2021 жылға арналған Бірыңғай дистрибьютордан сатып алынатын тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемінің шеңберінде және әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде дәрілік заттардың, медициналық бұйымдардың тізімін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2020 жылғы 28 шiлдедегi № ҚР ДСМ - 90/2020 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 28 шiлдеде № 21023 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2021 жылғы 20 тамыздағы № ҚР ДСМ-88 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 20.08.2021 № ҚР ДСМ-88 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 18 қыркүйектегі Кодексінің 7-бабы 1-тармағының 68) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес 2021 жылға арналған Бірыңғай дистрибьютордан сатып алынатын тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемінің шеңберінде және әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде дәрілік заттардың, медициналық бұйымдардың тізімі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Дәрі-дәрмекпен қамтамасыз ету және стандарттау департаметі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты ресми жариялағаннан кейін Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрықты мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министрі Л. В. Бюрабековаға жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрі
А. Цой
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2020 жылғы 28 шілдедегі
№ ҚР ДСМ - 90/2020 бұйрығына
1 қосымша
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде амбулаториялық және стационарлық деңгейлердегі Бірыңғай дистрибьютордан 2021 жылға сатып алуға жататын дәрілік заттардың тізімі
АТХ коды
Дәрілік заттың атауы (халықаралық патенттелмеген атауы немесе құрамы) ****
Сипаттама
Өлшем бірлігі - бір дана (ампула, таблетка, капсула, құты, бөтелке, контейнер, жиынтық, жұп, қаптама, жиынтық, литр, шприц, шприц-қалам)*
Шекті баға
1

Об утверждении списка лекарственных средств, медицинских изделий в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования, закупаемых у Единого дистрибьютора на 2021 год
Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 28 июля 2020 года № ҚР ДСМ - 90/2020. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 июля 2020 года № 21023. Утратил силу приказом Министра здравоохранения Республики Казахстан от 20 августа 2021 года № ҚР ДСМ-88.
Сноска. Утратило силу приказом Министра здравоохранения РК от 20.08.2021 № ҚР ДСМ-88 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 68) пункта 1 статьи 7 Кодекса Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года "О здоровье народа и системе здравоохранения" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить список лекарственных средств, медицинских изделий в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования, закупаемых у Единого дистрибьютора на 2021 год, согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту лекарственного обеспечения и стандартизации Министерства здравоохранения Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства здравоохранения Республики Казахстан после его официального опубликования.
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа представление в Юридический департамент Министерства здравоохранения Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра здравоохранения Республики Казахстан Бюрабекову Л.В.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр здравоохранения
Республики Казахстан
А. Цой
Приложение 1 к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 28 июля 2020 года
№ ҚР ДСМ - 90/2020
Список лекарственных средств в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования на амбулаторном и стационарном уровнях, подлежащих закупу у Единого дистрибьютора на 2021 год
АТХ Код
Наименование лекарственного средства (Международное Непатентованное Наименование или состав) ****
Характеристика
Единица измерения
Предельная цена
1

15 656,34
129
R03BX
Будесонид + Формотерола фумарата дигидраты
ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ 80/4,5 мкг/доза 60 доза
ингалятор
8 880,29
130
N01BB01
Бупивакаин
инъекцияға арналған ерітінді 0,5%
ампула
120,55
131
N03AG01
Вальпроевая кислота
Кейінге қалдырылған босатылуы бар капсулалар, 300 мг
капсула
38,42
132
J07CA09
Рекомбинатты В гепатитіне қарсы вакцинамен біріктірілген дифтериялық-сіреспе жасушасыз көкжөтелдік вакцина, b типті гемофильді инфекцияға қарсы вацина және белсенсіздендірілген полиомиелитке қарсы вакцина****
біріктірілген, вакцина құрамында: дифтериялық-сіреспелік жасушасыз көкжөтелдік компоненті бар, вирустық В гепатиті, белсенсіздендірілген полиомиелит, b типті гемофильді инфекция, 1 дозадан
доза
14 454,16
133
J07CA06
Рекомбинатты В гепатитіне қарсы вакцинамен біріктірілген дифтериялық-сіреспе жасушасыз көкжөтелдік вакцина, b типті гемофильді инфекцияға қарсы вацина және белсенсіздендірілген полиомиелитке қарсы вакцина****
біріктірілген, вакцина құрамында: дифтериялық-сіреспелік жасушасыз көкжөтелдік компоненті бар, вирустық В гепатиті, белсенсіздендірілген полиомиелит, b типті гемофильді инфекция, 1 дозадан
доза
6 896,69
134
J07BB02
Тұмаудың алдын алуға арналған вакцина
белсенсіздендірілген вакцина, штаммдардың құрамы алдағы эпид.маусымды ескере отырып тұмау вирусының айналысын назарға ала отырып ДДҰ ұсынымдарына сәйкес болуы тиіс. Шприцтегі инъекцияға арналған суспензия 1 доза/0,5 мл
доза/шприц
986,19
135
J07AP
Іш сүзегіне қарсы вакцина**(****)
ВИ-антигенімен байытылған вакцина, 1; 5 немесе 10 дозадан ампулаларда немесе құтыларда шығарылады
доза
1 157,44
136
J07BC01
В (ВВГ) вирустық гепатитіне қарсы вакцина, рекомбинантты****
бұлшықет ішіне енгізуге арналған құтыдағы суспензия 1,0 мл-ден немесе құтыдағы 2 балалар дозасында шығарылады. Вакцинаны шығару бойынша өндіріс Дүниежүзілік денсаулық сақтау ұйымымен (бұдан әрі – ДДҰ) сертификацияланған болуы тиіс.
доза
437,13
137
J07BA01
Кене энцефалитіне қарсы концентрацияланған, инактивирленген вакцина ****
бұлшықет ішіне енгізуге арналған культуралды, тазартылған, концентрацияланған, белсенсіздірілген, құрамында кене энцефалиті вирусының белсенсіздірілген антигені бар, ампулаларда немесе құтыларда
доза
2 393,49
138
J07BD52
Қызылша, қызамық және паротитке қарсы вакцина****
қызылша, паротит, қызамық вирустарының тірі аттенуацияланған штаммынан тұратын лиофилизацияланған вакцина Шығарылу үлгісі - еріткішпен жиынтықтағы 1 дозадан құты. Вакцина шығару бойынша өндіріс ДДҰ-мен сертификатталған
доза
1 873,46
139
J07AL02
Пневмококк инфекциясына қарсы вакцина
құрамында 13 пневмококк серотипі бар полисахаридті конъюгирленген адсорбцияланған инактивирленген сұйық вакцина. Шығарылу түрі - 1 дозадан. Вакцина шығаратын өндіріс ДДҰ-мен сертификатталуы тиіс
шприц/ доза

15 656,34
129
R03BX
Будесонид, формотерола фумарат дигидрат
порошок для ингаляций дозированный 80/4,5мкг/доза 60доз
ингалятор
8 880,29
130
N01BB01
Бупивакаин
раствор для инъекций 0,5%
ампула
120,55
131
N03AG01
Вальпроевая кислота
Капсулы с отложенным высвобождением, 300 мг
капсула
38,42
132
J07CA09
Вакцина дифтерийно-столбнячная-бесклеточная коклюшная, комбинированная с вакциной против гепатита В рекомбинантной, вакциной против полиомиелита инактивированной и вакциной против гемофильной инфекции типа b****
комбинированная, в составе вакцин: дифтерийно-столбнячный с бесклеточным коклюшным компонентом, вирусный гепатит В, полиомиелит инактивированный, гемофильная инфекция типа b, по 1 дозе
доза
14 454,16
133
J07CA06
Вакцина дифтерийно-столбнячная-бесклеточная коклюшная, комбинированная с вакциной против полиомиелита инактивированной и вакциной против гемофильной инфекции типа b****
комбинированная, в составе вакцин: дифтерийно-столбнячный с бесклеточным коклюшным компонентом, полиомиелит инактивированный, гемофильная инфекция типа b, по 1 дозе.
доза
6 896,69
134
J07BB02
Вакцина для профилактики гриппа
инактивированная вакцина, состав штаммов должен соответствовать рекомендациям ВОЗ с учетом циркуляции вирусов гриппа в предстоящий эпид-сезон. Суспензия для инъекций в шприце 1 доза/0,5 мл
доза/шприц
986,19
135
J07AP
Вакцина против брюшного тифа**(****)
вакцина, обогащенная ВИ-антигеном, выпускается в ампулах или флаконах по 1; 5 или 10 доз
доза
1 157,44
136
J07BC01
Вакцина против вирусного гепатита "В" (ВГВ), рекомбинантная****
суспензия для внутримышечного введения во флаконе, выпускается по 1,0 мл или 2 детские дозы во флаконе. Производство по выпуску вакцины должно быть сертифицировано Всемирной организации здравоохранения (далее - ВОЗ)
доза
437,13
137
J07BA01
Вакцина против клещевого энцефалита, концентрированная, инактивированная ****
культуральная, очищенная, концентрированная, инактивированная для внутримышечного введения, содержит инактивированный антиген вируса клещевого энцефалита, в ампулах или флаконах
доза
2 393,49
138
J07BD52
Вакцина против кори, краснухи и паротита****
лиофилизированная вакцина, которая состоит из живых аттенуированных штаммов вирусов кори, паротита и краснухи. Форма выпуска - флакон по 1 дозе в комплекте с растворителем. Производство по выпуску вакцины сертифицировано ВОЗ
доза
1 873,46
139
J07AL02
Вакцина против пневмококковой инфекции
вакцина полисахаридная коньюгированная адсорбированная инактивированная жидкая, содержащая 13 серотипов пневмококка. Форма выпуска - по 1 дозе. Производство по выпуску вакцины должно быть сертифицировано ВОЗ
шприц/ доза

50 картриджге есептегенде шприц-қаламдары бар 3 мл-ден картридждерде 100 әб/мл ерітінді 0,5 ӘБ қадаммен 1 шприц-қалам
картридж
2 862,33
321
A10AB05
Аспарт инсулині
10 мл құтыдағы 100 әб/мл ерітінді
құты
7 511,79
322
A10AB05
Аспарт инсулині
50 картриджге есептегенде шприц-қаламдары бар 3 мл-ден картридждерде 100 әб/мл ерітінді 1 ӘБ қадаммен 1 шприц-қалам. Картридждерде емес, толтырылған шприц-қаламдарда жеткізу мүмкін, бұл жағдайда инсулинге шприц-қаламдар қажет емес
картридж/ шприц- ручка

раствор 100 ед/мл в картриджах по 3 мл в комплекте со шприц-ручками из расчета на 50 картриджей 1 шприц-ручка с шагом 0,5 ЕД
картридж
2 862,33
321
A10AB05
Инсулин аспарт
раствор 100 ед/мл во флаконах по 10мл
флакон
7 511,79
322
A10AB05
Инсулин аспарт
раствор 100 ед/мл в картриджах по 3 мл в комплекте со шприц-ручками из расчета на 50 картриджей 1 шприц-ручка с шагом 1 ЕД. Возможны поставки не в картриджах, а в уже заправленных шприц - ручках, в этом случае шприц - ручки к инсулину не нужны
картридж/ шприц- ручка

2 862,33
323
A10AD05
Ұзақтығы орташа инсулинмен біріктіріп екі фазалы аспарт инсулині (әсер ету ұзақтығы қысқа және орташа инсулин аналогтарының қоспасы)
50 картриджге есептегенде шприц-қаламдары бар 3 мл-ден картридждерде 100 әб/мл ерітінді 1 ӘБ қадаммен 1 шприц-қалам. Картридждерде емес, толтырылған шприц-қаламдарда жеткізу мүмкін, бұл жағдайда инсулинге шприц-қаламдар қажет емес
картридж/ шприц- ручка
2 902,49
324
A10AЕ04
Инсулин гларгин
50 картриджге есептегенде шприц-қаламдары бар 3 мл-ден картридждерде 100 әб/мл ерітінді 1 ӘБ қадаммен 1 шприц-қалам. Картридждерде емес, толтырылған шприц-қаламдарда жеткізу мүмкін, бұл жағдайда инсулинге шприц-қаламдар қажет емес
картридж/ шприц- ручка
2 896,44
325
A10AE04
Инсулин гларгин****
Инъекцияға арналған ерітінді 300 ӘБ/мл 1,5 мл картридж шприц-қалағамға кигізілген
шприц-ручка
4 617,17
326
A10AB06
Инсулин глулизин
толтырылған шприц-қаламдардағы 3 мл-ден 100 ӘБ/мл ерітінді
картридж/ шприц- ручка
1 699,55
327
A10AB06
Инсулин глулизин****
ерітінді 100 ӘБ/мл 10,0 мл
құты
7 694,37
328
A10AD01
Гендік-инженерлік екі фазалы адам инсулині (30/70)
толтырылған шприц-қаламдардағы 3 мл-ден 100 әб/мл ерітінді
картридж/ шприц-ручка
1 020,86
329
A10AD01
Гендік-инженерлік екі фазалы адам инсулині (30/70)****
суспензия 100 ӘБ/мл во құтыах,10 мл
құты
1 288,97
330
A10AE06
Инсулин деглудек****
Инъекцияға арналған ерітінді 100 ӘБ/мл 3 мл-лік картридж шприц-қаламға толтырылған
шприц-ручка
5 011,70
331
A10AE05
Инсулин детемир
50 картриджге есептегенде шприц-қаламдары бар 3 мл-ден картридждерде 100 әб/мл ерітінді 0,5 ӘБ қадаммен 1 шприц-қалам
картридж
3 179,66
332
A10AE05
Инсулин детемир
50 картриджге есептегенде шприц-қаламдары бар 3 мл-ден картридждерде 100 әб/мл ерітінді 1 ӘБ қадаммен 1 шприц-қалам. Картридждерде емес толтырылған шприц-қаламдарда жеткізу мүмкін, бұл жағдайда инсулинге шприц-қаламдар қажет емес
картридж/ шприц-ручка
3 179,66
333
A10AC01
Тәуліктік әсер ететін гендік-инженерлік адами изофан инсулині (орташа)
50 картриджге есептегенде шприц-қаламдары бар 3 мл-ден картридждерде 100 әб/мл суспензия 0,5 ӘБ қадаммен 1 шприц-қалам.
картридж
846,73
334
A10AC01
Тәуліктік әсер ететін гендік-инженерлік адами изофан инсулині (орташа)
50 картриджге есептегенде шприц-қаламдары бар 3 мл-ден картридждерде 100 әб/мл суспензия 1 ӘБ қадаммен 1 шприц-қалам. Картридждерде емес толтырылған шприц-қаламдарда жеткізу мүмкін, бұл жағдайда инсулинге шприц-қаламдар қажет емес
картридж/ шприц-ручка

2 862,33
323
A10AD05
Инсулин аспарт двухфазный в комбинации с инсулином средней продолжительности (смесь аналогов инсулина короткого и средней продолжительности действия)
суспензия 100 ед/мл в картриджах по 3 мл в комплекте со шприц-ручками из расчета на 50 картриджей 1 шприц-ручка с шагом 1 ЕД. Возможны поставки не в картриджах, а в уже заправленных шприц - ручках, в этом случае шприц - ручки к инсулину не нужны
картридж/ шприц- ручка
2 902,49
324
A10AЕ04
Инсулин гларгин
раствор 100 ед/мл в картриджах по 3 мл в комплекте со шприц-ручками из расчета на 50 картриджей 1 шприц-ручка с шагом 1 ЕД. Возможны поставки не в картриджах, а в уже заправленных шприц - ручках, в этом случае шприц - ручки к инсулину не нужны
картридж/ шприц- ручка
2 896,44
325
A10AE04
Инсулин гларгин****
Раствор для инъекций 300 ЕД/мл 1,5 мл картридж вмонтирован в шпиц-ручку
шприц-ручка
4 617,17
326
A10AB06
Инсулин глулизин
раствор 100 ед/мл по 3 мл в заправленных шприц-ручках
картридж/ шприц- ручка
1 699,55
327
A10AB06
Инсулин глулизин****
раствор 100 ед/мл 10,0 мл
флакон
7 694,37
328
A10AD01
Инсулин двухфазный человеческий генно-инженерный (30/70)
суспензия 100 ед/мл в картриджах по 3 мл в комплекте со шприц-ручками из расчета на 50 картриджей 1 шприц-ручка с шагом 1 ЕД. Возможны поставки не в картриджах, а в уже заправленных шприц - ручках, в этом случае шприц - ручки к инсулину не нужны
картридж/ шприц-ручка
1 020,86
329
A10AD01
Инсулин двухфазный человеческий генно-инженерный (30/70)****
суспензия 100 ед/мл во флаконах,10 мл
флакон
1 288,97
330
A10AE06
Инсулин деглудек****
Раствор для инъекций 100 ЕД/мл, 3 мл, предварительно заполненных шприц-ручках
шприц-ручка
5 011,70
331
A10AE05
Инсулин детемир
раствор 100 ед/мл в картриджах по 3 мл в комплекте со шприц-ручками из расчета на 50 картриджей 1 шприц-ручка с шагом 0,5 ЕД
картридж
3 179,66
332
A10AE05
Инсулин детемир
раствор 100 ед/мл в картриджах по 3 мл в комплекте со шприц-ручками из расчета на 50 картриджей 1 шприц-ручка с шагом 1 ЕД. Возможны поставки не в картриджах, а в уже заправленных шприц - ручках, в этом случае шприц - ручки к инсулину не нужны
картридж/ шприц-ручка
3 179,66
333
A10AC01
Инсулин изофан человеческий генно-инженерный суточного действия (средний)
суспензия 100 ед/мл в картриджах по 3 мл в комплекте со шприц-ручками из расчета на 50 картриджей 1 шприц-ручка с шагом 0,5 ЕД
картридж
846,73
334
A10AC01
Инсулин изофан человеческий генно-инженерный суточного действия (средний)
суспензия 100 ед/мл в картриджах по 3 мл в комплекте со шприц-ручками из расчета на 50 картриджей 1 шприц-ручка с шагом 1 ЕД. Возможны поставки не в картриджах, а в уже заправленных шприц - ручках, в этом случае шприц - ручки к инсулину не нужны
картридж/ шприц-ручка

846,73
335
A10AC01
Тәуліктік әсер ететін гендік-инженерлік адами изофан инсулині (орташа)
100 әб/мл құтыдағы суспензия, 10 мл
құты
1 288,97
336
A10AB04
Инсулин лизпро
50 картриджге есептегенде шприц-қаламдары бар 3 мл-ден картридждерде 100 әб/мл ерітінді 0,5 ӘБ қадаммен 1 шприц-қалам.
картридж
2 703,44
337
A10AB04
Инсулин лизпро
50 картриджге есептегенде шприц-қаламдары бар 3 мл-ден картридждерде 100 әб/мл ерітінді 1 ӘБ қадаммен 1 шприц-қалам. Картридждерде емес толтырылған шприц-қаламдарда жеткізу мүмкін, бұл жағдайда инсулинге шприц-қаламдар қажет емес
картридж/ шприц-ручка
2 703,44
338
A10AD04
Ұзақтығы орташа инсулинмен біріктірілген екі фазалы лизпро инсулині (қысқа және орташа әсер ететін инсулин аналогтарының қоспасы 25/75)
50 картриджге есептегенде шприц-қаламдары бар 3 мл-ден картридждерде 100 әб/мл ерітінді/суспензия 1 ӘБ қадаммен 1 шприц-қалам. Картридждерде емес толтырылған шприц-қаламдарда жеткізу мүмкін, бұл жағдайда инсулинге шприц-қаламдар қажет емес
картридж/ шприц-ручка
3 045,89
339
A10AD04
Ұзақтығы орташа инсулинмен біріктірілген екі фазалы лизпро инсулині (қысқа және орташа әсер ететін инсулин аналогтарының қоспасы 50/50)
50 картриджге есептегенде шприц-қаламдары бар 3 мл-ден картридждерде 100 әб/мл ерітінді/суспензия 1 ӘБ қадаммен 1 шприц-қалам. Картридждерде емес толтырылған шприц-қаламдарда жеткізу мүмкін, бұл жағдайда инсулинге шприц-қаламдар қажет емес
картридж/ шприц-ручка
3 045,89
340
A10AB04
Инсулин лизпро****
инъекцияға арналған ерітінді 100 ХБ/мл, 10 мл
құты
7 529,86
341
A10AB01
Гендік-инженерлік адами еритін инсулин
50 картриджге есептегенде шприц-қаламдары бар 3 мл-ден картридждерде 100 әб/мл ерітінді 0,5 ӘБ қадаммен 1 шприц-қалам.
картридж
780,64
342
A10AB01
Гендік-инженерлік адами еритін инсулин
50 картриджге есептегенде шприц-қаламдары бар 3 мл-ден картридждерде 100 әб/мл ерітінді 1 ӘБ қадаммен 1 шприц-қалам. Картридждерде емес толтырылған шприц-қаламдарда жеткізу мүмкін, бұл жағдайда инсулинге шприц-қаламдар қажет емес
картридж/ шприц-ручка
780,64
343
A10AB01
Гендік-инженерлік адами еритін инсулин
100 әб/мл құтыдағы суспензия, 10 мл
құты
1 288,97
344
L03AB07
Интерферон бета -1a
инъекцияға арналған ерітінді 44 мкг/0,5 мл
шприц
21 770,57
345
L03AB08
Интерферон бета-1b
жиынтықта еріткіші бар, тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат , 0,3 мг (9,6 млн. МЕ)
құты
14853,23
346
L03AB07
Интерферон бета-1а
бұлшықетішілік инъекцияға арналған ерітінді / бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 30 мкг (6 млн. ХБ)
шприц/шприц-ручка

846,73
335
A10AC01
Инсулин изофан человеческий генно-инженерный суточного действия (средний)
суспензия 100 ед/мл во флаконах,10 мл
флакон
1 288,97
336
A10AB04
Инсулин лизпро
раствор 100 ед/мл в картриджах по 3 мл в комплекте со шприц-ручками из расчета на 50 картриджей 1 шприц-ручка с шагом 0,5 ЕД
картридж
2 703,44
337
A10AB04
Инсулин лизпро
раствор 100 ед/мл в картриджах по 3 мл в комплекте со шприц-ручками из расчета на 50 картриджей 1 шприц-ручка с шагом 1 ЕД. Возможны поставки не в картриджах, а в уже заправленных шприц - ручках, в этом случае шприц - ручки к инсулину не нужны
картридж/ шприц-ручка
2 703,44
338
A10AD04
Инсулин лизпро двухфазный в комбинации с инсулином средней продолжительности (смесь аналогов инсулина короткого и средней продолжительности действия 25/75)
раствор/суспензия 100 ед/мл в картриджах по 3 мл в комплекте со шприц-ручками из расчета на 50 картриджей 1 шприц-ручка с шагом 1 ЕД. Возможны поставки не в картриджах, а в уже заправленных шприц-ручках, в этом случае шприц-ручки к инсулину не нужны
картридж/ шприц-ручка
3 045,89
339
A10AD04
Инсулин лизпро двухфазный в комбинации с инсулином средней продолжительности (смесь аналогов инсулина короткого и средней продолжительности действия 50/50)
раствор/суспензия 100 ед/мл в картриджах по 3 мл в комплекте со шприц-ручками из расчета на 50 картриджей 1 шприц-ручка с шагом 1 ЕД. Возможны поставки не в картриджах, а в уже заправленных шприц-ручках, в этом случае шприц-ручки к инсулину не нужны
картридж/ шприц-ручка
3 045,89
340
A10AB04
Инсулин лизпро****
раствор для инъекций 100 МЕ/мл, 10 мл
флакон
7 529,86
341
A10AB01
Инсулин растворимый человеческий генно-инженерный
раствор 100 ед/мл в картриджах по 3 мл в комплекте со шприц-ручками из расчета на 50 картриджей 1 шприц-ручка с шагом 0,5 ЕД
картридж
780,64
342
A10AB01
Инсулин растворимый человеческий генно-инженерный
раствор 100 ед/мл в картриджах по 3 мл в комплекте со шприц-ручками из расчета на 50 картриджей 1 шприц-ручка с шагом 1 ЕД. Возможны поставки не в картриджах, а в уже заправленных шприц - ручках, в этом случае шприц - ручки к инсулину не нужны
картридж/ шприц-ручка
780,64
343
A10AB01
Инсулин растворимый человеческий генно-инженерный
раствор 100 ед/мл во флаконах, 10 мл
флакон
1 288,97
344
L03AB07
Интерферон бета -1a
раствор для инъекций 44 мкг/0,5 мл
шприц
21 770,57
345
L03AB08
Интерферон бета-1b
лиофилизат для приготовления раствора для подкожного введения в комплекте с растворителем, 0,3 мг (9,6 млн. МЕ)
флакон
14853,23
346
L03AB07
Интерферон бета-1а
раствор для внутримышечных инъекций/лиофилизат для приготовления раствора для внутримышечного введения 30 мкг (6 млн. ME)
шприц/шприц-ручка

1012
J05AG04
Этравирин****
таблетка, 200 мг
таблетка
1 644,28
1013
J05AG03
Эфавиренз
таблетка, 600 мг
таблетка
48,73
1014
J05AG03
Эфавиренз**
таблетка/капсула, 200 мг (диспансерлік есепте тұрған балалар 18 жасқа толғанға дейін бір өндірушінің дәрілік препараттарын қабылдайды)
таблетка/ капсула
269,61
1015
J05AG03
Эфавиренз**
таблетка/капсула, 200 мг
таблетка/ капсула
50,58
* Таблеткаға мыналар жатады: таблетка, қабықпен қапталған таблетка, үлбірлі қабықпен қапталған таблетка, ішекте еритін қабықпен қапталған таблетка, диспергирленетін таблетка, соруға арналған таблетка, көпіршитін таблетка, ұзақ әсер ететін таблетка
*Ұзақ әсер ететін таблеткаға: ұзақ әсер ететін таблетка, таблетка ретард, ұзақ уақыт босайтын таблетка, босауы модицикацияланған таблетка, ұзақ уақыт босатылатын таблетка, баяу босатылатын таблетка, босауы бақыланатын таблетка жатады
*Капсулаға: капсула, қатты капсула, ішекте еритін капсула, ұзақ әсер ететін капсула жатады
* Ұзақ әсер ететін капсулаға: ұзақ әсер ететін капсула, ұзақ уақыт босайтын капсула, капсула ретард, босауы модицикацияланған капсула, ұзақ уақыт босатылатын капсула, баяу босатылатын капсула, босауы бақыланатын капсула жатады
** жекелеген ауруларда қолдануға арналған
*** барлық жаңада анықталған пациенттер үшін және істен шыққан помпасы бар пациенттер үшін помпа тегін беріледі
**** олар жоқ болмаған кезде 10 жылға дейінгі мерзіммен отандық өндірушілермен берудің ұзақ мерзімді шартын жасауға болады
(Қ) - фармацевтикалық көрсетілетін қызметтер шеңберінде сатып алынуы мүмкін.
***** жеткізу медициналық ұйымдардың қажеттілігіне қарай шығарылу нысанында жүзеге асырылады
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің

1012
J05AG04
Этравирин****
таблетка, 200 мг
таблетка
1 644,28
1013
J05AG03
Эфавиренз
таблетка, 600 мг
таблетка
48,73
1014
J05AG03
Эфавиренз**
таблетка/капсула, 200 мг (дети, состоящие на диспансерном учете, принимают лекарственные препараты одного производителя по достижении 18 лет)
таблетка/ капсула
269,61
1015
J05AG03
Эфавиренз**
таблетка/капсула, 200 мг
таблетка/ капсула
50,58
* К таблетке относятся: таблетка, таблетка, покрытая оболочкой, таблетка покрытая пленочной оболочкой, таблетка, покрытая кишечнорастворимой оболочкой, таблетка диспергируемая, таблетка для рассасывания, таблетка шипучая, таблетка пролонгированного действия
* К таблетке пролонгированного действия относятся: таблетка пролонгированного действия, таблетка ретард, таблетка с пролонгированным высвобождением, таблетка с модифицированным высвобождением, таблетка продолжительного высвобождения, таблетка замедленного высвобождения, таблетка с контролируемым высвобождением
* К капсуле относятся: капсула, капсула твердая, капсула кишечнорастворимая, капсула пролонгированного действия
* К капсуле пролонгированного действия относятся: капсула пролонгированного действия, капсула с пролонгированным высвобождением, капсула ретард, капсула с модифицированным высвобождением, капсула продолжительного высвобождения, капсула замедленного высвобождения, капсула с контролируемым высвобождением
** для применения при отдельных заболеваниях
*** для всех вновь выявленных пациентов и пациентов с помпами вышедшими из строя, помпа предоставляется бесплатно
**** возможно заключение долгосрочных договоров поставки с отечественными производителями сроком до 10 лет при их отсутствии
(У) – закуп возможен в рамках фармацевтической услуги
***** поставка осуществляется в форме выпуска, в соответствии с потребностью для медицинских организаций.
Приложение 2 к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан

2020 жылғы 28 шілдедегі
№ ҚР ДСМ - 90/2020 бұйрығына
2 қосымша
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде амбулаториялық және стационарлық деңгейлерде Бірыңғай дистрибьютордан 2021 жылға сатып алуға жататын медициналық бұйымдардың тізімі
Атауы
Сипаттамасы
Өлшем бірлігі
Шекті бағалар
1
Ұзын бахилалар
тығыздығы 25 грамм/ш.м. мата емес материалдан, бір реттік стерильді
жүп

от 28 июля 2020 года
№ ҚР ДСМ - 90/2020
Список медицинских изделий в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования на амбулаторном и стационарном уровнях, подлежащих закупу у Единого дистрибьютора на 2021 год
Наименования
Характеристика
Единица измерения
Предельные цены
1
Бахилы высокие
плотность 25 грамм/кв.м. из нетканого материала одноразовые стерильные
пара

1. сіңіргіш төсеніш 60 см х 60 см, тығыздығы 50 г/ш.м. 2. ламинатталған жайма-төсеніш 1,4 м х 0,8 м, тығыздығы 25 г / ш.м. 3. майлық 0,8 м х 0,7 м, тығыздығы 25 г/ш.м. - 1 дана. 4. босанатын әйелдерге арналған көйлек тығыздығы 25 г/ш.м. - 1 дана 5. тығыздығы жоғары бахилалар 25 г / ш.м. - 1 дана. бас киім тығыздығы 18 г/ш.м. - 1 дана. қағаз майлық 0,2 м х 0,2 м – 3 дана
дана
1249,07
81
акушерлік іш киім жиынтығы, босанатын әйелдер үшін мата емес материалдан жасалған, бір реттік, стерильді
1. жайма 1,4*0,8 тығыздығы 28-ден 40 г/ш.м-ге дейін; 2. сорғыш төсеніш 0,6*0,6; 3. майлық 0,8*0,7 тығыздығы 28-ден 40 грамм/шаршы метрге дейін; 4. босанатын әйелдерге арналған көйлек тығыздығы 28-ден 40 грамм/шаршы метрге дейін; 5. бахилалар тығыздығы 28-ден 40 грамм / шаршы метрге дейін; 6. тығыздығы 20 грамм/шаршы метр; 7. қағаз майлық; 8. резеңке медициналық маска тығыздығы 20 грамм/ш.м.
дана

"1. подстилка впитывающая 60 см х 60 см, плотность 50 г/м кв. 2. простыня ламинированная 1,4 м х 0,8 м, плотность 25 г/м кв. 3. салфетка 0,8 м х 0,7 м, плотность 25 г/м кв. - 1 шт. 4. рубашка для роженицы плотность 25 г/м кв. - 1 шт. 5. бахилы высокие плотность 25 г/м кв. - 1 шт. 6. шапочка берет плотность 18 г/м кв. - 1 шт. 7. салфетка бумажная 0,2 м х 0,2 м – 3 шт."
штука
1249,07
81
Комплект белья, акушерский для рожениц из нетканого материала одноразовый стерильный
1. простыня 1,4*0,8 плотность от 28 до 40 г/м кв.; 2. подстилка впитывающая 0,6*0,6; 3. салфетка 0,8*0,7 плотность от 28 до 40 грамм/кв.м.; 4. рубашка для рожениц плотность от 28 до 40 грамм/кв.м.; 5. бахилы плотность от 28 до 40 грамм/кв.м.; 6. шапочка плотность 20 грамм/кв.м.; 7. салфетка бумажная;8 . маска медицинская на резинках плотность 20 грамм/кв.м.
Штука

