"Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркеу жөнінде мемлекеттік қызметтер көрсету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің міндетін атқарушысының 2020 жылғы 29 мамырдағы № 66 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2020 жылғы 30 қыркүйектегі № 430 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 30 қыркүйекте № 21325 болып тіркелді
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңының 10-бабының 1) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркеу жөнінде мемлекеттік қызметтер көрсету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің міндетін атқарушысының 2020 жылғы 29 мамырдағы № 66 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20771 болып тіркелген, ҚР НҚА электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 29 мамырда жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
Көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу, олардың филиалдары мен өкілдіктерін есептік тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызметтерді көрсету ережесінде:
7-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"Шағын және орта кәсіпкерлік субъектісіне жататын заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу кезінде, сондай-ақ "Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркеу туралы" Заңның 6-1-бабының екінші бөлігінде көзделген жағдайда "электрондық үкіметтің" веб-порталы арқылы міндетті түрде банктік шот ашуға және жұмыскерді жазатайым оқиғалардан міндетті сақтандыруға (заңды тұлғаның құрылтайшысы (құрылтайшылары) қызметін жеке тұлғалармен еңбек қатынастарына түспей жүзеге асыратын жағдайларды қоспағанда) өтініш электрондық нысанда "Қызметкер еңбек (қызметтік) міндеттерін атқарған кезде оны жазатайым оқиғалардан міндетті сақтандыру туралы" Қазақстан Республикасының Заңында және қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу, бақылау және қадағалау жөніндегі уәкілетті органның нормативтік құқықтық актісінде белгіленген талаптарға сәйкес беріледі.
Екінші деңгейдегі банктер немесе банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдар "Төлемдер және төлем жүйелері туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес банктік шот ашудан бас тартуға құқылы;

О внесении изменения и дополнени в приказ исполняющего обязанности Министра юстиции Республики Казахстан от 29 мая 2020 года № 66 "Об утверждении правил оказания государственных услуг в сфере государственной регистрации юридических лиц и учетной регистрации филиалов и представительств"
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 30 сентября 2020 года № 430. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 сентября 2020 года № 21325
В соответствии с подпунктом 1) статьи 10 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ исполняющего обязанности Министра юстиции Республики Казахстан от 29 мая 2020 года № 66 "Об утверждении правил оказания государственных услуг в сфере государственной регистрации юридических лиц и учетной регистрации филиалов и представительств" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 20771, опубликован 29 мая 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде), следующие изменения и дополнения:
в Правилах оказания государственной услуги "Государственная регистрация юридических лиц, учетная регистрация их филиалов и представительств", утвержденных указанным приказом:
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. При государственной регистрации юридического лица, относящегося к субъекту малого и среднего предпринимательства, а также в случае, предусмотренном частью второй статьи 6-1 Закона "О государственной регистрации юридических лиц и учетной регистрации филиалов и представительств", через веб-портал "электронного правительства" в обязательном порядке подается заявление в электронной форме на открытие банковского счета и на обязательное страхование работника от несчастных случаев (за исключением случаев, когда учредитель (учредители) юридического лица осуществляет (осуществляют) деятельность без вступления в трудовые отношения с физическими лицами) в соответствии с требованиями, установленными Законом Республики Казахстан "Об обязательном страховании работника от несчастных случаев при исполнении им трудовых (служебных) обязанностей" и нормативными правовыми актами уполномоченного органа по регулированию, контролю и надзору финансового рынка и финансовых организаций.
