"Азаматтық-құқықтық саладағы соттық статистикалық есептердің нысандарын және оларды қалыптастыру жөніндегі Нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2017 жылғы 2 қарашадағы № 124 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2020 жылғы 20 қарашадағы № 141 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 24 қарашада № 21673 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Азаматтық-құқықтық саладағы соттық статистикалық есептердің нысандарын және оларды қалыптастыру жөніндегі Нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2017 жылғы 2 қарашадағы № 124 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 16009 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 8 желтоқсанда жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-қосымшада:
А кестесінде:
реттік нөмірі 18-жол алынып тасталсын;
реттік нөмірі 22-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
БҰЙРЫҚТЫҚ АРҚЫЛЫ ІС ЖҮРГІЗУ ІСТЕРІ
Партисипативтік рәсім тәртібімен жасасылған, дауларды реттеу туралы келісімдерді орындау туралы
22
";
реттік нөмірі 274-1 мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"
оның ішінде
Атқарушылық іс жүргізуде борышкердің жылжымайтын мүлкіне өндіріп алуды қолдану туралы
274-1
";
2-қосымшада:
А, Б, В кестелерінде:
реттік нөмірі 18-жол алынып тасталсын;
реттік нөмірі 22-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
БҰЙРЫҚТЫҚ АРҚЫЛЫ ІС ЖҮРГІЗУ ІСТЕРІ
Партисипативтік рәсім тәртібімен жасасылған, дауларды реттеу туралы келісімдерді орындау туралы
22
";
реттік нөмірі 274-1 мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"
оның ішінде
Атқарушылық іс жүргізуде борышкердің жылжымайтын мүлкіне өндіріп алуды қолдану туралы
274-1
";
3-қосымшада:
А, Б кестелерінде:
реттік нөмірі 18-жол алынып тасталсын;
реттік нөмірі 22-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
БҰЙРЫҚТЫҚ АРҚЫЛЫ ІС ЖҮРГІЗУ ІСТЕРІ
Партисипативтік рәсім тәртібімен жасасылған, дауларды реттеу туралы келісімдерді орындау туралы
22
";
реттік нөмірі 274-1 мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"
оның ішінде
Атқарушылық іс жүргізуде борышкердің жылжымайтын мүлкіне өндіріп алуды қолдану туралы
274-1
";
4-қосымшада:
А, Б, В, Г, Д, Е, Ж кестелерінде:
реттік нөмірі 18-жол алынып тасталсын;
реттік нөмірі 22-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
БҰЙРЫҚТЫҚ АРҚЫЛЫ ІС ЖҮРГІЗУ ІСТЕРІ
Партисипативтік рәсім тәртібімен жасасылған, дауларды реттеу туралы келісімдерді орындау туралы
22
";
реттік нөмірі 274-1 мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"
оның ішінде
Атқарушылық іс жүргізуде борышкердің жылжымайтын мүлкіне өндіріп алуды қолдану туралы
274-1
".

О внесении изменений и дополнений в приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 2 ноября 2017 года № 124 "Об утверждении форм судебных статистических отчетов в гражданско-правовой сфере и Инструкции по их формированию"
Приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 20 ноября 2020 года № 141. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 ноября 2020 года № 21673
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 2 ноября 2017 года № 124 "Об утверждении форм судебных статистических отчетов в гражданско-правовой сфере и Инструкции по их формированию" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 16009, опубликован 8 декабря 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
в приложении 1:
в таблице А:
строку, порядковый номер 18 исключить;
строку, порядковый номер 22, изложить в следующей редакции:
"
ДЕЛА ПРИКАЗНОГО ПРОИЗВОДСТВА
Об исполнении соглашений об урегулировании споров, заключенных в порядке партисипативной процедуры
22
";
дополнить строкой, порядковый номер 274-1, следующего содержания:
"
в том числе
Об обращение взыскания на недвижимое имущество должника в исполнительном производстве
274-1
";
в приложение 2:
в таблицах А, Б, В:
строку, порядковый номер 18 исключить;
строку, порядковый номер 22, изложить в следующей редакции:
"
ДЕЛА ПРИКАЗНОГО ПРОИЗВОДСТВА
Об исполнении соглашений об урегулировании споров, заключенных в порядке партисипативной процедуры
22
";
дополнить строкой, порядковый номер 274-1 следующего содержания:
"
в том числе
Об обращении взыскания на недвижимое имущество должника в исполнительном производстве
274-1
";
в приложении 3:
в таблицах А, Б:
строку, порядковый номер 18 исключить;
строку, порядковый номер 22 изложить в следующей редакции:
"
ДЕЛА ПРИКАЗНОГО ПРОИЗВОДСТВА
Об исполнении соглашений об урегулировании споров, заключенных в порядке партисипативной процедуры
22
";
дополнить строкой, порядковый номер 274-1 следующего содержания:
"
в том числе
Об обращении взыскания на недвижимое имущество должника в исполнительном производстве
274-1
";
в приложении 4:
в таблицах А, Б, В, Г, Д, Е, Ж:
строку, порядковый номер 18 исключить;
строку, порядковый номер 22, изложить в следующей редакции:
"
ДЕЛА ПРИКАЗНОГО ПРОИЗВОДСТВА
Об исполнении соглашений об урегулировании споров, заключенных в порядке партисипативной процедуры
22
";
дополнить строкой, порядковый номер 274-1, следующего содержания:
"
в том числе
Об обращении взыскания на недвижимое имущество должника в исполнительном производстве
274-1
".

2. Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитеті (бұдан әрі – Комитет):
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының ресми интернет-ресурсына орналастырылуын;
3) осы бұйрық көшірмесінің мүдделі құқықтық статистика және арнайы есепке алу субъектілеріне, сондай-ақ Комитеттің аумақтық органдарына орындау үшін жіберілуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Комитет Төрағасына жүктелсін.
4. Осы бұйрық оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Бас Прокуроры
Г. Нурдаулетов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Жоғарғы Сотының жанындағы
Соттардың қызметін қамтамасыз
ету департаменті
(Қазақстан Республикасы
Жоғарғы Сотының аппараты)

2. Комитету по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан (далее – Комитет) обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Генеральной прокуратуры Республики Казахстан;
3) направление копии настоящего приказа заинтересованным субъектам правовой статистики и специальных учетов, а также территориальным органам Комитета для исполнения.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Председателя Комитета.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Генеральный Прокурор
Республики Казахстан
Г. Нурдаулетов
"СОГЛАСОВАН"
Департамент по обеспечению
деятельности судов при
Верховном Суде
Республики Казахстан
(аппарат Верховного Суда
Республики Казахстан)