"Ақылы негізде көрсетілетін қызметтерге тарифтерді бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2017 жылғы 3 тамыздағы № 412 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2020 жылғы 1 шiлдедегi № 305 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 3 шiлдеде № 20929 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Ақылы негізде көрсетілетін қызметтерге тарифтерді бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2017 жылғы 3 тамыздағы № 412 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 15624 болып тіркелген, 2017 жылғы 19 қыркүйекте Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"Спорт саласында маманданатын Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің мемлекеттік мекемесі ақылы негізде көрсететін қызметтерге тарифтерді бекіту туралы";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Спорт саласында маманданатын Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің мемлекеттік мекемесі ақылы негізде көрсететін қызметтерге тарифтер бекітілсін.";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Спорт саласында маманданатын Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің мемлекеттік мекемесі ақылы негізде көрсетілетін қызметтерге тарифтер осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің Спорт комитеті – Армия орталық спорт клубы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты алғашқы ресми жарияланғанынан кейін Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің Заң департаментіне жолдауды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қорғаныс министрінің бірінші орынбасары – Қазақстан Республикасы Қарулы Күштері Бас штабының бастығына жүктелсін.
4. Осы бұйрық лауазымды адамдарға, оларға қатысты бөлігінде жеткізілсін.
5. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қорғаныс министрі
Н. Ермекбаев
Қазақстан Республикасы
Қорғаныс министрінің
2020 жылғы 1 шілдедегі
№ 305 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Қорғаныс министрінің
2017 жылғы 3 тамыздағы
№ 412 бұйрығымен
бекітілді
Спорт саласында маманданатын Қазақстан Республикасы Қарулы Күштері мемлекеттік мекемесінің ақылы негізде көрсетілетін қызметтеріне тарифтер
Р/с №
Мекеменің (филиал) атауы
Көрсетілетін қызметтер атауы
Құны (теңге)

О внесении изменений в приказ Министра обороны Республики Казахстан от 3 августа 2017 года № 412 "Об утверждении тарифов на оказываемые услуги, предоставляемые на платной основе"
Приказ Министра обороны Республики Казахстан от 1 июля 2020 года № 305. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 июля 2020 года № 20929
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра обороны Республики Казахстан от 3 августа 2017 года № 412 "Об утверждении тарифов на оказываемые услуги, предоставляемые на платной основе" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 15624, опубликован в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 19 сентября 2017 года) следующие изменения:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Об утверждении тарифов на оказываемые услуги государственным учреждением Вооруженных Сил Республики Казахстан, специализирующимся в области спорта, предоставляемые на платной основе";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить тарифы на оказываемые услуги государственным учреждением Вооруженных Сил Республики Казахстан, специализирующимся в области спорта, предоставляемые на платной основе.";
Тарифы на оказываемые услуги государственным учреждением Вооруженных Сил Республики Казахстан, специализирующимся в области спорта, предоставляемые на платной основе, утвержденные указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Спортивному комитету – Центральному спортивному клубу армии Министерства обороны Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства обороны Республики Казахстан после его первого официального опубликования;
3) направление сведений в Юридический департамент Министерства обороны Республики Казахстан об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта в течении десяти календарных дней со дня государственной регистрации.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на первого заместителя Министра обороны – начальника Генерального штаба Вооруженных Сил Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ довести до должностных лиц в части, их касающейся.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр обороны
Республики Казахстан
Н. Ермекбаев
Приложение
к приказу Министра обороны
Республики Казахстан
от 1 июля 2020 года № 305
Утверждены
приказом Министра обороны
Республики Казахстан
от 3 августа 2017 года № 412
Тарифы на оказываемые услуги государственным учреждением Вооруженных Сил Республики Казахстан, специализирующимся в области спорта, предоставляемые на платной основе
№ п/п
Наименование учреждения (филиала)
Наименование услуг
Стоимость (тенге)

1 сағаттан айына 12 сабақ
бір рет болу
ересек адам
балалар
ересек адам
балалар
043 көрсетілетін қызметтер түрі – Дене шынықтыру-сауықтыру және спорттық қызметтер
1
Спорт комитеті – Армия орталық спорт клубы
Тренажер залындағы дене шынықтыру-сауықтыру сабақтары
8 000
Жүзу бассейнінде дене шынықтыру-сауықтыру сабақтары
10 000
7 000
1 000
700
Спорт және ойын залындағы дене шынықтыру-сауықтыру сабақтары
6 000
2
Оқу-жаттықтыру орталығы (филиал, Алматы облысы, Панфилова к.)