Банки второго уровня или организации, осуществляющие отдельные виды банковских операций, вправе отказать в открытии банковского счета в соответствии с Законом Республики Казахстан "О платежах и платежных системах";

Осы бұйрықта 5 және 9-қосымшасы 1 және 2-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Тіркеу қызметі және заң қызметін ұйымдастыру департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы бұйрықты мемлекеттік тіркеуді және Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің ресми интернет-ресурсында жариялауды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасы Әділет вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Әділет министрі
М. Бекетаев
"КЕЛІСІЛДІ"
ҚазақстанРеспубликасы
Цифрлық даму, инновациялар және
аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
____________________
2020 жыл "___" ____________
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2020 жылғы 30 қыркүйегі
№ 430 бұйрығына
1- қосымша
Заңды тұлғаларды
мемлекеттік тіркеу, олардың
филиалдары мен
өкілдіктерін есептік тіркеу"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет ережеге
5-қосымша
Нысан
Орта кәсіпкерлік субъектілерін мемлекеттік тіркеу және банктік шотты ашу мен жұмыскерді жазатайым оқиғалардан міндетті сақтандыру бойынша (заңды тұлғаның құрылтайшысы (құрылтайшылары) қызметті жеке тұлғалармен еңбек қатынасын орнатпай жүзеге асыратын жағдайдан басқа) өтініш
1. Ұйымдық нысаны: _________________________________________________
2. Ұйымдық-құқықтық нысаны:_________________________________________
3. Ұйымдық-құқықтық нысансыз ұйымның атауын көрсетіңіз:
Мемлекеттік тілдегі ҰҚН* көрсетусіз атауы______________________________
Орыс тіліндегі ҰҚН* көрсетусіз атауы___________________________________
Ағылшын тіліндегі ҰҚН* атауы:________________________________________
Мемлекеттік тілдегі қысқаша атауы:___________________________________
Орыс тіліндегі қысқаша атауы:_________________________________________
Ағылшын тіліндегі қысқаша ҰҚН* атауы: ________________________________
4. Басшысы: Т.А.Ә.*/азаматтығы/нөмірі (бар болса сериясы), беру органы/
жарамдылық мерзімі, жеке басын куәландыратын құжаттың деректері, соның ішінде
ЖСН*:______________
5. ЗТ* уәкілетті органының басшыны тағайындау бойынша шешімі _____________
шешім нөмірі: ____________________ шешім күні:________________________
6. Құрылтайшы-резиденттер туралы мәліметтер: Жеке тұлғаларға:
ЖСН*/ Т.А.Ә.(болған жағдайда), салым мөлшері ___________ жарғылық капиталдағы
үлесі % ______
Заңды тұлғаларға: БСН* __________________________, ұйымның атауы,
салым мөлшері ______________________ жарғылық капиталдағы үлесі % ______

приложение 5 и 9 изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему приказу.
2. Департаменту регистрационной службы и организации юридических услуг Министерства юстиции Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа и опубликование приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице - министра юстиции Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр юстиции
Республики Казахстан
М. Бекетаев
"СОГЛАСОВАН"
Министерство цифрового развития,
инноваций и аэрокосмической промышленности
Республики Казахстан
____________________
"____" _____________ 2020 года
Приложение 1 к приказу
Министра юстиции
Республики Казахстан
от 30 сентября 2020 года № 430
Приложение 5
к Правилам государственной
услуги "Государственная
регистрация юридических лиц,
учетная регистрация их
филиалов и представительств"
Форма
Заявление о государственной регистрации субъекта среднего предпринимательства, а
также на открытие банковского счета и на обязательное страхование работника от
несчастных случаев (за исключением случаев, когда учредитель (учредители) юридического
лица осуществляет (осуществляют) деятельность без вступления в трудовые отношения с
физическими лицами)
1. Форма организации: ___________________________________________
2. Организационно-правовая форма: ________________________________
3. Укажите наименование организации без организационно-правовой формы:
название на государственном языке без указания ОПФ*: __________________
название на русском языке без указания ОПФ*: __________________________
название на английском языке с указанием ОПФ*: _______________________
краткое название на государственном языке: ____________________________
краткое название на русском языке: ____________________________________
краткое название на английском языке с указанием ОПФ*: _____________
4. Руководитель: ФИО*/гражданство/номер (серия при наличии), орган выдачи/
сроки действия, данные документа, удостоверяющего личность, в т.ч. ИИН*
5. Решение уполномоченного органа ЮЛ* о назначении руководителя номер
решения: _______ дата решения: _________
6. Сведения об учредителях - резидентах:
для физического лица: ИИН*, ФИО*, сумма вклада _________ тенге,
доля в уставном капитале ___ %;
для юридического лица: БИН*, наименование организации, сумма вклада_______
тенге, доля в уставном капитале ___ %;

6.1. Құрылтайшы-резиденттер емес туралы мәліметтер:
Жеке тұлғаларға:
ЖСН*(егер бар болса), жеке басын куәландыратын құжаттың деректері,
Т.А.Ә.(болған жағдайда), *, азаматтығы, салым мөлшері _______________
жарғылық капиталдағы үлесі % ______
Заңды тұлғаларға:
БСН* (егер бар болса), ұйымның шетелде тіркелген нөмері, ұйымның атауы,
юрисдикция (ел) тіркеу, орналасқан жері, салым мөлшері ____________________
жарғылық капиталдағы үлесі % ______
7. Үлгілік жағы бойынша қызмет етеді: Иә ________ , Жоқ __________
8. Бенефициар(-лар) меншік иесі(-лері) туралы мәліметтер: азаматтығы,
Т.А.Ә. (болған жағдайда)*, жеке басын куәландыратын құжаттың деректері, ЖСН*.
