"Бейбіт уақытқа арналған Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің әскери қызметшілерін, әскери бөлімдері мен мекемелерін заттай мүлікпен жабдықтау нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2015 жылғы 27 мамырдағы № 277 бұйрығына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2020 жылғы 21 қазандағы № 556 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 23 қазанда № 21497 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Бейбіт уақытқа арналған Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің әскери қызметшілерін, әскери бөлімдері мен мекемелерін заттай мүлікпен жабдықтау нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2015 жылғы 27 мамырдағы № 277 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11557 болып тіркелген, 2015 жылғы 15 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Бейбіт уақытқа арналған Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің әскери қызметшілерін, әскери бөлімдері мен мекемелерін заттай мүлікпен жабдықтау нормаларында:
"Кадет корпусының және "Жас ұлан" республикалық мектебінің тәрбиеленушілерін заттай мүлікпен жабдықтаудың" № 8 нормасы:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 7-1-тармақпен толықтырылсын:
"
7-1
Белгіленген түсті кепи
1 дана
1 жыл
8
";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 8-1-тармақпен толықтырылсын:
"
8-1
Құм түсті далалық күртеше мен тік пішілген шалбар
1 ж-қ
1 жыл
8
";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 9-1-тармақпен толықтырылсын:
"
9-1
Жүн малақайы бар құм түсті далалық астары жылы күртеше мен тік пішілген шалбар
1 ж-қ
1 жыл
8
";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 20-1-тармақпен толықтырылсын:
"
20-1
Құм түсті биік қонышты бәтеңке
1 жұп
1 жыл
8
";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 31-1-тармақпен толықтырылсын:
"
31-1
Белгіленген түсті футболка
2 дана
1 жыл
8
";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 46-1-тармақпен толықтырылсын:
"
46-1
Құм түсті далалық белбеу
1 дана
4 жыл
8,9
";
"Кадет корпусының және "Жас ұлан" республикалық мектебінің тәрбиеленушілерін заттай мүлікпен жабдықтаудың" № 8 нормасына ескертпе мынадай мазмұндағы 8 және 9-тармақтармен толықтырылсын:
"8. Осы заттай мүлікпен "Жас сарбаз" әскери-спорттық және патриоттық жиынға қатысатын "Жас ұлан" республикалық мектебінің тәрбиеленушілері, әскери парад өткізу кезінде "Жас сарбаз" есептобының қатысушылары қосымша қамтамасыз етіледі.
9. Құм түсті далалық белбеу мүкәммалдық мүлік ретінде уақытша пайдалануға беріледі.".
2. Қазақстан Республикасы Қарулы Күштері Тыл және қару-жарақ бастығының басқармасы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:

О внесении дополнений в приказ Министра обороны Республики Казахстан от 27 мая 2015 года № 277 "Об утверждении норм снабжения вещевым имуществом военнослужащих, воинских частей и учреждений Вооруженных Сил Республики Казахстан на мирное время"
Приказ Министра обороны Республики Казахстан от 21 октября 2020 года № 556. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 октября 2020 года № 21497
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра обороны Республики Казахстан от 27 мая 2015 года № 277 "Об утверждении норм снабжения вещевым имуществом военнослужащих, воинских частей и учреждений Вооруженных Сил Республики Казахстан на мирное время" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11557, опубликован в информационно-правовой системе "Әділет" 15 июля 2015 года), следующие дополнения:
в Нормах снабжения вещевым имуществом военнослужащих, воинских частей и учреждений Вооруженных Сил Республики Казахстан на мирное время, утвержденных указанным приказом:
Норму № 8 "Снабжения вещевым имуществом воспитанников Кадетского корпуса и Республиканской школы "Жас улан":
дополнить строкой, порядковый номер 7-1, следующего содержания:
"
7-1
Кепи установленного цвета
1 шт
1 год
8
";
дополнить строкой, порядковый номер 8-1, следующего содержания:
"
8-1
Полевая куртка и брюки прямого покроя песочного цвета
1 компл
1 год
8
";
дополнить строкой, порядковый номер 9-1, следующего содержания:
"
9-1
Полевые утепленные куртка и брюки прямого покроя песочного цвета с шапкой шерстяной
1 компл
1 год
8
";
дополнить строкой, порядковый номер 20-1, следующего содержания:
"
20-1
Ботинки с высокими берцами песочного цвета
1 пара
1 год
8
";
дополнить строкой, порядковый номер 31-1, следующего содержания:
"
31-1
Футболка установленного цвета
2 шт
1 год
8
";
дополнить строкой, порядковый номер 46-1, следующего содержания:
"
46-1
Ремень полевой песочного цвета
1 шт
4 года
8,9
";
Примечание к Норме № 8 "Снабжение вещевым имуществом воспитанников Кадетского корпуса и Республиканской школы "Жас улан" дополнить пунктами 8 и 9 следующего содержания:
"8. Данным вещевым имуществом дополнительно обеспечиваются воспитанники Республиканской школы "Жас улан", участвующие в военно-спортивном и патриотическом сборе "Жас сарбаз", участники расчета "Жас сарбаз" при проведении военных парадов.
9. Ремень полевой песочного цвета выдается во временное пользование как инвентарное имущество.".
2. Управлению начальника Тыла и вооружения Вооруженных Сил Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:

1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты алғашқы ресми жарияланғанынан кейін Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің интернет-ресурсына орналастыруды;
3) мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің Заң департаментіне жолдауды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бұйрық лауазымды адамдарға, оларға қатысты бөлігінде жеткізілсін.
5 .Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қорғаныс министрі
Н. Ермекбаев

1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства обороны Республики Казахстан после его первого официального опубликования;
3) направление сведений в Юридический департамент Министерства обороны Республики Казахстан об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя Министра обороны Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ довести до должностных лиц в части, их касающейся.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр обороны
Республики Казахстан
Н. Ермекбаев