Спорт және ойын залындағы дене шынықтыру-сауықтыру сабақтары
3 000
Жүзу бассейнінде дене шынықтыру-сауықтыру сабақтары
10 000
5 000
1 000
500
044 көрсетілетін қызметтер түрі – Қарулы Күштерге ведомстволық тиесілігі жоқ жеке және заңды тұлғалар мен спорттық іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу жөніндегі қызметтер (жарыстарды, арнайы кешенді спорттық іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу)
Р/с №
Мекеменің (филиал) атауы
Көрсетілетін қызметтер атауы
Құны (теңге)
3
Спорт комитеті – Армия орталық спорт клубы
Бір спортшыға тұрумен оқу-жаттықтыру жиындарын ұйымдастыру және өткізу, 1 тәулік үшін
2 500
Бір спортшыға тамақтанумен және тұрумен оқу-жаттықтыру жиындарын ұйымдастыру және өткізу, 1 тәулік үшін
4 000
Бір спортшыға тамақтанумен және тұрумен, монша процедураларымен (қалпына келтіру) аптасына 1 рет оқу-жаттықтыру жиындарын ұйымдастыру және өткізу, трансфер, 1 тәулік үшін
5 000
Бір спортшыға тамақтанумен және тұрумен, монша процедураларымен (қалпына келтіру), медициналық қызметкердің қызметтерімен (бастапқы және қорытынды медициналық тексеру) аптасына 1 рет оқу-жаттықтыру жиындарын ұйымдастыру және өткізу, 1 тәулік үшін
7 000
Спорт залында және теннис кортында спорттық іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу, 1 сағат үшін
15 000
Шағын спорт және ойын залында спорттық іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу, 1 сағат үшін
7 500
Футбол алаңында спорттық іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу, 1 сағат үшін
25 000
Мини-футбол алаңында спорттық іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу, 1 сағат үшін
12 500
Жүзу бассейнінде спорттық іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу, 1 сағат үшін
12 000
4
Оқу-жаттықтыру орталығы (филиал, Алматы облысы, Панфилова к.)
Бір спортшыға тұрумен оқу-жаттықтыру жиындарын ұйымдастыру және өткізу, 1 тәулік үшін
2 000
Бір спортшыға тамақтанумен және тұрумен оқу-жаттықтыру жиындарын ұйымдастыру және өткізу,
1 тәулік үшін
4 000
5
Оқу-жаттықтыру орталығы (филиал, Ақмола облысы, Щучинск қ.)