2 281,50
82
Ангиографияға арналған жиынтық
1. аспаптар үстеліне арналған жапқыш, мөлшері 145*80 см - 1 шт.; 2. үстелге арналған жайма, мөлшері 190*160 см - 1 дана.; 3. ангиографияға арналған жайма , 2 тесік, мөлшері 300*180 - 1 дана; 4. түтікшелерге арналған бекіткіш, 2 тесіктің диаметрі 1.6 см - 1 дана; 5. суды сіңіретін салфетка 21*23 см - 2 шт.; 6. операциялық лента мөлшері 50*10 см - 1 дана, материалдың тығыздығы 40- тан 70-ке дейін грамм/ш.м.
жиынтық
4 708,82
83
Аортокоронарлық шунттауға арналған жиынтық
1. бахилалар – 1 жұп; 2. жайма – 2 дана; 3. тесігі бар торакалды жайма-төсеніш 2 қалта – 1 дана; 4. тесігі бар жайма-төсеніш -1 дана; 5. қабылдағыш-қалта-1 дана, материалдың тығыздығы 40-тан 70 грамм / шаршы метрге дейін
жиынтық
12145,92
84
Кесарь тілігіне арналған жиынтық
1. аспапты үстелге арналған қап; 2. үлкен жайма-төсеніш -1 дана; 3. кіші жайма-төсеніш – 1 дана; 4. тесігі бар жайма-төсеніш -1 дана; 5. сіңіргіш майлық -4 дана; 6. операциялық лента-1 дана; материалдың тығыздығы 40-тан 70 грамм / шаршы метрге дейін
жиынтық
12084,096
85
Лапароскопияға арналған жиынтық
1. аспапты үстелге арналған қап; 2. жайма-төсеніш – 2 дана; 3. сіңіргіш майлық-4 дана; 4. операциялық лента – 2 дана.
жиынтық
7345,792
86
Операциялық өрісті шектеуге арналған жиынтық, мата емес материалдан жасалған бір реттік стерильді
1. жабысқақ шеті бар жайма, тығыздығы 40 грамм/ш. м. -2 дана; 2. салфетка жабысқақ шеті бар, тығыздығы 40 грамм/ш. м. - 2 дана
жиынтық
1879,553
87
Жамбас операциясына арналған жиынтық
1. аспапты үстелге арналған қап; 2.жайма-төсеніш – 4 дана; 3. кесілген жайма-төсеніш -1 дана; 4. бахилалар – 1 дана; 5. операциялық лента-3 дана;материалдың тығыздығы 40-тан 70 грамм / шаршы метрге дейін.
жиынтық
8 993,61
88
Қорғауды күшейту жиынтығы, стерильді
1. алжапқыш тығыздығы 35 грамм/ш. м. – 1 дана; 2. жең тығыздығы 42 грамм/ш. м. – 1 дана.
дана
513,74
89
Гинекологиялық тексеруге арналған бұйымдар жиынтығы бір реттік стерильді
1. Куско айнасы S; 2. қолғаптар өлшемі М; 3. гинекологиялық шпатель; 4. стерильді қағаз майлық; 5. мата емес майлық.
жиынтық
890,538
90
Гинекологиялық тексеруге арналған бұйымдар жиынтығы бір реттік стерильді
1. Куско айнасы M; 2. қолғаптар өлшемі М; 3. гинекологиялық шпатель; 4. стерильді қағаз майлық; 5. мата емес майлық.
жиынтық
890,538
91
Гинекологиялық тексеруге арналған бұйымдар жиынтығы бір реттік стерильді
1. Куско айнасы L; 2. қолғаптар өлшемі М; 3. гинекологиялық шпатель; 4. стерильді қағаз майлық; 5. мата емес майлық.
жиынтық
890,538
92
Офтальмологиялық жиынтық
1. хирургиялық халат – 3 дана; 2. бас киім – 1 дана, 3. бахилалар – 2 жұп; 4. офтальмологиялық майлық-1 дана; 5. операциялық жайма-төсеніш -1 дана; 6. сіңдіргіш жайма-төсеніш – 2 дана.
жиынтық

2 281,50
82
Комплект для ангиографии
1. чехол на инструментальный стол, размер 145*80 см - 1 шт.; 2. простыня для стола, размер 190*160 см - 1 шт.; 3. простыня для ангиографии, 2 отверстия, размер 300*180 - 1 шт.; 4. фиксатор для трубок, c 2 отверстиями - 1 шт.; 5. салфетка впитывающая 21*23 см - 2 шт.; 6. лента операционная размер 50*10 см - 1 шт., плотность материала от 40 до 70 грамм/кв.м.
комплект
4 708,82
83
Комплект для аортокоронарного шунтирования
1. бахилы – 1 пара; 2. простыня – 2 шт.; 3. простыня торакальная с вырезом, 2 кармана – 1 шт.; 4. простыня с вырезом – 1 шт.; 5. карман-приемник – 1 шт., плотность материала от 40 до 70 грамм/кв.м
комплект
12145,92
84
Комплект для кесарево сечения
1. чехол на инструментальный стол; 2. простыня большая – 1 шт.; 3. простыня малая– 1 шт.; 4. простыня с отверстием – 1 шт.; 5. салфетка впитывающая – 4 шт.; 6. лента операционная – 1 шт; плотность материала от 40 до 70 грамм/кв.м
комплект
12084,096
85
Комплект для лапароскопии
1. чехол на инструментальный стол; 2. простыня – 2 шт; 3. салфетка впитывающая – 4 шт; 4. лента операционная – 2 шт.
комплект
7345,792
86
Комплект для ограничения операционного поля, стерильный одноразовый из нетканого материала
1. простыня с липким краем, плотность 40 грамм/кв.м. -2 шт; 2. салфетка с липким краем, плотность 40 грамм/кв.м. – 2 шт.
комплект
1879,553
87
Комплект для операции на бедре
1. чехол на инструментальный стол; 2. простыня – 4 шт.; 3. простыня с вырезом – 1 шт.; 4. бахилы – 1 шт.; 5. лента операционная – 3 шт.; плотность материала от 40 до 70 грамм/кв.м.
комплект
8 993,61
88
Комплект для усиления защиты стерильный
1. фартук плотность 35 грамм/кв.м. – 1 шт.; 2. нарукавник плотность 42 грамм/кв.м. – 1 шт.
штука
513,74
89
Комплект изделий для гинекологического осмотра одноразовый стерильный
1. зеркало Куско S; 2. перчатки размер М; 3. шпатель гинекологический; 4. салфетка бумажная стерильная; 5. салфетка нетканная.
комплект
890,538
90
Комплект изделий для гинекологического осмотра одноразовый стерильный
1. зеркало Куско M; 2. перчатки размер М; 3. шпатель гинекологический; 4. салфетка бумажная стерильная; 5. салфетка нетканная.
комплект
890,538
91
Комплект изделий для гинекологического осмотра одноразовый стерильный
1. зеркало Куско L; 2. перчатки размер М; 3. шпатель гинекологический; 4. салфетка бумажная стерильная; 5. салфетка нетканная.
комплект
890,538
92
Комплект офтальмологический
1. хирургический халат – 3 шт.; 2. шапочка – 1 шт., 3. бахилы – 2 пары; 4. салфетка офтальмологическая – 1 шт.; 5. простыня операционная – 1 шт.; 6. простыня впитывающая – 2 шт.
комплект

10334,4
93
Жатыр мойнын кеңейтуге арналған стерильді таяқшалар жиынтығы
стерильді, бір рет қолданылатын таяқшалар кемінде 4 дана.
жиынтық
2080,00
94
Гинекологиялық қарау жиынтығы стерильді
1. майлық 0,8 м х 0,7 м, тығыздығы 25 грамм/шаршы м.– 1 дана; 2. ұзын бахилалар тығыздығы 25 грамм / ш. м. - 1 дана; 3. үш қабатты медициналық маска-1 дана; 4. бас киім тығыздығы 18 грамм/шаршы метр– 1 дана. бір рет қолданылатын Куско айнасы ( M) - 1 дана; 6. қолғап латексті -1 жұп. 7. Эйер шпателі – Фолькман қасығы – 1 дана.
дана
694,78
95
Гинекологиялық қарап тексеру жиынтығы стерильді
1. майлық 0,8 м х 0,7 м, тығыздығы 25 грамм/шаршы м.– 1 дана; 2. тығыздығы жоғары бахилалар 25 грамм / ш. м. - 1 дана; 3. үш қабатты медициналық маска-1 дана; 4. бас киім тығыздығы 18 грамм/шаршы метр– 1 дана. бір рет қолданылатын Куско айнасы ( L) - 1 дана; 6. қолғап латексті -1 жұп. 7. Эйер шпателі – Фолькман қасығы – 1 дана.
дана
694,78
96
Гинекологиялық қарап тексеру жиынтығы стерильді
1. майлық 0,8 м х 0,7 м, тығыздығы 25 грамм/шаршы м.– 1 дана; 2. тығыздығы жоғары бахилалар 25 грамм / ш. м. - 1 дана; 3. үш қабатты медициналық маска-1 дана; 4. бас киім тығыздығы 18 грамм/шаршы метр– 1 дана. бір рет қолданылатын Куско айнасы ( S) - 1 дана; 6. қолғап латексті -1 жұп. 7. Эйер шпателі – Фолькман қасығы – 1 дана.
дана
694,78
97
Операциялық өрісті шектеуге арналған стерильді жиынтық
1.жабысқақ шеті бар жаялық 0,7 м х 0,8 м, тығыздығы 42 грамм/шаршы м. - 1 дана; 2. жабысқақ жиегі бар жаялық 2,0 м х 1,4 м, тығыздығы 42 грамм/ш.м. - 1 дана; 3. көп қабатты жаялық 0,6 м х 0,6 м, тығыздығы 50 грамм/шаршы м. – 1 дана; 4. майлық 0,8 м х 0,7 м, тығыздығы 25 грамм/шаршы м. – 1 дана. 5. төсеніш, өлшемі 2,0 м х 1,4 м, тығыздығы 25 грамм/шаршы м. – 1 дана.
дана
1702,92
98
Әмбебап үлкен жиынтық
1. аспапты үстелге арналған қап; 2. жайма-төсеніш – 4 дана, 3. сорғыш майлық-4 дана, 4. операциялық лента - 1 дана, материалдың тығыздығы 40-тан 70 грамм/ш. м.
жиынтық
10496,00
99
Хирургиялық жиынтық мата емес материалдан бір реттік стерильді
1. хирургиялық халат тығыздығы 28 және 40 грамм/ш. м.; 2. бахилалар тығыздығы 28 және 40 грамм / ш. м.; 3. Бас киім тығыздығы 40 грамм/шаршы метр; 4. хирургиялық маска тығыздығы 20 грамм/ш.м.; 5. алжапқыш.
жиынтық
1890,85
100
Стерильді хирургиялық жиынтық
1. медициналық халат тығыздығы 25 грамм/ш.м. - 1 дана; 2. пилотка-қалпақ тығыздығы 42 грамм/ш. м. – 1 дана; 3. ұзын бахилалар тығыздығы 42 грамм/ш. м. - 1 дана; 4. үш қабатты медициналық маска-1 дана –
дана
1117,88
101
Стерильді хирургиялық киім жиынтығы
1. хирургиялық костюм (көйлек, шалбар) тығыздығы 42 грамм/ш. м.– 1 дана; 2. тығыздығы жоғары бахилалар 42 грамм / ш. м – - 1 жұп; 3. үш қабатты медициналық маска-1 дана; 4. пилотка-қалпақ тығыздығы 42 грамм/ш. м.-1 дана.
дана

10334,4
93
Комплект палочек стерильных для расширения шейки матки
стерильный, одноразовый, палочки не менее 4 шт.
комплект
2080,00
94
Комплект смотровой гинекологический стерильный
1.салфетка 0,8 м х 0,7 м, плотность 25 грамм/кв.м.– 1 шт; 2. бахилы высокие плотность 25 грамм/кв.м.- 1 шт; 3. маска медицинская трехслойная – 1 шт.; 4. шапочка берет плотность 18 грамм/кв.м.– 1 шт. 5. зеркало Куско одноразовое (M) – 1 шт.; 6. перчатки латексные -1 пара.; 7. Шпатель Эйера – ложка Фолькмана – 1 шт.
штука
694,78
95
Комплект смотровой гинекологический стерильный
1. салфетка 0,8 м х 0,7 м, плотность 25 грамм/кв.м. – 1 шт; 2. бахилы высокие плотность 25 грамм/кв.м. - 1 шт; 3. маска медицинская трехслойная – 1 шт.; 4. шапочка берет плотность 18 грамм/кв.м. – 1 шт.; 5. зеркало Куско одноразовое (L) – 1 шт.; 6. перчатки латексные -1 пара.; 7. Шпатель Эйера – ложка Фолькмана – 1 шт.
штука
694,78
96
Комплект смотровой гинекологический стерильный
1. салфетка 0,8 м х 0,7 м, плотность 25 грамм/кв.м.– 1 шт; 2. бахилы высокие плотность 25 грамм/кв.м. - 1 шт; 3. маска медицинская трехслойная – 1 шт.; 4. шапочка берет плотность 18 грамм/кв.м. – 1 шт.; 5. зеркало Куско одноразовое (S) – 1 шт.; 6. перчатки латексные -1 пара.; 7. Шпатель Эйера – ложка Фолькмана – 1 шт.
штука
694,78
97
Комплект стерильный для ограничения операционного поля
1.пеленка с липким краем 0,7 м х 0,8 м, плотность 42 грамм/кв.м.- 1 шт.; 2. пеленка с липким краем 2 м х 1,4 м, плотность 42 грамм/кв.м. - 1 шт.; 3. пеленка многослойная 0,6 м х 0,6 м, плотность 50 грамм/кв.м. – 1 шт.; 4. салфетка 0,8 м х 0,7 м, плотность 25 грамм/кв.м. – 1 шт. 5. простыня 2 м х 1,4 м пл. 25 г/м кв. – 1 шт.
штука
1702,92
98
Комплект универсальный большой
1. чехол на инструментальный стол; 2. простыня – 4 шт., 3. салфетка впитывающая – 4 шт., 4. лента операционная – 1 шт., плотность материала от 40 до 70 грамм/кв.м.
комплект
10496,00
99
Комплект хирургический из нетканого материала одноразовый стерильный
1. халат хирургический плотность 28 и 40 грамм/кв.м.; 2. бахилы плотность 28 и 40 грамм/кв.м.; 3. шапочка плотность 40 грамм/кв.м.; 4. маска хирургическая плотность 20 грамм/кв.м.; 5. фартук.
комплект
1890,85
100
Комплект хирургический стерильный
1. халат медицинский плотность 25 грамм/кв.м. - 1 шт; 2. пилотка-колпак плотность 42 грамм/кв.м. – 1 шт.; 3. бахилы высокие плотность 42 грамм/кв.м. – 1 шт; 4. маска медицинская трехслойная – 1 шт.
штука
1117,88
101
Комплект хирургической одежды стерильный
1. костюм хирургический (рубашка, брюки) плотность 42 грамм/кв.м.– 1 шт.; 2. бахилы высокие плотность 42 грамм/кв.м. – 1 пара; 3. маска медицинская трехслойная – 1 шт.; 4. пилотка-колпак плотность 42 грамм/кв.м. - 1 шт.
штука

1280,16
122
Бір рет қолданылатын қысқа жеңді стерильді хирургиялық костюм
стерильді, шалбар+көйлек, өлшемі XL
жиынтық
1280,16
123
Бір рет қолданылатын қысқа жеңді стерильді хирургиялық костюм
стерильді, шалбар+көйлек, өлшемі XXL
жиынтық
1280,16
124
Фолькман қасығы
стерильді бір рет қолданылатын
дана
92,70
125
4 қабатты маска
хирургиялық, сұйыққа қарсы, мата емес материалдан жасалған туберкулезге қарсы (Лонцет қабығы)
дана
399,00
126
Үш қабатты медициналық маска
мата емес материалдан жасалған көмір сүзгісі бар резеңкелі, тығыздығы 20 грамм/ш. м.
дана
127,95
127
Медициналық маска үш қабатты, баулы, мата емес материалдан
тығыздығы 20 грамм/ш. м.
дана
68,89
128
Медициналық маска үш қабатты, резеңкелі, мата емес материалдан
тығыздығы 20 грамм/ш. м.
дана
68,89
129
Жатыр мойны мен қынапты бөлуге арналған гинекологиялық бұйымдар жиынтығы бір реттік стерильді
1. полистиролдан Куско бойынша бір рет қолданылатын гинекологиялық қынаптық айна S; 2. Цитологиялық зерттеуге материал алу үшін Эйр бойынша бір рет қолданылатын гинекологиялық полимерлі шпатель; 3. мата емес материалдан жасалған бір реттік адсорбциялайтын төсеніш(салфетка); 4. қарау қолғаптары, опаланбаған.
жиынтық
478,24
130
Жатыр мойны мен қынапты бөлуге арналған гинекологиялық бұйымдар жиынтығы бір реттік стерильді
1. полистиролдан Куско бойынша бір рет қолданылатын гинекологиялық қынаптық айна M; 2. Цитологиялық зерттеуге материал алу үшін Эйр бойынша бір рет қолданылатын гинекологиялық полимерлі шпатель; 3. мата емес материалдан жасалған бір реттік адсорбциялайтын төсеніш(салфетка); 4. қарау қолғаптары, опаланбаған.
жиынтық
478,24
131
Жатыр мойны мен қынапты бөлуге арналған гинекологиялық бұйымдар жиынтығы бір реттік стерильді
1. полистиролдан Куско бойынша бір рет қолданылатын гинекологиялық қынаптық айна L; 2. Цитологиялық зерттеуге материал алу үшін Эйр бойынша бір рет қолданылатын гинекологиялық полимерлі шпатель; 3. мата емес материалдан жасалған бір реттік адсорбциялайтын төсеніш(салфетка); 4. қарау қолғаптары, опаланбаған.
жиынтық
478,24
132
Жатыр мойны мен қынапты бөлуге арналған гинекологиялық бұйымдар жиынтығы бір реттік стерильді
1. полистиролдан Куско бойынша бір рет қолданылатын гинекологиялық қынаптық айна S; 2. Эйр бойынша гинекологиялық полимерлі шпатель 100 дана жиынтыққа бір жарықпен цитологиялық зерттеуге материал алу үшін бір рет пайдаланылатын; 3. адсорбциялайтын төсеніш(майлық); 4. қарау қолғаптары, опаланбаған.
жиынтық
478,24
133
Жатыр мойны мен қынапты бөлуге арналған гинекологиялық бұйымдар жиынтығы бір реттік стерильді

1280,16
122
Костюм хирургический стерильный одноразового применения с коротким рукавом
стерильный, брюки+рубашка, размером XL
комплект
1280,16
123
Костюм хирургический стерильный одноразового применения с коротким рукавом
стерильный, брюки+рубашка, размером XXL
комплект
1280,16
124
Ложка Фолькмана
стерильная одноразового применения
штука
92,70
125
Маска 4-х слойная
хирургическая, противожидкостная, противотуберкулезная из нетканого материала (пленка Лонцет)
штука
399,00
126
Маска медицинская трехслойная
на резинках с угольным фильтром из нетканого материала, плотность 20 грамм/кв.м.
штука
127,95
127
Маски медицинские трехслойные на завязках, из нетканого материала
плотность 20 грамм/кв.м.
штука
59,85
128
Маски медицинские трехслойные на резинках из нетканого материала, детские
плотность 20 грамм/кв.м.
штука
68,89
129
Набор изделий гинекологических для забора отделяемого шейки матки и влагалища одноразовый стерильный
1. зеркало гинекологическое влагалищное одноразовое по Куско из полистирола S; 2. шпатель гинекологический полимерный по Эйру одноразовый для забора материала на цитологическое исследование; 3. подстилка (салфетка) адсорбирующая одноразовая из нетканого материала; 4. перчатки смотровые, неопудренные.
набор
478,24
130
Набор изделий гинекологических для забора отделяемого шейки матки и влагалища одноразовый стерильный
1. зеркало гинекологическое влагалищное одноразовое по Куско из полистирола M; 2. шпатель гинекологический полимерный по Эйру одноразовый для забора материала на цитологическое исследование; 3. подстилка (салфетка) адсорбирующая одноразовая из нетканого материала; 4. перчатки смотровые, неопудренные.
набор
478,24
131
Набор изделий гинекологических для забора отделяемого шейки матки и влагалища одноразовый стерильный
1. зеркало гинекологическое влагалищное одноразовое по Куско из полистирола L; 2. шпатель гинекологический полимерный по Эйру одноразовый для забора материала на цитологическое исследование; 3. подстилка (салфетка) адсорбирующая одноразовая из нетканого материала. 4. перчатки смотровые, неопудренные.
набор
478,24
132
Набор изделий гинекологических для забора отделяемого шейки матки и влагалища одноразовый стерильный
1. зеркало гинекологическое влагалищное одноразовое по Куско из полистирола S; 2. шпатель гинекологический полимерный по Эйру одноразовый для забора материала на цитологическое исследование c одной подсветкой на 100 штук набора; 3. подстилка (салфетка) адсорбирующая; 4. перчатки смотровые, неопудренные.
набор
478,24
133
Набор изделий гинекологических для забора отделяемого шейки матки и влагалища одноразовый стерильный

1. полистирол Куско бойынша бір рет қолданылатын гинекологиялық қынаптық айна M; 2. Эйра бойынша гинекологиялық полимерлі шпатель 100 дана жиынтыққа бір жарықпен цитологиялық зерттеуге материал алу үшін бір рет пайдаланылатын; 3. адсорбциялайтын төсеніш(майлық); 4. қарау қолғаптары, опаланбаған.
жиынтық
478,24
134
Жатыр мойны мен қынапты бөлуге арналған гинекологиялық бұйымдар жиынтығы бір реттік стерильді
1. полистиролдан Куско бойынша бір рет қолданылатын гинекологиялық қынаптық айна L; 2. Эйра бойынша гинекологиялық полимерлі шпатель 100 дана жиынтыққа бір жарықпен цитологиялық зерттеуге материал алу үшін бір рет пайдаланылатын; 3. адсорбциялайтын төсеніш(майлық); 4. қарау қолғаптары, опаланбаған.
жиынтық

1. зеркало гинекологическое влагалищное одноразовое по Куско из полистирола M; 2. шпатель гинекологический полимерный по Эйру одноразовый для забора материала на цитологическое исследование c одной подсветкой на 100 штук набора; 3. подстилка (салфетка) адсорбирующая; 4. перчатки смотровые, неопудренные.
набор
478,24
134
Набор изделий гинекологических для забора отделяемого шейки матки и влагалища одноразовый стерильный
1. зеркало гинекологическое влагалищное одноразовое по Куско из полистирола L; 2. шпатель гинекологический полимерный по Эйру одноразовый для забора материала на цитологическое исследование c одной подсветкой на 100 штук набора; 3. подстилка (салфетка) адсорбирующая; 4. перчатки смотровые, неопудренные.
набор

30,00
297
Шприц бір реттік, өздігінен жойылатын көлемі 0,5 мл
көлемі 0,5 мл, поршеньнің қайта қозғалысын бұғаттайтын құрылғымен жабдықталған, өздігінен жойылатын шприц
дана
30,00
298
Шприц бір реттік, өздігінен жойылатын көлемі 1,0 мл
көлемі 1,0 мл, поршеньнің қайта қозғалысын бұғаттайтын құрылғымен жабдықталған, өздігінен жойылатын шприц
дана
30,88
299
Нәжісте жасырын қанды сапалы анықтауға арналған экспресс-тест
1. тест-жолақ – 1 дана. 2. кассета – 1 дана 3. түтікте 2 мл - ден үлгіні буферлік сұйылтқыш – 1 дана. 4. үлгіні буферлік сұйылтуға арналған түтік – 1 дана. 5. кассетаға арналған жабылатын пластикалық пакет– 1 дана. 6. лейблі бар барлық құрамдаушыларды қаптауға арналған картон қорапша – 1 дана. 7. үлгіні буферлік сұйылтқышпен түтіктерге арналған жабылатын пластикалық пакет– 1 дана. 8. үлгіні жинауға арналған пакет – 1 дана. 9. ID стикер – 1 дана. 10. қазақ және орыс тілдерінде қолдану жөніндегі нұсқаулық– 1 дана. 11. кептіргіш, 1 г – 1 дана.
жиынтық
1495,00
300
Қандағы глюкозаны анықтауға арналған тест жолақтар
№ 50 тест жолақтар + Глюкометр электрохимиялық, кодталмаған, қан алуға арналған дербес аспаппен және бір жолғы ланцетамен жасақталған, футляры бар/ 10 қаптамаға + глюкозаның бақылаушы ерітіндісі
дана/туба
4025,00
301
Абдоминалдық операцияларға арналған базалық жиынтық, хирургиялық жиынтық
1. мата емес материалдан жайма-төсеніш 150 см х 200 см – 1 дана. 2 Аспапты үстелге арналған жайма-төсеніш 80 см х 145 см – 1 дана. 3 Адгезивті жиегі бар жайма-төсеніш 75 см х 90 см – 2 дана. 4 Адгезивті жиегі бар жайма-төсеніш 170 см х 175 см – 1 дана. 5 Адгезивті жиегі бар жайма-төсеніш 150 см х 240 см – 1 дана. 6 адгезивті лента 10 см х 50 см – 1 дана. 7. Қағаз салфетка 33 см х 33 см – 4 дана
жиынтық
3537,37
302
Ұзын бахилалар
мата емес материалдан бір рет қолданылатын стерильді емес
жұп
229,8
303
Қысқа бахилалар
мата емес материалдан бір рет қолданылатын стерильді емес
жұп
57,56
304
Гипсті бинт
өлшемі 10 см * 300 см
дана
436,92
305
Гипсті бинт
өлшемі 15 см * 300 см
дана
585,93
306
Гипсті бинт
өлшемі 20 см * 300 см
дана
765,55
307
Ламинэктомияға арналған бір реттік стерильді жиынтық
1. Мата емес материалдан жасалған операциялық жайма-төсеніш 190 см х 160 см – 1 дана. 2. Ламинэктомияға арналған 160 см х 300 см мата емес материалдан жасалған жайма-төсеніш, инцизді үбірлі 20 см х 30 см ойығы бар – 1 дана. 3.80 см х 90 см мата емес материалдан жасалған адгезивті шеті бар майлық – 4 дана. 4. Майлық 22 см х 23 см қағаздан жасалған сіңдіргіш – 3 дана.
дана
3716,4
308
Омыртқа операциясына арналған мата емес материалдан жасалған жиынтық, стерильді бір рет қолданылатын

30,00
297
Шприц одноразовый, саморазрушающийся объем 0,5 мл
шприц, который снабжен устройством повторное движение поршня, саморазрушающийся, объемом 0,5 мл
штука
30,00
298
Шприц одноразовый, саморазрушающийся объем 1,0 мл
шприц, который снабжен устройством, блокирующим повторное движение поршня, саморазрушающийся, объемом 1 мл
штука
30,88
299
Экспресс-тест для качественного определения скрытой крови в кале
1. Тест-полоска – 1 шт. 2. Кассета – 1 шт. 3. Буферный разбавитель образца по 2 мл в пробирке – 1 шт. 4. Пробирка для буферного разбавителя образца – 1 шт. 5. Запечатываемый пластиковый пакет для кассеты – 1 шт. 6. Картонная коробка для упаковки всех комплектующих с лейблом – 1 шт. 7. Запечатываемый пластиковый пакет для пробирки с буферным разбавителем образца – 1 шт. 8. Пакет для сбора образца – 1 шт. 9. ID стикер – 1 шт. 10. Инструкция по применению на казахском и русском языках – 1 шт. 11. Осушитель, 1г – 1 шт.
комплект
1495,00
300
Тест полосы для определения глюкозы в крови
тест полосы № 50 + глюкометр электрохимический без кодирования, укомплектованный индивидуальным прибором для забора крови и ланцетой одноразовой, с футляром/ на 10 упаковок + контрольный раствор глюкозы
штука/туба
4025,00
301
Базовый комплект для абдоминальных операций, хирургический комплект
1. Простыня из нетканого материала 150 см х 200 см – 1 шт. 2 Простыня для инструментального стола 80 см х 145 см – 1 шт. 3 Простыня с адгезивным краем 75 см х 90 см – 2 шт. 4 Простыня с адгезивным краем 170 см х 175 см – 1 шт. 5 Простыня с адгезивным краем 150 см х 240 cм – 1 шт. 6 Адгезивная лента 10 см х 50 см – 1 шт. 7 Салфетка бумажная 33 см х 33 см – 4 шт.
комплект
3537,37
302
Бахилы высокие
из нетканого материала одноразовые нестерильные
пара
229,8
303
Бахилы низкие
из нетканого материала одноразовые нестерильные
пара
57,56
304
Гипсовый бинт
размер 10 см * 300 см
штука
436,92
305
Гипсовый бинт
размер 15 см * 300 см
штука
585,93
306
Гипсовый бинт
размер 20 см * 300 см
штука
765,55
307
Комплект для ламинэктомии одноразовый стерильный
1. Простыня операционная 190 см х 160 см из нетканого материала – 1 шт. 2. Простыня для ламинэктомии 160 см х 300 см из нетканого материала с вырезом 20 см х 30 см с инцизной пленкой – 1 шт. 3. Салфетка 80 см х 90 см из нетканого материала с адгезивным краем – 4 шт. 4. Салфетка 22 см х 23 см бумажная впитывающая – 3 шт.
штука
3716,4
308
Комплект из нетканого материала для операции на позвоночнике, стерильный одноразового применения

1. Мата емес материалдан жасалған операциялық жайма-төсеніш 160 см × 110 см – 2 дана 2. мата емес материалдан жасалған жайма-төсеніш, инцизді үбірлі 7 см х 18 см ойығы бар – 1 дана. 3. қағаздан жасалған сіңдіргіш майлық 22 см х 23 см – 4 дана.
дана
3166,02
309
Балалар хирургиясына арналған жиынтық, стерильді бір рет қолданылатын
1. Мата емес материалдан жасалған жайма-төсеніш 150 см х 200 см – 1 дана. 2. Аспапты үстелге арналған жайма-төсеніш 80 см х 145 см – 1 дана. 3. Ойығы бар, аяққа арналған жайма-төсеніш 170 см х 175 см – 1 дана. 4. ойығы бар анестезияға арналған жайма-төсеніш 155 см х 260 см – 1 дана. 5. Майлық 33 см х 33 см – 4 дана.
жиынтық

1. Простыня операционная из нетканого материала 160 см × 110 см – 2 шт. 2. Простыня из нетканого материала 300 см × 160 см, с отверстием 7 см х 18 см с инцизной пленкой – 1 шт. 3. Салфетка бумажная впитывающая 22 см × 23 см – 4 шт.
штука
3166,02
309
Комплект для детской хирургии, стерильный одноразового применения
1. Простыня из нетканого материала 150 см х 200 см – 1 шт. 2. Простыня для инструментального стола 80 см х 145 см – 1 шт. 3. Простыня для ног 170 см х 175 см с отверстием – 1 шт. 4. Простыня для анестезии 155 см х 260 см с отверстием – 1 шт. 5. Салфетка 33 см х 33 см – 4 шт.
комплект

5049,29
310
Липосакцияға арналған жиынтық, стерильді бір рет қолданылатын
1. Мата емес материалдан жасалған адгезивті шеті бар жайма-төсеніш 90 см х 80 см – 2 дана 2. Мата емес материалдан жасалған адгезивті шеті бар жайма-төсеніш 160 см х 150 см – 1 дана 3. Мата емес материалдан жасалған адгезивті шеті бар жайма-төсеніш 160 см х 120 см – 1 дана. 4. 45 см х 45 см сіңіретін майлық – 1 дана. 5. Мата емес материалдан жасалған ұзын бахилалар 120 см х 75 см – 1 жұп. 6. Адгезивті лента 50 см х10 см – 2 дана
дана
2990,91
311
Жаңа туған нәрестеге арналған жиынтық бір рет қолданылатын
1. Мата емес материалдан жасалған майлық 30 см x 30 см – 5 дана 2. Жаңа туған нәрестеге арналған жайма-төсеніш 100 см х 100 см - 2 дана 3. Су өткізбейтін, сіңдіретін жайма-төсеніш 60 см х 60 см – 1 дана.
жиынтық
1214,32
312
Жараларды өңдеуге арналған жиынтық, бір реттік, стерильді
1. латексті қолғаптар-1 жұп. 2. Дәке шарлар – 5 дана 3. Мата емес материалдан жасалған майлықтар 7 см х 7 см – 2 дана. 4. Пластикалық пинцет – 1 дана.
дана
655,04
313
Отоларингологиялық операцияларға арналған жиынтық, бір рет қолданылатын, стерильді
1. Мата емес материалдан жасалған жайма-төсеніш 150 см х 200 см – 1 дана. 2. Аспапты үстелге арналған жайма-төсеніш 80 см х 145 см – 1 дана 3. Адгезивті жайма-төсеніш 75 см х 75 см – 1 дана. 4. Адгезивті жайма-төсеніш 200 см х 200 см – 1 дана. 5. 7 см х 40 см адгезивті кесіндісі бар 125 см х 150 см жайма-төсеніш – 1 дана. 6. Операциялық адгезивті лента 10 см х 50 см – 2 дана. 7. Қағаз майлықтар 33 см х 33 см – 4 дана.
жиынтық
3363
314
Офтальмологиялық операцияларға арналған жиынтық, бір реттік, стерильді
1. Мата емес материалдан жасалған жайма-төсеніш 150 см х 200 см – 1 дана. 2. жайма-төсеніш 170 см х 260 см – 1 дана.
жиынтық
1772,76
315
Проктологиялық операцияларға арналған жиынтық, бір реттік, стерильді
1. Мата емес материалдан жасалған жайма-төсеніш 150 см х 200 см – 1 дана. 2. Аспапты үстелге арналған жайма-төсеніш 80 см х 145 см – 1 дана 3. Жайма-төсеніш 75 см х 90 см – 1 дана. 4. Жайма-төсеніш 260 см х 320 см екі тілік және аяққа арналған қорғаныс жабыны бар – 1 дана. 5. Адгезивті лента 2 см х 33 см – 2 дана 6. Адгезивті лента 10 см х 50 см – 1 дана 7. Қағаз майлық 33 см х 33 см – 4 дана.
жиынтық
4771,86
316
Жіптерді алуға арналған жиынтық, бір рет қолданылатын, стерильді
1. Қолғап латексті -1 жұп 2. Тігістерді алуға арналған пышақ-1 дана 3. Мата емес материалдан жасалған майлықтар 7 см х 7 см – 2 дана. 4. Пластикалық пинцет – 1 дана.
дана
947,68
317
Урологиялық операцияларға арналған жиынтық, бір реттік, стерильді

