"Қазақстан Республикасының Қарулы Күштерін метрологиялық техникамен, қосалқы мүлікпен және жабдықпен жабдықтау нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2015 жылғы 5 маусымдағы № 313 бұйрығына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2020 жылғы 27 қазандағы № 586 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 30 қазанда № 21571 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасының Қарулы Күштерін метрологиялық техникамен, қосалқы мүлікпен және жабдықпен жабдықтау нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2015 жылғы 5 маусымдағы № 313 бұйрығына (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11586 болып тіркелген, 2015 жылғы 22 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Қарулы Күштерін метрологиялық техникамен, қосалқы мүлікпен және жабдықпен жабдықтау нормаларында:

О внесении дополнений в приказ Министра обороны Республики Казахстан от 5 июня 2015 года № 313 "Об утверждении норм снабжения метрологической техникой, вспомогательным имуществом и оборудованием Вооруженных Сил Республики Казахстан"
Приказ Министра обороны Республики Казахстан от 27 октября 2020 года № 586. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 октября 2020 года № 21571.
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра обороны Республики Казахстан от 5 июня 2015 года № 313 "Об утверждении норм снабжения метрологической техникой, вспомогательным имуществом и оборудованием Вооруженных Сил Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 11586, опубликован 22 июля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие дополнения:
в нормах снабжения метрологической техникой, вспомогательным имуществом и оборудованием Вооруженных Сил Республики Казахстан, утвержденных указанным приказом:

мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 85-1-жолмен толықтырылсын:
"
85-1.
Метрштоктар мен рулеткаларды орнату және салыстырып тексеруге арналған үстел
ж-қ
2
10
ӨБҚ
ӨТБ
өлшеу диапазоны 1– 5 м дейін
";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 155-1-жолмен толықтырылсын:
"
155-1.
Цифрлық манометрлер
дана
3
10
ӨБҚ
ӨТБ
0 – 600 кгс/см2 дейін
";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 159-1-жолмен толықтырылсын:
"
159-1.
Цифрлық вакуумметрлер
дана
3
10
ӨБҚ
ӨТБ
-1 – 0 кгс/см2 дейін
";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 253-1-жолмен толықтырылсын:
"
253-1.
Цифрлық мультиметрлер
ж-қ
11
10
ӨБҚ
ӨТБ
U: 1 мкВ – 1 кВ;
I: 0,1 нА – 20 А;
R: 0,1 Ом – 500 МOм;
f: 10 мГц – 1 МГц;
С: 0,01 пФ – 100 мФ
";

дополнить строкой, порядковый номер 85-1, следующего содержания:
"
85-1.
Стол для установки и поверки метрштоков и рулеток
к-т
2
10
ОЕИ
БИТ
диапазон измерений от 1 до 5 м
";
дополнить строкой, порядковый номер 155-1, следующего содержания:
"
155-1.
Цифровые манометры
шт.
3
10
ОЕИ
БИТ
от 0 до 600 кгс/см2
";
дополнить строкой, порядковый номер 159-1, следующего содержания:
"
159-1.
Цифровые вакуумметры
шт.
3
10
ОЕИ
БИТ
от -1 до 0 кгс/см2
";
дополнить строкой, порядковый номер 253-1, следующего содержания:
"
253-1.
Мультиметры цифровые
к-т
11
10
ОЕИ
БИТ
U: 1 мкВ - 1 кВ;
I: 0,1 нА - 20 А;
R: 0,1 Ом - 500 МOм;
f: 10 мГц – 1 МГц;
С: 0,01 пФ - 100 мФ
";

1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты алғашқы ресми жарияланғанынан кейін Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің Заң департаментіне жолдауды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бұйрық лауазымды адамдарға, оларға қатысты бөлігінде жеткізілсін.
5. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қорғаныс министрі
Н. Ермекбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі
2020 жылғы "___" ____________

1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства обороны Республики Казахстан после его первого официального опубликования;
3) направление сведений в Юридический департамент Министерства обороны Республики Казахстан об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя Министра обороны Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ довести до должностных лиц в части, их касающейся.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр обороны
Республики Казахстан
Н. Ермекбаев
"СОГЛАСОВАН"
Министерство финансов
Республики Казахстан
"____" ____________ 2020 года