Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің "Мемлекеттік материалдық резервтің материалдық құндылықтарын сақтау пункттерінің тізбесін бекіту туралы" 2019 жылғы 31 мамырдағы № 106/НҚ бұйрығына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің 2020 жылғы 2 желтоқсандағы № 56 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 4 желтоқсанда № 21724 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің "Мемлекеттік материалдық резервтің материалдық құндылықтарын сақтау пункттерінің тізбесін бекіту туралы" 2019 жылғы 31 мамырдағы № 106/НҚ бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізімінде № 18786 болып тіркелген, 2019 жылғы 17 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген мемлекеттік материалдық резервтің материалдық құндылықтарын сақтау пункттерінің тізбесін:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 42 тармақпен толықтырылсын:
"
42
"Крупы Востока" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Шығыс Қазақстан облысы, Өскемен қаласы, Спасская көшесі, 46 үй
Шығыс Қазақстан облысы, Өскемен қаласы, Спасская көшесі, 46 үй
".
2. Мемлекеттік материалдық резервтер комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің интернет-ресурсына орналастыруды;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің Заң департаментіне а осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасы
Төтенше жағдайлар министрі
Ю. Ильин
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қорғаныс министрлігі

О внесении дополнения в приказ Министра цифрового развития, оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 31 мая 2019 года № 106/НҚ "Об утверждении перечня пунктов хранения материальных ценностей государственного материального резерва"
Приказ Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 2 декабря 2020 года № 56. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 декабря 2020 года № 21724
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра цифрового развития, оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 31 мая 2019 года № 106/НҚ "Об утверждении перечня пунктов хранения материальных ценностей государственного материального резерва" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 18786, опубликован 17 июня 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующее дополнение:
в перечне пунктов хранения материальных ценностей государственного материального резерва, утвержденным указанным приказом:
дополнить пунктом, порядковый номер 42 следующего содержания:
"
42
Товарищество с ограниченной ответственностью "Крупы Востока"
Восточно-Казахстанская область, город Усть-Каменогорск, улица Спасская, дом 46
Восточно-Казахстанская область, город Усть-Каменогорск, улица Спасская, дом 46
".
2. Комитету по государственным материальным резервам в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет - ресурсе Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации и подлежит официальному опубликованию.
Министр по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан
Ю. Ильин
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство обороны
Республики Казахстан