5049,29
310
Комплект для липосакции, стерильный одноразового применения
1. Простыня с адгезивным краем, из нетканого материала 90 см х 80 см – 2 шт. 2. Простыня с адгезивным краем, из нетканого материала 160 см х 150 см – 1 шт. 3. Простыня с адгезивным краем, из нетканого материала 160 см х 120 см – 1 шт. 4. Салфетка впитывающая 45 см х 45 см – 1 шт. 5. Бахилы высокие из нетканого материала 120 см х 75 см – 1 пара 6. Адгезивная лента 50 см х10 см – 2 шт
штука
2990,91
311
Комплект для новорожденного одноразовый, стерильный
1. Салфетка из нетканого материала 30 см x 30 см – 5 шт. 2. Простыня для новорожденного 100 см х 100 см – 2 шт. 3. Подстилка впитывающая влагонепроницаемая 60 см x 60 см – 1 шт.
комплект
1214,32
312
Комплект для обработки ран, одноразовый, стерильный
1. Перчатки латексные – 1 пара 2. Марлевые шарики – 5 шт. 3. Салфетки из нетканого материала размерами 7 см х 7 см – 2 шт. 4. Пластиковый пинцет – 1 шт.
штука
655,04
313
Комплект для отоларингологических операций, одноразовый, стерильный
1. Простыня из нетканого материала 150 см х 200 см – 1 шт. 2. Простыня для инструментального стола 80 см х 145 см – 1 шт. 3. Простыня адгезивная 75 см х 75 см – 1 шт. 4. Простыня адгезивная 200 см х 200 см – 1 шт. 5. Простыня 125 см х 150 см с адгезивным разрезом 7 см х 40 см – 1 шт. 6. Адгезивная лента операционная 10 см х 50 см – 2 шт. 7. Салфетка бумажная 33 см х 33 см – 4 шт.
комплект
3363,00
314
Комплект для офтальмологических операций, одноразовый, стерильный
1. Простыня из нетканого материала 150 см х 200 см – 1 шт. 2. Простыня 170 см х 260 см – 1 шт.
комплект
1772,76
315
Комплект для проктологических операций, одноразовый, стерильный
1. Простыня из нетканого материала 150 см х 200 см – 1 шт. 2. Простыня для инструментального стола 80 см х 145 см – 1 шт. 3. Простыня 75 см х 90 см – 1 шт. 4. Простыня 260 см х 320 см с двумя разрезами и защитным покрытием для ног – 1 шт. 5. Адгезивная лента 2 см х 33 см – 2 шт. 6. Адгезивная лента 10 см х 50 см – 1 шт. 7. Салфетка бумажная 33 см х 33 см – 4 шт.
комплект
4771,86
316
Комплект для снятия швов, одноразовый, стерильный
1. Перчатки латексные – 1 пара 2. Нож для снятия швов – 1 шт. 3. Салфетки из нетканого материала размерами 7 см х 7 см – 2 шт. 4. Пластиковый пинцет – 1 шт.
штука
947,68
317
Комплект для урологических операций, одноразовый, стерильный

1. Мата емес материалдан жасалған жайма-төсеніш 150 см х 200 см – 1 дана. 2. Аяқ үшін қорғаныс жабыны бар жайма-төсеніш 150 см х 200 см – 1 дана 3. Адгезивті лента 10 см х 50 см – 1 дана 4. Қағаз майлық 33 см х 33 см – 4 дана.
жиынтық
3654,48
318
Күшейтілген қорғауға арналған жиынтық стерильді, бір рет қолдануға
1. Алжапқыш ламинатталған – 1 дана. 2. Мата емес материалдан жасалған – 1 дана 3. Мата емес материалдан жасалған үш қабатты маска-1 дана. 4. Мата емес материалдан жасалған ұзын бахилалар – 1 жұп
дана

1. Простыня из нетканого материала 150 см х 200 см – 1 шт. 2. Простыня с защитным покрытием для ног 150 см х 200 см – 1 шт. 3. Адгезивная лента 10 см х 50 см – 1 шт. 4. Салфетка бумажная 33 см х 33 см – 4 шт.
комплект
3654,48
318
Комплект для усиленной защиты стерильный, одноразового применения
1. Фартук ламинированный – 1 шт. 2. Комбинезон из нетканого материала – 1 шт. 3. Маска трехслойная из нетканого материала – 1 шт. 4. Бахилы высокие из нетканого материала – 1 пара
штука

2537,37
319
Абортқа арналған мата емес материалдан жасалған жиынтық, стерильді, бір рет қолдануға
1. Мата емес материалдан жасалған операциялық жайма-төсеніш 160 см х 190 см – 1 дана. 2. Үш қабатты сіңіргіш төсеніш, мата емес материалдан жасалған 60 см х 60 см – 1 дана. 3. Қағаз сіңдіргіш майлық 22 см х 23 см – 4 дана.
дана
1362,7
320
Лор операцияларға арналған мата емес материалдан жасалған жиынтық, стерильді, бір рет қолдануға
1. Операциялық үстелге арналған жайма-төсеніш 190 см х 160 см – 1 дана. 2. Адгезивті шеті бар, мата емес материалдан жасалған жайма-төсеніш 90 см х 80 см – 1 дана 3. Адгезивті шеті бар, мата емес материалдан жасалған жайма-төсеніш 160 см х100 см, 7 см х 40 см ойығы бар – 1 дана; 4. Аспапты үстелге арналған қап ылғал өткізбейтін, мата емес материалдан 145 см х 80 см – 1 дана. 5. Мата емес материалдан жасалған операциялық адгезивті лента 10 см х 50 см – 1 дана. 6. Қағаз сіңдіргіш майлық 22 см х 23 см – 4 дана.
дана
2 161,60
321
Бастағы операцияларға арналған мата емес материалдан жасалған жиынтық, стерильді, бір рет қолдануға
1. Аспапты үстелге арналған қап, мата емес материалдан 145 см х 80 см – 1 дана. 2. мата емес материалдан жасалған жайма-төсеніш 250 см х 180 см, Адгезивті ойығы бар 70 см х 10 см – 1 дана 3. Мата емес материалдан жасалған операциялық жайма-төсеніш 160 см х 100 см – 1 дана 4. Адгезивті шеті бар майлық 80 см х 40 см – 1 дана 5. Операциялық адгезивті лента, мата емес материалдан жасалған 50 см х 10 см – 2 дана.
дана
2779,08
322
Мидың жарты бөлігіне жасалатын операцияларға арналған мата емес материалдан жасалған жиынтық, стерильді, бір рет қолдануға
1. 55 см × 65 см мата емес материалдан жасалған адгезивті шеті бар қабылдағыш-қалта – 1 дана 2. Қорғайтын қап, диаметрі 60 см, мата емес материалдан – 1 дана 3. мата емес материалдан жасалған жайма-төсеніш 160 см × 140 см Адгезивті ойығы бар 30 см х 40 см – 1 дана 4. Адгезивті шеті бар, мата емес материалдан жасалған жайма-төсеніш 210 см × 160 см – 1 дана 5. Сіңдіргіш майлық, мата емес материалдан 22 см х 23 см – 4 дана.
дана
3063,07
323
Имплантацияға арналған стоматологиялық мата емес материалдан жасалған жиынтық, стерильді бір рет қолданылатын
1. Жайма-төсеніш 100 см × 160 см мата емес материалдан, сопақ тесігі бар 7 см х 10 см – 1 дана. 2. Мата емес материалдан жасалған сіңдіргіш майлық 80 см × 70 см – 1 дана.
дана
583,6
324
Жаңа туған нәрестеге арналған мата емес материалдан жасалған стерильді, бір рет қолданылатын
1. Мата емес материалдан жасалған майлық 80 см х 90 см – 2 дана 2. Мата емес материалдан сіңіретін төсеніш 60 см х 60 см – 1 дана. 3. Полимерден жасалған сәйкестендіруге арналған білезік-1 дана 4. Полимерден жасалған кіндікке арналған қысқыш – 1 дана.
дана

2537,37
319
Комплект из нетканого материала для аборта, стерильный, одноразового применения
1. Простыня операционная из нетканого материала 160 см х 190 см – 1 шт. 2. Подстилка впитывающая трехслойная, из нетканого материала 60 см х 60 см – 1 шт. 3. Салфетка бумажная впитывающая 22 см х 23 см – 4 шт.
штука
1362,7
320
Комплект из нетканого материала для лор операций стерильный одноразового применения
1. Простыня на операционный стол 190 см х 160 см – 1 шт. 2. Простыня с адгезивным краем, из нетканого материала 90 см х 80 см – 1 шт. 3. Простыня из нетканого материала 160 см х100 см, с вырезом 7 см х 40 см и адгезивным краем – 1 шт. 4. Чехол на инструментальный стол влагонепроницаемый, из нетканого материала 145 см х 80 см – 1 шт. 5. Адгезивная лента операционная, из нетканого материала 10 см х 50 см – 1 шт. 6. Салфетка бумажная впитывающая 22 см х 23 см – 4 шт.
штука
2 161,60
321
Комплект из нетканого материала для операции на голове стерильный , одноразового применения
1. Чехол на инструментальный стол, из нетканого материала 145 см х 80 см – 1 шт. 2. Простыня из нетканого материала 250 см х 180 см с адгезивным вырезом 70 см х 10 см – 1 шт. 3. Простыня операционная из нетканого материала 160 см х 100 см – 1 шт. 4. Салфетка с адгезивным краем 80 см х 40 см – 1 шт. 5. Адгезивная лента операционная, из нетканого материала 50 см х 10 см – 2 шт.
штука
2779,08
322
Комплект из нетканого материала для полушарной операции, стерильный одноразового применения
1. Карман-приемник с адгезивным краем из нетканого материала 55 см × 65 см – 1 шт. 2. Чехол защитный диаметр 60 см, из нетканого материала – 1 шт. 3. Простыня из нетканого материала 160 см × 140 см с адгезивным вырезом 30 см х 40 см – 1 шт. 4. Простыня с адгезивным краем, из нетканого материала 210 см × 160 см – 1 шт. 5. Салфетка впитывающая, из нетканого материала 22 см × 23 см – 4 шт.
штука
3063,07
323
Комплект из нетканого материала стоматологический для имплантации, стерильный одноразового применения
1. Простыня 100 см × 160 см из нетканого материала, с овальным отверстием 7 см х 10 см – 1 шт. 2. Салфетка впитывающая из нетканого материала 80 см × 70 см – 1 шт.
штука
583,60
324
Комплект из нетканого материала, для новорожденного стерильный, одноразового применения
1. Салфетка из нетканого материала 80 см х 90 см – 2 шт. 2. Подстилка впитывающая из нетканого материала 60 см х 60 см – 1 шт. 3. Браслет для идентификации из полимера – 1 шт. 4. Зажим для пуповины из полимера – 1 шт.
штука

1092,15
325
Гинекологиялық тексеруге арналған бұйымдар жиынтығы бір реттік стерильді
1. Куско айнасы, өлшемі S 2. Қолғап текстурирленген, латексті өлшемі: M - 1 жұп 3. Цитощетка - 1 дана; 4. Майлық астарлы 70Х40 - 1 дана.
жиынтық
890,54
326
Гинекологиялық тексеруге арналған бұйымдар жиынтығы бір реттік стерильді
1. Куско айнасы, өлшемі M 2. Қолғап текстурирленген, латексті өлшемі: M - 1 жұп, 3. Цитощетка - 1 дана., 4. Майлық астарлы 70Х40 - 1 дана.
жиынтық
890,54
327
Гинекологиялық тексеруге арналған бұйымдар жиынтығы бір реттік стерильді
1. Куско айнасы, өлшемі L 2. Қолғап текстурирленген, латексті өлшемі: M - 1 жұп, 3. Цитощетка - 1 дана., 4. Майлық астарлы 70Х40 - 1 дана.
жиынтық
890,54
328
Оториноларингологиялық жиынтық, бір реттік
1. Мата емес материалдан жасалған операциялық жайма-төсеніш 190 см х 160 см – 1 дана. 2. операциялық жайма-төсеніш 160 см х 100 см адгезивті шеті бар, ойығы 7 см х 40 см мата емес материалдан – 1 дана 3. операциялық жайма-төсеніш 175 см х 160 см мата емес материалдан, адгезивті шеті бар – 1 дана; 4. 80 см х 75 см мата емес материалдан жасалған адгезивті шеті бар салфетка – 1 дана. 5. Мата емес материалдан жасалған операциялық адгезивті лента 10 см х 50 см – 2 дана. 6. Майлық 22 см х 23 см сіңдіргіш қағаздан – 1 дана.
дана
2476,06
329
Мата емес материалдан жасалған төсек жиынтығы стерильді бір реттік
1. 80 см х 70 см жастыққап – 1 дана 2. Жайма-төсеніш 200 см х 160 см – 1 дана 3. Көрпе тысы 200 см х 160 см – 1 дана.
дана
2209,16
330
Төсек жиынтығы стерильді бір реттік, бір рет қолдануға арналған
1. 60 см х 60 см жастыққап – 1 дана 2. Жайма-төсеніш 210 см х 160 см – 1 дана 3. матрасқап 210 см х 90 см – 1 дана 4. Көрпе тысы 210 см х 140 см – 1 дана.
жиынтық
2739,46
331
Гинекологиялық операцияларға арналған бір реттік стерильді операциялық жиынтық
1. Жайма-төсеніш 240 см х 120 см, тесігінің диаметрі 10 см х 20 см айнала адгезивті жиегі бар және операциялық алаңның айналасында қосымша сіңіргіш қабаты бар – 1 дана 2. Аспаптық үстелге арналған қап құрама 80 см х 145 см – 1 дана. 3. 25 см х 25 см сіңіретін қағаз майлық – 4 дана. 4. Ұзын бахилалар 120 см х 70 см – 2 дана 5. Операциялық үстелге арналған жайма-төсеніш 180 см х 140 см – 1 дана 6. Операциялық адгезивті лента 5 см х 50 см – 2 дана 7. Төсеніш сіңдіргіш 60 см х 60 см – 1 дана.
жиынтық
4398,95
332
Кардиоваскулярлық операцияларға арналған бір реттік стерильді операциялық жиынтық
1. Операциялық үстелге арналған жайма-төсеніш 150 см х 190 см – 1 дана. 2. Мата емес материалдан жасалған сіңіргіш майлық 30 см х 40 см - 4 дана. 3. Үстелге қап 80 см х 145 см – 2 дана. 4. Операциялық адгезивті лента 9 см х 50 см – 2 дана 5. Бахилалар 25 см х 40 см-1 жұп 6. 175 см х 260 см жайма-төсеніш, 20 см х 100 см ойығы бар – 1 дана; 7. Кардиотөсеніш 300/225 см х 370 см, тесігі 33 см х 38 см, екі жағынан 3 қалтасы бар инцизді пленкасымен-1 дана.
жиынтық

