Санитариялық-эпидемияға қарсы және санитариялық-профилактикалық іс-шараларды ұйымдастыру мен жүргізудің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2020 жылғы 5 шiлдедегi № ҚР ДСМ-78/2020 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 6 шiлдеде № 20935 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2024 жылғы 11 қыркүйектегі № 72 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 11.09.2024 № 72 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" 2009 жылғы 18 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Кодексінің 144-бабының 6-тармағына және 145-бабының 2-тармағының 26) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналар:
1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес "Коронавирустық инфекцияның таралу қаупінің пайда болуының алдын алу бойынша санитариялық-эпидемияға қарсы, санитариялық-профилактикалық іс-шараларды ұйымдастыруға және жүргізуге қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар" санитариялық қағидалары;
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі мен Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің өзгерістер мен толықтырулар енгізілетін кейбір бұйрықтарының тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрі
А. Цой
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрі
2020 жылғы 5 шілдедегі
№ ҚР ДСМ-78/2020 бұйрығына
1-қосымша
"Коронавирустық инфекцияның таралу қаупінің пайда болуының алдын алу бойынша санитариялық-эпидемияға қарсы, санитариялық-профилактикалық іс-шараларды ұйымдастыруға және жүргізуге қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар" санитариялық қағидалары
Ескерту. 1-қосымшаның күші жойылды - ҚР Денсаулық сақтау министрінің м.а. 27.05.2021 № ҚР ДСМ -47 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрі

О некоторых вопросах организации и проведения санитарно-противоэпидемических и санитарно-профилактических мероприятий
Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 5 июля 2020 года № ҚР ДСМ-78/2020. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 июля 2020 года № 20935. Утратил силу - приказом Министра здравоохранения Республики Казахстан от 11 сентября 2024 года № 72.
Сноска. Утратил силу - приказом Министра здравоохранения РК от 11.09.2024 № 72 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 144 и подпунктом 26) пункта 2 статьи 145 Кодекса Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года "О здоровье народа и системе здравоохранения", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить:
1) Санитарные правила "Санитарно-эпидемиологические требования к организации и проведению санитарно-противоэпидемических, санитарно-профилактических мероприятий по предупреждению возникновения угрозы распространения коронавирусной инфекции" согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) перечень некоторых приказов Министерства здравоохранения Республики Казахстан и Министерства национальной экономики Республики Казахстан, в которые вносятся изменения и дополнения, согласно приложению 2 к настоящему приказу.
2. Комитету контроля качества и безопасности товаров и услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра здравоохранения Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Министр здравоохранения
Республики Казахстан
А. Цой
Приложение к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 5 июля 2020 года
№ ҚР ДСМ-78/2020
Санитарные правила "Санитарно-эпидемиологические требования к организации и проведению санитарно-противоэпидемических, санитарно-профилактических мероприятий по предупреждению возникновения угрозы распространения коронавирусной инфекции"
Сноска. Приложение 1 утратило силу приказом и.о. Министра здравоохранения РК от 27.05.2021 № ҚР ДСМ -47 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 2 к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан

2020 жылғы 5 шілдедегі
№ ҚР ДСМ-78/2020 бұйрығына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі мен Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің өзгерістер мен толықтырулар енгізілетін кейбір бұйрықтарының тізбесі
1. Ескерту. Күші жойылды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 19.08.2021 № ҚР ДСМ-81 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2. Күші жойылды - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 23.09.2021 № ҚР ДСМ - 98 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік алпыс күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
3. Күші жойылды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 03.08.2021 № ҚР ДСМ-72 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік алпыс күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
4. Күші жойылды - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 16.06.2021 № ҚР ДСМ - 49 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
5. Күші жойылды - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 26.07.2022 № ҚР ДСМ-67 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
6. Күші жойылды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 11.08.2020 № ҚР ДСМ -96/2020 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
7. Күші жойылды - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 04.08.2021 № ҚР ДСМ -73 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік алпыс күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
8. Күші жойылды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 11.01.2021 № ҚР ДСМ-5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
9. Күші жойылды - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 05.08.2021 № ҚР ДСМ-76 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік алпыс күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
10. Күші жойылды - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 09.07.2021 № ҚР ДСМ-59 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік алпыс күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
11. Күші жойылды - ҚР Денсаулық сақтау министрінің м.а. 10.08.2022 № ҚР ДСМ-78 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
12. Күші жойылды - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 17.02.2022 № ҚР ДСМ-16 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.

от 5 июля 2020 года
№ ҚР ДСМ-78/2020
Перечень некоторых приказов Министерства здравоохранения Республики Казахстан и Министерства национальной экономики Республики Казахстан, в которые вносятся изменения и дополнения
1. Утратил силу приказом Министра здравоохранения РК от 19.08.2021 № ҚР ДСМ-81 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Утратил силу приказом Министра здравоохранения РК от 23.09.2021 № ҚР ДСМ - 98 (вводится в действие по истечении шестидесяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Утратил силу приказом Министра здравоохранения РК от 03.08.2021 № ҚР ДСМ-72 (вводится в действие по истечении шестидесяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4. Утратил силу приказом Министра здравоохранения РК от 16.06.2021 № ҚР ДСМ - 49 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
5. Утратил силу приказом Министра здравоохранения РК от 26.07.2022 № ҚР ДСМ-67 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
6. Утратил силу приказом Министра здравоохранения РК от 11.08.2020 № ҚР ДСМ -96/2020 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
7. Утратил силу приказом Министра здравоохранения РК от 04.08.2021 № ҚР ДСМ -73 (вводится в действие по истечении шестидесяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
8. Утратил силу приказом Министра здравоохранения РК от 11.01.2021 № ҚР ДСМ-5 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования).
9. Утратил силу приказом Министра здравоохранения РК от 05.08.2021 № ҚР ДСМ-76 (вводится в действие по истечении шестидесяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
10. Утратил силу приказом Министра здравоохранения РК от 09.07.2021 № ҚР ДСМ-59 (вводится в действие по истечении шестидесяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
11. Утратил силу приказом и.о. Министра здравоохранения РК от 10.08.2022 № ҚР ДСМ-78 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
12. Утратил силу приказом Министра здравоохранения РК от 17.02.2022 № ҚР ДСМ-16 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

13. Күші жойылды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің м.а. 25.12.2020 № ҚР ДСМ-331/2020 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
14. Күші жойылды - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 16.06.2022 № ҚР ДСМ-52 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігі
мен Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика
министрлігінің
өзгерістер мен толықтырулар
енгізілетін кейбір
бұйрықтарының
тізбесіне
2-қосымша
Ескерту. 2-қосымшаның күші жойылды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 19.08.2021 № ҚР ДСМ-81 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігі
мен Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика
министрлігінің өзгерістер мен
толықтырулар енгізілетін кейбір
бұйрықтарының тізбесіне
3-қосымша
Ескерту. 3-қосымшаның күші жойылды - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 23.09.2021 № ҚР ДСМ - 98 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік алпыс күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігі
мен Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика
министрлігінің өзгерістер мен
толықтырулар енгізілетін кейбір
бұйрықтарының тізбесіне
4-қосымша
Ескерту. 4-қосымшаның күші жойылды - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 23.09.2021 № ҚР ДСМ - 98 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік алпыс күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігі
мен Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика
министрлігінің өзгерістер мен
толықтырулар енгізілетін кейбір
бұйрықтарының тізбесіне
5-қосымша
Ескерту. 5-қосымшаның күші жойылды - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 23.09.2021 № ҚР ДСМ - 98 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік алпыс күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігі
мен Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика
министрлігінің өзгерістер мен
толықтырулар енгізілетін кейбір
бұйрықтарының тізбесіне
6-қосымша
Ескерту. 6-қосымшаның күші жойылды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 03.08.2021 № ҚР ДСМ-72 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік алпыс күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігі
мен Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика
министрлігінің өзгерістер мен
толықтырулар енгізілетін кейбір
бұйрықтарының тізбесіне
7-қосымша

13. Утратил силу приказом и.о. Министра здравоохранения РК от 25.12.2020 № ҚР ДСМ-331/2020 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования).
14. Утратил силу приказом Министра здравоохранения РК от 16.06.2022 № ҚР ДСМ-52 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 2
к Перечню некоторых приказов
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан и
Министерства национальной экономики
Республики Казахстан, в
которые вносятся
изменения и дополнения
Сноска. Приложение 2 исключено приказом Министра здравоохранения РК от 19.08.2021 № ҚР ДСМ-81 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 3
к Перечню некоторых приказов
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан и
Министерства национальной экономики
Республики Казахстан, в
которые вносятся
изменения и дополнения
Сноска. Приложение 3 утратило силу приказом Министра здравоохранения РК от 23.09.2021 № ҚР ДСМ - 98 (вводится в действие по истечении шестидесяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 4
к Перечню некоторых приказов
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан и
Министерства национальной экономики
Республики Казахстан, в
которые вносятся
изменения и дополнения
Сноска. Приложение 4 утратило силу приказом Министра здравоохранения РК от 23.09.2021 № ҚР ДСМ - 98 (вводится в действие по истечении шестидесяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 5
к Перечню некоторых приказов
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан и
Министерства национальной экономики
Республики Казахстан, в
которые вносятся
изменения и дополнения
Сноска. Приложение 5 утратило силу приказом Министра здравоохранения РК от 23.09.2021 № ҚР ДСМ - 98 (вводится в действие по истечении шестидесяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 6
к Перечню некоторых приказов
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан и
Министерства национальной экономики
Республики Казахстан, в
которые вносятся
изменения и дополнения
Сноска. Приложение 6 утратило силу приказом Министра здравоохранения РК от 03.08.2021 № ҚР ДСМ-72 (вводится в действие по истечении шестидесяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 7
к Перечню некоторых приказов
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан и
Министерства национальной экономики
Республики Казахстан, в
которые вносятся
изменения и дополнения

Ескерту. 7-қосымшаның күші жойылды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 03.08.2021 № ҚР ДСМ-72 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік алпыс күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігі
мен Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика
министрлігінің өзгерістер мен
толықтырулар енгізілетін кейбір
бұйрықтарының тізбесіне
8-қосымша
Ескерту. 8-қосымшаның күші жойылды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 03.08.2021 № ҚР ДСМ-72 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік алпыс күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігі
мен Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика
министрлігінің өзгерістер мен
толықтырулар енгізілетін кейбір
бұйрықтарының тізбесіне
9-қосымша
Ескерту. 9-қосымшаның күші жойылды - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 16.06.2021 № ҚР ДСМ - 49 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігі
мен Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика
министрлігінің өзгерістер мен
толықтырулар енгізілетін кейбір
бұйрықтарының тізбесіне
10-қосымша
Ескерту. 10-қосымшаның күші жойылды - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 26.07.2022 № ҚР ДСМ-67 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігі
мен Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика
министрлігінің өзгерістер мен
толықтырулар енгізілетін кейбір
бұйрықтарының тізбесіне
11-қосымша
Ескерту. 11-қосымшаның күші жойылды - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 26.07.2022 № ҚР ДСМ-67 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігі
мен Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика
министрлігінің өзгерістер мен
толықтырулар енгізілетін кейбір
бұйрықтарының тізбесіне
12-қосымша
Ескерту. 12-қосымшаның күші жойылды - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 26.07.2022 № ҚР ДСМ-67 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігі
мен Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика
министрлігінің өзгерістер мен
толықтырулар енгізілетін кейбір
бұйрықтарының тізбесіне
13-қосымша
Ескерту. 13-қосымшаның күші жойылды - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 26.07.2022 № ҚР ДСМ-67 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігі
мен Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика
министрлігінің өзгерістер мен
толықтырулар енгізілетін кейбір
бұйрықтарының тізбесіне
14-қосымша

Сноска. Приложение 7 утратило силу приказом Министра здравоохранения РК от 03.08.2021 № ҚР ДСМ-72 (вводится в действие по истечении шестидесяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 8
к Перечню некоторых приказов
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан и
Министерства национальной экономики
Республики Казахстан, в
которые вносятся
изменения и дополнения
Сноска. Приложение 8 утратило силу приказом Министра здравоохранения РК от 03.08.2021 № ҚР ДСМ-72 (вводится в действие по истечении шестидесяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 9
к Перечню некоторых приказов
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан и
Министерства национальной экономики
Республики Казахстан, в
которые вносятся
изменения и дополнения
Сноска. Приложение 9 утратило силу приказом Министра здравоохранения РК от 16.06.2021 № ҚР ДСМ - 49 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 10
к Перечню некоторых приказов
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан и
Министерства национальной экономики
Республики Казахстан, в
которые вносятся
изменения и дополнения
Сноска. Приложение 10 утратило силу приказом Министра здравоохранения РК от 26.07.2022 № ҚР ДСМ-67 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 11
к Перечню некоторых приказов
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан и
Министерства национальной экономики
Республики Казахстан, в
которые вносятся
изменения и дополнения
Сноска. Приложение 11 утратило силу приказом Министра здравоохранения РК от 26.07.2022 № ҚР ДСМ-67 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 12
к Перечню некоторых приказов
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан и
Министерства национальной экономики
Республики Казахстан, в
которые вносятся
изменения и дополнения
Сноска. Приложение 12 утратило силу приказом Министра здравоохранения РК от 26.07.2022 № ҚР ДСМ-67 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 13
к Перечню некоторых приказов
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан и
Министерства национальной экономики
Республики Казахстан, в
которые вносятся
изменения и дополнения
Сноска. Приложение 13 утратило силу приказом Министра здравоохранения РК от 26.07.2022 № ҚР ДСМ-67 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 14
к Перечню некоторых приказов
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан и
Министерства национальной экономики
Республики Казахстан, в
которые вносятся
изменения и дополнения

Ескерту. 14-қосымшаның күші жойылды - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 26.07.2022 № ҚР ДСМ-67 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігі
мен Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика
министрлігінің өзгерістер мен
толықтырулар енгізілетін кейбір
бұйрықтарының тізбесіне
15-қосымша
Ескерту. 15-қосымшаның күші жойылды - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 26.07.2022 № ҚР ДСМ-67 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігі
мен Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика
министрлігінің өзгерістер мен
толықтырулар енгізілетін кейбір
бұйрықтарының тізбесіне
16-қосымша
Ескерту. 16-қосымшаның күші жойылды - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 26.07.2022 № ҚР ДСМ-67 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігі
мен Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика
министрлігінің өзгерістер мен
толықтырулар енгізілетін кейбір
бұйрықтарының тізбесіне
17-қосымша
Ескерту. 17-қосымшаның күші жойылды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 11.08.2020 № ҚР ДСМ -96/2020 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігі
мен Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика
министрлігінің өзгерістер мен
толықтырулар енгізілетін кейбір
бұйрықтарының тізбесіне
18-қосымша
Ескерту. 18-қосымшаның күші жойылды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 11.08.2020 № ҚР ДСМ -96/2020 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігі
мен Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика
министрлігінің өзгерістер мен
толықтырулар енгізілетін кейбір
бұйрықтарының тізбесіне
19-қосымша
Ескерту. 19-қосымшаның күші жойылды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 11.08.2020 № ҚР ДСМ -96/2020 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігі
мен Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика
министрлігінің өзгерістер мен
толықтырулар енгізілетін кейбір
бұйрықтарының тізбесіне
20-қосымша

Сноска. Приложение 14 утратило силу приказом Министра здравоохранения РК от 26.07.2022 № ҚР ДСМ-67 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 15
к Перечню некоторых приказов
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан и
Министерства национальной экономики
Республики Казахстан, в
которые вносятся
изменения и дополнения
Сноска. Приложение 15 утратило силу приказом Министра здравоохранения РК от 26.07.2022 № ҚР ДСМ-67 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 16
к Перечню некоторых приказов
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан и
Министерства национальной экономики
Республики Казахстан, в
которые вносятся
изменения и дополнения
Сноска. Приложение 16 утратило силу приказом Министра здравоохранения РК от 26.07.2022 № ҚР ДСМ-67 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 17
к Перечню некоторых приказов
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан и
Министерства национальной экономики
Республики Казахстан, в
которые вносятся
изменения и дополнения
Санитарно-эпидемиологические требования к зонированию и усиленному санитарно-дезинфекционному режиму
Сноска. Приложение 17 утратило силу приказом Министра здравоохранения РК от 11.08.2020 № ҚР ДСМ -96/2020 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 18
к Перечню некоторых приказов
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан и
Министерства национальной экономики
Республики Казахстан, в
которые вносятся
изменения и дополнения
Санитарно-эпидемиологические требования к карантинным стационарам для изоляции лиц, контактировавших с больным инфекционными заболеваниями, в том числе COVID-19
Сноска. Приложение 18 утратило силу приказом Министра здравоохранения РК от 11.08.2020 № ҚР ДСМ -96/2020 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 19
к Перечню некоторых приказов
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан и
Министерства национальной экономики
Республики Казахстан, в
которые вносятся
изменения и дополнения
Санитарно-эпидемиологические требования к деятельности стоматологических клиник на период введения ограничительных мероприятий, в том числе карантина
Сноска. Приложение 19 утратило силу приказом Министра здравоохранения РК от 11.08.2020 № ҚР ДСМ -96/2020 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 20
к Перечню некоторых приказов
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан и
Министерства национальной экономики
Республики Казахстан, в
которые вносятся
изменения и дополнения
Санитарно-эпидемиологические требования к инфекционной безопасности медицинского персонала

