"Балықтың қайдан ауланғаны туралы анықтама нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2016 жылғы 8 шілдедегі № 304 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 2020 жылғы 30 шiлдедегi № 177 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 7 тамызда № 21071 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Балықтың қайдан ауланғаны туралы анықтама нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2016 жылғы 8 шілдедегі № 304 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14117 тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 23 тамызда жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген балықтың қайдан ауланғаны туралы анықтама нысаны осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігінің Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оның Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
3) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтердің ұсынылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Экология, геология және табиғи ресурстар вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Экология, геология және табиғи ресурстар министрі
М. Мирзагалиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Цифрлық даму, инновациялар
және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
Қазақстан Республикасының
Экология, геология
және табиғи
ресурстар министрінің
2020 жылғы 30 шілдедегі
№ 177 Қосымша
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
орынбасары -
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрінің
2016 жылғы 8 шілдедегі № 304
бұйрығымен бекiтiлген
________________________________________________________
(уәкілетті органның ведомствосы)
_________________________________________________________________
(уәкілетті орган ведомствосы аумақтық бөлімшесінің атауы)
Балықтың қайдан ауланғаны туралы №______анықтама
____________________________________________________________________
тегі, жеке тұлғаның аты, әкесінің аты (бар болса) немесе заңды тұлғаның атауы)
____________________________________________________________________
берілді (басшының тегі, аты, әкесінің аты (бар болса))
Табиғи мекендеу ортасынан ауланған/жасанды жағдайларда өсірілген балықтар/басқа да су жануарлары үшін/мелиоративтік аулау шеңберінде (қажеттісін көрсету керек)
Аулану орнының (су айдынының, учаскенің) атауы
Балықтардың және (немесе) басқа су жануарларының түрлері

О внесении изменения в приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 8 июля 2016 года № 304 "Об утверждении формы справки о происхождении вылова"
Приказ Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 30 июля 2020 года № 177. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 августа 2020 года № 21071
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 8 июля 2016 года № 304 "Об утверждении формы справки о происхождении вылова" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14117, опубликован 23 августа 2016 года информационно-правовой системе "Әділет") следующее изменение:
форму справки о происхождении вылова, утвержденную указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету лесного хозяйства и животного мира Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан после его официального опубликования;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа представление в Департамент юридической службы Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр экологии, геологии
и природных ресурсов Республики Казахстан
М. Мирзагалиев
"СОГЛАСОВАН"
Министерство национальной экономики
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство цифрового развития, инноваций
и аэрокосмической промышленности
Республики Казахстан
Приложение
Министра экологии, геологии
и природных ресурсов
Республики Казахстан
от 30 июля 2020 года № 177
Утверждена
приказом Заместителя
Премьер-Министра
Республики Казахстан –
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 8 июля 2016 года № 304
Форма
____________________________
____________________________
(ведомство уполномоченного органа)
____________________________
____________________________
(наименование территориального
подразделения ведомства
уполномоченного органа)
Справка о происхождении вылова №
Выдана
____________________________
____________________________
(фамилия, имя, отчество (при
его наличии) физического лица
или наименование юридического лица)
____________________________
____________________________
(фамилия, имя, отчество (при
его наличии) руководителя)
Для рыб/других водных животных из естественной среды обитания/выращенных в искусственных условиях/ в рамках мелиоративного лова (нужное указать)
Наименование места вылова (водоема, участка)
Виды рыб и (или) других водных животных

20_ жылғы 1 шілдесінен 20_ жылғы 1 шілдесіне дейін белгіленген квота/лимит (тонна) (табиғи ортадағы балықтар және (немесе) басқа су жануарлары үшін)
Жасанды өсірумен айналыса тын ұйымның жобалық қуаты (тонна)
Мелиоративтік ауланым шеңберінде (тонна)
20__ жылғы "__" ______ жағдай бойынша өтініш жасалған күнге мәлімделген ауланатын көлем (тонна)
20__ жылғы "__" ______ жағдай бойынша қалған қалдық (тонна)
1
2
3
4
5
6
7
8
Жануарлар дүниесiн қорғау, өсiмiн молайту және пайдалану саласындағы уәкілетті орган ведомствосының аумақтық бөлімшесі балықтардың/басқа су жануарларының табиғи ортадан ауланғанын/жасанды жағдайларда өсірілгенін растайды/мелиортивтік аулау шеңберінде (қажеттісін көрсету керек):
Балықтардың және (немесе) басқа су жануарларының түрі
Балықтардың және (немесе) басқа су жануарларының расталатын көлемі (тонна)
1
2
3
Жиыны:
*Ескертпе: Балықтың қайдан ауланғаны туралы анықтама берілген күнінен бастап бір жыл бойы қолданылады (ащы-тұзды су айдындарын қоспағанда).
Берілген күні 20 ___ жылғы "____"_______________
________________________________________________________________________________
(уәкілетті орган ведомствосының аумақтық бөлімшесі басшысының, тегі, аты,
әкесінің аты (бар болса), қолы)

Установленная квота/лимит с 1 июля 20__ года по 1 июля 20 ___года (тонна) (для рыб и (или) других водных животных из естественной среды обитания)
Проектная мощность организации, занимающейся искусственным разведением (тонна)
В рамках мелиоративного лова (тонна)
Заявляемый объем вылова на день обращения по состоянию на "___" _______20__ года (тонна)
Остаток по состоянию на "___" ___________ 20__ года (тонна)
1
2
3
4
5
6
7
8
Территориальное подразделение ведомства уполномоченного органа в области охраны, воспроизводства и использования животного мира подтверждает происхождение вылова рыб/других водных животных из естественной среды обитания/выращенных в искусственных условиях/ в рамках мелиоративного лова (нужное указать):
Виды рыб и (или) других водных животных
Подтверждаемый объем рыб и (или) других водных животных (тонна)
1
2
3
Итого:
*Примечание: Справка о происхождении вылова действует в течение одного года со дня ее выдачи (за исключением горько-соленых водоемов)
Дата выдачи "___" ________ 20___ года
________________________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
руководителя территориального подразделения
ведомства уполномоченного органа, подпись)