1092,15
325
Комплект изделий для гинекологического осмотра одноразовый стерильный
1. Зеркало Куско, размеры S 2. Перчатки текстурированные латексные размером: M - 1пара 3. Цитощетка - 1 шт. 4. Салфетка подкладная 70Х40 - 1 шт.
комплект
890,54
326
Комплект изделий для гинекологического осмотра одноразовый стерильный
1. Зеркало Куско, размеры M 2. Перчатки текстурированные латексные размером: M - 1пара, 3. Цитощетка - 1 шт., 4. Салфетка подкладная 70Х40 - 1 шт.
комплект
890,54
327
Комплект изделий для гинекологического осмотра одноразовый стерильный
1. Зеркало Куско, размеры L 2. Перчатки текстурированные латексные размером: M - 1пара, 3. Цитощетка - 1 шт., 4. Салфетка подкладная 70Х40 - 1 шт.
комплект
890,54
328
Комплект оториноларингологический одноразовый стерильный
1. Простыня операционная 190 см х 160 см из нетканого материала – 1 шт. 2. Простыня операционная 160 см х 100 см с вырезом 7 см х 40 см из нетканого материала с адгезивным краем – 1 шт. 3. Простыня операционная 175 см х 160 см из нетканого материала с адгезивным краем – 1 шт. 4. Салфетка 80 см х 75 см из нетканого материала с адгезивным краем – 1 шт. 5. Адгезивная лента операционная 10 см х 50 см из нетканого материала – 2 шт. 6. Салфетка 22 см х 23 см впитывающая из бумаги – 1 шт.
штука
2476,06
329
Комплект постельного белья стерильный одноразового применения из нетканого материала
1. Наволочка 80 см х 70 см – 1 шт. 2. Простыня 200 см х 160 см – 1 шт. 3. Пододеяльник 200 см х 160 см – 1 шт.
штука
2209,16
330
Комплект постельного белья одноразовый, стерильный одноразового применения
1. Наволочка 60 см х 60 см – 1 шт. 2. Простынь 210 см х 160 см – 1 шт. 3. Наматрасник 210 см х 90 см – 1 шт. 4. Пододеяльник 210 см х 140 см – 1 шт.
комплект
2739,46
331
Комплект стерильный операционный одноразовый для гинекологических операций
1. Простыня 240 см х 120 см, с отверстием диаметром 10 см х 20 см с адгезивным краем вокруг и дополнительным впитывающим слоем вокруг области операционного поля – 1 шт. 2. Чехол на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см – 1 шт. 3. Салфетка бумажная впитывающая 25 см х 25 см – 4 шт. 4. Бахилы высокие 120 см х 70 см – 2 шт. 5. Простыня на операционный стол 180 см х 140 см – 1 шт. 6. Адгезивная лента операционная 5 см х 50 см – 2 шт. 7. Подстилка впитывающая 60 см х 60 см – 1 шт.
комплект
4398,95
332
Комплект стерильный операционный одноразовый для кардиоваскулярных операций
1. Простыня на операционный стол 150 см х 190 см – 1 шт. 2. Салфетка впитывающая из нетканого материала 30 см х 40 см – 4 шт. 3. Чехол на стол 80 см х 145 см – 2 шт. 4. Адгезивная лента операционная 9 см х 50 см – 2 шт. 5. Бахилы 25 см х 40 см – 1 пара 6. Простыня 175 см х 260 см с вырезом 20 см х 100 см – 1 шт. 7. Кардиопростыня 300/225 см х 370 см, с отверстием 33 см х 38 см со встроенной инцизной пленкой с 3-мя карманами с обеих сторон – 1 шт.
комплект

12 730,68
333
Краниотомияға арналған бір реттік стерильді операциялық жиынтық
1. Адгезивті шеті бар жайма-төсеніш 50 см x 50 см - 4 дана 2. Краниотомияға арналған жайма 230 см x 290 см, инцизді пленкамен, қаптармен және бұрумен 30 см x 20 см-1 дана. 3. Операциялық үстелге арналған жайма 150 см x 190 см, 75 см x 190 см - 1 дана. 4. Операциялық адгезивті лента 9 см x 49 см - 1 дана 5. Сүлгі 19 см x 25 см - 2 дана.
жиынтық
8125,16
334
Лор-операцияларға арналған бір реттік стерильді операциялық жиынтық
1. Жайма-төсеніш 180 см х 120 см, тесігінің диаметрі 10 см айнала адгезивті жиегі бар және операциялық алаңның айналасында қосымша сіңіргіш қабаты бар – 1 дана 2. Аспаптық үстелге арналған қап құрама 80 см х 145 см – 1 дана 3. 25 см х 25 см сіңіргіш қағаз майлық – 4 дана. 4. Операциялық үстелге арналған жайма 180 см х 140 см – 1 дана 5. Операциялық адгезивті лента 5 см х 50 см – 1 дана.
жиынтық
2 703,21
335
ЛОР-операцияларға арналған бір реттік стерильді операциялық жиынтық
1. Жайма-төсеніш 180 см х 140 см, адгезивті шеті бар - 1 дана. 2. Жайма-төсеніш 70 см х 90 см, адгезивті шеті бар – 1 дана 3. Жайма-төсеніш 150 см х 125 см U – тәрізді ойығы бар 7 см х 40 см және айналадағы адгезивті қабатпен-1 дана. 4. Құрал-саймандық үстелге арналған Мейо қабы 80 см х 145 см – 1 дана 5. 25 см х 25 см сіңіретін қағаз майлық – 4 дана 6. Операциялық үстелге арналған жайма 180 см х 140 см – 1 дана. Операциялық адгезивті лента 5 см х 50 см – 1 дана.
жиынтық
2878,45
336
Жалпы хирургияға арналған бір реттік стерильді операциялық жиынтық
1. аспаптық үстелге арналған жайма-төсеніш 150 см х 190 см – 1 дана. 2. Мата емес материалдан жасалған сіңіргіш майлық 30 см х 40 см - 4 дана. 3. Құрал-саймандық үстелге арналған қап, аралас 80 см х 145 см – 1 дана 4. Операциялық адгезивті лента 10 см х 50 см – 1 дана 5. Жайма-төсеніш 75 см х 90 см адгезивті шеті бар – 2 дана. 6. Жайма-төсеніш 175 см х 180 см – 1 дана. 7. Жайма-төсеніш 150 см х 250 см адгезивті шеті бар – 1 дана.
жиынтық
3774,24
337
Омыртқаға арналған бір реттік стерильді операциялық жиынтық
1. Жайма-төсеніш 225 см х 320 см, тесігі 11 см х 22 см, адгезивті шеттері бар, операциялық алаңның айналасында сіңіретін қабаты бар – 1 дана 2. Аспаптық үстелге арналған жайма-төсеніш 150 см х 190 см – 1 дана 3. Мата емес материалдан жасалған сүлгі 30 см х 40 см – 2 дана. 4. Аспаптық үстелге арналған қап, аралас 80 см х 145 см – 1 дана.
жиынтық
4095,63
338
Аспаптық үстелді жабуға арналған бір реттік стерильді операциялық жиынтық
1. Аспаптық үстелге арналған құрама қап 80 см х 145 см – 1 дана 2. Адгезивті шеті бар қалта 35 см х 40 см – 1 дана 3. Адгезивті шеті бар қалта 20 см х 40 см – 1 дана
жиынтық

12 730,68
333
Комплект стерильный операционный одноразовый для краниотомии
1. Простыня с адгезивным краем 50 см x 50 см - 4 шт. 2. Простыня для краниотомии 230 см x 290 см, с инцизной пленкой, с мешком и отводом 30 см x 20 см - 1 шт. 3. Простыня для операционного стола 150 см x 190 см, с впитывающей зоной 75 см x 190 см - 1 шт. 4. Операционная адгезивная лента 9 см x 49 см - 1 шт. 5. Полотенце 19 см x 25 см - 2 шт.
комплект
8125,16
334
Комплект стерильный операционный одноразовый для ЛОР операций
1. Простыня 180 см х 120 см, с отверстием диаметром 10 см с адгезивным краем вокруг и дополнительным впитывающим слоем вокруг области операционного поля – 1 шт. 2. Чехол на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см – 1 шт. 3. Салфетка бумажная впитывающая 25 см х 25 см – 4 шт. 4. Простыня на операционный стол 180 см х 140 см – 1 шт. 5. Адгезивная лента операционная 5 см х 50 см – 1 шт.
комплект
2 703,21
335
Комплект стерильный операционный одноразовый для ЛОР операций
1. Простыня 180 см х 140 см, с адгезивным краем - 1 шт. 2. Простыня 70 см х 90 см, с адгезивным краем – 1 шт. 3. Простыня 150 см х 125 см с U-образным вырезом 7 см х 40 см и адгезивным слоем вокруг – 1 шт. 4. Чехол Мейо на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см – 1 шт. 5. Салфетка бумажная впитывающая 25 см х 25 см – 4 шт. 6. Простыня на операционный стол 180 см х 140 см – 1 шт. 7. Адгезивная лента операционная 5 см х 50 см – 1 шт.
комплект
2878,45
336
Комплект стерильный операционный одноразовый для общей хирургии
1. Простыня на инструментальный стол 150 см х 190 см – 1 шт. 2. Салфетка впитывающая из нетканого материала 30 см х 40 см – 4 шт. 3. Чехол на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см – 1 шт. 4. Адгезивная лента операционная 10 см х 50 см – 1 шт. 5. Простыня 75 см х 90 см с адгезивным краем – 2 шт. 6. Простыня 175 см х 180 см с адгезивным краем – 1 шт. 7. Простыня 150 см х 250 см с адгезивным краем – 1 шт.
комплект
3774,24
337
Комплект стерильный операционный одноразовый для позвоночника
1. Простыня 225 см х 320 см, с отверстием 11 см х 22 см, с адгезивными краями, с впитывающим слоем вокруг области операционного поля – 1 шт. 2. Простыня на инструментальный стол 150 см х 190 см – 1 шт. 3. Полотенце из нетканого материала 30 см х 40 см – 2 шт. 4. Чехол на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см – 1 шт.
комплект
4095,63
338
Комплект стерильный операционный одноразовый для покрытия инструментального стола
1. Чехол на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см – 1 шт. 2. Карман с адгезивным краем 35 см х 40 см – 1 шт. 3. Карман с адгезивным краем 20 см х 40 см – 1 шт.
комплект

1433,86
339
Қуыстық операцияларға арналған бір реттік стерильді операциялық жиынтық
1. Жайма-төсеніш 340 см х 180 см, 20 см х 30 см инцизді пленкамен және сұйықтық жинауға арналған қаппен, операциялық алаңның айналасында қосымша сіңіргіш қабаты бар – 1 дана 2. Аспаптық үстелге арналған құрама қап 80 см х 145 см – 1 дана 3. Мата емес материалдан жасалған сіңіргіш майлықтар 30 см х 40 см – 4 дана
жиынтық
3854,71
340
Травмотологияға арналған бір реттік стерильді операциялық жиынтық
1. Жайма 150 см х 190 см аспапты үстелге арналған - 1 дана 2. Мата емес материалдан жасалған сіңдіргіш майлық 30 см х 40 см - 2 дана 3. Аспаптық үстелге арналған аралас қап 80 см х 145 см - 1 дана 4. Адгезивті лента 9 см х 50 см - 1 дана 5. Жайма 75 см х 90 см, адгезивті шетімен - 1 дана 6. Жайма 150 см х 180 см, адгезивті шеті бар - 1 дана 7. Жайма 225 см х 260 см, ойығы бар 10 см х 100 см - 1 дана 8. Жайма 175 см х 270 см, ойығы 45 см х 65 см шынтақшаға жабыны бар - 1 дана 9. Бахила 33 см х 110 см - 1 дана.
жиынтық
6085,12
341
Струмэктомияға арналған бір реттік стерильді операциялық жиынтық
1. Аспаптық үстелге арналған төсем 150см – 190 см-1 дана 2. Сіңдіргіш майлық 30 см х 40 см – 4 дана 3. Аспаптық үстелге арналған құрама қап 80 см х 145 см – 1 дана 4. Жайма-төсеніш 225 см х 240 см, ойығы 20 см х 20 см айнала адгезивті жиегі бар және операциялық алаңның айналасында қосымша сіңіргіш қабаты бар – 1 дана 5. Жайма 150 см х 260 см ойығы 20 см х 60 см және айналасында адгезивті жиегі және операциялық өріс аймағының айналасында қосымша сіңіретін қабаты – 1 дана
жиынтық
6439,76
342
Урологиялық операцияларға арналған бір реттік стерильді операциялық жиынтық
1. Жайма-төсеніш 240 см х 150 см адгезивті шеті бар 10см*20см сопақ тесігі бар – 1 дана 2. Сіңдіргіш майлық 30 см х 40 см – 4 дана 3. Аспаптық үстелге арналған қап 80 см х 145 см – 1 дана. 4. Төсеніш 60 см х 60 см – 1дана. 5. Сіңіргіш майлық 30 см х 40 см – 4 дана. 6. Операциялық адгезивті лента 5 см х 60 см – 2 дана.
жиынтық
3238,79
343
Цистоскопияға арналған бір реттік стерильді операциялық жиынтық
1. Аспаптық үстелге арналған жайма-төсеніш 120 см х 140 см – 1 дана 2. Ұзын бахилалар 120 см х 70 см – 1 жұп 3. Жайма 180 см х 120 см, ортасында орналасқан бұтаралық аймағында тесігі бар 9 см х 15 см , аяққа арналған бүйірлік ойықтары бар – 1 дана
жиынтық
2427,37
344
Үш қабатты маска
үш қабатты резинкалы
дана
59,85
345
Жаялық көп қабатты, бір реттік стерильді емес
мата емес материалдан 60х60 см
дана
168,4
346
Пилотка-қалпақ, бір реттік стерильді емес
мата емес материалдан
дана

1433,86
339
Комплект стерильный операционный одноразовый для полостных операция
1. Простыня 340 см х 180 см, с вырезом 20 см х 30 см с инцизной пленкой и мешком для сбора жидкости, с дополнительным впитывающим слоем вокруг области операционного поля – 1 шт. 2. Чехол на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см – 1 шт. 3. Салфетка впитывающая из нетканого материала 30 см х 40 см – 4 шт.
комплект
3854,71
340
Комплект стерильный операционный одноразовый для травматологии
1. Простыня 150 см х 190 см на инструментальный стол - 1 шт. 2. Салфетка из нетканого материала впитывающая 30 см х 40 см - 2 шт. 3. Чехол на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см - 1 шт. 4. Адгезивная лента 9 см х 50 см - 1 шт. 5.Простыня 75 см х 90 см, с адгезивным краем - 1 шт. 6. Простыня 150 см х 180 см, с адгезивным краем - 1 шт. 7. Простыня 225 см х 260 см, с вырезом 10 см х 100 см - 1 шт. 8. Простыня 175 см х 270 см, с вырезом 45 см х 65 см с покрытием на подлокотники - 1 шт. 9. Бахила 33 см х 110 см - 1 шт.
комплект
6085,12
341
Комплект стерильный операционный одноразовый для струмэктомии
1. Простыня на инструментальный стол 150 см х 190 см – 1 шт. 2. Салфетка впитывающая 30 см х 40 см – 4 шт. 3. Чехол на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см – 1 шт. 4. Простыня 225 см х 240 см, с вырезом 20 см х 20 см с адгезивным краем вокруг и с дополнительным впитывающим слоем вокруг области операционного поля – 1 шт. 5. Простыня 150 см х 260 см с вырезом 20 см х 60 см с адгезивным краем вокруг и дополнительным впитывающим слоем вокруг области операционного поля – 1 шт.
комплект
6439,76
342
Комплект стерильный операционный одноразовый для урологических операций
1. Простыня 240 см х 150 см с овальным отверстием 10 см х 20 см с адгезивным слоем вокруг – 1 шт. 2. Чехол на инструментальный стол 145см х 80см – 1 шт. 3. Бахилы высокие 120 см х 70 см – 2 шт. 4. Подстилка 60 см х 60 см – 1 шт. 5. Салфетка впитывающая 30 см х 40 см – 4 шт. 6. Адгезивная лента операционная 5 см х 60 см – 2 шт.
комплект
3238,79
343
Комплект стерильный операционный одноразовый для цистоскопии
1. Простыня на инструментальный стол 120 см х 140 см – 1 шт. 2. Бахилы высокие 120 см х 70 см – 1 пара 3. Простыня 180 см х 120 см, с отверстием в области промежности 9 см х 15 см расположенном по центру, с боковыми вырезами для ног – 1 шт.
комплект
2427,37
344
Маска трехслойная
трехслойная на резинках
штука
59,85
345
Пеленка многослойная, одноразовая нестерильная
из нетканого материала 60х60 см
штука
168,4
346
Пилотка-колпак, одноразовая нестерильная
из нетканого материала
штука