Бір спортшыға тұрумен оқу-жаттықтыру жиындарын ұйымдастыру және өткізу, 1 тәулік үшін

в месяц 12 занятий по 1 часу
разовое посещение
взрослый
детский
взрослый
детский
Вид услуг 043 - Физкультурно-оздоровительные и спортивные услуги
1
Спортивный комитет-Центральный спортивный клуб армии
Физкультурно-оздоровительные услуги в тренажерном зале
8 000
Физкультурно-оздоровительные услуги в плавательном бассейне
10 000
7 000
1 000
700
Физкультурно-оздоровительные услуги в спортивном и игровом зале
6 000
2
Учебно-тренировочный центр (филиал, п. Панфилова, Алматинской области)
Физкультурно-оздоровительные услуги в спортивном и игровом зале
3 000
Физкультурно-оздоровительные услуги в плавательном бассейне
10 000
5 000
1 000
500
Вид услуг 044 - Услуги по организации и проведению спортивных мероприятий с физическими и юридическими лицами, не имеющими ведомственной принадлежности к Вооруженным Силам (организация и проведение соревнований, специальных комплексных спортивных мероприятий)
№ п/п
Наименование учреждения (филиала)
Наименование услуг
Стоимость (тенге)
3
Спортивный комитет-Центральный спортивный клуб армии
Организация и проведение учебно-тренировочных сборов на одного спортсмена с проживанием, за 1сутки
2 500
Организация и проведение учебно-тренировочных сборов на одного спортсмена с проживанием и питанием, за 1сутки
4 000
Организация и проведение учебно-тренировочных сборов на одного спортсмена с проживанием, питанием, банными процедурами (восстановительные) 1 раз в неделю, трансфер, за 1сутки
5 000
Организация и проведение учебно-тренировочных сборов в сутки на одного спортсмена с проживанием, питанием, банными процедурами 1 раз в неделю (восстановительные), трансфер, услугами медицинского работника (первичный и заключительный медицинский осмотр), за 1сутки
7 000
Организация и проведение спортивных мероприятий в спортивном зале и теннисном корте, за 1 час
15 000
Организация и проведение спортивных мероприятий в малом спортивном зале и игровом зале, за 1 час
7 500
Организация и проведение спортивных мероприятий на футбольном поле, за 1 час
25 000
Организация и проведение спортивных мероприятий на мини футбольном поле, за 1 час
12 500
Организация и проведение спортивных мероприятий в плавательном бассейне, за 1 час
12 000
4
Учебно-тренировочный центр (филиал, п. Панфилова, Алматинской области)
Организация и проведение учебно-тренировочных сборов на одного спортсмена с проживанием, за 1сутки
2 000
Организация и проведение учебно-тренировочных сборов на одного спортсмена с проживанием и питанием, за 1сутки
4 000
5
Учебно-тренировочный центр (филиал, г.Щучинск, Акмолинской области)
Организация и проведение учебно-тренировочных сборов на одного спортсмена с проживанием, за 1сутки

2 500
Бір спортшыға тамақтанумен және тұрумен оқу-жаттықтыру жиындарын ұйымдастыру және өткізу,
1 тәулік үшін
5 500
Бір спортшыға тамақтанумен және тұрумен, медициналық қызметкердің қызметтерімен (бастапқы және қорытынды медициналық тексеру) оқу-жаттықтыру жиындарын ұйымдастыру және өткізу, 1 тәулік үшін
7 000
Бір спортшыға шаңғы-роллер трассасында оқу-жаттықтыру жиындарын ұйымдастыру және өткізу , 1 тәулік үшін
1 500
045 көрсетілетін қызметтер түрі – Спорттық құралдарды және спорттық құрылыстарды беру жөніндегі қызметтер
Р/с №
Мекеменің (филиал) атауы
Көрсетілетін қызметтер атауы
Құны (теңге)
6
Спорт комитеті – Армия орталық спорт клубы
Спорттық құрылыстарды беру (көркем гимнастикаға, жекпе-жекке, спорттың ойын түрлеріне арналған спорттық платформа, тир, теннис корты, тренажер залы, әскери-қолданбалы және қолданбалы спорт түрлері платформасы), 1 сағат үшін
10 000
Спорттық құрылыстарды беру (футбол алаңы), 1 сағат үшін
15 000
Спорттық құрылыстарды беру (футбол алаңының жартысы), 1 сағат үшін
7 500
Спорттық құрылыстарды беру (мини-футбол алаңы), 1 сағат үшін
5 000
Спорттық құрылыстарды беру (жүзу бассейні), 1 сағат үшін (1 жолақ)
3 000
Спорттық құрылыстарды беру (спорт және ойын залы), 1 сағат үшін
4 000
Жалпы білім беру мекемелері үшін спорттық құрылыстарды беру, 90 мин үшін (30 адамнан көп емес)
1000
7
Оқу-жаттықтыру орталығы (филиал, Алматы облысы, Панфилова к.)
Спорттық құрылыстарды беру (жүзу бассейні), 1 сағат үшін (1 жолақ)
3 000
Спорттық құрылыстарды беру (спорт залы), 1 сағат үшін
4 000
Спорттық құрылыстарды беру (футбол алаңы), 1 сағат үшін
5 000
8
Оқу-жаттықтыру орталығы (филиал, Ақмола облысы, Щучинск қ.)
Спорттық құрылыстарды беру (тренажер залы), 1 сағат үшін
3 000
Спорттық құралдарды беру (шаңғы, коньки, плюшкалар, велосипедтер), 1 сағат үшін
500
076 көрсетілетін қызметтер түрі – санаториялық-курорттық қызмет және медициналық оңалту жөніндегі қызметтер
Р/с №
Мекеменің (филиал) атауы
Көрсетілетін қызметтер атауы
Құны (теңге)
9
Оқу-жаттықтыру орталығы (филиал, Ақмола облысы, Щучинск қ.)
Медициналық қызметтер (су асты душы - массаж)
1000
Медициналық қызметтер (Шарко душы)
500
Медициналық қызметтер (циркуляр, сарқырамалы, төменнен көтерілетін душ)
500
Медициналық қызметтер (булы сауна, самырсынды бөшке)
2000
Медициналық қызметтер (парафин-озокеритті аппликациялар)
600
Медициналық қызметтер (СМВ терапия, УЖЖ терапия)
600
Медициналық қызметтер (ингаляция)
300
Медициналық қызметтер (галокамера)

2 500
Организация и проведение учебно-тренировочных сборов на одного спортсмена с проживанием и питанием, за 1сутки
5 500
Организация и проведение учебно-тренировочных сборов на одного спортсмена с проживанием, питанием услугами медицинского работника (первичный и заключительный медицинский осмотр), за 1сутки
7 000
Организация и проведение учебно-тренировочных сборов на лыжероллерной трассе на одного спортсмена, за 1 сутки
1 500
Вид услуг 045 - Услуги по предоставлению спортивного инвентаря и спортивных сооружений
№ п/п
Наименование учреждения (филиала)
Наименование услуг
Стоимость (тенге)
6
Спортивный комитет-Центральный спортивный клуб армии
Предоставление спортивного сооружения (спортивная платформа для художественной гимнастики, единоборства, для игровых видов спорта, тир, теннисный корт, спортивный зал, тренажерный зал, платформа военно-прикладных и прикладных видов спорта), за 1 час
10 000
Предоставление спортивного сооружения (футбольное поле), за 1 час
15 000
Предоставление спортивного сооружения (половина футбольного поля), за 1 час
7 500
Предоставление спортивного сооружения (мини-футбольное поле), за 1 час
5 000
Предоставление спортивного сооружения (плавательный бассейн), за 1 час (1 дорожка)
3 000
Предоставление спортивного сооружения (спортивный и игровой зал), за 1 час
4 000
Предоставление спортивного сооружения для общеобразовательных учреждений, за 90 мин (не более 30 человек)
1000
7
Учебно-тренировочный центр (филиал, п. Панфилова, Алматинской области)
Предоставление спортивного сооружения (плавательный бассейн), за 1 час (1 дорожка)
3 000
Предоставление спортивного сооружения (спортивный зал), за 1 час
4 000
Предоставление спортивного сооружения (футбольное поле), за 1 час
5 000
8
Учебно-тренировочный центр (филиал, г. Щучинск, Акмолинской области)
Предоставление спортивного инвентаря (тренажерный зал), за 1 час
3 000
Предоставление спортивного инвентаря (лыжи, коньки, плюшки, велосипеды), за 1 час
500
Вид услуг 076 - Услуги по санаторно-курортной деятельности и медицинской реабилитации
№ п/п
Наименование учреждения (филиала)
Наименование услуг
Стоимость (тенге)
9
Учебно-тренировочный центр (филиал, г. Щучинск, Акмолинской области)
Медицинские услуги (подводный душ - массаж)
1000
Медицинские услуги (душ Шарко)
500
Медицинские услуги (душ циркулярный, каскадный, восходящий)
500
Медицинские услуги (паросауна, кедровая бочка)
2000
Медицинские услуги (парафиново-озокеритовые аппликации
600
Медицинские услуги (СМВ терапия, УВЧ терапия)
600
Медицинские услуги (ингаляция)
300
Медицинские услуги (галокамера)