"Азаматтық және қызметтiк қарудың және оған патрондардың криминалистік талаптарға сәйкестігіне қорытынды беру" мемлекеттік қызмет көрсету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2020 жылғы 18 наурыздағы № 224 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 892 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 31 желтоқсанда № 21998 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін 4 т. қараңыз.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Азаматтық және қызметтiк қарудың және оған патрондардың криминалистік талаптарға сәйкестігіне қорытынды беру" мемлекеттік қызмет көрсету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2020 жылғы 18 наурыздағы № 224 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20173 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 31 наурызда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
бұйрықтың 5-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Азаматтық және қызметтiк қарудың және оған патрондардың криминалистік талаптарға сәйкестігіне қорытынды беру" мемлекеттік қызмет көрсету қағидалары осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Жедел-криминалистикалық департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрықты мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Заң департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің жетекшiлiк ететiн орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер Министрі
Е. Тургумбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Цифрлық даму, инновациялар және
аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер Министрінің
2020 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 892 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2020 "18" наурыздағы
№ 224 бұйрығына
1-қосымша
"Азаматтық және қызметтiк қарудың және оған патрондардың криминалистік талаптарға сәйкестігіне қорытынды беру" мемлекеттік қызмет көрсету қағидалары

О внесении изменений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 18 марта 2020 года № 224 "Об утверждении Правил оказания государственной услуги "Выдача заключения на соответствие криминалистическим требованиям гражданского и служебного оружия и патронов к нему"
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 29 декабря 2020 года № 892. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 декабря 2020 года № 21998
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 18 марта 2020 года № 224 "Об утверждении Правил оказания государственной услуги "Выдача заключения на соответствие криминалистическим требованиям гражданского и служебного оружия и патронов к нему" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 20173, опубликован 31 марта 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункт 5 приказа вносится изменение на государственном языке, текст на русском языке не меняется;
Правила оказания государственной услуги "Выдача заключения на соответствие криминалистическим требованиям гражданского и служебного оружия и патронов к нему", утвержденные указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Оперативно-криминалистическому департаменту Министерства внутренних дел Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства внутренних дел Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа представление в Юридический департамент Министерства внутренних дел Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя министра внутренних дел Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования.
Министр внутренних дел
Республики Казахстан
Е. Тургумбаев
"СОГЛАСОВАН"
Министерство цифрового развития,
инноваций и аэрокосмической промышленности
Республики Казахстан
Приложение к приказу
Министра внутренних дел
Республики Казахстан
от 29 декабря 2020 года № 892
Приложение 1 к приказу
Министра внутренних дел
Республики Казахстан
от "18" марта 2020 года № 224
Правила оказания государственной услуги "Выдача заключения на соответствие криминалистическим требованиям гражданского и служебного оружия и патронов к нему"

1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы "Азаматтық және қызметтiк қарудың және оған патрондардың криминалистік талаптарға сәйкестігіне қорытынды беру" мемлекеттік қызмет көрсету қағидалары (бұдан әрі – Қағидалар) "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының (бұдан әрі – Заң) 10-бабының 1) тармақшасына сәйкес әзірленген және оны ұсыну тәртібін айқындайды.
2. Осы Қағидаларда мынадай ұғымдар пайдаланылады:
1) Бірыңғай байланыс-орталығы – Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған, көрсетiлетiн қызметтi алушыларға мемлекеттiк және өзге де қызметтер көрсету мәселелерi бойынша – ақпарат, сондай-ақ мемлекеттік органдарға ақпараттық-коммуникациялық қызметтер көрсету мәселелері бойынша ақпарат беру жөнiндегi ақпараттық-анықтамалық қызмет функцияларын орындайтын заңды тұлға;
2) көрсетілетін қызметті берушінің бейінді құрылымдық бөлінісі – аумақтық полиция органының жедел-криминалистикалық бөлінісі;
3) криминалистикалық талаптар – азаматтық және қызметтiк қару мен оның патрондарына, оларды сәйкестендiру және заңсыз қолдан жасау мүмкiндiгiн болғызбау мақсатында қойылатын арнайы техникалық талаптар;
4) мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты – процестің сипаттамаларын, нысанын, мазмұны мен нәтижесін, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету ерекшеліктерін ескере отырып, өзге де мәліметтерді қамтитын мемлекеттік қызмет көрсетуге қойылатын негізгі талаптардың тізбесі;
5) сынау зертханасының басшысы – аумақтық полиция органының жедел-криминалистикалық бөлінісінің бастығы немесе ол уәкілеттік берген адам;
6) сынау объектілері – азаматтық және қызметтiк қару және оның патрондары;
7) "электрондық үкіметтің" веб-порталы (бұдан әрі – портал) – нормативтік құқықтық базаны қоса алғанда, бүкіл шоғырландырылған үкіметтік ақпаратқа және электрондық нысанда көрсетілетін мемлекеттік қызметтерге, табиғи монополиялар субъектілерінің желілеріне қосуға техникалық шарттарды беру жөніндегі қызметтерге және квазимемлекеттік сектор субъектілерінің қызметтеріне қол жеткізудің бірыңғай терезесі болатын ақпараттық жүйе;
8) электрондық цифрлық қолтаңба (бұдан әрі – ЭЦҚ) – электрондық цифрлық қолтаңба құралдарымен жасалған және электрондық құжаттың дұрыстығын, оның тиесiлiлiгiн және мазмұнының өзгермейтіндігін растайтын электрондық цифрлық нышандардың жинағы.
3. "Азаматтық және қызметтiк қарудың және оған патрондардың криминалистік талаптарға сәйкестігіне қорытынды беру" мемлекеттік қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) аумақтық полиция органдары (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.

Глава 1. Общие положения
1. Настоящие Правила оказания государственной услуги "Выдача заключения на соответствие криминалистическим требованиям гражданского и служебного оружия и патронов к нему" (далее – Правила) разработаны в соответствии с подпунктом 1) статьи 10 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" (далее – Закон) и определяют порядок ее предоставления.
2. В настоящих Правилах используются следующие понятия:
1) Единый контакт-центр – юридическое лицо, определенное Правительством Республики Казахстан, выполняющее функции информационно-справочной службы по предоставлению услугополучателям информации по вопросам оказания государственных и иных услуг, а также государственным органам – информации по вопросам оказания информационно-коммуникационных услуг;
2) профильное структурное подразделение услугодателя – оперативно-криминалистическое подразделение территориального органа полиции;
3) криминалистические требования – специальные технические требования, предъявляемые к гражданскому и служебному оружию и патронам к нему в целях их идентификации и исключения возможности незаконной переделки;
4) стандарт государственной услуги – перечень основных требований к оказанию государственной услуги, включающий характеристики процесса, форму, содержание и результат, а также иные сведения с учетом особенностей предоставления государственной услуги;
5) руководитель испытательной лаборатории – начальник оперативно-криминалистического подразделения территориального органа полиции или уполномоченное им лицо;
6) объекты испытания – гражданское и служебное оружие и патроны к нему;
7) веб-портал "электронного правительства" (далее – портал) – информационная система, представляющая собой единое окно доступа ко всей консолидированной правительственной информации, включая нормативную правовую базу, и к государственным услугам, услугам по выдаче технических условий на подключение к сетям субъектов естественных монополий и услугам субъектов квазигосударственного сектора, оказываемым в электронной форме;
8) электронная цифровая подпись (далее – ЭЦП) – набор электронных цифровых символов, созданный средствами электронной цифровой подписи и подтверждающий достоверность электронного документа, его принадлежность и неизменность содержания.
3. Государственная услуга "Выдача заключения на соответствие криминалистическим требованиям гражданского и служебного оружия и патронов к нему" (далее – государственная услуга) оказывается территориальными органами полиции (далее – услугодатель).

2-тарау. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі
4. Заңды тұлға (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті алушы) мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесіне не портал арқылы осы Қағидаларға 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша өтінішпен осы Қағидаларға 2-қосымшаға сәйкес "Азаматтық және қызметтік қарудың және оған патрондардың криминалистік талаптарға сәйкестігіне қорытынды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі – Стандарт) 8-тармағына сәйкес құжаттар мен сынау объектілерін ұсына отырып жүгінеді.
Көрсету процесінің сипаттамасын, нысанын, мазмұнын және нәтижесін қамтитын мемлекеттік қызметті көрсетуге қойылатын негізгі талаптардың тізбесі, сондай-ақ мемлекеттік көрсетілетін қызметті ұсыну ерекшеліктерін ескере отырып, өзге де мәліметтер Стандартта жазылған.
Көрсетілетін қызметті алушы осы Қағидаларға 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша құжаттар мен сынау объектілерінің тізімдемесін жасайды және оны өтінішке қоса береді.
Өтінішті портал арқылы берген кезде көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетінде" мемлекеттік қызметті көрсету жөніндегі өтінішті қабылдау туралы мәртебе, сондай-ақ мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін алу күні мен уақытын көрсете отырып хабарлама көрсетіледі.
5. Бір мемлекеттік көрсетілетін қызмет шеңберінде азаматтық және қызметтік қару мен оған патрондардың криминалистік талаптарға сәйкестігін сынауға қарудың немесе бұйымның бір моделі (модификациясы), қызметтік және азаматтық қару патрондарының бір түрі немесе арбалеттердің немесе садақтар снарядтарының бір модификациясы жатады.
6. Көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі құжаттар келіп түскен сәттен бастап оларды қабылдауды, тіркеуді жүзеге асырады және сынау зертханасының басшысына орындауға береді. Көрсетілетін қызметті алушы еңбек заңнамасына сәйкес жұмыс уақыты аяқталғаннан кейін, демалыс және мереке күндері жүгінген кезде өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беру келесі жұмыс күні жүзеге асырылады.
Сынау зертханасының басшысы көрсетілетін қызметті алушының өтініші келіп түскен күні бейінді құрылымдық бөліністің жауапты орындаушысын (бұдан әрі – жауапты орындаушысы) анықтайды.
Өтінішті портал арқылы алған кезде жауапты орындаушы көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетінде" сынау объектілерін ұсыну қажеттілігі туралы хабарлама жолдайды. Көрсетілетін қызметті алушы сынау объектілерін ұсыну қажеттілігі туралы хабарлама алған күннен кейінгі бір жұмыс күнінен кешіктірмей сынау объектілерін қолма-қол ұсынады.
7. Жауапты орындаушы құжаттарды тіркеген сәттен бастап екі жұмыс күні ішінде ұсынылған құжаттар мен сынау объектілерінің толықтығын тексереді.
Заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы мәліметті көрсетілетін қызметті беруші "электрондық үкімет" шлюзі арқылы тиісті мемлекеттік ақпараттық жүйелерден алады.

Глава 2. Порядок оказания государственной услуги
4. Для получения государственной услуги юридическое лицо (далее – услугополучатель) обращается в канцелярию услугодателя либо через портал с заявлением по форме согласно приложению 1 к настоящим Правилам, с предоставлением документов и объектов испытания в соответствии с пунктом 8 Стандарта государственной услуги "Выдача заключения на соответствие криминалистическим требованиям гражданского и служебного оружия и патронов к нему" (далее – Стандарт) согласно приложению 2 к настоящим Правилам.
Перечень основных требований к оказанию государственной услуги, включающий характеристики процесса, форму, содержание и результат оказания, а также иные сведения с учетом особенностей предоставления государственной услуги изложены в Стандарте.
Услугополучатель составляет опись документов и объектов испытания по форме согласно приложению 3 к настоящим Правилам и прилагает ее к заявлению.
При подаче заявления через портал в "личном кабинете" услугополучателя отображается статус о принятии заявления по оказанию государственной услуги, а также уведомление с указанием даты и времени получения результата государственной услуги.
5. Испытаниям на соответствие криминалистическим требованиям гражданского и служебного оружия и патронов к нему в рамках одной государственной услуги подвергают одну модель (модификацию) оружия или изделия, один тип патронов к служебному и гражданскому оружию или одну модификацию снарядов к арбалетам или лукам.
6. Канцелярия услугодателя с момента поступления документов осуществляет их прием, регистрацию и передает руководителю испытательной лаборатории на исполнение. При обращении услугополучателя после окончания рабочего времени, в выходные и праздничные дни согласно трудовому законодательству, прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется следующим рабочим днем.
Руководитель испытательной лаборатории в день поступления заявления услугополучателя определяет ответственного исполнителя профильного структурного подразделения услугодателя (далее – ответственный исполнитель).
При получении заявления через портал ответственный исполнитель направляет в "личный кабинет" услугополучателя уведомление о необходимости предоставления объектов испытания. Услугополучатель предоставляет объекты испытания нарочно не позже одного рабочего дня, следующего за днем получения уведомления о необходимости предоставления объектов испытания.
7. Ответственный исполнитель в течение двух рабочих дней с момента регистрации документов проверяет полноту представленных документов и объектов испытания.
Сведения о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица услугодатель получает из соответствующих государственных информационных систем через шлюз "электронного правительства".

8. Көрсетілетін қызметті алушы құжаттар пакетін толық ұсынбаған және (немесе) қолдану мерзімі өткен құжаттарды ұсынған не сынау объектілерін толық көлемде ұсынбаған кезде жауапты орындаушы осы Қағидаларға 7-тармақта көрсетілген мерзімде осы Қағидаларға 4-қосымшаға сәйкес нысан бойынша өтінішті одан әрі қарау туралы дәлелді бас тарту дайындайды, оған сынау зертханасының басшысы қол қояды және көрсетілетін қызметті алуға жолдайды.
Көрсетілетін қызметті алушы портал арқылы келіп түскен құжаттар пакетін толық ұсынбаған және (немесе) қолдану мерзімі өткен құжаттарды ұсынған жағдайда жауапты орындаушы көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетіне" сынау зертханасы басшысының ЭЦҚ қойылған дәлелді бас тарту жолдайды.
Портал арқылы келіп түскен құжаттар пакетімен сынау объектілерінің сәйкес келмеуі анықталған кезде жауапты орындаушы көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетіне" сынау зертханасы басшысының ЭЦҚ қойылған электрондық құжат нысанында сынау объектілерін қайтару күні мен уақытын көрсете отырып, дәлелді бас тарту жолдайды.
9. Мыналар:
1) көрсетілетін қызметті алушы мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін ұсынған құжаттарда дұрыс емес және (немесе) толық емес мәліметтерді (деректерді) анықтау;
2) көрсетілетін қызметті алушының және (немесе) мемлекеттік қызмет көрсету үшін қажетті ұсынылған материалдардың, объектілердің, деректердің және мәліметтердің Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінде белгіленген талаптарға сәйкес келмеуі;
3) көрсетілетін қызметті алушыға қатысты қызметіне немесе осы мемлекеттік көрсетілетін қызметті алуды талап ететін қызметтің жекелеген түрлеріне тыйым салу туралы соттың заңды күшіне енген шешімінің (үкімінің) болуы мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту үшін негіздер болып табылады.
10. Көрсетілетін қызметті алушы құжаттар мен сынау объектілерінің толық пакетін ұсынған кезде жауапты орындаушы:
он жұмыс күні ішінде ұсынылған сынау объектілерінің "Криминалистік талаптар мен азаматтық және қызметтік қару мен оның патрондарын сынау әдістерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2015 жылғы 16 наурыздағы № 219 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10747 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 23 сәуірде жарияланған) сәйкес криминалистік талаптарға сәйкес келуін анықтау үшін сынақ жүргізеді;
екі жұмыс күні ішінде жүргізілген сынаулардың нәтижелері бойынша осы Қағидаларға 5-қосымшаға сәйкес нысан бойынша криминалистік талаптарға сәйкестігіне сынау хаттамасын (бұдан әрі – сынау хаттамасы) ресімдейді, екі данада сынау хаттамасын қоса бере отырып, осы Қағидаларға 6-қосымшаға сәйкес нысан бойынша азаматтық және қызметтік қарудың және оған патрондарының криминалистік талаптарға сәйкестігіне қорытынды жасайды;
бір жұмыс күнінің ішінде азаматтық және қызметтік қарудың және оған патрондардың криминалистік талаптарға сәйкестігіне қорытындының екі данасына сынау зертханасының басшысы қол қояды, азаматтық және қызметтік қарудың және оған патрондардың криминалистік талаптарға сәйкестігіне қорытындының екі данасын тіркеу үшін кеңсеге береді және "Е-лицензиялау" мемлекеттік деректер базасы" ақпараттық жүйесіне азаматтық және қызметтік қарудың және оған патрондардың криминалистік талаптарға сәйкестігіне қорытынды берілгені туралы мәлімет енгізеді. Көрсетілетін қызметті алушы портал арқылы жүгінген кезде жауапты орындаушы көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетіне" сынау хаттамасының электрондық көшірмесін қоса отырып, сынау зертханасы басшысының ЭЦҚ қойылған электрондық құжат нысанында азаматтық және қызметтік қарудың және оған патрондардың криминалистік талаптарға сәйкестігіне қорытынды және көрсетілетін қызметті алушы ұсынған сынау объектілерін қайтару орнын көрсете отырып хабарлама жолдайды.

8. При предоставлении услугополучателем неполного пакета документов и (или) документов с истекшим сроком действия, либо объектов испытания не в полном объеме, ответственный исполнитель в указанные в пункте 7 настоящих Правил сроки готовит мотивированный отказ о дальнейшем рассмотрении заявления по форме согласно приложению 4 к настоящим Правилам, который подписывает у руководителя испытательной лаборатории и направляет услугополучателю.
В случае предоставления услугополучателем неполного пакета документов и (или) документов с истекшим сроком действия, поступившим через портал, ответственный исполнитель направляет мотивированный отказ в "личный кабинет" услугополучателя, подписанный ЭЦП руководителя испытательной лаборатории.
При выявлении несоответствия объектов испытания с пакетом документов, поступивших через портал, ответственный исполнитель отправляет мотивированный отказ в "личный кабинет" услугополучателя с указанием даты и времени возврата объектов испытания в форме электронного документа, подписанного ЭЦП руководителя испытательной лаборатории.
9. Основаниями для отказа в оказании государственной услуги являются:
1) установление недостоверных и (или) неполных сведений (данных) в документах, представленных услугополучателем для получения государственной услуги;
2) несоответствие услугополучателя и (или) представленных материалов, объектов, данных и сведений, необходимых для оказания государственной услуги, требованиям, установленным нормативными правовыми актами Республики Казахстан;
3) вступившее в законную силу решение (приговор) суда в отношении услугополучателя о запрещении деятельности или отдельных видов деятельности, требующих получения данной государственной услуги.
10. При предоставлении услугополучателем полного пакета документов и объектов испытания ответственный исполнитель:
в течение десяти рабочих дней проводит испытание для определения соответствия предоставленных объектов испытания криминалистическим требованиям согласно приказу Министра внутренних дел Республики Казахстан от 16 марта 2015 года № 219 "Об утверждении криминалистических требований и методов испытания гражданского и служебного оружия и патронов к нему" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 10747, опубликован 23 апреля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет");
в течение двух рабочих дней по результатам проведенных испытаний оформляет протокол испытания на соответствие криминалистическим требованиям (далее – протокол испытания) по форме согласно приложению 5 к настоящим Правилам, составляет заключение на соответствие криминалистическим требованиям гражданского и служебного оружия и патронов к нему по форме согласно приложению 6 к настоящим Правилам с приложением протокола испытания в двух экземплярах;
в течение одного рабочего дня подписывает у руководителя испытательной лаборатории оба экземпляра заключения на соответствие криминалистическим требованиям гражданского и служебного оружия и патронов к нему, передает в канцелярию услугодателя оба экземпляра заключения на соответствие криминалистическим требованиям гражданского и служебного оружия и патронов к нему для регистрации и вносит сведения о выданном заключении на соответствие криминалистическим требованиям гражданского и служебного оружия и патронов к нему в информационную систему "Государственная база данных "Е-лицензирование". При обращении услугополучателя посредством портала ответственный исполнитель направляет в "личный кабинет" услугополучателя заключение на соответствие криминалистическим требованиям гражданского и служебного оружия и патронов к нему в форме электронного документа, подписанного ЭЦП руководителя испытательной лаборатории, с приложением электронной копии протокола испытания и уведомление с указанием места возврата объектов испытания, предоставленных услугополучателем.

11. Көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі бейінді құрылымдық бөліністің жауапты орындаушысымен бірлесіп, көрсетілетін қызметті алушыға азаматтық және қызметтік қарудың және оған патрондардың криминалистік талаптарға сәйкестігіне қорытындының бір данасын, көрсетілетін қызметті алушы ұсынған құжаттар пакетін, сынау объектілерін жолдайды. Азаматтық және қызметтік қарудың және оған патрондардың криминалистік талаптарға сәйкестігіне қорытындының екінші данасы көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесінде сақтауда қалады.
12. Көрсетілетін қызметті беруші Заңның 5-бабының 2-тармағының 11) тармақшасына сәйкес ақпараттандыру саласындағы уәкілетті орган белгілеген тәртіпте мемлекеттік қызметтерді көрсету мониторингінің ақпараттық жүйесіне мемлекеттік қызметті көрсету сатысы туралы мәліметтер енгізуді қамтамасыз етеді.
13. Сынау зертханасының басшысы және (немесе) жауапты орындаушы Қазақстан Республикасының заңдарымен белгіленген осы Қағидаларды бұзушылықтар үшін жауапты.
3-тарау. Көрсетілетін қызметті берушілердің және (немесе) олардың лауазымды адамдарының мемлекеттік қызмет көрсету мәселелері бойынша шешімдеріне, әрекеттеріне (әрекетсіздіктеріне) шағымдану тәртiбi
14. Көрсетілетін қызметті берушінің мемлекеттік қызмет көрсету мәселелері бойынша шешіміне, әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағым көрсетілетін қызметті берушінің басшысының атына, мемлекеттік қызметтер көрсету сапасын бақылау және бағалау жөніндегі уәкілетті органға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес берілуі мүмкін.
15. Мемлекеттік қызметті тікелей көрсететін көрсетілетін қызметті алушының мекенжайына келіп түскен көрсетілетін қызметті алушының шағымы Заңның 25-бабының 2-тармағына сәйкес оны тіркеген күннен бастап бес жұмыс күні ішінде қарауға жатады.
16. Мемлекеттік қызметтер көрсету сапасын бақылау және бағалау жөніндегі уәкілетті органның мекенжайына келіп түскен көрсетілетін қызметті алушының шағымы оны тіркеген күннен бастап он бес жұмыс күні ішінде қарауға жатады.
17. Көрсетілетін қызметті алушы мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерімен, сондай-ақ осы мәселе бойынша бұрын жолданған шағымдарға алынған жауаптармен келіспеген жағдайда Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте сотқа жүгінуге құқылы.
"Азаматтық және қызметтiк
қарудың және оған
патрондардың криминалистік
талаптарға сәйкестігіне
қорытынды беру" мемлекеттік
қызмет көрсету қағидаларына
1-қосымша
____________________________
көрсетілетін қызметті беруші ұйымының
____________________________
атауы,
____________________________
атауы және заңды мекенжайы, телефоны,
____________________________
көрсетілетін қызметті алушының
____________________________
электрондық почтасы
ӨТІНІШ
Объектілер тізімдемесіне сәйкес ұсынылған сынау нәтижелері бойынша азаматтық және қызметтiк қарудың және оған патрондардың криминалистік талаптарға сәйкестігіне қорытынды беруді сұраймын.
Қосымша: тізімдемеге сәйкес құжаттар ______ парақта және объектілер саны _______ данада, құжаттар мен объектілердің тізімдемесі ________ парақта.
Осылармен:
көрсетілетін қызметті алушының барлық көрсетілген деректері байланыс жасау үшін ресми болып табылатыны және оларға қорытынды беру немесе беруден бас тарту мәселелері бойынша кез келген ақпарат жолдауға болатыны;
барлық қоса берілген құжаттар мен объектілер шындыққа сәйкес келетіні және жарамды болып табылатыны расталады;
ақпараттық жүйелерде қамтылған заңмен қорғалатын құпияны құрайтын мәліметтерді пайдалануға келіседі.
Заңды тұлғаның басшысы немесе сенімхат негізінде өкілі
_______________________________________________________
тегі, аты, әкесінің аты (болған кезде) және электрондық цифрлық қолтаңба
Толтырылған күні 20 _____ жылғы "____"_______________
"Азаматтық және қызметтiк
қарудың және оған
патрондардың криминалистік
талаптарға сәйкестігіне
қорытынды беру" мемлекеттік
қызмет көрсету қағидаларына
2-қосымша
"Азаматтық және қызметтік қарудың және оған патрондардың криминалистік талаптарға сәйкестігіне қорытынды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты (бұдан әрі – Стандарт)
1
Көрсетілетін қызметті берушінің атауы
аумақтық полиция органдары
2
Мемлекеттік көрсетілетін қызметті ұсыну әдістері
Өтініштерді қабылдауды және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беруді аумақтық полиция органдары және (немесе) www. egov. kz, www. eli cens e. kz "электрондық үкімет" веб-порталы арқылы жүзеге асырылады.
3
Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі
Көрсету мерзімі – он бес жұмыс күні
4
Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны
Электронды (ішінара автоматтандырылған) /қағаз түрінде
5
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесi
азаматтық және қызметтiк қарудың және оған патрондардың криминалистік талаптарға сәйкестігіне қорытынды немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетіне" сынау зертханасы басшысының электрондық цифрлық қолтаңбасы қойылған электрондық құжат нысанында жолданады.
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін ұсыну нысаны – электронды / қағаз түрінде
6
Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген жағдайларда көрсетілетін қызметті алушыдан мемлекеттік қызмет көрсету кезінде алынатын төлемақы мөлшерін және оны алу тәсілдері
мемлекеттік қызмет ақысыз негізде көрсетіледі
7
"Электрондық үкімет" веб-порталының және көрсетілетін қызметті берушінің жұмыс кестесі
Көрсетілетін қызметті беруші – Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексіне сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұма аралығында сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін түскі үзіліспен сағат 09.00-ден 18.30-ға дейін.
Құжаттарды қабылдау жұмыс кестесіне сәйкес жүзеге асырылады.
Мемлекеттік қызмет алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетусіз кезек тәртібінде көрсетіледі.
Портал – жөндеу жұмыстарын жүргізуге байланысты техникалық үзілістерді қоспағанда, (көрсетілетін қызметті алушы жұмыс уақыты аяқталғаннан кейін, демалыс және мереке күндері жүгінген кезде құжаттарды қабылдау және көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижелерін беру Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес келесі жұмыс күні жүзеге асырылады) тәулік бойы.
Мемлекеттік қызмет көрсету орындарының мекенжайлары:

11. Канцелярия услугодателя совместно с ответственным исполнителем профильного структурного подразделения выдает услугополучателю один экземпляр заключения на соответствие криминалистическим требованиям гражданского и служебного оружия и патронов к нему, предоставленные услугополучателем пакет документов, объекты испытания. Второй экземпляр заключения на соответствие криминалистическим требованиям гражданского и служебного оружия и патронов к нему остается на хранении в канцелярии услугодателя.
12. Услугодатель обеспечивает внесение сведений о стадии оказания государственной услуги в информационную систему мониторинга оказания государственных услуг в порядке, установленном уполномоченным органом в сфере информатизации, согласно подпункту 11) пункта 2 статьи 5 Закона.
13. Руководитель испытательной лаборатории и (или) ответственный исполнитель несут ответственность за нарушение настоящих Правил, установленную законами Республики Казахстан.
Глава 3. Порядок обжалования решений, действий (бездействия) услугодателей, и (или) их должностных лиц по вопросам оказания государственных услуг
14. Жалоба на решение, действия (бездействие) услугодателя по вопросам оказания государственных услуг может быть подана на имя руководителя услугодателя, в уполномоченный орган по оценке и контролю за качеством оказания государственных услуг в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
15. Жалоба услугополучателя, поступившая в адрес непосредственно оказывающего государственную услугу услугодателя, в соответствии с пунктом 2 статьи 25 Закона подлежит рассмотрению в течение пяти рабочих дней со дня ее регистрации.
16. Жалоба услугополучателя, поступившая в адрес уполномоченного органа по оценке и контролю за качеством оказания государственных услуг, подлежит рассмотрению в течение пятнадцати рабочих дней со дня ее регистрации.
17. В случаях несогласия с результатами оказания государственной услуги, а также полученными ответами на ранее направленные по этому поводу жалобы, услугополучатель вправе обратиться в суд в установленном законодательством Республики Казахстан порядке.
Приложение 1
к Правилам оказания
государственной услуги
"Выдача заключения на
соответствие криминалистическим
требованиям гражданского и
служебного оружия
и патронов к нему"
____________________________
наименование организации услугодателя,
____________________________
наименование и юридический
адрес, телефоны,
____________________________
____________________________
электронная почта
услугополучателя
ЗАЯВЛЕНИЕ
Прошу выдать заключение на соответствие криминалистическим требованиям гражданского и служебного оружия и патронов к нему по результатам испытания предоставленных согласно описи объектов.
Приложение: документы на ___ листах и объекты в количестве ___ штук согласно описи, опись документов и объектов на ___ листах.
Настоящим подтверждается, что:
все указанные данные услугополучателя являются официальными для контакта и на них может быть направлена любая информация по вопросам выдачи или отказа в выдаче заключения;
все прилагаемые документы и объекты соответствуют действительности и являются действительными;
на использования сведений, составляющих охраняемую законом тайну, содержащихся в информационных системах, согласен.
Руководитель юридического лица или представитель по доверенности
_______________________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при наличии) и электронная цифровая подпись
Дата заполнения "_____" ____________ 20___года
Приложение 2
к Правилам оказания
государственной услуги
"Выдача заключения на
соответствие криминалистическим
требованиям гражданского и
служебного оружия
и патронов к нему"
Стандарт государственной услуги "Выдача заключения на соответствие криминалистическим требованиям гражданского и служебного оружия и патронов к нему" (далее – Стандарт)
1
Наименование услугодателя
территориальные органы полиции
2
Способы предоставления государственной услуги
Прием заявления и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется территориальными органами полиции и (или) через веб-портал "электронного правительства" www.egov.kz, www.elicense.kz.
3
Срок оказания государственной услуги
Срок оказания – пятнадцать рабочих дней.
4
Форма оказания государственной услуги
Электронная (частично автоматизированная)/ бумажная
5
Результат оказания государственной услуги
заключение на соответствие криминалистическим требованиям гражданского и служебного оружия и патронов к нему или мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги.
Результат оказания государственной услуги направляется в "личный кабинет" услугополучателя в форме электронного документа, подписанного электронной цифровой подписью руководителя испытательной лаборатории.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги – электронная/ бумажная.
6
Размер оплаты, взимаемой с услугополучателя при оказании государственной услуги, и способы ее взимания в случаях, предусмотренных законодательством Республики Казахстан
государственная услуга оказывается на бесплатной основе
7
График работы веб-портала "электронного правительства" и услугодателя
Услугодатель – с понедельника по пятницу, в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 до 18.30 часов, за исключением выходных и праздничных дней, согласно Трудовому кодексу Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.30 часов.
Прием документов осуществляется в соответствии с графиком работы.
Государственная услуга оказывается в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
Портал – круглосуточно, за исключением технических перерывов в связи с проведением ремонтных работ (при обращении услугополучателя после окончания рабочего времени, в выходные и праздничные дни согласно трудовому законодательству Республики Казахстан, прием документов и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется следующим рабочим днем).
Адреса мест оказания государственной услуги размещены на:

1) Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің интернет-ресурсында: www. mvd. gov. kz "Мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтер" бөлімінде;
2) www. egov. kz, www. eli cens e. kz "электрондық үкімет" веб-порталында орналастырылған.
8
Мемлекеттік қызмет көрсету үшін қажетті құжаттардың және сынау объектілерінің тізбесі
Көрсетілетін қызметті берушіге:
1) заңды тұлғаның өкілі үшін сенімхатпен осы Қағидаларға 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша көрсетілетін қызметті алушының өтініші;
2) фирманың каталогы, мемлекеттік және орыс тілдеріне аударылған сынау объектісі паспортының түпнұсқасы және/немесе оны пайдалану жөніндегі нұсқаулық;
3) келісімшарттың көшірмесі және өтініш беруші фирманың басшылығы куәландырған Қазақстан Республикасының аумағына әкелінген партиядағы сынау объектіcі нөмірлерінің тізбесі.
Порталға:
1) заңды тұлғаның өкілі үшін сенімхатпен осы Қағидаларға 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша көрсетілетін қызметті алушының өтініші;
2) фирманың каталогының электрондық көшірмесі, мемлекеттік және орыс тілдеріне аударылған сынау объектісі паспортының түпнұсқасының электрондық көшірмесі және/немесе оны пайдалану жөніндегі нұсқаулықтың электрондық көшірмесі;
3) келісімшарттың және өтініш беруші фирманың басшылығы куәландырған Қазақстан Республикасының аумағына әкелінген партиядағы сынау объектілері нөмірлерінің тізбесінің электрондық көшірмесі.
Сынау объектілері:
атыс, ұңғысыз, сигналды, газды, электр, пневматикалық қаруды, оның патрондарын, сондай-ақ конструкциялық жағынан қаруға ұқсас бұйымдарды (Қазақстан Республикасының аумағына қарудың (коллекциялық және эксклюзивті) сирек әкелінген жағдайлардан басқа) сынау кезінде:
өзін-өзі қорғау және сигналды қаруы – әр модельдің немесе түрлендірудің кемінде жиырма дана патроны бар (газды қару үшін қосымша кемінде он бес дана бос патрон ұсынылады) үш данасы;
қызметтік, спорттық және аңшылық қару – әр модельдің немесе түрлендірудің кемінде отыз дана патроны (снаряды) бар екі данасы;
конструкциялық жағынан қаруға ұқсас бұйым – әр модельдің немесе түрлендірудің төрт данасы;
қызметтік және азаматтық қаруға патрондар – әзірлеуші кәсіпорынның бастапқы орамасында кемінде жиырма дана;
суық және лақтырылатын қаруды, сондай-ақ сыртқы құрылысы бойынша осындай қаруға ұқсас бұйымдарды (Қазақстан Республикасының аумағына қарудың жеке (коллекциялық және эксклюзивті) данасы әкелінген жағдайдан басқа) сынау кезінде:
сұқпалы суық және лақтырылатын қару болып табылатын заттар – әр модельдің немесе түрлендірудің үш данасы;
сыртқы құрылысы бойынша суық және лақтырылатын қаруға ұқсастығы бар арнайы құралдар – әр модельдің немесе түрлендірудің төрт данасы;
сыртқы құрылысы бойынша суық және лақтырылатын қаруға ұқсастығы бар шаруашылық-тұрмыстық мақсаттағы бұйымдар – әр модельдің немесе түрлендірудің екі данасы;
арбалеттерге немесе садақтарға снарядтар – әр түрлендірудің он бес бірлігі ұсынылады.
9
Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту үшін негіздер

1) интернет-ресурсе Министерства внутренних дел Республики Казахстан: www.mvd.gov.kz в разделе "Государственные услуги";
2) веб-портале "электронного правительства" www.egov.kz, www.elicense.kz.
8
Перечень документов и объектов испытания, необходимых для оказания государственной услуги
Услугодателю:
1) заявление услугополучателя по форме согласно приложению 1 к настоящим Правилам с доверенностью для представителя юридического лица;
2) каталог фирмы, оригиналы паспорта на объект испытания и/или инструкция по его эксплуатации с переводом на государственный и русский языки;
3) копия контракта и перечень номеров объекта испытания в партии, ввезенной на территорию Республики Казахстан, заверенные руководством фирмы-заявителя.
На портал:
1) заявление услугополучателя по форме согласно приложению 1 к настоящим Правилам с доверенностью для представителя юридического лица;
2) электронная копия каталога фирмы, электронная копия оригинала паспорта на объект испытания и/или электронная копия инструкции по его эксплуатации с переводом на государственный и русский языки;
3) электронные копии контракта и перечня номеров объектов испытания в партии, ввезенной на территорию Республики Казахстан, заверенные руководством фирмы-заявителя.
Объекты испытания:
при испытании огнестрельного, бесствольного, сигнального, газового, электрического, пневматического оружия, патронов к нему, а также конструктивно сходных с оружием изделий (кроме случаев ввоза на территорию Республики Казахстан единичных (коллекционных и эксклюзивных) экземпляров оружия) предоставляются:
оружие самообороны и сигнальное оружие – три экземпляра каждой модели или модификации с патронами не менее двадцати штук (для газового оружия дополнительно предоставляются холостые патроны не менее пятнадцати штук);
служебное, спортивное и охотничье оружие – два экземпляра каждой модели или модификации с патронами (снарядами) не менее тридцати штук;
конструктивно сходные с оружием изделия – четыре экземпляра каждой модели или модификации;
патроны к служебному и гражданскому оружию – не менее двадцати штук в первичной упаковке предприятия-изготовителя;
при испытании холодного и метательного оружия, а также изделий, сходных по внешнему строению с таким оружием (кроме случаев ввоза на территорию Республики Казахстан единичных (коллекционных и эксклюзивных) экземпляров оружия) предоставляются:
предметы, являющиеся холодным клинковым и метательным оружием – три экземпляра каждой модели или модификации;
специальные средства, имеющие сходство по внешнему строению с холодным и метательным оружием – четыре экземпляра каждой модели или модификации;
изделия хозяйственно-бытового назначения, имеющие сходство по внешнему строению с холодным и метательным оружием – два экземпляра каждой модели или модификации;
снаряды к арбалетам или лукам – пятнадцать единиц каждой модификации.
9
Основания для отказа в оказании государственной услуги

1) көрсетілетін қызметті алушы мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін ұсынған құжаттарда дұрыс емес және (немесе) толық емес мәліметтерді (деректерді) анықтау;
2) көрсетілетін қызметті алушының және (немесе) мемлекеттік қызмет көрсету үшін қажетті ұсынылған материалдардың, объектілердің, деректердің және мәліметтердің Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінде белгіленген талаптарға сәйкес келмеуі;
3) көрсетілетін қызметті алушыға қатысты қызметіне немесе осы мемлекеттік көрсетілетін қызметті алуды талап ететін қызметтің жекелеген түрлеріне тыйым салу туралы соттың заңды күшіне енген шешімінің (үкімінің) болуы.
10
Мемлекеттік көрсетілетін қызметті, оның ішінде электрондық нысанда көрсету ерекшеліктері ескеріле отырып, қойылатын өзге де талаптар
1) көрсетілетін қызметті алушының көрсетілетін мемлекеттік қызметті ЭЦҚ болған кезде портал арқылы электрондық нысанда алуға мүмкіндігі бар;
2) көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі мен мәртебесі туралы ақпаратты қашықтықтан қол жеткізу режимінде порталдағы "жеке кабинеті", сондай-ақ "1414", 8-800-080-7777 Бірыңғай байланыс орталығы арқылы алуға мүмкіндігі бар;
3) мемлекеттік қызмет көрсету мәселелері жөніндегі анықтамалық қызметтердің байланыс телефондары Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің интернет-ресурсы: www. mvd. gov. kz "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер" бөлімінде көрсетілген. Мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері жөніндегі бірыңғай байланыс орталығы 1414, 8 800 080 7777.
"Азаматтық және қызметтiк
қарудың және оған
патрондардың криминалистік
талаптарға сәйкестігіне
қорытынды беру" мемлекеттік
қызмет көрсету қағидаларына
3-қосымша
ҚҰЖАТТАР МЕН ОБЪЕКТІЛЕР ТІЗІМДЕМЕСІ
р/с №
Дараландыратын белгілерін көрсете отырып, құжаттар мен объектілердің атауы
Саны
Қосымша мәліметтер
Заңды тұлғаның басшысы немесе сенімхат негізінде өкілі
__________________________________________________________
тегі, аты, әкесінің аты (болған кезде) және электрондық цифрлық қолтаңба
20__жылғы "____" _________
"Азаматтық және қызметтiк
қарудың және оған
патрондардың криминалистік
талаптарға сәйкестігіне
қорытынды беру" мемлекеттік
қызмет көрсету қағидаларына
4-қосымша
[Мемлекеттік тілде УО атауы)] Мемлекеттік тілде УО деректемелері
[Орыс тілінде УО атауы)] Орыс тілінде УО деректемелері
Дәлелді бас тарту
Нөмірі:_______ Берілген күні:
[Көрсетілетін қызметті алушының ұйымының атауы]
Сіздің 2020 жылғы "____"_______№_______ өтінішіңізді қарап, _____________________________________________________________________________

1) установление недостоверных и (или) неполных сведений (данных) в документах, представленных услугополучателем для получения государственной услуги;
2) несоответствие услугополучателя и (или) представленных материалов, объектов, данных и сведений, необходимых для оказания государственной услуги, требованиям, установленным нормативными правовыми актами Республики Казахстан;
3) вступившее в законную силу решение (приговор) суда в отношении услугополучателя о запрещении деятельности или отдельных видов деятельности, требующих получения данной государственной услуги.
10
Иные требования с учетом особенностей оказания государственной услуги, в том числе оказываемой в электронной форме
1) услугополучатель имеет возможность получения государственной услуги в электронной форме через портал при условии наличия ЭЦП;
2) услугополучатель имеет возможность получения информации о порядке и статусе оказания государственной услуги в режиме удаленного доступа посредством "личного кабинета" портала, а также Единого контакт-центра "1414", 8-800-080-7777;
3) контактные телефоны справочных служб по вопросам оказания государственной услуги указаны на интернет-ресурсе Министерства внутренних дел Республики Казахстан: www.mvd.gov.kz, раздел "Государственные услуги". Единый контакт-центр по вопросам оказания государственных услуг 1414, 8 800 080 7777
Приложение 3
к Правилам оказания
государственной услуги
"Выдача заключения на
соответствие криминалистическим
требованиям гражданского и
служебного оружия
и патронов к нему"
ОПИСЬ
документов и объектов
№ п/п
Наименование документов и объектов с указанием индивидуализирующих обозначений
Количество
Дополнительные сведения
Руководитель юридического
лица или представитель по доверенности
____________________________
____________________________
фамилия, имя, отчество
(при наличии) и электронная
цифровая подпись
"____" _________ 20__год
Приложение 4
к Правилам оказания
государственной услуги
"Выдача заключения на
соответствие криминалистическим
требованиям гражданского и
служебного оружия
и патронов к нему"
[Наименование УО на
государственном языке)]
реквизиты УО на
государственном языке
[Наименование УО
(на русском языке)]
реквизиты УО на
русском языке
Мотивированный отказ
Номер: ____ Дата выдачи:
[Наименование организации услугополучателя]
Рассмотрев Ваше заявление от "__"_____ 20__ года № _____, сообщаем об отказе в оказании государственной услуги "Выдача заключения на соответствие криминалистическим требованиям гражданского и служебного оружия и патронов к нему в связи с:
__________________________________________________________________________

["Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 19-1-бабына сәйкес бас тарту себебі]
байланысты "Азаматтық және қызметтiк қарудың және оған патрондардың криминалистік талаптарға сәйкестігіне беру" мемлекеттік қызметін көрсетуден бас тартылатыны туралы хабарлаймыз.
Сынау зертханасының басшысы:
____________________________________________________________________________ тегі, аты, әкесінің аты (болған кезде) және электрондық цифрлық қолтаңбасы
"Азаматтық және қызметтiк
қарудың және оған
патрондардың криминалистік
талаптарға сәйкестігіне
қорытынды беру" мемлекеттік
қызмет көрсету қағидаларына
5-қосымша
Азаматтық және қызметтiк қарудың және оған патрондардың криминалистикалық талаптарға сәйкестігіне сынау хаттамасы
№ _________                              20____ жылғы "___" ________
шығыс № ________________________________________________________
көрсетілетін қызметті алушының сынау объектілерін жолдау туралы
____________________________________________________________________
өтінішінің деректемелері көрсетіледі
____________________________________________________________________
Сынау объектісі_______________________________________________________
өндіруші фирманың толық атауы, қару мен патрондардың,
_____________________________________________________________________
снарядтардың түрі, моделі, калибрі, сериясы мен шыққан жылы (болған кезде),
_____________________________________________________________________
таңбалау белгілері көрсетіледі
Жүргізілген сынақтардың нәтижесі: ________________________________________
сынақтарды жүргізу барысы мен
_______________________________________________________________________
қорытындылары сипатталады
Сынауды жүргізген:            _______      ______________________________________
қолы                  тегі, аты, әкесінің аты (болған кезде)
"Азаматтық және қызметтiк
қарудың және оған
патрондардың криминалистік
талаптарға сәйкестігіне
қорытынды беру" мемлекеттік
қызмет көрсету қағидаларына
6-қосымша
Азаматтық және қызметтiк қарудың және оған патрондардың криминалистік талаптарға сәйкестігіне № ____ қорытынды
20____ жылғы "____" ________
Өтініш: 20____ жылғы "____" ______________ кіріс № ____________________
Көрсетілетін қызметті алушы:__________________________________________
Заңды мекенжайы: __________________________________________________
Азаматтық және қызметтiк қарудың және оған патрондардың криминалистикалық талаптарға сәйкестігіне сынау бойынша ШЕШІМ
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Қосымша: Азаматтық және қызметтiк қарудың және оған патрондардың криминалистикалық талаптарға сәйкестігіне сынау хаттамасы. Сынау объектілері қолма-қол ұсынылады.
Сынау зертханасының басшысы:
____________________________________________________________________
тегі, аты, әкесінің аты (болған кезде) және электрондық цифрлық қолтаңба
Азаматтық және қызметтiк қарудың және оған патрондарға қойылатын криминалистикалық талаптарға сәйкестігіне қорытындының артқы беті 20 ____жылғы "___"________№ ________қорытындының ақпараттық парағы
Бұйым_________________________________________________________
сыналған үлгінің толық атауы, каталогтар бойынша нөмірі,
____________________________________________________________________
базалық үлгінің түрленуінің нөмірі
____________________________________________________________________
әзірлеуші, әзірлеуші ел көрсетіледі
Нәтиже ________________________________________________________
зерттеу бойынша қысқаша қорытынды көрсетіледі
Техникалық сипаттамалары:_________________________________________
Сынау зертханасының басшысы:
____________________________________________________________________
тегі, аты, әкесінің аты (болған кезде) және электрондық цифрлық қолтаңба

[причина отказа согласно статье 19-1 Закона от Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах"]
Руководитель испытательной лаборатории:
_________________________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при наличии) и электронная цифровая подпись
Приложение 5
к Правилам оказания
государственной услуги
"Выдача заключения на
соответствие криминалистическим
требованиям гражданского и
служебного оружия
и патронов к нему"
Протокол испытания на соответствие криминалистическим требованиям
гражданского и служебного оружия и патронов к нему
№ ______                         "___" _______ 20___ года
за исх. № ______________________________________________________________________
указываются реквизиты заявления услугополучателя о
_______________________________________________________________________________
направлении объектов испытания
________________________________________________________________________________
Объект испытания _______________________________________________________________
указывается полное наименование фирмы-производителя, вид,
________________________________________________________________________________
модель, калибр, серия и номер, год выпуска (при наличии), маркировочные обозначения
________________________________________________________________________________
оружия, патронов, снарядов
________________________________________________________________________________
Результат проведенных испытаний:_________________________________________________
описывается ход проведения испытаний
_______________________________________________________________________________
и выводы
Испытания проводил _________________ ___________________________________________
подпись             фамилия, имя, отчество (при наличии)
Приложение 6
к Правилам оказания
государственной услуги
"Выдача заключения на
соответствие криминалистическим
требованиям гражданского и
служебного оружия
и патронов к нему"
ЗАКЛЮЧЕНИЕ № ______
на соответствие криминалистическим требованиям гражданского и
служебного оружия и патронов к нему
"___"_________20___года
Заявление: входящий № ______ от "____" ___________ 20____ года.
Услугополучатель:_______________________________________________
Юридический адрес: _____________________________________________
РЕШЕНИЕ
по испытанию на соответствие криминалистическим требованиям
гражданского и служебного оружия и патронов к нему
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Приложение: протокол испытания на соответствие криминалистическим требованиям
гражданского и служебного оружия и патронов к нему. Объекты испытания предоставляются нарочно.
Руководитель испытательной лаборатории:
________________________________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при наличии) и электронная цифровая подпись
оборотная сторона заключения на соответствие криминалистическим требованиям
гражданского и служебного оружия и патронов к нему
Информационный лист № заключения________ от "___"____________20___года
Изделие__________________________________________________________________
указывается полное наименование испытанного образца, номер по каталогам,
_______________________________________________________________________________
номер модификация базового образца
_______________________________________________________________________________
изготовитель, страна изготовитель
Результат______________________________________________________________________
указывается краткий вывод по исследованию
Технические характеристики:____________________________________________________
Руководитель испытательной
лаборатории:___________________________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при наличии) и электронная цифровая подпись