1202,17
367
Стандартты және ұзақ операциялар мен емшараларға арналған бір рет қолданылатын хирургиялық халат, стерильді
СМС 40 гр/ш.м мата емес материалдан жасалған стандартты және ұзақ емшаралар үшін өлшемі М
дана
1202,17
368
Стандартты және ұзақ операциялар мен емшараларға арналған бір рет қолданылатын хирургиялық халат, стерильді
СМС 40 гр/ш.м мата емес материалдан жасалған стандартты және ұзақ емшаралар үшін өлшемі L
дана
1245,8
369
Стандартты және ұзақ операциялар мен емшараларға арналған бір рет қолданылатын хирургиялық халат, стерильді
СМС 40 гр/ш.м мата емес материалдан жасалған стандартты және ұзақ емшаралар үшін өлшемі XL
дана
1289,42
370
Хирургиялық халат бір реттік мата емес материалдан жасалған жайлылығы жоғары, стерильді
вуденпалпп жайлы дем алатын мата емес материалдан, жеңдері манжетпен, 4 байлауышты, өлшемі S
дана
3876,04
371
Хирургиялық халат бір реттік мата емес материалдан жасалған жайлылығы жоғары, стерильді
вуденпалпп жайлы дем алатын мата емес материалдан, жеңдері манжетпен, 4 байлауышты, өлшемі М
дана
3876,04
372
Хирургиялық халат бір реттік мата емес материалдан жасалған жайлылығы жоғары, стерильді
вуденпалпп жайлы дем алатын мата емес материалдан, жеңдері манжетпен, 4 байлауышты, өлшемі L
дана
3989,3
373
Хирургиялық халат бір реттік мата емес материалдан жасалған жайлылығы жоғары, стерильді
вуденпалпп жайлы дем алатын мата емес материалдан, жеңдері манжетпен, 4 байлауышты, өлшемі XL
дана
4132,37
374
Эндоскоп кабельдерін, түтіктерді қорғауға арналған, бір реттік стерильді қап
полиэтиленнен жасалған, сымды кіре берісте бекіту үшін қосалқы жолақтары бар, өлшемі 13см х 250 см
дана
259,84
375
Эндоскоп тұтқасына арналған бір реттік стерильді қап
үш қабатты жұмсақ материалдан 25 х 80 см бекітетін лентасы бар
дана
230,45
376
Бас киім-берет бір реттік стерильді емес
мата емес материалдан
дана
39,14
377
Бас киім-қалпақ бір реттік стерильді емес
мата емес материалдан жасалған тығыздығы 28 г/ш.м.
дана
157,7
378
Бас киім-қалпақ бір реттік стерильді емес
мата емес материалдан жасалған тығыздығы 40 г/ш.м.
дана
170,17
379
Бір реттік стерильді алжапқыш
мата емес материалдан жасалған ламинатталған тығыздығы 40 г/ш.м.
дана

1202,17
367
Халат одноразовый хирургический для стандартных и длительных операций и процедур, стерильный
из нетканого материала СМС 40 гр/м кв. для стандартных и длительных процедур размером М
штука
1202,17
368
Халат одноразовый хирургический для стандартных и длительных операций и процедур, стерильный
из нетканого материала СМС 40 гр/м кв. для стандартных и длительных процедур размером L
штука
1245,8
369
Халат одноразовый хирургический для стандартных и длительных операций и процедур, стерильный
из нетканого материала СМС 40 гр/м кв. для стандартных и длительных процедур размером XL
штука
1289,42
370
Халат хирургический одноразовый нетканый повышенной комфортности, стерильный
из комфортного дышащего нетканого материала вуденпалпп, рукава на манжетах, 4 завязки размером S
штука
3876,04
371
Халат хирургический одноразовый нетканый повышенной комфортности, стерильный
из комфортного дышащего нетканого материала вуденпалпп, рукава на манжетах, 4 завязки размером М
штука
3876,04
372
Халат хирургический одноразовый нетканый повышенной комфортности, стерильный
из комфортного дышащего нетканого материала вуденпалпп, рукава на манжетах, 4 завязки размером L
штука
3989,3
373
Халат хирургический одноразовый нетканый повышенной комфортности, стерильный
из комфортного дышащего нетканого материала вуденпалпп, рукава на манжетах, 4 завязки размером XL
штука
4132,37
374
Чехол для защиты кабелей эндоскопа, трубок, одноразовый стерильный
со вспомогательными полосками для фиксации кабеля на входе, размером 13см х 250 см
штука
259,84
375
Чехол для ручки эндоскопа одноразовый стерильный
из мягкого трехслойного материала 25 см х 80 см с фиксирующими лентами
штука
230,45
376
Шапка-берет одноразовая нестерильная
из нетканого материала
штука
39,14
377
Шапка-колпак одноразовая нестерильная
из нетканого материала пл. 28 г/м.кв
штука
157,7
378
Шапка-колпак одноразовая нестерильная
из нетканого материала пл. 40 г/м.кв
штука
170,17
379
Фартук одноразовый стерильный
ламинированный из нетканого материала плотность 40 г/м.кв
штука

480,43
380
Бір реттік стерильді алжапқыш
мата емес материалдан жасалған ламинатталған тығыздығы 28 г/ш.м.
дана
360,71
381
Капюшоны бар бір рет қолданылатын қорғаныш комбинезон
1. Капюшоны бар бір рет қолданылатын қорғаныш комбинезоны:
тұтас келген бекіткіш;
жабыстыратын клапандары бар, тұтас бекіткішпен жабылатын;
Мойын мен иекті жабатын бет контурына тығыз жанасатын, серпімді резеңкедегі капюшон;Комбинезонның капюшонында, жеңдерінде және шалбарында эластикалық резеңке салынған

480,43
380
Фартук одноразовый стерильный
ламинированный из нетканого материала плотность 28 г/м.кв
штука
360,71
381
Одноразовый защитный комбинезон с капюшоном
1. Одноразовый защитный комбинезон с капюшоном:
Застежка-молния;
Клапан на липучке, покрывающий застежку-молнию;
Капюшон на эластичной резинке, плотно прилегающий к контуру лица, закрывающий шею и подбородок;
Эластичные резинки на капюшоне, рукавах и штанинах комбинезона;

материал тоқылмаған, тығыздығы кемінде 50 гр./ ш.м., материалдың жоғарғы қабаты ламинатталған ( полипропилен немесе полиэтилен қабатымен), суды өткізбейтін, латекс болмауы тиіс, ішкі қабаты дем алатын, ылғал сіңіретін, EN 14126:2003 стандартына сәйкес сертификатталған.
2. Ұзын бахилалар.
Материал тоқылмаған, тығыздығы кемінде 50 гр./ш. м, үстіңгі қабаты ламинирленген материал ( полипропилен немесе полиэтилен микрополис қабатымен), латекс жоқ суды өткізбейтін
3. FFP2 немесе KN95 немесе N95 сүзгілейтін тиімділік сыныбы бар төрт қабатты бір реттік мата емес материалдан жасалған маска.
4. нитрилды бір реттік қолғаптар опаланбаған, стерильденбеген.
5. адамның беітне жабысып тұратын терлемейтін, шаң өткізбейтін көзілдірік
дана
7 500, 01
382
Тромбоциттердің бір емдік дозасын жеке-жеке 4-ке бөлуге арналған полимерлік контейнер
Контейнер көлемі 450 мл - 4дана кем емес қан құрауыштарына арналған сыйымдылықтан, полимерлік ине - 1дана тұрады.
жиынтық
7 904,00
383
Қан және оның компоненттеріне арналған "CPDA-1" гемоконсервант ерітіндісі бар үш камералы
полимерлік контейнер
Контейнер ПВХ түтіктерімен өзара қосылған үш ыдыстан тұрады. Контейнер ПВХ түтіктерімен өзара қосылған үш сыйымдылықтан тұрады.
- CPD 63 мл гемоконсервант ерітіндісі бар сыйымдылығы кемінде 600 мл-1 дана.;
- сыйымдылығы кемінде 400 мл SAGM 100 мл ресуспендиялайтын ерітіндісі бар сыйымдылық -1 дана;
- сыйымдылығы кемінде 400 мл бос сыйымдылық-1 дана .
- донорлық ине 16G-1 дана –
жиынтық
4 611,75
384
Қан және оның компоненттеріне арналған "CPD" гемоконсервант ерітіндісі, ресуспензиялайтын "
SAGM" ерітіндісі және жаңа алынған қаннан лейкоциттерді алып тастайтын сүзгісі бар төрт
камералы полимерлік контейнер
Контейнер ПВХ түтіктерімен өзара қосылған төрт сыйымдылықтан тұрады.
- CPD 63 мл гемоконсервант ерітіндісі бар сыйымдылығы кемінде 600 мл-1 дана.;
- сыйымдылығы 400 мл кем емес SAGM 100 мл ресуспендиялайтын ерітіндісі бар сыйымдылық-1 дана .;
- сыйымдылығы кемінде 400 мл бос сыйымдылық -2 дана.
- донорлық ине 16G-1 дана – - сүзгі LXT – 1 дана.
жиынтық
16 440,15
385
Плазманы жинауға арналған шығын материалдар жиынтығы
Контейнер ПВХ түтіктерімен өзара қосылған төрт сыйымдылықтан тұрады.
- сыйымдылығы 600 мл кем емес CPD 63 мл гемоконсервант ерітіндісі бар сыйымдылық-1 дана. ;
- сыйымдылығы 400 мл кем емес SAGM 100 мл ресуспендиялайтын ерітіндісі бар сыйымдылық-1 дана .;
- сыйымдылығы кемінде 400 мл бос сыйымдылық-2 дана.
- донорлық ине 16G-1 дана –
- жаңа алынған қаннан лейкоциттерді жоюға арналған сүзгі – 1 дана.
жиынтық
20 745,45
386
Плазманы жинауға арналған екі қапты шығын материалдар жиынтығы
жиынтық мыналардан тұрады:
Центрифугалық сигнал;

материал нетканый, плотностью не менее 50 гр./кв.м, верхний слой материала ламинированный (слоем микропористого полипропилена или полиэтилена), не должен пропускать воду, не должен содержать латекс, внутренний слой дышащий, влаговпитывающий, сертифицирован в соответствии со стандартом EN 14126:2003.
2. высокие бахилы.
Материал нетканый,
плотностью не менее 50 гр./кв.м с верхним слоем из ламинированного материала (слоем микропористого
полипропилена или полиэтилена), не пропускающий воду, не содержащий латекс
3. четырехслойная одноразовая маска из нетканого материала с классом фильтрующей эффективности FFP2 или KN95 или N95.
4. нитриловые одноразовые перчатки без пудры, нестерильные.
5. очки защитные незапотеваемые, пыленепроницаемые, плотно прилегаемые к лицу
штука
7 500, 01
382
Контейнер полимерный для разделения одной терапевтической дозы тромбоцитов на 4 единичные
Контейнер состоит из - Ұмкость для компонентов крови объҰмом не менее 450 мл - 4шт., игла полимерная - 1шт.
комплект
7 904,00
383
Контейнер полимерный для крови и еҰ компонентов трҰхкамерный с раствором гемоконсерванта "CPDA-1"
Контейнер состоит из трҰх Ұмкостей, соединҰнных между собой трубками ПВХ. Контейнер состоит из трҰх емкостей, соединҰнных между собой трубками ПВХ.
- емкость с раствором гемоконсерванта CPD 63 мл вместимостью не менее 600 мл -1 шт.;
-емкость с ресуспендирующим раствором SAGM 100 мл вместимостью не менее 400 мл -1 шт;
- пустая емкость вместимостью не менее 400 мл - 1 шт.
- игла донорская 16G – 1 шт.
комплект
4 611,75
384
Контейнер полимерный для крови и еҰ компонентов четырҰхкамерный с раствором гемоконсерванта "CPD", ресуспендирующим раствором "SAGM" и фильтром для удаления лейкоцитов из цельной крови
Контейнер состоит из четырҰх емкостей, соединҰнных между собой трубками ПВХ.
- емкость с раствором гемоконсерванта CPD 63 мл вместимостью не менее 600 мл - 1 шт.;
-емкость с ресуспендирующим раствором SAGM 100 мл вместимостью не менее 400 мл - 1 шт.;
- пустая емкость вместимостью не менее 400 мл -2 шт.
- игла донорская 16G – 1 шт.
- фильтр LXT – 1 шт.
комплект
16 440,15
385
Комплект расходных материалов для сбора плазмы
Контейнер состоит из четырҰх емкостей, соединҰнных между собой трубками ПВХ.
- емкость с раствором гемоконсерванта CPD 63 мл вместимостью не менее 600 мл.- 1 шт.;
-емкость с ресуспендирующим раствором SAGM 100 мл вместимостью не менее 400 мл.- 1 шт.;
- пустая емкость вместимостью не менее 400 мл.-2 шт.
- игла донорская 16G – 1 шт.
комплект
20 745,45
386
Комплект расходных материалов для сбора плазмы с двумя мешками
Комплект состоит из:
Центрифужный колокол;

4% натрий цитратының ерітіндісі, көлемі 250 мл стерильді, бір рет қолдану;
Физиологиялық ерітіндімен толтыруға бейімделген, стерильді, бір рет қолданылатын плазма жинауға арналған Контейнер (екі камералы).
Плазманы жинауға арналған Магистраль стерильді, бір рет қолданылатын.
жиынтық
38 272,50
387
T&B орындалу нұсқасымен Қан және оның компоненттеріне арналған "CPD" гемоконсервант ерітіндісі және ресуспензиялайтын
"SAGM" ерітіндісі бар төрт камералы полимерлік контейнер
Контейнер ПВХ түтіктерімен өзара қосылған төрт сыйымдылықтан тұрады.
- CPD 63 мл гемоконсервант ерітіндісі бар сыйымдылығы кемінде 600 мл-1 дана.;
- сыйымдылығы 400 мл кем емес SAGM 100 мл ресуспендиялайтын ерітіндісі бар сыйымдылық-1 дана .;
- сыйымдылығы кемінде 400 мл бос сыйымдылық-2 дана .
- донорлық ине 16G-1 дана –
жиынтық
6 088,80
388
Плазмаға арналған сүзгісі бар полимерлік контейнер
Контейнер мыналардан тұрады: көлемі кемінде 400 мл қан (плазма) құрауыштарына арналған сыйымдылық – 1 дана; полимер ине – 1 дана; плазма сүзгісі 4-1 дана.
жиынтық
12 192,00
389
Плазманы жинауға арналған үш қапты шығын материалдар жиынтығы
жиынтық мыналардан тұрады:
Центрифугалық сигнал;
4% натрий цитратының ерітіндісі, көлемі 250 мл стерильді, бір рет қолдану;
Физиологиялық ерітіндімен толтыруға бейімделген, стерильді, бір рет қолданылатын плазма жинауға арналған Контейнер (үш камералы).
Плазманы жинауға арналған Магистраль стерильді, бір рет қолданылатын.
жиынтық
39 910,50
390
Эритроциттерден лейкоциттер мен тромбоциттерді сүзіп тастауға арналған сүзгісі бар екі камералы қан компоненттеріне арналған полимерлі Контейнер
Контейнер мыналардан тұрады
- көлемі кемінде 400 мл қан компоненттеріне арналған сыйымдылық-2 дана .
- полимерлі ине-2 дана
- эритроциттерден лейкоциттер мен тромбоциттерді жоюға арналған сүзгі-1 дана .
-ұсақ қан қойылғандарын сүзуге арналған сүзгі – 1 дана.
жиынтық
12 748,80
391
Қан және оның компоненттеріне арналған "CPDA-1" гемоконсервант ерітіндісі бар үш камералы
полимерлік контейнер
Контейнер ПВХ түтіктерімен өзара қосылған екі сыйымдылықтан тұрады:
- сыйымдылығы 600 мл кем емес cpdа-1 63 мл гемоконсервант ерітіндісі бар сыйымдылық-1 дана.
- көлемі кемінде 400 мл қан компоненттеріне арналған сыйымдылық-1 дана .
- донорлық ине 16G-1 дана –
жиынтық

