Мемлекеттік мекеменің ұйымдық-құқықтық нысанында құрылған мемлекеттік кітапханалар, мемлекеттік музейлер мен музей-қорықтар өткізетін тауарларға (жұмыстарға, көрсетілетін қызметтерге) бағалар белгілеу туралы
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 360 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 28 желтоқсанда № 21930 болып тіркелді
"Мәдениет туралы" 2006 жылғы 15 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабы 15-2) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа:
1) 1-қосымшаға сәйкес "Қазақстан Республикасының Ұлттық кітапханасы" республикалық мемлекеттік мекемесі;
2) 2-қосымшаға сәйкес "Нұр-Сұлтан қаласындағы Қазақстан Республикасының Ұлттық академиялық кітапханасы" республикалық мемлекеттік мекемесі;
3) 3-қосымшаға сәйкес "Зағип және нашар көретін азаматтарға арналған республикалық кітапхана" республикалық мемлекеттік мекемесі өткізетін тауарларға (жұмыстарға, көрсетілетін қызметтерге) бағалар белгіленсін.
2. Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің Экономика және қаржы департаменті заңнамада белгіленген тәртіпте:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық қолданысқа енгізілгеннен кейін оны Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы тармақта көзделген іс-шаралар орындалғаннан кейін екі жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің Заң қызметі департаментіне іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және спорт министрі
А. Раимкулова
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және спорт министрі
2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 360 бұйрығына
1-қосымша
"Қазақстан Республикасының Ұлттық кітапханасы" республикалық мемлекеттік мекемесі өткізетін тауарларға (жұмыстарға, көрсетілетін қызметтерге) бағалар
Р/с
Тауардың (жұмыстың, көрсетілетін қызметтің) атауы
Өлшем
бірлігі
Өлшем бірлігінің теңгеге шаққандағы құны
1
Құжатты көшіру:

Об установлении цен на товары (работы, услуги), реализуемые государственными библиотеками, государственными музеями и музеями-заповедниками, созданными в организационно-правовой форме государственного учреждения
Приказ Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 25 декабря 2020 года № 360. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 декабря 2020 года № 21930
В соответствии с подпунктом 15-2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 15 декабря 2006 года "О культуре" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Установить цены на товары (работы, услуги), реализуемые:
1) республиканским государственным учреждением "Национальная библиотека Республики Казахстан" согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) республиканским государственным учреждением "Национальная академическая библиотека Республики Казахстан в городе Нур-Султане" согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) республиканским государственным учреждением "Республиканская библиотека для незрячих и слабовидящих граждан" согласно приложению 3 к настоящему приказу.
2. Департаменту экономики и финансов Министерства культуры и спорта Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) после ведения в действие настоящего приказа размещение его на интернет-ресурсе Министерства культуры и спорта Республики Казахстан;
3) в течение двух рабочих дней после исполнения мероприятий, предусмотренных настоящим пунктом, представление в Департамент юридической службы Министерства культуры и спорта Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра культуры и спорта Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр культуры и спорта
Республики Казахстан
А. Раимкулова
Приложение 1 к приказу
Министра культуры и спорта
Республики Казахстан
от 25 декабря 2020 года № 360
Цены на товары (работы, услуги), реализуемые республиканским государственным учреждением "Национальная библиотека Республики Казахстан"
№ п/п
Наименование товара (работы, услуги)
Единица измерения
Стоимость единицы измерения в тенге
1
Копирование документа: