белдеулер бойынша 1 бұйым
Тоқыма бас киім
24 айға 1 бұйым
Былғарыдан жасалған жылы етік
24 айға 1 жұп
".
2. Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің Еңбек және әлеуметтік әріптестік департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтер ұсынуды қамтамасыз етсін.

122
Заведующий лаборанта; Лаборант химического анализа,
Лаборант микробиолог, химико - бактериального анализа, Пробоотборщик
Халат для лабораторий
2 изделия на 12 месяцев
Перчатки для защиты от механических воздействий
1 пара на 6 месяцев
Перчатки резиновые (кислотощелочестойкие)
1 пара на 1 месяц
Перчатки резиновые
1 пара на 1 месяц
Шапочка хлопчатобумажная
1 изделие по поясам
Тапочки
1 пара на 12 месяцев
Сапоги резиновые
1 пара на 24 месяца
Фартук из прорезиненной ткани
1 изделие на 24 месяца
Маска лабораторная
1 изделие на 24 месяца
Очки защитные
1 изделие на 12 месяцев
Респиратор
1 изделие на 6 месяцев
Противогаз фильтрующий
1 изделие на 24 месяца
В зимний период дополнительно:
Костюм для защиты от пониженных температур
1 изделие по поясам
Шапка трикотажная
1 изделие на 24 месяца
Сапоги кожаные утепленные
1 пара по поясам
Примечание: Работникам, занятым во II и III климатических поясах, выдавать 1 пару валенок и 1 шапку-ушанку
123
Банщик (рабочая душа), уборщица душевых
Халат рабочий
1 изделие на 12 месяцев
Перчатки резиновые (латексные)
1 пара на 1 месяц
124
Машинист по стирке белья
Халат рабочий
1 изделие на 12 месяцев
Фартук из прорезиненной ткани
1 изделие на 12 месяцев
Перчатки резиновые (латексные)
1 пара на 1 месяц
Тапочки кожаные
1 пара на 12 месяцев
125
Инженер-технолог
Костюм для защиты от общих производственных загрязнений и механических воздействий
1 изделие на 12 месяцев
Ботинки кожаные
1 пара на 12 месяцев
На наружных работах в зимний период дополнительно:
Куртка для защиты от пониженных температур
1 изделие по поясам
Шапка трикотажная
1 изделие на 24 месяца
126
Инспектор по сохранности вагонного парка
Костюм для защиты от общих производственных загрязнений и механических воздействий
1 изделие на 12 месяцев
Плащ для защиты от воды
1 изделие на 24 месяца
Ботинки кожаные
1 пара на 12 месяцев
Жилет сигнальный
1 изделие на 12 месяцев
В зимний период дополнительно:
Куртка для защиты от пониженных температур
1 изделие по поясам
Шапка трикотажная
1 изделие на 24 месяца
Сапоги кожаные утепленные
1 пара на 24 месяца
".
2. Департаменту труда и социального партнерства Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан после его официального опубликования;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа представление в Департамент юридической службы Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2).

3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау вице-министрі А.Ә. Сарбасовқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрі
Б. Нурымбетов
КЕЛІСІЛДІ
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі

3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан Сарбасова А.А.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр труда и социальной защиты населения
Республики Казахстан
Б. Нурымбетов
СОГЛАСОВАН
Министерство финансов
Республики Казахстан