9. Заңды тұлғаның, филиал (өкілдіктің) мекен-жайы: ______________________
Мекен-жайының типі:
Өзінің жылжымайтын мүліктің мекен-жайы______________________________
Арендаға алынған жылжымайтын мүліктің мекен-жайы ___________________
Мекен-жайдың тірке коды____________________________________________
Мекен-жай:_________________________________________________________
Облыс ___________________________, қала, аудан,_______________________
ауылды өңір, қаладағы аудан:__________________________________________
ауыл, елді мекен_____________________________________________________
елді мекеннің бөлігі (көше, даңғыл және басқ.): __________________________
жылжымайтын мүлік түрі: орынжай _____________, ғимарат ________________
сәйкестендіргіш нөмірлер: үй нөмірі _________, корпус нөмірі _________,
блок нөмірі __________ пәтер ____________ пошталық индекс:__________
10. Тіркеуші орган (көрсетілген мекен-жай бойынша автоматты түрде
толтырылады):_____________________________________________________
11. Негізгі экономикалық қызмет түрінің коды: ___________________________
12. Жұмыспен қамтылатын адамдардың күтілетін (шамамен) саны: _________
13. ҚҚС* төлеуші ретінде тіркеу: Иә ______, Жоқ _________
14. Банктік шотты ашу және сақтандыру шартын жасасу.
15. Банкті таңдау (анықтамалықтан таңдау): _____________________________
16. Банк филиалын таңдау (анықтамалықтан таңдау): _____________________
17. Валютаны таңдау (анықтамалықтан таңдау): __________________________
18. Телефон нөмірі: __________________________________________________
19. Атқарушы орган туралы мәлімет:Жеке ______________________, алқалы__
Атқарушы органның атауы_____________________________________________
20. Қаржыландыру көзі (анықтамалықтан таңдау): ________________________
21. Жылдық еңбек қорын енгізу, теңгемен _______________________________
22. Сақтандырудың басталу және аяқталу мерзімін көрсету:
Сақтандырудың басталу күні___________________________________________
Сақтандырудың аяқталу күні___________________________________________

6.1. Сведения об учредителях - нерезидентах:
для физического лица: ИИН* (при наличии), данные документа удостоверяющего
личность , ФИО*, гражданство, сумма вклада ______ тенге,
доля участия ___ %; для юридического лица:
БИН* (при наличии), номер, под которым организация зарегистрирована в
иностранном государстве, наименование организации, юрисдикция (страна)
регистрации, адрес места нахождения, сумма вклада______тенге, доля участия ___ %
7. Действует по типовому уставу: Да _______, Нет ________
8. Сведения о бенефициарном (-х) собственнике (-ах): гражданство, ФИО*, данные
документа, удостоверяющего личность, ИИН* (при наличии)
9. Местонахождение юридического лица, филиала (представительства) тип
местонахождения:
адрес собственной недвижимости__________________________________
адрес арендуемой недвижимости ___________________________________
регистрационный код адреса: _______________________________________
адрес: область ________________________, город, район, _______________
сельский округ, район в городе: _____________________________________
село, поселок ___________________________________________________
часть населенного пункта (улица, проспект и др.): _____________________
тип недвижимости: помещение ____________, здание __________________
идентификационные данные: номер дома _________, номер корпуса _____
номер блока ___,квартира__________________________________________
почтовый индекс: ______________ номер телефона (факса) ____________
10. Регистрирующий орган (заполняется автоматически согласно указанному адресу):
11. Код основного вида экономической деятельности: _________________
12. Ожидаемая (примерная) численность занятых человек (не менее 1
человека):______
13. Регистрация в качестве плательщика НДС*: Да __________, Нет ______
14. Открыть банковский счет и заключить договор страхования.