Раствор цитрата натрия 4%, объҰмом 250 мл стерильный, однократного применения;
Контейнер (двухкамерный) для сбора плазмы адаптированный к восполнению физиологическим раствором, стерильный, однократного применения.
Магистраль для сбора плазмы стерильная, однократного применения.
комплект
38 272,50
387
Контейнер полимерный для крови и еҰ компонентов четырҰхкамерный с раствором гемоконсерванта "CPD" и ресуспендирующим раствором "SAGM" с вариантом исполнения T&B
Контейнер состоит из четырҰх емкостей, соединҰнных между собой трубками ПВХ.
- емкость с раствором гемоконсерванта CPD 63 мл вместимостью не менее 600 мл - 1 шт.;
-емкость с ресуспендирующим раствором SAGM 100 мл вместимостью не менее 400 мл - 1 шт.;
- пустая емкость вместимостью не менее 400 мл - 2 шт.
- игла донорская 16G – 1 шт.
комплект
6 088,80
388
Контейнер полимерный с фильтром для плазмы
Контейнер состоит из: емкость для компонентов крови (плазмы) объемом не менее 400 мл -1 шт.; игла полимерная – 1 шт.; фильтр для плазмы 4 – 1 шт.
комплект
12 192,00
389
Комплект расходных материалов для сбора плазмы с тремя мешками
Комплект состоит из:
Центрифужный колокол;
Раствор цитрата натрия 4%, объҰмом 250 мл стерильный, однократного применения;
Контейнер (трҰхкамерный) для сбора плазмы адаптированный к восполнению физиологическим раствором, стерильный, однократного применения.
Магистраль для сбора плазмы стерильная, однократного применения.
комплект
39 910,50
390
Контейнер полимерный для компонентов крови двухкамерный с фильтром для удаления лейкоцитов и тромбоцитов из эритроцитов
Контейнер состоит из
- Ұмкость для компонентов крови объемом не менее 400 мл.- 2 шт.
- игла полимерная – 2 шт.
- фильтр для удаления лейкоцитов и тромбоцитов из эритроцитов – 1 шт.
- фильтр для микросгустков – 1 шт.
комплект
12 748,80
391
Контейнер полимерный для крови и еҰ компонентов двухкамерный с раствором гемоконсерванта "CPDA-1"
Контейнер состоит из двух емкостей, соединҰнных между собой трубками ПВХ:
- емкость с раствором гемоконсерванта CPDА-1 63 мл вместимостью не менее 600 мл.-1 шт.
- Ұмкость для компонентов крови объемом не менее 400 мл.-1 шт.
- игла донорская 16G – 1 шт.
комплект

3 692,00
392
CPDA-1 гемоконсервант ерітіндісі бар төрт камералы қан мен оның компоненттеріне арналған полимерлік лонтейнер
Контейнер ПВХ түтіктерімен өзара қосылған екі сыйымдылықтан тұрады:
- сыйымдылығы 600 мл кем емес cpdа-1 63 мл гемоконсервант ерітіндісі бар сыйымдылық-1 дана.
- көлемі кемінде 400 мл қан компоненттеріне арналған сыйымдылық-1 дана .
- донорлық ине 16G-1 дана –
жиынтық
5 050,35
393
Эритроциттерден лейкоциттер мен тромбоциттерді сүзіп тастауға арналған сүзгісі бар бір камералы қан компоненттеріне арналған полимерлік Контейнер
Контейнер мыналардан тұрады:

3 692,00
392
Контейнер полимерный для крови и еҰ компонентов четырҰхкамерный с раствором гемоконсерванта "CPDA-1"
Контейнер состоит из четырех емкостей, соединҰнных между собой трубками ПВХ:
- емкость с раствором гемоконсерванта CPDА-1 63 мл вместимостью не менее 600 мл.-1 шт.
- Ұмкость для компонентов крови объемом не менее 400 мл.- 3 шт.
- игла донорская 16G – 1 шт.
комплект
5 050,35
393
Контейнер полимерный для компонентов крови однокамерный с фильтром для удаления лейкоцитов и тромбоцитов из эритроцитов
Контейнер состоит из:

- көлемі кемінде 400 мл қан компоненттеріне арналған сыйымдылық-1 дана .
- полимерлі ине-1 дана
- эритроциттерден лейкоциттер мен тромбоциттерді жоюға арналған сүзгі-1 дана .
- сүзгі үшін микросгустков – 1 дана.
жиынтық
12 185,60
394
CPDA-1 гемоконсервант ерітіндісі бар бір камералы қан мен оның компоненттеріне арналған полимерлік контейнер"
Контейнер мыналардан тұрады:
- сыйымдылығы 600 мл кем емес CPDA-1 63 мл гемоконсервант ерітіндісі бар сыйымдылық..- 1 дана.;
- донорлық ине 16G-1 дана –
жиынтық
3 269,50
395
Концентрацияланған немесе стандартты тромбоциттерді жинауға арналған бір реттік жүйе, стерильді
Жүйе мыналардан тұрады: инъекцияға арналған портпен және "Luer" типті коннекторымен донор сызығы "Spike" типті коннекторымен антикоагулянт сызығы 0,2 мкм-1 дана, қызыл жылжымалы колоколь қысқышпен, плазма жинауға арналған 225мл Контейнер( қап), 1000мл жүйенің қысым мониторы (сүзгі) 0,2 мкм -1 дана. қызыл жылжымалы қысқышы бар тромбоциттерге арналған Контейнер бастапқы (резервтік), 600мл "Luer" типті коннекторы бар ресуспендиялаушы ерітіндіні беру желісі және екі интеграцияланған бактериялық сүзгілер, 0,2 мкм лейкоциттерді жоюға арналған сүзгі, 7 күнге дейін тромбоциттерді сақтауға арналған контейнерлер (қаптар), 1000мл-2 дана ауаны жинауға арналған Контейнер (қап)/ОТП, 1000мл "Syslock" типті сақтандырғышы бар 16G донорының инесі бактериялық сүзгі, 0,2 мкм
жиынтық
131 433,80
396
T&B орындау нұсқасыменCPD гемоконсервант ерітіндісі және "SAGM" ресуспендиялаушы ерітіндісі бар үш камералы қан мен оның компоненттеріне арналған полимерлік Контейнер
Контейнер ПВХ түтіктерімен өзара қосылған үш ыдыстан тұрады:
-сыйымдылығы 600 мл кем емес cpdа-1 63 мл гемоконсервант ерітіндісі бар сыйымдылық -1 дана .
- көлемі кемінде 400 мл қан компоненттеріне арналған сыйымдылық-2 дана .
- донорлық ине 16G-1 дана –
жиынтық
4 650,45
397
қан компоненттеріне арналған полимерлі контейнер
Контейнер мыналардан тұрады:
- көлемі 300 мл-ден кем емес қан компоненттеріне арналған сыйымдылық -1 дана.
- полимерлі ине-1 дана
жиынтық
1 846,00
398
T&B орындау нұсқасымен лейкофильтрленген эритроциттерді алу үшін қан мен оның компоненттеріне арналған "CPD" гемоконсервант ерітіндісі, ресуспендиялаушы "SAGM" ерітіндісі және лейкоциттік сүзгісі бар төрт камералы полимер Контейнер
Контейнер ПВХ түтіктерімен өзара қосылған төрт сыйымдылықтан тұрады.
- сыйымдылығы 600 мл кем емес CPD 63 мл гемоконсервант ерітіндісі бар сыйымдылық-1 дана. ;
- сыйымдылығы 400 мл кем емес SAGM 100 мл ресуспендиялайтын ерітіндісі бар сыйымдылық-1 дана .;
- сыйымдылығы кемінде 400 мл бос сыйымдылық-2 дана.

- Ұмкость для компонентов крови объемом не менее 400 мл.- 1 шт.
- игла полимерная – 1 шт.
- фильтр для удаления лейкоцитов и тромбоцитов из эритроцитов – 1 шт.
- фильтр для микросгустков – 1 шт.
комплект
12 185,60
394
Контейнер полимерный для крови и еҰ компонентов однокамерный с раствором гемоконсерванта "CPDA-1"
Контейнер состоит из:
- емкость с раствором гемоконсерванта CPDА-1 63 мл вместимостью не менее 600 мл..- 1 шт.;
- игла донорская 16G – 1 шт. -
комплект
3 269,50
395
Одноразовая система для сбора концентрированных или стандартных тромбоцитов, стерильная
Система состоит из: Линия донора с портом для инъекций и коннектором типа "Luer" Линия антикоагулянта с коннектором типа "Spike" Монитор давления донора (фильтр) 0,2мкм -1 шт. с красным скользящим зажимом Колокол, 225мл Контейнер (мешок) для сбора плазмы, 1000мл Монитор давления системы (фильтр) 0,2мкм -1 шт. с красным скользящим зажимом Контейнер для тромбоцитов первичный (резервный), 600мл Линия подачи ресуспендирующего раствора с коннектором типа "Luer" и двумя интегрированными бактериальными фильтрами, 0,2мкм Фильтр для удаления лейкоцитов, Контейнеры (мешки) для хранения тромбоцитов до 7 дней, 1000мл-2шт. Контейнер (мешок) для сбора воздуха/ОТП, 1000мл Игла донора 16G с предохранителем типа "Syslock" Фильтр бактериальный, 0,2мкм
комплект
131 433,80
396
Контейнер полимерный для крови и еҰ компонентов трҰхкамерный с раствором гемоконсерванта "CPD" и ресуспендирующим раствором "SAGM" с вариантом исполнения T&B
Контейнер состоит из трех емкостей, соединҰнных между собой трубками ПВХ:
- емкость с раствором гемоконсерванта CPDА-1 63 мл вместимостью не менее 600 мл -1 шт.
- Ұмкость для компонентов крови объемом не менее 400 мл - 2 шт.
- игла донорская 16G – 1 шт.
комплект
4 650,45
397
Контейнер полимерный для компонентов крови
Контейнер состоит из:
- емкость для компонентов крови объемом не менее 300 мл -1 шт.
- игла полимерная – 1 шт
комплект
1 846,00
398
Контейнер полимерный для крови и еҰ компонентов четырҰхкамерный с раствором гемоконсерванта "CPD", ресуспендирующим раствором "SAGM" и лейкоцитарным фильтром для получения лейкофильтрованных эритроцитов с вариантом исполнения T&B
Контейнер состоит из четырҰх емкостей, соединҰнных между собой трубками ПВХ.
- емкость с раствором гемоконсерванта CPD 63 мл вместимостью не менее 600 мл.- 1 шт.;
-емкость с ресуспендирующим раствором SAGM 100 мл вместимостью не менее 400 мл.- 1 шт.;
- пустая емкость вместимостью не менее 400 мл.-2 шт.

- донорлық ине 16G-1 дана –
- эритроциттік жүзіндіден лейкоциттерді жоюға арналған сүзгі – 1 дана.
жиынтық
12 833,35
399
Донор плазмасындағы патогендер мен лейкациттерді инактивациялауға арналған шығыс жүйесі
Жүйе тұрады:
- плазманы сәулелеуге арналған сыйымдылық-1 дана . ;
- плазма концентраттарындағы бактериялар мен вирустарды инактивациялауға арналған ерітіндісі бар сыйымдылық, 15 мл-1 дана .;
- адсорбциялық құрылғысы бар сыйымдылық -1 дана . ;
- плазманы сақтауға арналған сыйымдылық-3 дана . ;
- сынама іріктегіш-1 дана.;
- үштік -1 дана
жиынтық
114 476,75
400
Донордың тромбоциттеріндегі патогендер мен лейкациттерді инактивациялауға арналған шығыс жүйесі
Жүйе мыналардан тұрады:
- плазманы сәулелеуге арналған сыйымдылық-1 дана . ;
- тромбоциттер концентраттарындағы бактериялар мен вирустарды инактивациялауға арналған ерітіндісі бар сыйымдылық, 17,5 мл-1 дана .;
- адсорбциялық құрылғысы бар сыйымдылық -1 дана . ;
– тромбоциттерді сақтауға арналған сыйымдылық-2 дана.;
- сынама іріктегіш-3 дана.;
- қысқыш-5 дана.;
- үштік -1 дана;
- сүзгі – 1 дана.
жиынтық
120 865,00
401
Аз көлемдегі донордың тромбоциттеріндегі патогендер мен лейкациттерді инактивациялауға арналған шығыс жүйесі
Жүйе мыналардан тұрады:
- сәулеленуге арналған сыйымдылық-1 дана . ;
- тромбоциттер концентраттарындағы бактериялар мен вирустарды инактивациялауға арналған ерітіндісі бар сыйымдылық, 15 мл-1 дана .;
- адсорбциялық құрылғысы бар сыйымдылық -1 дана . ;
– тромбоциттерді сақтауға арналған сыйымдылық-1 дана.;
- қысқыш-1 дана.;
- сынама іріктегіш-2 дана.
жиынтық
118 317,75
402
Үлкен көлемдегі донордың тромбоциттеріндегі патогендер мен лейкациттерді инактивациялауға арналған шығыс жүйесі
Жүйе мыналардан тұрады:
- плазманы сәулелеуге арналған сыйымдылық-1 дана . ;
- тромбоциттер концентраттарындағы бактериялар мен вирустарды инактивациялауға арналған ерітіндісі бар сыйымдылық, 17,5 мл-1 дана .;
- адсорбциялық құрылғысы бар сыйымдылық -1 дана . ;
– тромбоциттерді сақтауға арналған сыйымдылық-2 дана.;
- қысқыш-5 дана.;
- үштік -1 дана;
- сынама іріктегіш-3 дана.;
- сүзгі – 1 дана.
жиынтық

- игла донорская 16G – 1 шт.
- фильтр для удаления лейкоцитов из эритроцитарной взвеси – 1 шт.
комплект
12 833,35
399
Расходная система для инактивации патогенов и лейкацитов в плазме донора
Система состоит из:
- емкость для облучения плазмы - 1 шт.;
-емкость с раствором для инактивации бактерий и вирусов в концентратах плазмы, 15 мл - 1 шт.;
- емкость с адсорбирующим устройством -1 шт.;
- емкость для хранения плазмы – 3 шт.;
- пробоотборник – 1 шт.;
- тройник -1 шт.
комплект
114 476,75
400
Расходная система для инактивации патогенов и лейкацитов в тромбоцитах донора с двумя мешками дя хранения
Система состоит из:
- емкость для облучения плазмы - 1 шт.;
-емкость с раствором для инактивации бактерий и вирусов в концентратах тромбоцитов, 17,5мл - 1 шт.;
- емкость с адсорбирующим устройством -1 шт.;
- емкость для хранения тромбоцитов – 2 шт.;
- пробоотборник – 3 шт.;
- зажим - 5 шт.;
- тройник -1 шт.;
- фильтр – 1 шт.
комплект
120 865,00
401
Расходная система для инактивации патогенов и лейкацитов в тромбоцитах донора малого объема
Система состоит из:
- емкость для облучения - 1 шт.;
-емкость с раствором для инактивации бактерий и вирусов в концентратах тромбоцитов, 15 мл - 1 шт.;
- емкость с адсорбирующим устройством -1 шт.;
- емкость для хранения тромбоцитов – 1 шт.;
- зажим - 1 шт.;
- пробоотборник - 2 шт.
комплект
118 317,75
402
Расходная система для инактивации патогенов и лейкацитов в тромбоцитах донора большого объема
Система состоит из:
- емкость для облучения плазмы - 1 шт.;
-емкость с раствором для инактивации бактерий и вирусов в концентратах тромбоцитов, 17,5мл - 1 шт.;
- емкость с адсорбирующим устройством -1 шт.;
- емкость для хранения тромбоцитов – 2 шт.;
- зажим - 5 шт.;
- тройник -1 шт.;
- пробоотборник – 3 шт.;
- фильтр – 1 шт.
комплект

119 697,75
403
Кетон денелеріне арналған Тест жолақтары****
туба №50
дана
378,59
404
Нәжісқабылдағыш
бір компонентті дренирленетін илео/колостомды нәжісқабылдағыш жиынтықта қорғаныш пастасы бар (10 калоприемник есебінен 1 паста тюбик 60г.)
жиынтық
503,77
405
SARS-CoV-2 коронавирустарын ПТР кері транскрипция және полимеразды тізбекті реакция әдісімен нақты уақыт режимінде анықтау үшін реагенттер жиынтығы
1. амплификацияға арналған қоспа
2. кері транскрипция және полимеразды тізбекті реакция буфері,
3. Taq/RT ферменті,
4. ішкі бақылау үлгісі, 5. оң бақылау үлгісі, минералды май
1 зерттеуге
4971,96
406
Иммуноферменттік талдау әдісімен G (IgG), М (IgM) класты антиденелерді, N, S1, S2 антигендеріне IgG иммуноспецификалық антиденелерді анықтауға арналған реагенттер жиынтығы
тест-жүйе
1 зерттеуге
2 961,00

119 697,75
403
Тест полосы для кетоновых тел****
туба №50
штука
378,59
404
Калоприемник
однокомпонентный дренируемый илео/колостомный калоприемник в комплекте с защитной пастой (из расчета на 10 калоприемников 1 паста тюбик 60г.)
комплект
503,77
405
Набор реагентов для выявления коронавирусов SARS-CoV-2 методом ПЦР обратной транскрипции и полимеразной цепной реакции в режиме реального времени
1. смесь для амплификации
2. буфер обратной транскрипции и полимеразной цепной реакции,
3. фермент Taq/RT,
4. внутренний контрольный образец, 5. положительный контрольный образец, минеральное масло
на 1 исследование
4971,96
406
Набор реагентов для определения антител класса G (IgG), М (IgM), иммуноспецифических антител IgG к антигенам N, S1, S2 к коронавирусу SARS-CoV-2 методом иммуноферментного анализа
тест-система
На 1 исследование
2 961,00