"Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын ашық деректер тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің 2016 жылғы 29 қаңтардағы № 11-1-2/28 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 11-1-4/393 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 31 желтоқсанда № 22005 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің м.а. 2022 жылғы 13 желтоқсандағы № 11-1-4/693 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Сыртқы істер министрінің м.а. 13.12.2022 № 11-1-4/693 (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын ашық деректер тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің 2016 жылғы 29 қаңтардағы № 11-1-2/28 бұйрығына (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13590 болып тіркелген, 2016 жылғы 1 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын ашық деректер тізбесі осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің Халықаралық ақпарат комитеті:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің ресми интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Сыртқы істер министрі
М. Тілеуберді
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Цифрлық даму, инновациялар,
және аэроғарыш өнеркәсібі
министрлігі
Қазақстан Республикасы
Сыртқы істер министрінің

О внесении изменения в приказ Министра иностранных дел Республики Казахстан от 29 января 2016 года № 11-1-2/28 "Об утверждении перечня открытых данных Министерства иностранных дел Республики Казахстан, размещаемых на интернет-портале открытых данных"
Приказ Министра иностранных дел Республики Казахстан от 30 декабря 2020 года № 11-1-4/393. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 декабря 2020 года № 22005. Утратил силу приказом и.о. Министра иностранных дел Республики Казахстан от 13 декабря 2022 года № 11-1-4/693.
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра иностранных дел РК от 13.12.2022 № 11-1-4/693 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра иностранных дел Республики Казахстан от 29 января 2016 года № 11-1-2/28 "Об утверждении перечня открытых данных Министерства иностранных дел Республики Казахстан, размещаемых на интернет-портале открытых данных" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 13590, опубликован 1 июля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующее изменение:
Перечень открытых данных Министерства иностранных дел Республики Казахстан, размещаемых на интернет-портале открытых данных, утвержденный указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету международной информации Министерства иностранных дел Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства иностранных дел Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства иностранных дел Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя Министра иностранных дел Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр иностранных дел
Республики Казахстан
М. Тілеуберді
"СОГЛАСОВАН"
Министерство цифрового развития,
инноваций и аэрокосмической
промышленности
Республики Казахстан
Приложение к приказу
Министра иностранных дел
Республики Казахстан

2020 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 11-1-4/393 Бұйрыққа
қосымша
Қазақстан Республикасы
Сыртқы істер министрінің
2016 жылғы 29 қаңтардағы
№ 11-1-2 / 28 бұйрығымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын ашық деректер тізбесі
Ашық мәліметтер жиынтығының атауы
Өзектілік мерзімі
Ақпаратты орналастыру мерзімі
Дереккөз
Жауапты құрылымдық бөлімше
1.
Қазақстан Республикасындағы аккредиттелінген шет мемлекеттердің елшіліктері мен консулдықтары туралы деректер (өкілдіктің елі, ұйымның түрі, ұйымның толық атауы, орналасқан қаласы, мекенжайы, байланыс телефондары, ресми сайты, электрондық поштасы, визалар берілетін елдер (қоса атқару бойынша)
Қажеттілігіне қарай
Ақпаратты жаңарту сәтінен бастап 20 жұмыс күні ішінде
Автоматтандырылған жұмыс орны (бұдан әрі-АЖО)
Мемлекеттік протокол қызметі, Консулдық қызмет департаменті
2.
Қазақстан Республикасының азаматтары үшін шет мемлекеттермен визалық және визасыз тәртіп
Қажеттілігіне қарай
Ақпаратты жаңарту сәтінен бастап 20 жұмыс күні ішінде
АЖО
Консулдық қызмет департаменті
3.
Қазақстан Республикасының визалары (санаты, алушылар, мәртелігі, қолданылу мерзімі, болу кезеңі, виза беру негіздері)
Қажеттілігіне қарай
Ақпаратты жаңарту сәтінен бастап 20 жұмыс күні ішінде
АЖО
Консулдық қызмет департаменті
4.
Консулдық іс-әрекеттер үшін алынатын консулдық алымдардың тарифтері
Қажеттілігіне қарай
Ақпаратты жаңарту сәтінен бастап 20 жұмыс күні ішінде
АЖО
Консулдық қызмет департаменті
5.
Шетелде Қазақстан Республикасының азаматтық хал актілерін тіркеу және олардың саны туралы мәліметтер
Қажеттілігіне қарай
Ақпаратты жаңарту сәтінен бастап 20 жұмыс күні ішінде
АЖО
Консулдық қызмет департаменті
6.
Құжаттарды сұратып алу және сұратып алынған құжаттардың саны туралы мәліметтер
Қажеттілігіне қарай
Ақпаратты жаңарту сәтінен бастап 20 жұмыс күні ішінде
АЖО
Консулдық қызмет департаменті
7.
Құжаттарды заңдастыру және оның саны туралы мәліметтер
Қажеттілігіне қарай
Ақпаратты жаңарту сәтінен бастап 20 жұмыс күні ішінде
АЖО
Консулдық қызмет департаменті
8.
Азаматтық мәселелер бойынша мәліметтер
Қажеттілігіне қарай
Ақпаратты жаңарту сәтінен бастап 20 жұмыс күні ішінде
АЖО
Консулдық қызмет департаменті
9.
Қазақстан Республикасының шет елдердегі мекемелерінің деректері (мекенжайы, сайт/электрондық поштасы, байланыс телефондары, Қазақстан Республикасының шетелдегі мекемесі басшысының аты-жөні)
Қажеттілігіне қарай
Ақпаратты жаңарту сәтінен бастап 20 жұмыс күні ішінде
АЖО
Адам ресурстары департаменті
10.
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің аумақтық органдарының, ведомствалық бағынышты ұйымдарының тізбесі
Қажеттілігіне қарай
Ақпаратты жаңарту сәтінен бастап 20 жұмыс күні ішінде
АЖО
Адам ресурстары департаменті
11.
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің ұйымдық құрылымы
Қажеттілігіне қарай
Ақпаратты жаңарту сәтінен бастап 20 жұмыс күні ішінде
АЖО
Адам ресурстары департаменті
12.
Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігінде азаматтарды қабылдаудың кестесі (қабылдаушының тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) және лауазымы, қабылдау күні мен уақыты, қызметтік телефоны)
Тоқсан сайын
Кезекті тоқсанның басталуына 15 күн қалғанға дейін
АЖО
Қамтамасыз ету және құжат айналымы департаменті
13.
Қазақстан Республикасы қатысушысы болып табылатын халықаралық ұйымдар мен бағдарламалардың тізімі (басшысы, сайт, қызмет түрі, Қазақстан Республикасының осы ұйымға кіру мерзімі, Қазақстан Республикасындағы өкілдіктердің мекенжайлары мен байланыстары)
Жыл сайын
20 ақпан
АЖО
Көпжақты ынтымақтастық департаменті
14.
Инвесторлар үшін мемлекеттік және өзге де қызметтерді ұсынатын және сүйемелдейтін фронт-офистар туралы деректер (мекенжайы, байланыс телефоны, электрондық пошта, сайт)
Қажеттілігіне қарай
Ақпаратты жаңарту сәтінен бастап 20 жұмыс күні ішінде
АЖО
Инвестиция комитеті
15.

от 30 декабря 2020 года
№ 11-1-4/393
Утвержден приказом
Министра иностранных дел
Республики Казахстан
от 29 января 2016 года
№ 11-1-2/28
Перечень открытых данных Министерства иностранных дел Республики Казахстан, размещаемых на интернет-портале открытых данных
Наименование набора открытых данных
Период актуализации
Срок размещения информации
Источник
Ответственное структурное подразделение
1.
Данные о консульствах и посольствах иностранных государств, аккредитованных в Республике Казахстан (страна представительства, тип организации, полное наименование организации, город расположения, адрес, контакты, официальный сайт, электронная почта, страны, куда выдают визы (по совместительству)
По мере необходимости
В течение 20 рабочих дней с момента даты обновления информации
Автоматизированное рабочее место (далее – АРМ)
Служба государственного протокола, Департамент консульской службы
2.
Визовый и безвизовый режим для граждан Республики Казахстан с иностранными государствами
По мере необходимости
В течение 20 рабочих дней с момента даты обновления информации
АРМ
Департамент консульской службы
3.
Визы Республики Казахстан (категория, получатели, кратность, срок действия, период пребывания, основания выдачи визы)
По мере необходимости
В течение 20 рабочих дней с момента даты обновления информации
АРМ
Департамент консульской службы
4.
Тарифы консульских сборов, взимаемых за совершение консульских действий
По мере необходимости
В течение 20 рабочих дней с момента даты обновления информации
АРМ
Департамент консульской службы
5.
Данные о регистрации и количестве актов гражданского состояния Республики Казахстан за рубежом
По мере необходимости
В течение 20 рабочих дней с момента даты обновления информации
АРМ
Департамент консульской службы
6.
Данные об истребовании документов и количестве истребованных документов
По мере необходимости
В течение 20 рабочих дней с момента даты обновления информации
АРМ
Департамент консульской службы
7.
Данные о легализации документов и их количестве
По мере необходимости
В течение 20 рабочих дней с момента даты обновления информации
АРМ
Департамент консульской службы
8.
Данные по вопросам гражданства
По мере необходимости
В течение 20 рабочих дней с момента даты обновления информации
АРМ
Департамент консульской службы
9.
Данные загранучреждений Республики Казахстан за рубежом (адрес, сайт/электронная почта, контакты, кто является руководителем загранучреждения Республики Казахстан)
По мере необходимости
В течение 20 рабочих дней с момента даты обновления информации
АРМ
Департамент человеческих ресурсов
10.
Перечень территориальных органов, подведомственных организаций Министерства иностранных дел Республики Казахстан
По мере необходимости
В течение 20 рабочих дней с момента даты обновления информации
АРМ
Департамент человеческих ресурсов
11.
Организационная структура Министерства иностранных дел Республики Казахстан
По мере необходимости
В течение 20 рабочих дней с момента даты обновления информации
АРМ
Департамент человеческих ресурсов
12.
График приема граждан в Министерстве иностранных дел Республики Казахстан (должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии) принимающего, дни и время приема, служебный телефон)
Ежеквартально
За 15 дней до начала очередного квартала
АРМ
Департамент обеспечения и документооборота
13.
Список международных организаций и программ, участниками которых является Республика Казахстан (руководитель, сайт, вид деятельности, срок вступления РК в данную организацию, адреса и контакты представительств в РК)
Ежегодно
20 февраля
АРМ
Департамент многостороннего сотрудничества
14.
Данные о фронт-офисах, сопровождающих и предоставляющих государственные и иные услуги для инвесторов (адрес, контакты, электронная почта, сайт)
По мере необходимости
В течение 20 рабочих дней с момента даты обновления информации
АРМ
Комитет по инвестициям
15.

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 14 қаңтардағы № 13 қаулысымен бекітілген Инвестициялық жобаларды іске асыруға арналған қызметтің басым түрлерінің тізбесі
Қажеттілігіне қарай
Ақпаратты жаңарту сәтінен бастап 20 жұмыс күні ішінде
АЖО
Инвестиция комитеті

Перечень приоритетных видов деятельности для реализации инвестиционных проектов, утвержденный постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 января 2016 года № 13
По мере необходимости
В течение 20 рабочих дней с момента даты обновления информации
АРМ
Комитет по инвестициям