Ақмола облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2020 жылғы 3 ақпандағы № А-2/42 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 4 ақпанда № 7663 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Ақмола облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі Е.Маржикпаев
Ақмола облысы әкімдігінің
2020 жылғы 3 ақпандағы
№ А-2/42 қаулысына
қосымша
Ақмола облысы әкімдігінің күші жойылды деп танылған, кейбір қаулыларының тізбесі
1. Ақмола облысы әкімдігінің "Мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" 2015 жылғы 23 қарашадағы № А-11/538 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5163 болып тіркелген, 2016 жылғы 18 қаңтарда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
2. Ақмола облысы әкімдігінің "Ақталған адамға куәлік беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" 2016 жылғы 4 ақпандағы № А-2/49 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5280 болып тіркелген, 2016 жылғы 17 наурызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
3. Ақмола облысы әкімдігінің "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 23 қарашадағы № А-11/538 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 21 сәуірдегі № А-5/190 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5393 болып тіркелген, 2016 жылғы 09 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
4. Ақмола облысы әкімдігінің "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 23 қарашадағы № А-11/538 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 13 қыркүйектегі № А-10/445 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5581 болып тіркелген, 2016 жылғы 04 қарашада "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
5. Ақмола облысы әкімдігінің "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 23 қарашадағы № А-11/538 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 26 желтоқсандағы № А-1/609 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5732 болып тіркелген, 2017 жылғы 14 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Акмолинской области
Постановление акимата Акмолинской области от 3 февраля 2020 года № А-2/42. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 4 февраля 2020 года № 7663
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Акмолинской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области Е.Маржикпаев
Приложение
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 3 февраля 2020 года
№ А-2/42
Перечень признанных утратившими силу, некоторых постановлений акимата Акмолинской области
1. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении регламентов государственных услуг" от 23 ноября 2015 года № А-11/538 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5163, опубликовано 18 января 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача удостоверения реабилитированному лицу" от 4 февраля 2016 года № А-2/49 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5280, опубликовано 17 марта 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
3. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 23 ноября 2015 года № А-11/538 "Об утверждении регламентов государственных услуг" от 21 апреля 2016 года № А-5/190 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5393, опубликовано 09 июня 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
4. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 23 ноября 2015 года № А-11/538 "Об утверждении регламентов государственных услуг" от 13 сентября 2016 года № А-10/445 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5581, опубликовано 04 ноября 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
5. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 23 ноября 2015 года № А-11/538 "Об утверждении регламентов государственных услуг" от 26 декабря 2016 года № А-1/609 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5732, опубликовано 14 февраля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).

6. Ақмола облысы әкімдігінің "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 23 қарашадағы № А-11/538 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № А-1/600 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6358 болып тіркелген, 2018 жылғы 03 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
7. Ақмола облысы әкімдігінің "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" 2018 жылғы 3 қаңтардағы № А-1/4 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6364 болып тіркелген, 2018 жылғы 05 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
8. Ақмола облысы әкімдігінің "Ақталған адамға куәлік беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2016 жылғы 4 ақпандағы № А-2/49 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2019 жылғы 26 шілдедегі № А-8/353 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7310 болып тіркелген, 2019 жылғы 12 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
9. Ақмола облысы әкімдігінің "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2018 жылғы 3 қаңтардағы № А-1/4 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 6 қарашадағы № А-11/533 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7469 болып тіркелген, 2019 жылғы 13 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).

6. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 23 ноября 2015 года № А-11/538 "Об утверждении регламентов государственных услуг" от 25 декабря 2017 года № А-1/600 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6358, опубликовано 03 февраля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
7. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении регламентов государственных услуг" от 3 января 2018 года № А-1/4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6364, опубликовано 05 февраля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
8. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменения в постановление акимата Акмолинской области от 4 февраля 2016 года № А-2/49 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача удостоверения реабилитированному лицу" от 26 июля 2019 года № А-8/353 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7310, опубликовано 12 августа 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
9. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 3 января 2018 года № А-1/4 "Об утверждении регламентов государственных услуг" от 6 ноября 2019 года № А-11/533 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7469, опубликовано 13 ноября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).