Ақмола облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2020 жылғы 3 ақпандағы № А-2/40 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 5 ақпанда № 7666 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Ақмола облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі Е.Маржикпаев
Ақмола облысы әкімдігінің
2020 жылғы "03" ақпандағы
№ А-2/40 қаулысына
қосымша
Ақмола облысы әкімдігінің күші жойылды деп танылған, кейбір қаулыларының тізбесі
1. Ақмола облысы әкімдігінің "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" 2015 жылғы 19 қазандағы № А-10/471 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5076 болып тіркелген, 2015 жылғы 7 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
2. Ақмола облысы әкімдігінің "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" 2015 жылғы 23 қазандағы № А-11/495 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5077 болып тіркелген, 2015 жылғы 8 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
3. Ақмола облысы әкімдігінің "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" 2015 жылғы 23 қарашадағы № А-11/534 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5162 болып тіркелген, 2016 жылғы 18 қантарда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
4. Ақмола облысы әкімдігінің "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 23 қарашадағы № А-11/534 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2016 жылғы 4 ақпандағы № А-2/50 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5278 болып тіркелген, 2016 жылғы 17 наурызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
5. Ақмола облысы әкімдігінің "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 23 қазандағы № А-11/495 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 21 сәуірдегі № А-5/186 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5391 болып тіркелген, 2016 жылғы 8 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Акмолинской области
Постановление акимата Акмолинской области от 3 февраля 2020 года № А-2/40. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 5 февраля 2020 года № 7666
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Акмолинской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области Е.Маржикпаев
Приложение
к постановлению акимата
Акмолинской области
от "03" февраля2020 года
№ А-2/40
Перечень признанных утратившими силу, некоторых постановлений акимата Акмолинской области
1. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении регламентов государственных услуг" от 19 октября 2015 года № А-10/471 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5076, опубликовано 7 декабря 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении регламентов государственных услуг" от 23 октября 2015 года № А-11/495 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5077, опубликовано 8 декабря 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
3. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении регламентов государственных услуг" от 23 ноября 2015 года № А-11/534 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5162, опубликовано 18 января 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
4. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменения в постановление акимата Акмолинской области от 23 ноября 2015 года № А-11/534 "Об утверждении регламентов государственных услуг" от 4 февраля 2016 года № А-2/50 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5278, опубликовано 17 марта 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
5. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 23 октября 2015 года № А-11/495 "Об утверждении регламентов государственных услуг" от 21 апреля 2016 года № А-5/186 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5391, опубликовано 8 июня 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").

6. Ақмола облысы әкімдігінің "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 23 қарашадағы № А-11/534 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 21 сәуірдегі № А-5/188 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5390 болып тіркелген, 2016 жылғы 8 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
7. Ақмола облысы әкімдігінің "Ақмола облысы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 30 желтоқсандағы № А-1/621 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5736 болып тіркелген, 2017 жылғы 16 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
8. Ақмола облысы әкімдігінің "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 23 қазандағы № А-11/495 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2017 жылғы 28 сәуірдегі № А-4/175 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5989 болып тіркелген, 2017 жылғы 21 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
9. Ақмола облысы әкімдігінің "Азаматтық хал актілері жазбаларын жою" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" 2018 жылғы 9 қаңтардағы № А-1/14 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6375 болып тіркелген, 2018 жылғы 7 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
10. Ақмола облысы әкімдігінің "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 19 қазандағы № А-10/471 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2018 жылғы 17 мамырдағы № А-5/218 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6662 болып тіркелген, 2018 жылғы 22 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
11. Ақмола облысы әкімдігінің "Азаматтық хал актілері жазбаларын жою" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2018 жылғы 9 қаңтардағы № А-1/14 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2018 жылғы 17 мамырдағы № А-5/219 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6660 болып тіркелген, 2018 жылғы 22 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).

6. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 23 ноября 2015 года № А-11/534 "Об утверждении регламентов государственных услуг" от 21 апреля 2016 года № А-5/188 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5390, опубликовано 8 июня 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
7. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений в некоторые постановления акимата Акмолинской области" от 30 декабря 2016 года № А-1/621 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5736, опубликовано 16 февраля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
8. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 23 октября 2015 года № А-11/495 "Об утверждении регламентов государственных услуг" от 28 апреля 2017 года № А-4/175 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5989, опубликовано 21 июня 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
9. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении регламента государственной услуги "Аннулирование записей актов гражданского состояния" от 9 января 2018 года № А-1/14 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6375, опубликовано 7 февраля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
10. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 19 октября 2015 года № А-10/471 "Об утверждении регламентов государственных услуг" от 17 мая 2018 года № А-5/218 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6662, опубликовано 22 июня 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
11. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменения в постановление акимата Акмолинской области от 9 января 2018 года № А-1/14 "Об утверждении регламента государственной услуги "Аннулирование записей актов гражданского состояния" от 17 мая 2018 года № А-5/219 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6660, опубликовано 22 июня 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).

12. Ақмола облысы әкімдігінің "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 23 қарашадағы № А-11/534 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2018 жылғы 17 мамырдағы № А-5/220 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6668 болып тіркелген, 2018 жылғы 22 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).

12. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 23 ноября 2015 года № А-11/534 "Об утверждении регламентов государственных услуг" от 17 мая 2018 года № А-5/220 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6668, опубликовано 22 июня 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).