"Күзет қызметін жүзеге асыру үшін біліктілік талаптарын және оларға сәйкестікті растайтын құжаттар тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2014 жылғы 30 желтоқсандағы № 959 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2020 жылғы 7 қазандағы № 678 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 9 қазанда № 21395 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін 4 т. қараңыз
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Күзет қызметін жүзеге асыру үшін біліктілік талаптарын және оларға сәйкестікті растайтын құжаттар тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2014 жылғы 30 желтоқсандағы № 959 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10371 болып тіркелген, "Егемен Қазақстан" газетінде 2015 жылғы 2 сәуірде № 59 (28537) болып жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұрықпен бекітілген Күзет қызметін жүзеге асыру үшін біліктілік талаптарын және оларға сәйкестікті растайтын құжаттар тізбесінде:
1-тараудың реттік нөмірі 5-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
5.
психикалық, мінез-құлықтық бұзылулармен (аурулармен), оның ішінде психикалық белсенді заттарды қолдануға байланысты, психикалық денсаулық саласында медициналық көмек көрсететін ұйымдарда есепте тұрған
Психикалық денсаулық саласында медициналық көмек көрсететін ұйымдардан медициналық анықтамалар
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің ақпараттық жүйесінен (бұдан әрі – ҚР ДСМ АЖ) алу
";
2-тараудың реттік нөмірі 4-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
4.
психикалық, мінез-құлықтық бұзылулармен (аурулармен), оның ішінде психикалық белсенді заттарды қолдануға байланысты, психикалық денсаулық саласында медициналық көмек көрсететін ұйымдарда есепте тұрған
Психикалық денсаулық саласында медициналық көмек көрсететін ұйымдардан медициналық анықтамалар
ҚР ДСМ АЖ алу
";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Күзет қызметін жүзеге асыру үшін біліктілік талаптарын және оларға сәйкестікті растайтын құжаттардың тізбесіне мәліметтер нысаны осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Әкімшілік полиция комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;

О внесении изменений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 30 декабря 2014 года № 959 "Об утверждении квалификационных требований и перечня документов, подтверждающих соответствие им, для осуществления охранной деятельности"
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 7 октября 2020 года № 678. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 октября 2020 года № 21395
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 30 декабря 2014 года № 959 "Об утверждении квалификационных требований и перечня документов, подтверждающих соответствие им, для осуществления охранной деятельности" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 10371, опубликован в газете "Казахстанская правда" 2 апреля 2015 года № 59 (27935)) следующие изменения:
в Квалификационных требованиях и перечне документов, подтверждающих соответствие им, для осуществления охранной деятельности, утвержденных указанным приказом:
строку, порядковый номер 5 главы 1, изложить в следующей редакции:
"
5.
с психическими, поведенческими расстройствами (заболеваниями), в том числе связанными с употреблением психоактивных веществ, состоящие на учете в организациях, оказывающих медицинскую помощь в области психического здоровья
Медицинские справки из организаций, оказывающих медицинскую помощь в области психического здоровья
Получение с информационной системы Министерства здравоохранения Республики Казахстан (далее – ИС МЗ РК)
";
строку, порядковый номер 4 главы 2, изложить в следующей редакции:
"
4.
с психическими, поведенческими расстройствами (заболеваниями), в том числе связанными с употреблением психоактивных веществ, состоящие на учете в организациях, оказывающих медицинскую помощь в области психического здоровья
Медицинские справки из организаций, оказывающих медицинскую помощь в области психического здоровья
Получение с ИС МЗ РК
";
Форму сведений к квалификационным требованиям и перечню документов, подтверждающих соответствие им, для осуществления охранной деятельности, утвержденным указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету административной полиции Министерства внутренних дел Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства внутренних дел Республики Казахстан;

3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Заң департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер Министрі
Е. Тургумбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Цифрлық даму, инновациялар
және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрлігі
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер Министрінің
2020 жылғы 7 қазаны
№ 678 бұйрығына
қосымша
Күзет қызметін жүзеге асыру
үшін біліктілік талаптарын және
оларға сәйкестікті растайтын
құжаттар тізбесіне
қосымшасымен
бекітілген
Күзет қызметін жүзеге асыру үшін біліктілік талаптарын және оларға сәйкестікті растайтын құжаттардың тізбесіне мәліметтер нысаны
1-тарау. Жалпы ақпарат
1.___________________________________________________________________
(бизнес идентификациялық нөмірі)
2.___________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(занды түғаның атауы)
2-тарау. Күзет үйымының басшысына, сондай-ақ олардың филиалдары
және өкілдіктері басшыларына біліктілік талаптары түралы мәліметтер
3.___________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(мамандығы мен біліктілігі)
4.___________________________________________________________________
(лицензияланатын қызмет түрінің профилі бойынша жоғары білімі туралы
дипломның № және берілген күні)
5.___________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(оқу орнының атауы)
6. __________________________________________________________________
(жұмысқа қабылдау туралы бұйрықтың/жеке еңбек келісімшартының нөмірі және күні)
7.___________________________________________________________________
(арнайы бағдарлама бойынша даярлық курсынан өткен куәліктін нөмірі және күні)
8.__________________________________________________________________
(даярлау және біліктілігін арттыру бойынша мамандандырылған оқу
____________________________________________________________________
орталығының атауы және занды мекенжайы)
9.__________________________________________________________________
(психикалық денсаулық саласында медициналық көмек көрсететін
ұйымдардан медициналық анықтаманың № және күні)
10.__________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(денсаулық сақтау ұйымының атауы)
11.__________________________________________________________________
(соттылығы жоқтығы туралы анақтаманың № және күні)

3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства внутренних дел Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя министра внутренних дел Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования.
Министр внутренних дел
Республики Казахстан
Е. Тургумбаев
"СОГЛАСОВАН"
Министерство цифрового развития,
инноваций и аэрокосмической промышленности
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство национальной экономики
Республики Казахстан
Приложение к приказу
Министра внутренних дел
Республики Казахстан
от 7 октября 2020 года № 678
Утвержден приложением
к квалификационным требованиям и
перечню документов,
подтверждающих соответствие
им, для осуществления
охранной деятельности
Форма сведений к квалификационным требованиям и перечню документов,
подтверждающих соответствие им, для осуществления охранной деятельности
Глава 1.
Общая информация
1. __________________________________________________________________
(бизнес идентификационный номер)
2. _______________________________________________________________________
_________________________________________________________________________
(наименование юридического лица)
Глава 2.
Сведения о квалификационных требованиях к руководителю охранной организации, а также к руководителям их филиалов и представительств
3. __________________________________________________________________
_________________________________________________________________________
(специальность и квалификация)
4. _______________________________________________________________________
(№ и дата выдачи диплома о высшем образовании по профилю лицензируемого вида деятельности)
5. ______________________________________________________________________
________________________________________________________________________
(наименование учебного заведения)
6. ______________________________________________________________________
(№ и дата приказа о принятии на работу/индивидуального трудового договора)
7. ______________________________________________________________________
(№ и дата выдачи свидетельства о прохождении курсов по специальной программе)
8. _____________________________________________________________________
(наименование и юридический адрес специализированного учебного центра
_______________________________________________________________________
по подготовке и повышению квалификации)
9. _____________________________________________________________________
(№ и дата медицинской справки из организаций, оказывающих медицинскую помощь
в области психического здоровья)
10. ____________________________________________________________________
_______________________________________________________________________
(наименование организации здравоохранения)
11. ____________________________________________________________________
(№ и дата справки об отсутствии судимости)

3-тарау. Уәкілетті органның келісуі туралы мәліметтер
12.__________________________________________________________________
(Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің келісу хатының № және күні)
4-тарау. Лицензиялық алымды төлеу
13.__________________________________________________________________
(төлем сомасы)
5-тарау. Құжаттарды қоса беру (қосымша)
14.__________________________________________________________________
(төлеу туралы құжатының №)
6-тарау. Тапсырысты қабылдаған лауазымды тұлғаның жауакершілігі
15.__________________________________________________________________
(тапсырысты беру күні)
_______________________________________________/ ____________________
Тапсырысты қабылдаған лауазымды тұлғаның Т.А.Ә.             қолы
(болған жағдайда)

Глава 3. Сведения о согласовании уполномоченного органа
12. _________________________________________________________________
(№ и дата письма согласования Министерства внутренних дел Республики Казахстан)
Глава 4. Оплата лицензионного сбора
13. _________________________________________________________________
(сумма оплаты)
Глава 5. Прикрепление (приложение) документов
14. _________________________________________________________________
(№ квитанции об оплате)
Глава 6. Ответственность должностного лица, принявшего заявку
15. _________________________________________________________________
(дата подачи заявки)
____________________________________________________/ ____________________
Ф.И.О. (при его наличии) должностного лица,                   подпись
принявшего заявку