"Ветеринария саласындағы мемлекеттік монополия субъектісі өндіретін және (немесе) өткізетін жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің бағаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 12 маусымдағы № 7-1/529 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 28 шiлдедегi № 241 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 29 шiлдеде № 21032 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Ветеринария саласындағы мемлекеттік монополия субъектісі өндіретін және (немесе) өткізетін жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің бағаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 12 маусымдағы № 7-1/529 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11893 болып тіркелген, 2015 жылғы 26 тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген ветеринария саласындағы мемлекеттік монополия субъектісі өндіретін және (немесе) өткізетін жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің бағалары осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
С. Омаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігі
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы
министрінің
2020 жылғы 28 шілдедегі
№ 241 Бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрінің
2015 жылғы 12 маусымдағы
№ 7-1/529 бұйрығымен
бекітілген
Ветеринария саласындағы мемлекеттік монополия субъектісі өндіретін және (немесе ) өткізетін жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің бағалары
Р/с №
Атауы
Жануарлар түрі
Бір зерттеудің бағасы, теңге (қосылған құн салығынсыз)
1
2
3
4

О внесении изменения в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 июня 2015 года № 7-1/529 "Об утверждении цен на работы, услуги, производимые и (или) реализуемые субъектом государственной монополии в области ветеринарии"
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 28 июля 2020 года № 241. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 июля 2020 года № 21032
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 июня 2015 года № 7-1/529 "Об утверждении цен на работы, услуги производимые и (или) реализуемые субъектом государственной монополии в области ветеринарии" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11893, опубликован 26 августа 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующее изменение:
цены на работы, услуги, производимые и (или) реализуемые субъектом государственной монополии в области ветеринарии, утвержденные указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра сельского хозяйства Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
С. Омаров
"СОГЛАСОВАН"
Министерство финансов
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство национальной
экономики Республики Казахстан
Приложение к приказу
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 28 июля 2020 года № 241
Утверждены
приказом Министра сельского
хозяйства Республики Казахстан
от 12 июня 2015 года № 7-1/529
Цены на работы, услуги, производимые и (или) реализуемые субъектом государственной монополии в области ветеринарии
№ п/п
Наименование
Вид животных
Цена за одно исследование, тенге (без налога на добавленную стоимость)
1
2
3
4