Ескерту. 20-қосымшаның күші жойылды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 11.08.2020 № ҚР ДСМ -96/2020 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігі
мен Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика
министрлігінің өзгерістер мен
толықтырулар енгізілетін кейбір
бұйрықтарының тізбесіне
21-қосымша
Ескерту. 21-қосымшаның күші жойылды - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 04.08.2021 № ҚР ДСМ -73 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік алпыс күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігі
мен Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика
министрлігінің өзгерістер мен
толықтырулар енгізілетін кейбір
бұйрықтарының тізбесіне
22-қосымша
Ескерту. 22-қосымшаның күші жойылды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 11.01.2021 № ҚР ДСМ-5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігі
мен Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика
министрлігінің өзгерістер мен
толықтырулар енгізілетін кейбір
бұйрықтарының тізбесіне
23-қосымша
Ескерту. 23-қосымшаның күші жойылды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 11.01.2021 № ҚР ДСМ-5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігі
мен Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика
министрлігінің өзгерістер мен
толықтырулар енгізілетін кейбір
бұйрықтарының тізбесіне
24-қосымша
Ескерту. 24-қосымшаның күші жойылды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 11.01.2021 № ҚР ДСМ-5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігі
мен Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика
министрлігінің өзгерістер мен
толықтырулар енгізілетін кейбір
бұйрықтарының тізбесіне
25-қосымша
Ескерту. 25-қосымшаның күші жойылды - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 05.08.2021 № ҚР ДСМ-76 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік алпыс күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігі
мен Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика
министрлігінің өзгерістер мен
толықтырулар енгізілетін кейбір
бұйрықтарының тізбесіне
26-қосымша

Сноска. Приложение 20 утратило силу приказом Министра здравоохранения РК от 11.08.2020 № ҚР ДСМ -96/2020 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 21
к Перечню некоторых приказов
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан и
Министерства национальной экономики
Республики Казахстан, в
которые вносятся
изменения и дополнения
Сноска. Приложение 21 утратило силу приказом Министра здравоохранения РК от 04.08.2021 № ҚР ДСМ -73 (вводится в действие по истечении шестидесяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 22
к Перечню некоторых приказов
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан и
Министерства национальной экономики
Республики Казахстан, в
которые вносятся
изменения и дополнения
Противоэпидемическая укладка для проведения санитарно-противоэпидемических мероприятий при выявлении больного или подозрительного на заражение карантинным заболеванием
Сноска. Приложение 22 утратило силу приказом Министра здравоохранения РК от 11.01.2021 № ҚР ДСМ-5 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования).
Приложение 23
к Перечню некоторых приказов
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан и
Министерства национальной экономики
Республики Казахстан, в
которые вносятся
изменения и дополнения
Нормы оснащенности инвентарем и средствами гигиены
Сноска. Приложение 23 утратило силу приказом Министра здравоохранения РК от 11.01.2021 № ҚР ДСМ-5 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования).
Приложение 24
к Перечню некоторых приказов
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан и
Министерства национальной экономики
Республики Казахстан, в
которые вносятся
изменения и дополнения
Санитарно-эпидемиологические требования к работе организаций, осуществляющих пассажирские перевозки (общественный автомобильный транспорт) на период введения ограничительных мероприятий, в том числе карантина
Сноска. Приложение 24 утратило силу приказом Министра здравоохранения РК от 11.01.2021 № ҚР ДСМ-5 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования).
Приложение 25
к Перечню некоторых приказов
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан и
Министерства национальной экономики
Республики Казахстан, в
которые вносятся
изменения и дополнения
Сноска. Приложение 25 исключено приказом Министра здравоохранения РК от 05.08.2021 № ҚР ДСМ-76 (вводится в действие по истечении шестидесяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 26
к Перечню некоторых приказов
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан и
Министерства национальной экономики
Республики Казахстан, в
которые вносятся изменения и дополнения