Ақмола облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2020 жылғы 21 ақпандағы № А-2/82 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 26 ақпанда № 7692 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Ақмола облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының
әкімі
Е.Маржикпаев
Ақмола облысы әкімдігінің
2020 жылғы 21 ақпандағы
№ А-2/82 қаулысына
қосымша
Ақмола облысы әкімдігінің күші жойылды деп танылған, кейбір қаулыларының тізбесі
1. Ақмола облысы әкімдігінің "Арнайы білім беру саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" 2015 жылғы 11 маусымдағы № А-6/265 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4877 болып тіркелген, 2015 жылғы 28 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
2. Ақмола облысы әкімдігінің "Мемлекеттік орта білім беру мекемелерінің басшылары лауазымдарына орналасу конкурсына қатысу үшін құжаттарды қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" 2015 жылғы 15 маусымдағы № А-6/277 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4881 болып тіркелген, 2015 жылғы 28 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
3. Ақмола облысы әкімдігінің "Техникалық және кәсіптік білім беру саласында көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" 2015 жылғы 25 маусымдағы № А-7/296 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4915 болып тіркелген, 2015 жылғы 6 тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
4. Ақмола облысы әкімдігінің "Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру саласында көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" 2016 жылғы 28 қантардағы № А-2/36 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5277 болып тіркелген, 2016 жылғы 17 наурызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
5. Ақмола облысы әкімдігінің "Техникалық және кәсіптік білім беру саласында көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 25 маусымдағы № А-7/296 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2016 жылғы 15 сәуірдегі № А-5/168 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5369 болып тіркелген, 2016 жылғы 31 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Акмолинской области
Постановление акимата Акмолинской области от 21 февраля 2020 года № А-2/82. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 26 февраля 2020 года № 7692
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Акмолинской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской
области
Е.Маржикпаев
Приложение
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 21 февраля 2020 года
№ А-2/82
Перечень признанных утратившими силу, некоторых постановлений акимата Акмолинской области
1. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере специального образования" от 11 июня 2015 года № А-6/265 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4877, опубликовано 28 июля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении регламента государственной услуги "Прием документов для участия в конкурсе на замещение руководителей государственных учреждений среднего образования" от 15 июня 2015 года № А-6/277 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4881, опубликовано 28 июля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
3. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере технического и профессионального образования" от 25 июня 2015 года № А-7/296 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4915, опубликовано 6 августа 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
4. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере технического и профессионального, послесреднего образования" от 28 января 2016 года № А-2/36 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5277, опубликовано 17 марта 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
5. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменения в постановление акимата Акмолинской области от 25 июня 2015 года № А-7/296 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере технического и профессионального образования" от 15 апреля 2016 года № А-5/168 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5369, опубликовано 31 мая 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").

6. Ақмола облысы әкімдігінің "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № А-1/602 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6353 болып тіркелген, 2018 жылғы 26 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
7. Ақмола облысы әкімдігінің "Ақмола облысы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" 2018 жылғы 24 сәуірда № А-5/187 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6620 болып тіркелген, 2018 жылғы 25 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
8. Ақмола облысы әкімдігінің "Баланы (балаларды) қабылдаушы отбасына тәрбиелеуге беру және оларды асырауға ақшалай қаражат төлеуді тағайындау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" 2018 жылғы 20 маусымдағы № А-7/276 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6726 болып тіркелген, 2018 жылғы 30 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
9. Ақмола облысы әкімдігінің "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № А-1/602 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2018 жылғы 13 шілдедегі № А-7/310 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6767 болып тіркелген, 2018 жылғы 16 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
10. Ақмола облысы әкімдігінің "Ақмола облысы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 17 шілдедегі № А-8/332 (Нормативтік құқықтық актілерді электрондық түрде мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7301 болып тіркелген, 2019 жылғы 5 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
11. Ақмола облысы әкімдігінің "Ақмола облысы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 31 қазандағы № А-11/521 (Нормативтік құқықтық актілерді электрондық түрде мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7471 болып тіркелген, 2019 жылғы 14 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).

6. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении регламентов государственных услуг" от 25 декабря 2017 года № А-1/602 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6353, опубликовано 26 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
7. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений в некоторые постановления акимата Акмолинской области" от 24 апреля 2018 года № А-5/187 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6620, опубликовано 25 мая 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
8. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении регламента государственной услуги "Передача ребенка (детей) на воспитание в приемную семью и назначение выплаты денежных средств на их содержание" от 20 июня 2018 года № А-7/276 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6726, опубликовано 30 июля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
9. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области" от 25 декабря 2017 года № А-1/602 "Об утверждении регламентов государственных услуг" от 13 июля 2018 года № А-7/310 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6767, опубликовано 16 августа 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
10. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений в некоторые постановления акимата Акмолинской области" от 17 июля 2019 года № А-8/332 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7301, опубликовано 5 августа 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
11. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений в некоторые постановления акимата Акмолинской области" от 31 октября 2019 года № А-11/521 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7471, опубликовано 14 ноября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).