15. Выбрать банк (выбор из справочника): ___________________________
16. Выбрать филиал банка (выбор из справочника): ____________________
17. Выбрать валюту (выбор из справочника): _________________________
18. Номер телефона: _____________________________________________
19. Сведения об исполнительном органе: единоличный ________________,
коллегиальный _____________________ наименование исполнительного органа ____
20. Выбрать страховую компанию (выбор из справочника): ____________
21. Годовой фонд оплаты труда в тенге ______________________________
22. Указать дату начала и окончания срока страхования:
дата начала срока страхования _____________________________________
дата окончания срока страхования __________________________________

23. Құжаттарды қосу: жарғының электрондық көшірмесі (егер бар болса).
Ақпараттық жүйедегі заңмен қорғалатын құпияны қамтитын мәліметтерді пайдалануға
келісемін_________
БСН* - бизнес сәйкестендіру номері
ЖСН* - жеке сәйкестендіру номері
ҰҚН* - ұйымдастырушылық-құқықтық нысаны
ҚҚС* - қосымша құн салығы
ТОК* - тәуекелдің орындалу коэффициенті
ШШБСЕТЗ* - Foreіgn Account Tax Complіance Act (FATCA)
Шетелдік шоттар бойынша салық есептілігі туралы заң
ТАӘ* - тегі, аты, әкесініңаты (барболса) ЗТ* - заңдытұлға
Бенефициарлық меншік иесі – клиент-заңды тұлғаның жарғылық капиталына қатысу үлестерінің не орналастырылған акцияларының (артықшылықты және қоғам сатып алған акциялары шегеріле отырып) жиырма бес пайызын астамы тікелей немесе жанама түрде тиесілі жеке тұлға, сол сияқты клиентті өзгеше бақылауды жүзеге асыратын не оның мүддесінде клиент ақшамен және (немесе) өзге мүлікпен операциялар жасайтын жеке тұлға
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2020 жылғы _________
№ _____ бұйрығына
2-қосымша
"Заңды тұлғаларды мемлекеттік
тіркеу, олардың филиалдары
мен өкілдіктерін есептік тіркеу"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет ережеге
9-қосымша
Нысан
Орта кәсіпкерлік субъектілерін мемлекеттік тіркеу және банктік шотты ашу мен жұмыскерді жазатайым оқиғалардан міндетті сақтандыру бойынша (заңды тұлғаның құрылтайшысы (құрылтайшылары) қызметті жеке тұлғалармен еңбек қатынасын орнатпай жүзеге асыратын жағдайдан басқа) өтініш
1. Ұйымдық нысаны: _________________________________________________
2. Ұйымдық-құқықтық нысаны:_________________________________________
3. Ұйымдық-құқықтық нысансыз ұйымның атауын көрсетіңіз:
Мемлекеттік тілдегі ҰҚН* көрсетусіз атауы______________________________
Орыс тіліндегі ҰҚН* көрсетусіз атауы___________________________________
Ағылшын тіліндегі ҰҚН* атауы:________________________________________
Мемлекеттік тілдегі қысқаша атауы:___________________________________
Орыс тіліндегі қысқаша атауы:_________________________________________
Ағылшын тіліндегі қысқаша ҰҚН* атауы: ________________________________
4. Басшысы: Т.А.Ә.*/азаматтығы/нөмірі (бар болса сериясы), беру органы/
жарамдылық мерзімі, жеке басын куәландыратын құжаттың деректері, соның ішінде
ЖСН*:______________
5. ЗТ* уәкілетті органының басшыны тағайындау бойынша шешімі _____________
шешім нөмірі: ____________________ шешім күні:________________________
6. Құрылтайшы-резиденттер туралы мәліметтер: Жеке тұлғаларға:
ЖСН*/ Т.А.Ә.(болған жағдайда), салым мөлшері ___________ жарғылық капиталдағы
үлесі % ______
Заңды тұлғаларға: БСН* __________________________, ұйымның атауы,
салым мөлшері ______________________ жарғылық капиталдағы үлесі % ______

23. Прикрепить документы: электронная копия устава (при наличии).
Согласен на использования сведений, составляющих охраняемую законом тайну,
содержащихся в информационных системах ________
БИН* - бизнес идентификционный номер
ИИН* - индивидуальный идентификционный номер
ОПФ* - организационно-правовая форма
НДС* - налог на добавленную стоимость
КПР* - коэффициент производительности риска
ФИО* - фамилия, имя, отчество (при его наличии)
ЮЛ* - юридическое лицо
Бенефициарный собственник* - физическое лицо, которому прямо или косвенно
принадлежат более двадцати пяти процентов долей участия в уставном капитале либо
размещенных (за вычетом привилегированных и выкупленных обществом) акций
клиента - юридического лица, а равно физическое лицо, осуществляющее контроль
над клиентом иным образом, либо в интересах которого клиентом совершаются
операции с деньгами и (или) иным имуществом
Приложение 2 к приказу
Министра юстиции
Республики Казахстан
от 30 сентября 2020 года № 430
Приложение 9
к Правилам государственной
услуги "Государственная
регистрация юридических лиц,
учетная регистрация их
филиалов и представительств"
Форма
Уведомление о начале осуществления предпринимательской деятельности (для субъектов малого предпринимательства) с открытием банковского счета и обязательным страхованием работника от несчастных случаев (за исключением случаев, когда учредитель (учредители) юридического лица осуществляет (осуществляют) деятельность без вступления в трудовые отношения с физическими лицами)
1. Форма организации: ___________________________________________
2. Организационно-правовая форма: ________________________________
3. Укажите наименование организации без организационно-правовой формы:
название на государственном языке без указания ОПФ*: __________________
название на русском языке без указания ОПФ*: __________________________
название на английском языке с указанием ОПФ*: ________________________
краткое название на государственном языке: _______________________________
краткое название на русском языке: _____________________________________
краткое название на английском языке с указанием ОПФ*: ______________________
4. Руководитель: ФИО (при его наличии)*/гражданство/номер (серия при наличии),
орган выдачи/ сроки действия, данные документа, удостоверяющего личность, в
т.ч. ИИН*
5. Решение уполномоченного органа ЮЛ* о назначении руководителя
номер решения: _______ дата решения: _________
6. Сведения об учредителях - резидентах: для физического лица:
ИИН*, ФИО (при его наличии)*, сумма вклада _________тенге,
доля вуставном капитале ___ %;
для юридического лица: БИН*, наименование организации, сумма вклада __________
тенге, доля в уставном капитале ___ %;

6.1. Құрылтайшы-резиденттер емес туралы мәліметтер:
Жеке тұлғаларға:
ЖСН*(егер бар болса), жеке басын куәландыратын құжаттың деректері,
Т.А.Ә.(болған жағдайда), *, азаматтығы, салым мөлшері _______________
жарғылық капиталдағы үлесі % ______
Заңды тұлғаларға:
БСН* (егер бар болса), ұйымның шетелде тіркелген нөмері, ұйымның атауы,
юрисдикция (ел) тіркеу, орналасқан жері, салым мөлшері ____________________
жарғылық капиталдағы үлесі % ______
7. Үлгілік жағы бойынша қызмет етеді: Иә ________ , Жоқ __________
8. Бенефициар(-лар) меншік иесі(-лері) туралы мәліметтер: азаматтығы,
Т.А.Ә. (болған жағдайда)*, жеке басын куәландыратын құжаттың деректері, ЖСН*.
9. Заңды тұлғаның, филиал (өкілдіктің) мекен-жайы: ______________________
Мекен-жайының типі:
Өзінің жылжымайтын мүліктің мекен-жайы______________________________
Арендаға алынған жылжымайтын мүліктің мекен-жайы ___________________
Мекен-жайдың тірке коды____________________________________________
Мекен-жай:_________________________________________________________
Облыс ___________________________, қала, аудан,_______________________
ауылды өңір, қаладағы аудан:__________________________________________
ауыл, елді мекен_____________________________________________________
елді мекеннің бөлігі (көше, даңғыл және басқ.): __________________________
жылжымайтын мүлік түрі: орынжай _____________, ғимарат ________________
сәйкестендіргіш нөмірлер: үй нөмірі _________, корпус нөмірі _________,
блок нөмірі __________ пәтер __________________________________________
пошталық индекс:_____________________________________________________
10. Тіркеуші орган (көрсетілген мекен-жай бойынша автоматты түрде
толтырылады):______________________________________________________
11. Негізгі экономикалық қызмет түрінің коды: ___________________________
12. Жұмыспен қамтылатын адамдардың күтілетін (шамамен) саны: _________
13. ҚҚС* төлеуші ретінде тіркеу: Иә ______, Жоқ _________
14. Банктік шотты ашу және сақтандыру шартын жасасу.
15. Банкті таңдау (анықтамалықтан таңдау): _____________________________
16. Банк филиалын таңдау (анықтамалықтан таңдау): _____________________
17. Валютаны таңдау (анықтамалықтан таңдау): __________________________
18. Телефон нөмірі: __________________________________________________
19. Атқарушы орган туралы мәлімет:Жеке ______________________, алқалы__
Атқарушы органның атауы_____________________________________________
20. Қаржыландыру көзі (анықтамалықтан таңдау): ________________________
21. Жылдық еңбек қорын енгізу, теңгемен _______________________________

6.1. Сведения об учредителях - нерезидентах:
для физического лица: ИИН* (при наличии), данные документа
удостоверяющего личность, ФИО*, гражданство, сумма вклада ______ тенге,
доля участия _____ %;
для юридического лица: БИН* (при наличии), номер, под которым организация
зарегистрирована в иностранном государстве, наименование организации,
юрисдикция (страна) регистрации, адрес места нахождения, сумма вклада
_______тенге, доля участия ___ %
7. Действует по типовому уставу: Да _______, Нет ________
8. Сведения о бенефициарном (-х) собственнике (-ах): гражданство, ФИО*, данные
документа, удостоверяющего личность, ИИН* (при наличии)
9. Местонахождение юридического лица, филиала (представительства) тип
местонахождения: адрес собственной недвижимости ____________
адрес арендуемой недвижимости _______________________________
регистрационный код адреса: ___________________________________
адрес: область ____________, город, район, ______________________
сельский округ, район в городе: _________________________________
село, поселок ________________________________________________
часть населенного пункта (улица, проспект и др.): _________________
тип недвижимости: помещение ______________, здание ____________
идентификационные данные: номер дома ________, номер корпуса___,
номер блока______, квартира______________________________
почтовый индекс: ___________ номер телефона (факса) ____________
10. Регистрирующий орган (заполняется автоматически согласно указанному адресу):
11. Код основного вида экономической деятельности: ______________
12. Ожидаемая (примерная) численность занятых человек (не менее 1
человека):______
13. Регистрация в качестве плательщика НДС*: Да __________, Нет ______
14. Открыть банковский счет и заключить договор страхования.
15. Выбрать банк (выбор из справочника): ________________________
16. Выбрать филиал банка (выбор из справочника): _________________
17. Выбрать валюту (выбор из справочника): ________________________
18. Номер телефона: _____________________________________________
19. Сведения об исполнительном органе: единоличный _______________,
коллегиальный ____________наименование исполнительного органа ____
20. Выбрать страховую компанию (выбор из справочника): _____________
21. Годовой фонд оплаты труда в тенге _____________________________